Hore zdar!
Chtěl bych se něco dozvědět o BASE jumpingu a dostat se k nějákým kontaktům,co by mne postupně mohli dovézt až ke skákání.Má někdo zkušenosti,kontakty na někoho v CR nebo i zahraničí?
Díky za každou odpověď!
Paďas
Co je bezpečnější styl jištění pro 110 kg druholezce v Alpách? Dá se ho vůbec udržet na starý dynamický způsob osmou přes pas při tahu lana dolů nebo jistit na rybačku přes horní fix bod? Anebo jít radši do pomůcek typu ATC GUIDE či jistit HMS
Konkretni dotazy ke stavbe bouldrovky:
Kdyz natlucu OSB desku (22mm) primo na krokve (previslost 45st), mezi kterymi je 90cm rozestup, bude to ok, nebo se to bude prohybat a mam pod to dat nejakou hustsi konstrukci?
Mate zkusenosti s natluce
Ahoj. Prosím máte někdo zkušenost se stanem Pinguin sirius? Zvažuji jeho koupi, ale raději se ptám, jaké mají ostatní zkušenosti. Popř. pokud máte někdo tento stan nový a chcete ho předat, tak nabídněte. Díky Pavla
nesel nekdo v posledni dobe prechod od Dent Geant pres Grandes Jorasses? Zajimalo by me vybaveni bivaku Canzio, Orientacni casy (pruvodce maji celkem veliky rozptyl), narocnost orientace resp kriticka mista pro orientaci a kvalita ska
Ahoj lidi platí se nějaké poplatky při te kratší cestě do zermattu? Vede přes nějakou skratku co na mapě je divně značená,mam dojem že se ji říká furka pass ale jestli je to ono nevím. Je to kousek před brigem. Už se tu o tom trochu psalo ale tohle se neř
Nazdar lezci.
Zhanam fotku Nicolasa Favresseho zo Silbergeiera, co tam dava no-hand vo vyssom rozliseni( 1280x1024, pripadne vyssie). Nema ju niekto??? Ak ano mohol by mi ju dotycny poslat na mail.DIK.
ZORORO
Ahoj, sháním kontakt na Michala z vysočiny, je bud z Havlíčkova Brodu, nebo ze Ždáru nad Sázavou. 5/7/2010 vystoupil na Mont Blanc s kamarády, celé tři dny jsme s nima byli v kontaktu, ale bohužel jsme si na ně nevzali telefon, patrně dopad vejškovky:-)
zdravim, o vikendu jsme byli lezt na Hejsovine v Polsku, potkali sme par mistnich a ti nam vyvratili zazity fakt, ze se tam smi lezt s magneziem. Udajne si to mysli vsichni cesi a oni jim musi pokazde vysvetlovat, ze se nemaguje. Slibil sem jim ze to tady
Ahoj mám tmavou helmu Petz Elios a na slunku je úplně horká a je v ní pak vedro. Máto někdo zkušenosti s přestříkáním či přebarvením helmy? Jaký použít sprej či barvu abych materiál helmy nepoškodil? Díky za info(-:
Můžete mi prosím někdo říct, jakou silou je potřeba napnout asi deseti metrovou lajnu? Pro vtipálky dopředu uvádím, to že velkou vím... Jde mi o hodnotu v číslech, ne o postup jak napínat. Děkuju předem.
Čau nemáte někdo průvodce na Ablon ve lektronické podobě (něco je přímo na lezci,ale je to pouze 5 cest), popřípadě tip, kde se dá průvodce na místě koupit. Díky moc. Caco budlaj@seznam.cz
Zdar,
chteli by jsme vyrazit na par dni na Brncalku..Nemate nejaky tip kde nechat auto...Na tom parkovisti dole kamosovi pred par lety ukradli kola..a to nebyly z nejnovejsich..tak bych se tomu rad vyhnul...:)
dik za tip
Hanz
Zdravim,
nemate nejake tipy na ubytovani v okoli Tatranske Lomnice? Nejake chatky nebo neco za prijatelny peniz, nechce se nam tahat stany a nejake kempy tam snad pry byly zruseny...
Diky za jakekoli info
Ahoj,kudy nejlepší cesta do zermattu? Pojedu přes Plzen do Německa ale pak nevím u hranic,je to kolem bodensee nějaký zmatený,chci se vyhnout rak.dálnici a všem poplatkům za tunely nebo mosty (nebo jich projet co nejmín) Díval jsem se na mapy.cz ale jestl
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.