Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 25.Melen 10357 26.Janošová 10352 27.M 10350 Bouldry: 25.Horáček 9828 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 Hory: 27.Magič 2438 28.Relovsky 2422 29.Trkal 2410
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Gaston 14.12.2010 2 mezery
    Re: Gaston 14.12.2010 Stejně jako francouzské épaule. Řekněme že máš kousek vpravo doleva otočený bočák, chytneš ho pravou
    Re: Gaston 14.12.2010 komixák si to přečetl jenom zběžně, protože je jeste pod vlivem, ale myslí si že ten poloviční je pr
  Re: Gaston 14.12.2010 Normalni bocak (spravnym smerem) je "sidepull", opacny bocak (=odtlak) je "gaston&quo
    Re: Gaston 15.12.2010 jojo, to, čemu se tam řiká half-gaston je normální "bekhend" jak řikáme my klasici, co sme
      Re: Gaston 15.12.2010 Tomu, jak popisuješ celej gaston moje generace už říká spára "na gynekologa".
Tenerife - bombičky 14.12.2010 Nemate nekdo zkusenost s moznosti koupe plynovych bombicek na Tenerife??? Zda se daji sehnat se zavitem na VAR varic nebo ty narazeci??? Diky.
ztracená mikina Holešovice 14.12.2010 Zdravím všechny, minulý týden jsem v zapomněl v holešovicích na stěně mammut mikinu Rejoice modré barvy, tuším že jsem ji nechal někde v sektoru s 3D stěnou. pokud jste ji někdo náhodou našel, nechte mi ji prosím na baru, nebo mě kontaktujte na mail. miki
NICE a okolí 13.12.2010 Ahoj. Chystám se za lezení do Francie - okolí Nice (La Turbie, Castillon, atd.). Mohl by mi, prosím, někdo poradit, kde sehnat průvodce? Díky
  Re: NICE a okolí 13.12.2010 Lze zakoupit na místě. Mívali ho v La Turbie v trafice, ale bez záruky. Jinak Decathlon, Expe nebo A
    Re: NICE a okolí 13.12.2010 Kdyz uz jsme u toho, kdy je nejlepsi doba tam vyrazit?:)
      Re: NICE a okolí 13.12.2010 Kdykoli? Leze se tu celý rok, jenom střídáš sektory. Ale nejlepší je podzim a jaro.
    Re: NICE a okolí 13.12.2010 Díky za odpověď. Co všechno ten průvodce obsahuje? Kolik stojí? Můžeš napsat, jak přesně se průvodce
      Re: NICE a okolí 13.12.2010
chillaz hadry 13.12.2010 zdravim, nevite kde se daji koupit hadry znacky chillaz? myslim nejakou prodejnu, kamenny obchod...o e-shopu vim
  Re: chillaz hadry 13.12.2010 alpsport?
    Re: chillaz hadry 18.01.2011 chillaz.cz ?
Film bratov Huberovcov 13.12.2010 Ahoj nemate moznost objednania popripade torrent na tento filmik?? ..www.youtube.com/watch?v=Gxull2tYUqE&feature=related..
  Re: Film bratov Huberovcov 13.12.2010 Farmar hleda zenu? Opravdu?
    Re: Film bratov Huberovcov 13.12.2010 :D ..tak tenhle nemam..
  Re: Film bratov Huberovcov 13.12.2010 lol.. omyl... tenhle.. ..www.bergsteigen.at/de/buch.aspx?ID=294..
    Re: Film bratov Huberovcov 13.12.2010 No moznost objednat mam a jelikoz ja mam zase zalusk na jiny film od nich, neslozime se na postovne?
foto dne 13.12.2010 Teda, to je fakt už hrůza, ta horizontála je tragická, že by moře teklo do kopce?
to zadává nějaký počítač nebo to admin vybírá osobně? Protože úroveň spousty fotek je katastrofální.
  Re: foto dne 13.12.2010 Týhle fotky je škoda, protože má nápad i slušnou komozici... až na to vylitý moře, to je úlet. Ale f
  Re: foto dne 13.12.2010 Admin vybírá osobně, horizontály ho zas tolik nedráždí, jde mu občas i o dokumentární hodnotu, nebo
    Re: foto dne 13.12.2010 Ahoj. Pred nejakou dobou jsem posilal asi 3 nebo 4 fotky z Dolomit, ale na foto dne se objevila jen
      Re: foto dne 13.12.2010 Ale no tak. Co se nelíbí jednomu se může líbit druhéme. Fotka není jen o tom, co je vyfoceno, ale co
        Re: foto dne 13.12.2010 Vsak ja neprudim :) Jen kdyz jirkas psal, ze se mu stava ze nema jake fotky dat, tak jsem se chtel z
          Re: foto dne 13.12.2010 Foto bude, jednu mám totiž ještě připravenou, ta třetí mě nějak nezaujala. Ok?
            Re: foto dne 13.12.2010 Jasna vec, dik za info :)
    Re: foto dne 13.12.2010 Blah blah blah,
to je argument malého dítěte.
jakobys povídal, že nemůžeš kritizov
      Re: foto dne 13.12.2010 Já věděl, že nic, jenom anonymní kecy.
        Re: foto dne 13.12.2010 :-)
      Re: foto dne 13.12.2010 aby ses neposral. :-) Btw. horizontala je na prd. Nam slo hlavne o to, abychom vyvolali touhu po ver
        Re: foto dne 13.12.2010 vlastne tam nelezte, hlavne ne ty paka, co porad do neceho musi stourat. Staci, ze takovy protivny h
          Re: foto dne 14.12.2010 Ty jsi chlapče asi nějaký konfliktní. Jakpak ty lidičky v metru poznáš? Jdeš s nimy do konfliktu, on
            Re: foto dne 14.12.2010 no konfliktni nejsem, jen jsem si zapomnel vzit zodac. Mam totiz alergii na blby kecy :-)
              Re: foto dne 14.12.2010 @ nesmrtelný blázen - šak ty seš taký nějaký netykavý. Viz Tvůj první příspěvek k fotce :o))
  Re: foto dne 13.12.2010 Je to nad slunce jasne!
JirkaS tam tu fotku dal, protoze potrebuje trochu rozproudit
    Re: foto dne 13.12.2010 Trefila jsi hřebíček na hlavičku, rozproudit debatu, to je ten motiv.
A taky trochu boj za
  Re: foto dne 13.12.2010 Dokud jsem na nedokolnalosti nebyl upozorněn takjsem si jich nevšiml.. Asi proto, že fotka vyvolává
  Re: foto dne 13.12.2010 Aj tak je to urcite skryta reklama...
  Re: foto dne 13.12.2010 Och, jsem zhrozena. Doteď jsem nakloněný horizont pokládala za záměr. Evokoval ve mě pocit válení se
    Re: foto dne 13.12.2010 Úplně ty lezečky cítím.
    Re: foto dne 13.12.2010 Nejsi ;) Taky jsou mi roviny u zadku :D hezká fotka a rozhodně to stálo za to :) Akorát až si zase l
    Re: foto dne 13.12.2010 ne, nejsi, kdyz jsme to fotili, fakt jsme se u toho valeli ;-)
  Re: foto dne 13.12.2010 Jenomže tady vůbec nejde o nějakou horizontálu, to je snad každýmu jasný že ta fotka je celá šišatá
  Re: foto dne 14.12.2010 Co fotka dnesniho dne pane odbornik. Je kompozice, horizontala a vertikala ve spravny konjukci s Jup
    Re: foto dne 14.12.2010 Vertikály jsou vertikální, diagonály diagonálují a horizontály se někam vytratily. Tak to má být a t
Lano do Hollentalu 13.12.2010 Ahojte.
Chcem sa opýtať aké lano treba do Hollentalu na viac dĺžkové cesty (5-6 UIAA). Niekde som tu čítal, že postačí aj jednoduché. ??? Je to pravda?
2. Polovičky alebo dvojičky - Aké lano je vhodné pre mňa do hôr ked vážim cca do
  Re: Lano do Hollentalu 13.12.2010 Höllental 100-200m lezení, nejdelší 300m...nejvýhodnější jsou 2 půlky, dají se použít i jako dvojčat
    technická poznámka pro "m" 13.12.2010 jestli má nejdelší cesta v Höllentalu 300 metrů, tak kolik potom měří Daham is Daham, nebo severka n
  Re: Lano do Hollentalu 13.12.2010 Polovičky nebo dvojičky do hor - výběr nezávisí na tvojí váze, ale spíš na tom, co ti sedne lépe. Ku
  Re: Lano do Hollentalu 13.12.2010 Ahoj,
v Hollentalu většina lidí leze s jedničkou, já také, protože se mi nechce s dvo
    Re: Lano do Hollentalu 13.12.2010 Tak to teda nevím kde lezeš, ale v Hollenthalu kde lezu já se leze s dvojitým lanem a s jedničkou ta
      Re: Lano do Hollentalu 13.12.2010 V Hollentalu se víc jak z poloviny oblastí dá scházet, takže to spousta lidí chápe tak, že stačí jed
        Re: Lano do Hollentalu 14.12.2010 Ahojte.
Vsetkým Vám ďakujem za odpoveď. Kupim polovičky/ dvojky, oni sa už čoskoro aj tak zuž
  Re: Na Petříně sjela základovka 13.12.2010 Jj, loni spadla nějaká lavina v Chomutově, ta dopadla hůř. Lavina v Praze - to je věc co:)
anketa 12.12.2010 Opravdu veselá vánoční anketa:-)
1
...
804
805
806
807
808
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
...
2263
  Re: Gaston 2 mezery 13:46:36 14.12.2010odpovědět
    Re: Gaston Stejně jako francouzské épaule. Řekněme že máš kousek vpravo doleva otočený bočák, chytneš ho pravou rukou a tlačíš ven. pbla4024 13:56:20 14.12.2010odpovědět
    Re: Gaston komixák si to přečetl jenom zběžně, protože je jeste pod vlivem, ale myslí si že ten poloviční je proste lezení na sokola a ten s obema rukama je kdyz lezes sparu rukama uvnitr ni a lokty směřujou do stran(jaky by si ji chtěl roztrhnout) asi to neni moc srozumitelný.... jeho opice Komixák 13:56:58 14.12.2010odpovědět
  Re: Gaston Normalni bocak (spravnym smerem) je "sidepull", opacny bocak (=odtlak) je "gaston". 14:02:07 14.12.2010odpovědět
    Re: Gaston jojo, to, čemu se tam řiká half-gaston je normální "bekhend" jak řikáme my klasici, co sme v mládí četli HORY, tj. jak tomu mladí dnes řikají "odtlak", prostě a jednoduše bočák na opačnou stranu, tedy loktem ven, ruka je ohnutá. no, a když se leze spára tak, že obě ruce berou bekhendem hrany spáry, tak to je celej gaston. podle mě dost divoký. v reálu asi tak pravděpodný, jako otvírat dvře toho vejtahu, jak píšou na tý wykyně. DTX 15:24:56 15.12.2010odpovědět
      Re: Gaston Tomu, jak popisuješ celej gaston moje generace už říká spára "na gynekologa". Béda 15:29:35 15.12.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: