Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 37.Barták 10172 38.??? 10166 39.Zedek 10164 Bouldry: 37.Rychtrmoc 9400 38.Černý 9334 39.H2 9306 Hory: 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English RP Diamond 11.09.2010 Ahoj,máte někdo nějaké zkušenosti s Diamondama od RP?Plusy,minusy,postřehy,za vše předem dík.
  Re: RP Diamond 11.09.2010 Ne.
      Re: RP Diamond 13.09.2010 v Diamondech lezu uz rok a nedam na ne dopustit. az slepe jim verim ve vsem a je pravda, ze ani jedn
        Re: RP Diamond 13.09.2010 Kamarád v nich leze a nic moc výdrž. a co vím tak v Ozonech ustojí menší stupy.
dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 Jaké jsou dobré dloué kalhoty na sportovní lezení? Nemám na mysli tepláky, ale designově pěkné kalhoty a přitom z kvalitního materiálu, který odvádí vlhkost (ne bavlna). Něco jsem slyšel o chillazu, ale není je moc kde koupit.
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 designově pěkné kalhoty a přitom z kvalitního materiálu jsou prostě tepláky
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 designově pěkné kalhoty a přitom z kvalitního materiálu jsou prostě tepláky
    Re: dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 a kdyz dam jeste jednou aktualizovat stranku,skutecne se to tam napise jeste jednou?pardon
    Re: dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 to tedy hochu nejsou
      Re: dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 Já lezu v dyzajnově pěkných kalhotech, za příznivou cenu, pořízených v prodejně pracovních oděvů. Má
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 Dobrý jsou od Milletu,mají tmavě šedou barvu,název nevím ale koupil jsem je u Hudyho.Dají se nosit i
    Re: dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 Myslíš Rock-Trip Pants?
      Re: dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 Nejlepší kvalitní tepláky, modráky v Hudáči nekoupíš. Tam maj jenom shit s Číny. Jedině China Stoper
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 11.09.2010 Kulicha už máš?
      Re: dlouhé kalhoty na lezení 12.09.2010 A kerej je takovej jako nejlepsi dyzajnove vymazlenej cool coolich?
        Re: dlouhé kalhoty na lezení 13.09.2010 Jedině bez bambule, to se pak můžeš nenuceně zmínit, že ti bambuli utrhla ta hrozná bouřka vonehdá n
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 12.09.2010 Já mám už asi pět roků tyhle a dělám v nich vlastně všechno venku... lezení, feraty, chození na pivo
    Re: dlouhé kalhoty na lezení 12.09.2010 Patroly mám taky, koupil jsem je na lezení a udělal jsem dobře. Jsou opravdu odolné, klidně i na ost
      Re: dlouhé kalhoty na lezení 13.09.2010 No pánové - softšelový gatě na lezení - s Vlkem jste se zatím ve skalách počítám nesetkali (píšu vel
    Re: dlouhé kalhoty na lezení 13.09.2010 ty jo - voni je ještě dělaj?? a jsou to pořád ty samý silný co vydržej všechno?
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 12.09.2010 Já třeba používám "mountainer 2" od Directu... Leze se v nich docela dobře akorát je na te
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 12.09.2010 Hele, doporučoval bych něco od Armaniho, je to designově povedený, a navíc - ukážeš že máš Styl!!! K
    Re: dlouhé kalhoty na lezení 12.09.2010 Kam se na to všichni hrabete. Já mám jednoho kamaráda, který zásadně a úplně všude (sklalky, písky,
    Re: dlouhé kalhoty na lezení 13.09.2010 pane doktore, já mám strach, že jsem gay ...
... a máte oblek od Armaniho - Ne
... a
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 12.09.2010 čí dražší, tím lepší!!
já sem ovšem chudej, tak mám z výprodeje za stovku :(
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 12.09.2010 Důležitý je nenechat se odradit od křupanů s monterkama. Ať se to komu líbí bo ne, tak každej sport
    Re: dlouhé kalhoty na lezení 12.09.2010 Přesně tak - jako šachista preferuji kupříkladu šachovou módu. Stejně jako v šachu, i ve sportovním
      Re: dlouhé kalhoty na lezení 13.09.2010 :-))
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 13.09.2010 Spandex! SPANDEX! ;-)
  Re: dlouhé kalhoty na lezení 13.09.2010 Ahoj Davide, zkus tohle, celkem se mi to osvědčilo a i ta cena je dobrá (odstraň mezery).
    Re: dlouhé kalhoty na lezení 13.09.2010 No bomba!!! Pres kapuci s ksiltikem mi nebude svitit slunicko do oci a i za lezky usetrim, guma jako
  Re: nový územní plán v Tisé 11.09.2010 to je vsude stejny, neni uniku.
Francie, Verdon - obchod s matrošem 10.09.2010 Ahoj, chystáme se polozit ve Francii, Provance, Verdon. Chteli bychom to využít a koupit si nějaký matroš - lano, presky atd. Máte někdo tip na obchod, kde by se dalo poblíž dobře/levně pořídit?Díky
  Re: Lezení na Dachsteinu 10.09.2010 Muzes jit pak hned vedle na Pichlweg, nebo Steinerweg :-). Alespon uz budes vedet jak vypada nastup.
    Re: Lezení na Dachsteinu 16.09.2010 Super, díky. Jestli někdo víte o nějakých dalších cestách tak please písněte. :-)
Podbarvení příspěvku 10.09.2010 Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, podle čeho se podbarvují příspěvky v diskuzi? Některé jsou na modrém a jiné zas na šedivém podkladu. Snažil jsem se v tom najít nejaký oumysl, ale na nic jsem nepřišel.
Dík,
Honza
  Re: Podbarvení příspěvku 10.09.2010 Ty modré budou nejaktuálnější;)
Zkus namátkou nějaký článek s rozsáhlejší diskusí, je to doce
    Re: Podbarvení příspěvku 10.09.2010 To me taky napadlo, ale kdyz se na to tak podivam, zjistim, ze vetsina dnesnich je modra a pak taky
      Re: Podbarvení příspěvku 10.09.2010 Ony ty prispevky se obcas vetvi, ze. Takze nakonci kazde takove vetvicky se da predpokladat odliseni
Ortler - severka 10.09.2010 Má někdo informace, jak vypadá sever Ortleru? Na bergsteignu je posledni info v diskusi z 23.6. Dik!
  Re: Ortler - severka 10.09.2010 Počkal bych, až přituhne...pak budou dobrý podmínky.Za tepla bych pod ty seraky nevlezl ani za pytel
    Re: Ortler - severka 10.09.2010 Sem čekal, že se ozveš ty :-) Taky to vidím až na 28. října, ale chtěl jsem slyšet názor z pléna.
      Re: Ortler - severka 10.09.2010 Jak de vo sněhohrab, nejde se neozvat...:-)
Tak zdar a ať podmínka naroste a řádně si to užij
  Re: Ortler - severka 10.09.2010 Podminky podle kamery zadna slava... Viz
  Re: Ortler - severka 10.09.2010 Dva víkendy zpět jsme šli normálkou. V severce to jen svištělo ... kameny, kusy ledu.
    Re: Ortler - severka 12.09.2010 Byly sme tam na Husa a Cyrila a Metoděje a vedro jak sviňa, v dolní čísti tekla voda proudem, největ
Výstup na Triglav 10.09.2010 Ahojte, chystáme se na rafty na Soču do Slovinska a co sem koukal tak je to v okolí Triglavu tak by bylo škoda jeden den se tam nepodívat. Potřeboval bych poradit jestli je tam nějaká cesta i pro běžný turisty (jede nás větší skupina a ne všichni maj ferá
  Re: Výstup na Triglav 13.09.2010 Od Aljaževa domu na Triglavski dom tam např. vedou tuším dvě cesty, místy sice po řetězech ale jednu
plněni plynovych kartuši 10.09.2010 ahoj nemáte někdo skušenosti s přepouštěcim ventilem na opětovne plněni plynovych kartuši co nabyzi Milhaus na inzerci
  Re: plněni plynovych kartuši 10.09.2010 Můžu doporučit, slušné jednání, přepoušťák funguje bez problémů..:)
Lezení v Hamburku? 09.09.2010 Ahoj, tušíte někdo jak to vypadá s lezením v Hamburku a okolí? Díky moc za jakékoli (rozumné) tipy.
  Re: Lezení v Hamburku? 10.09.2010 Jeden rychlej tip, jestli je rozumnej, to netusim. Nahodne jsem v Altone objevil na baraku vcelku sl
    Re: Lezení v Hamburku? 12.09.2010 Díky, toho jsem se obával.
1
...
833
834
835
836
837
838
839
840
841
842
843
844
845
846
847
848
849
850
851
852
...
2263
RP Diamond Ahoj,máte někdo nějaké zkušenosti s Diamondama od RP?Plusy,minusy,postřehy,za vše předem dík. roman 20:19:50 11.09.2010odpovědět
  Re: RP Diamond Ne. 20:50:07 11.09.2010odpovědět
    Re: RP Diamond nechtel pisatel spis zkusenosti s lezkama od RP? :-) 07:03:54 13.09.2010odpovědět
      Re: RP Diamond v Diamondech lezu uz rok a nedam na ne dopustit. az slepe jim verim ve vsem a je pravda, ze ani jednou me nezklamaly (nikdy mi neustrelily a vse ustaly) precizni spicka i tvar boty mi sedi, jen jsou nzezacatku dost tuhe a tak chvilku trva (cca 2 tydny) nez se rozlezou..ale pak za to stoji::upozornujum ze je to jen muj nazor, nekteri muzou mit jine a opacne vojta 12:35:55 13.09.2010odpovědět
        Re: RP Diamond Kamarád v nich leze a nic moc výdrž. a co vím tak v Ozonech ustojí menší stupy. 12:45:10 13.09.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: