Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne 25.11.2010 Ahojky, nemáte někdo kontakt na toho pěkného kluka z fota dne? A nevíte jestli je zadaný a odkud je? Dík Janča
        Re: telefoni kontakt na fritak 25.11.2010 541 243 294
cislo neexistuje:(
Powerball 25.11.2010 ahoj
jaké máte zkušenosti s powerballem v souvislosti s karpálním tunelem? výrobci tvrdí, že to přímo vylečí, na netu jsem zase našel, že to naopak zhorší.Díky za odpovědi k tématu.
  Re: Powerball 25.11.2010 No to by mně zajímalo jak by to asi mohlo vyléčit? Blbost. Podle mně jakékoliv zatížení ruky s karpá
    Re: Powerball 25.11.2010 Nevim jak karpál, ale na tenisák mi to přišlo jako sypat si sůl do rány :D Stačilo mi deset minut s
      Re: Powerball 25.11.2010 Náhodou sůl rozetřená s česnekem parádně hojí prolezlý prsty a vůbec odřeniny. Pravda, trochu to smr
  Re: Powerball 25.11.2010 na karpální tunel pomůže zpravidla jen operace, jakákoli námaha situaci zhoršuje, tj Powerball nemůž
www.climbweb.cz? 24.11.2010 Chtěl bych se zeptat - nevíte někdo, co je s climbweb.cz? Bylo tam docela dost průvodců, které jsem jinde nenacházel. Ještě minimálně v září to jelo.
  Re: www.climbweb.cz? 24.11.2010 Alesaku to Ti reknu uplne presne, climbweb byl uz nekolik let prakticky mrtvy, provozovateli nic nep
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 To že web = doména odešla do věčných loviš´t ještě nemusí nutně znamenat že tentýž osud potkal i dat
      Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Ahoj,
s tou doménou je to přesně tak jak někdo napsal výše. Momentálně se pracuje na tom abyc
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Aha, to je pech, ale server pořád jede, zkusím ho zmirrorovat, než odejde i ten.
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Aha, to je pech, ale server pořád jede, zkusím ho zmirrorovat, než odejde i ten.
      Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Zkus se taky kouknout na
  Re: www.climbweb.cz? 24.11.2010 Snad to nepotká i našeho Lezce.cz
  Re: www.climbweb.cz? 24.11.2010 no dám sem jeden tip na slušnou sbírku průvodců, třeba to zacelí ránu po climbwebu...
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 To si děláš kozy ne? Co je to za slátanina. Kdo to navrhoval. Pár průvodců na absolutně nečitelném w
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Pravda. Web je to hrozný :(
Pérová bunda 23.11.2010 Nazdar, chcem si kupit perovu bundu, predajca ma presviedca na bundu z duteho vlakna. Cena nie je pre mna az taka dolezita. Perovku asi neoperiem, ale zrejme lepsie hreje. Co by ste poradili vy?
dakujem
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 To je náhodička,za chvíli si jdu bundu z dutého vlákna koupit.Také jsem to řešil-peří je určitě tepl
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 Vono to peří snese docela hodně. A s vypráním věcí sem neměl nikdy problém, důležitý je, to pořádně
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 No, zrovna Ty by jsi péřovku určitě uživil, Libore!!
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Asi nejdůležuitější je životnost a váha. Duté vlákno je tak na 2-3roky, péřovka tak na 10let. Zárove
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 většina argumentů mluví pro péřovku. Dva jsou proti - duťák ti rychleji uschne (když je to durch) a
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Co si tak všímám, tak 9 z 10-ti boulderistů má péřovku. To už mnohé napoví. ;-)
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 Já si vždycky myslel, že peří je pro mě vlastně zbytečnost. Už si to ale nějakou dobu nemyslím-resp.
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 100% peří.
Mám starou péřovku a určitě hřeje víc než umělé vlákno:-)
      Re: Pérová bunda 23.11.2010 Určitě peří. Zváště pokud je ti "jedno" kalik za to. Peří při šetrným praní a sušení zase
        Re: Pérová bunda 23.11.2010 peri forever, dutaky jen mastej kapsy prodejcum .... teplota, vaha, zivotnost neporovnatelna...
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Pridam taky svoji trosku do mlyna. Ono totiz jako ostatne u vseho zalezi, na co tu bundu presne chce
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 Rozhodne peri. Vetsina kvalitnejsich uz ma i zater ,ale vlhkost nevadi ani bez nej. Hlavne kdyz uz o
      Re: Pérová bunda 23.11.2010 Souhlas.
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Já jsem jednoznačně pro peří. Snese toho hodně. Mám péřovou vestu a dvě péřové bundy a jsem max. spo
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 bouldristo: jméno napovídá, že to chceš na buldrování, tak to bych bral peří.
já chtěl taky p
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 Ze Spana vim:
Je umeni dobre vymenit visacky v Decathlonu... ;-)
      Re: Pérová bunda 23.11.2010 O:)))))
      Re: Pérová bunda 23.11.2010 to sem eště nezkoušel :D
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Zdar, taky hlasuju pro peri. Ani nemusis resit na co to budes mit, muzes si ji vzit do hor, muzes ji
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Určitě peří, přírodní materiály se vrací na plný koule! a jenom na okraj, péřovku ti krásně vyčistí
    Re: Pérová bunda 24.11.2010 vacisti ti ji za 5 stovek
  Re: Pérová bunda 24.11.2010 No když už tady všichni řešíte praní peří jako nevýhodu péřových věcí, tak jen pro úplnost bych doda
    Re: Pérová bunda 24.11.2010 Vdaka chlapi za tipy, zoberiem teda perovku, ved je to hlavne na skaly, kde pri zlom pocasi vacsinou
      Re: Pérová bunda 24.11.2010 Neber ty uplatky! Zblaznis se z toho! :-)
  Re: Pérová bunda 24.11.2010 Taky řešim podobný dilema, tak se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s péřovkama od warmpeace
    Re: Pérová bunda 25.11.2010 A co konkrétně tě zajímá?
    Re: Pérová bunda 26.11.2010 Mám od Warmpeace Tundru a jsem moc spokojen.. ideální poměr cena výkon.. Kor na bouldering není třeb
Stěna Zlín 23.11.2010 V říjnu na idnes psali, že ve Zlíně roste nová velkolepá lezecká stěna za 16.5 milionu. Nevíte někdo jak to vypadá? Bude už letos v zimě otevřená nebo to je zatím jen ve fázi projektu? Díky. V regionu by pořádná stěna bodla.
  Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou 22.11.2010 Jeste by to chtelo zaridit, aby tam stavel vlak, to by byl ideal:)
    Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou 22.11.2010 Hmm! To je velká paráda!!!
      Re: Nová stěna v Jablonci nad Nisou 23.11.2010 Jablonec nad Nisou jede:))
    Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou 24.11.2010 stěna je 100m od vlak.zast. a 150 od tramvaje...
      Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou 24.11.2010 To je pravda, ale alespon doted tam vlak nestavil...
Petzl Tibloc vs. Kong Duck 22.11.2010 Ahoj, jaký máte názor a zkušenosti s těmihle blokanty? Oba prakticky identická funkce jenom odlišný mechanismus osobně bych řekl že kong je šetrnější k lanu. Co spolehlivost, funguje i na namrzlém lanu? Předem díky moc.
  Re: Petzl Tibloc vs. Kong Duck 22.11.2010 S Tiblokem se musíš naučit dělat, zvláště na chlupatým laně to chce dostat do ruky, hlavně posouvání
foto dne 22.11.2010 To není Pilka. To je Bob z Twin peaksu :-D
  Re: foto dne 22.11.2010 nojo,fakt.
fire walk with me
oprava lezeček 22.11.2010 Poraďte prosím, kde si v Brně nechat podlepit lezečky zn. Triop. Díky.
  Re: oprava lezeček 22.11.2010 Ve Zlíně.
1
...
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
...
2263
Foto dne Ahojky, nemáte někdo kontakt na toho pěkného kluka z fota dne? A nevíte jestli je zadaný a odkud je? Dík Janča Janča 15:17:30 25.11.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: