Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English kde? 19.07.2010 Ahoj, nevíte kdo na Ostravsku dělá kurzy pro výškové pracovníky? Na netu jsem našel jen firmy z Brna a z čech. Za info dík. S.
  Re: ubytovani Tatranska Lomnice 20.07.2010 čauky, zkus chatu Felicii -
Brnčálka - parkování 19.07.2010 Zdar,
chteli by jsme vyrazit na par dni na Brncalku..Nemate nejaky tip kde nechat auto...Na tom parkovisti dole kamosovi pred par lety ukradli kola..a to nebyly z nejnovejsich..tak bych se tomu rad vyhnul...:)
dik za tip
Hanz
  Re: Brnčálka - parkování 20.07.2010 Kousek od parkoviste, asi kilometr, je hotel Hutnik. Po domluve a zaplaceni se necha zaparkovat na j
    Re: Brnčálka - parkování 20.07.2010 Okolo Hutníka pri ceste je viac miest kde sa dá odstaviť auto, a netreba nič platiť. A je to v podst
      Re: Brnčálka - parkování 20.07.2010 U Hutníku parkuju pravidelně a v pohodě. Už dokonce nechtěli párkrát ani zaplatit.
  Re: Brnčálka - parkování 20.07.2010 v tom pripade HUTNIK je jasna volba..
dik vsem
viva la Hutnik
Hanz
    Re: Brnčálka - parkování 21.07.2010 Davate si hore rezervaciu alebo netreba? Funguje ta sopa (winterraum) vedla chaty aj v lete? Lebo ke
Navazovani na ledovec 19.07.2010 Ahoj,
s kamrádem jsme byli na ledovci ve Svycarsku. Koukal jsem jak se navazuji mistni borci. Zaujalo mne, ze se navazuji na konce lana (mluvim o dvojicich) a pak si lano smerem k sobe naberou a ulozi do smycek kolem boku a uvazou nejakym rafinovan
Furi 19.07.2010 Nevíte, kolik stojí jízdenka z Furi na Schwarzsee? Nebo jestli je možné to zvládnout pěšky z Furi až na Hornlihutte?
  Re: Furi 19.07.2010 Ahoj,z furi se to dá až na hornli krásnou tůrou pěšky,celou dobu po značkách. Nejhorší je to těsně
    Re: Furi 19.07.2010 Za den s těžkým batohem a stanem.
Ortler-Hintergrat 19.07.2010 Zdravím,
nebyl někdo náhodou v posledních dnech na Ortleru? Na netu je poměrně málo aktuálních informací o tamních podmínkách, natož najít nějakou webovou kameru zabírající vrchol je umění. Jedem tam cca za týden na Hintergrat, tak by se hodilo pár
  Re: Ortler-Hintergrat 19.07.2010 Hintergrat v pohodě schůdnej, mačky bych viděl max na poslední úsek před vrcholem. Voda na chatě nen
ukradnutý mobil 19.07.2010 Ahoj, včera medzi 14:30-15:00 mi niekto ukradol mobil zo zazipsovanej mikiny, ktorá visela na vešiačiku v šatni na stene v Mamutovi. Bola to stará šunka, nezrujnuje ma to, prežijem, ale potešilo by ma ak by mi "nálezca" poslal na mail aspoň tú s
  Re: ukradnutý mobil 19.07.2010 Nenadelas nic, svine dnes ciha na kazdem rohu.. A krade se uplne vsechno. Pritelkyni minuly tyden vy
    Re: ukradnutý mobil 19.07.2010 Ehm, banany?! Tak to im asi vyhladlo pri tej makacke...
UFO - navod 19.07.2010 Ahoj, konecne jsem sepsal navod na myty opredene UFO pro jisteni na pisku. Doufam, ze to bude k pochopeni. Pokud ne, tak neni problem vse upresnit pres mail, jen ted 2 mesice pravdepodobne nebudu k zastizeni (expedice do Jizni Ameriky). Zde slibovany navo
  Re: UFO - navod 19.07.2010 funguje niekomu ten link?
    Re: UFO - navod 19.07.2010 Mě teda ne...
    Re: UFO - navod 19.07.2010 Ahoj, nevím co máte za problém, já jsem to v pohodě stáhnul, už si podle toho UFO vyrábím. Na těch s
  Re: UFO - navod 19.07.2010 Kdyz to mas sepsane tak to hod jako clanek na Lezce, link totiz nefunguje. Navic to pujde lepe v bud
    Re: UFO - navod 19.07.2010 Hodi, ale až za dva měsíce :-))
      Re: UFO - navod 19.07.2010 at si to hodí klidně hned
        Re: UFO - navod 19.07.2010 Ufáci se nevážou:-)))
          Re: UFO - navod 19.07.2010 tak uka jak na to
            Re: UFO - navod 19.07.2010 Neukážu neb to není z mé hlavy, ale v Ádru na ně určitě natrefíš:-) Můžeš lepit nebo šít a k tomu da
              Re: UFO - navod 19.07.2010 to uz mi prijde jak delani prvacu v "tajnych oblastech" to cumite co jsem udelal co? ale n
                Re: UFO - navod 19.07.2010 a nemela by to bejt ciste nahodou vec ktera by mohla v pripade padu zachranit nekomu zivot?... to je
                  Re: UFO - navod 20.07.2010 Si delaj prdel, tak jim to hned nesmite sezrat, zadny UFO neni:)
                    Re: UFO - navod 20.07.2010 Jde o to, že borec, co to vymyslel, řešil i výrobu a patent, takže asi není úplně košér sem mrsknout
                      Re: UFO - navod 20.07.2010 Podle mě se UFO trochu přeceňuje a já ho používám celkem nerad. Drží sice dost dobře ale když je škv
                      Re: UFO - navod 20.07.2010 Podle mě se UFO trochu přeceňuje a já ho používám celkem nerad. Drží sice dost dobře ale když je škv
                        Re: UFO - navod 20.07.2010 Prasknout bok ti muze tak akorat kdyz se zapomenes pred lezenim vymocit ;-) Asi jsi ufo jeste nazivo
                          Re: UFO - navod 20.07.2010 jestli někdo řeší výrobu a patent a řeší to už x let nebo jak dlouho (minimálně 2 roky o tom slýcháv
                            Re: UFO - navod 20.07.2010 No vidis, kdyz mas tolik energie a elanu, prijed v patek do Adru a muzes to probrat primo s autorem
                              Re: UFO - navod 20.07.2010 Chopit se toho? čeho? vždyť je na to přísné informační embargo ne? o čem to tu pořád mluvíte vždyť t
                                Re: UFO - navod 20.07.2010 Tys byl ten, kterej tady zacal motat cosi o zameru ... tak zkus popremejslet ceho se chytit :-D A em
                                  Re: UFO - navod 20.07.2010 Tak Vito nez odjedes pozdravuj pana vyrobce.
Pro ty co jenom kecaj navod jak to videt na vlas
                                    Re: UFO - navod 20.07.2010 Zdar Stepane, pozdravovat budu, jelikozto jedu k Markovi na chalupu :o)) A jinak ... jak rikas ...
                                      Re: UFO - navod 20.07.2010 Docela zavidim. Hned bych jel taky akorat mam po mistrovstvi sveta zramovany rameno a penize na lete
  Re: UFO - navod 24.07.2012
    Re: UFO - navod 24.07.2012 Pro ty, koho to zajímá, tak lepší info snad být nemohlo. Aji docela dobře vypadají:)
mapa Gruzie-Kazbeg 19.07.2010 Ahoj, nevíte někdo kde se dá koupit mapa pohoří Kazbegi-Gruzie nebo případně stáhnout na netu?
Díky.
Parkování v Otavanu 19.07.2010 Ahoj lidi byli jste někdo letos na alphubel nebo alalinhorn? Chci nechat auto v ty osadě otavan,parkování tam bylo 3 roky zpátky zdarma ale nevím jak letos.Budu rád za informace díky.
  Re: Parkování v Otavanu 20.07.2010 Ahoj, loni v srpnu parkování bez problémů a bez poplatků na parkovišti na konci silnice (před závoro
1
...
854
855
856
857
858
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
872
873
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: