Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
      Re: Asgard Jamming 07.08.2010 no tam je psane ze je to za 18 ecek + 4 ecka postovne. sel bych do toho,ale kdyz kliknu na "Buy
        Re: Asgard Jamming 08.08.2010 Me to PayPal vzal bez problemu a DVDcko bylo za 4!!!!!! dny doma :-)
Chorro 06.08.2010 ahoj, rád bych se zeptal jestli se dá do vzdálenějších sektorů v El Chorro (např. Cotos) dojít jinak než tunelem. Obávám se, že spolulezkyni do vlakovýho tunelu nedostanu a to ani nemluvím o hlídačích. mám průvodce na Chorro i Andalusii, ale není to z nák
  Re: Chorro 06.08.2010 Do vzdialenejsich sektorov (Cotos, Polvorin, Makinodromo, ...) jedine cez tunely alebo po Camino del
    Re: Chorro 07.08.2010 Díky, tím by byl vyřešenej problém strachu z jedoucího vlaku v tunelu. Někde jsem ale vyčetl že i Ca
      Re: Chorro 07.08.2010 No o tom, ze je Camino nelegalne, som nepocula. A aj keby bolo, som si ista, ze toto nikto nekontrol
      Re: Chorro 03.01.2011 Moje řeč...
    Re: Chorro 07.08.2010 Díky, tím by byl vyřešenej problém strachu z jedoucího vlaku v tunelu. Někde jsem ale vyčetl že i Ca
      Re: Chorro 07.08.2010 Do vzdalenejsich sektoru vede cesta pres vrcholky a prusmyk zprava horem pres hreben, ..kdyz se zept
      Re: Chorro 07.08.2010 jinak camino del rey je naprosta parada, super odpocinek na restday, ale jak je psano vyse, musi se
  Re: Chorro 08.08.2010 Tak na Makino se dá dojít minimálně 4-mi způsoby. Tunely, přes Camino, pak nad vodárnou přímo nahoru
    Re: Chorro 02.01.2011 Nevíte jak to je s hlídáním tunelů ? když jsem tam byl kdysi tak to hlídali jen o víkendu cca od 9ti
      Re: Chorro 03.01.2011 nikdo nic ?
Finale Ligure 06.08.2010 Zdar, nemáte nekdo prosim tip na solidni apartmán ve Finale Ligure? Jedna se o 4 dospělé os. a 2 děcka. Nejlépe s dětským hřištěm na zahradě? (-: Díky H.
Genussklettern Österreich Mitte 06.08.2010 Ahoj,nemáte někdo průvodce Genussklettern Österreich Mitte v elektronické podobě? Mohl bych požádat o jeho zaslání nebo uloženíní na net. Díky Martin Nosek
  Re: Genussklettern Österreich Mitte 07.08.2010 A co takhle si ho koupit? Ty pruvodce nerostou nekde v lese, kde je seberes jak houbu!
    Re: Genussklettern Österreich Mitte 07.08.2010 No hlavně se neposer ,ty charakterní osobo.
      Re: Genussklettern Österreich Mitte 08.08.2010 Špatnej den, co?
        Re: Genussklettern Österreich Mitte 08.08.2010 Špatnej den? Jak pro koho ty gumo :D .Od té doby co je tento sport plný "konzumentů adrenalinu
          Re: Genussklettern Österreich Mitte 08.08.2010 Taky pamatuju doby, kdy bylo vsechno vsech. Ostatne, kradeze pod skalami, at uz batohu nebo z aut, n
            Re: Genussklettern Österreich Mitte 08.08.2010 Pleteš si jablka s hruškama. Jinak jako Lenka K. jsi anonymní stejně jako já. A vážně pochybuju,že s
            Re: Genussklettern Österreich Mitte 09.08.2010 Hm. To ve Francii je asi všechno všech od doby, kdy se tam jezdí lezt. Komu tam nevybrali auto, tak
    Re: Genussklettern Österreich Mitte 07.08.2010 Já našel knížku na Höllental přejetou autem v tunelu. Jinak koupě průvodce není špatná věc, venku to
      Re: Genussklettern Österreich Mitte 07.08.2010 To se mýlíš. Bylo by dobré, kdyby to tak fungovalo, ale zatím to tak není v naprosté většině případů
        Re: Genussklettern Österreich Mitte 07.08.2010 To je možný, ale třeba vydavatelství Versante sud to tak má a myslím že i Leger, Tarn a budou určitě
          Re: Genussklettern Österreich Mitte 07.08.2010 Tak to jo. Jištění často platí někdo mimo oficiální horosvaz. U nás taky. Občas se o tom píše i tady
  Re: Comici Cima Grande 06.08.2010 Estli k němu máš citovej vztah, tak ho vem na výlet, ale potřeba není. Důležitý je brzo vstávat neb
    Re: Comici Cima Grande 06.08.2010 Dík moc, citovy vztah k němu nemám, tak ho nechám odpočívat doma :-) Co se týká davů v cetě, je mi t
    Re: Comici Cima Grande 06.08.2010 jj, nastup za svitani, pak mas sanci ze budes na zacatku pelotonu.
Hvar 06.08.2010 Ahoj, mate nekdo zkusenosti s jinymi oblastmi na Hvaru KROME CLIFFBASE? Je neco slusneho dalsiho, da se tam dostat s kocarkem?
Pripadne nejake tipy na jiznejsi Chorvatsko na lezeni s malymi detmi. Omiš jsme byli loni.
  Re: Hvar 06.08.2010 Na Hvaru ma být ještě jedna oblast, ale udajně ne moc velika. Zkus pohledat na netu.
    Re: Hvar 06.08.2010 Na Hvaru je toho víc, na chorvatský skalky existuje dobrej souhrnnej průvodce (vč. Hvaru, nikoliv po
suunto core 06.08.2010 Kdo si chce narovnat čakry ať mi prosím pošle návod v češtine na suunto CORE.Díky
výstupu na Grossglockner? 05.08.2010
Ahoj! Dotaz: je potřeba k výstupu a sestupu na Grossglockner lano? Dle příspěvků to vypadá, že se to dá zvládnout bez slaňování - vypadá to na takovej polochoďák :-)) Díky moc za odpovědi Honza
    Re: výstupu na Grossglockner? 06.08.2010 nejdriv jsem tapal, pak jsem pochopil :-)
      Re: výstupu na Grossglockner? 06.08.2010 Asi ne?
výstupu na Grossglockner? 05.08.2010
Ahoj! Dotaz: je potřeba k výstupu a sestupu na Grossglockner lano? Dle příspěvků to vypadá, že se to dá zvládnout bez slaňování - vypadá to na takovej polochoďák :-)) Díky moc za odpovědi Honza
  Re: výstupu na Grossglockner? 05.08.2010 neslo by to jeste jednou?
    Jasně že šlo! 06.08.2010 Ahoj! Dotaz: je potřeba k výstupu a sestupu na Grossglockner lano? Dle příspěvků to vypadá, že se to
      Re: Jasně že šlo! 06.08.2010 myslim, ze prani uz jsi splnil... viz thread vyse a autor ti i podekoval :-/
        Re: Jasně že šlo! 06.08.2010 Jenže víš co praví přísloví? Myslet znamená hovno vědět. Takže, aby nedošlo k nedorozumění, to radši
          Re: Jasně že šlo! 06.08.2010 ty ses debil...už na to bylo odpovězený, tak to tady zbytecne nezasirej...
            Re: Jasně že šlo! 08.08.2010 Není nad pořádný argument.
1
...
846
847
848
849
850
851
852
853
854
855
856
857
858
859
860
861
862
863
864
865
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: