Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English vosk na ruce 07.05.2010 Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte zkušeností s voskem na ruce po lezení. Prý potom kůže stvrdne, ale neloupe se. Taky jsem slyšel, že druhý den po aplikaci se prsty brutálně potí. Jaké máte zkušenosti.
Díky
  Re: vosk na ruce 07.05.2010 Jo, taky by mě to zajímalo. Nedávno jsem si ho koupila a čekám, jeslti z toho něco bude nějakej zázr
    Re: vosk na ruce 07.05.2010 Adam Ondra ho prej má taky. Tak když ho má on :D . Stojí to pár korun tak to vyzkoušej,na Indulónu m
  Re: vosk na ruce 07.05.2010 hodíš nejaký link, že čo to vlastne je? nevedomosť je hrozná :-)
    Re: vosk na ruce 08.05.2010 Jedině speciální lezecký krém "a muerte".....climb on hadra...
      Re: vosk na ruce 10.05.2010 Taky jsem chvilku používala climb on, ale víc mi vyhovuje neutrogena;)
  Re: vosk na ruce 08.05.2010 ...si tak představuju, čím by asi mazal Hausmann...a musím souhlasit, že nic lepšího nejní:)))
    Re: vosk na ruce 08.05.2010 Mám ho a pěju na něj jenom slova chvály. Rozedřený bříška krásně zatáhne a mozolům taky docela uleví
      Re: vosk na ruce 09.05.2010 Ještě by to chtělo mazat jednu ruku voskem a druhý běžným mastným krémem :) Takhle se to těžko posuz
  Re: vosk na ruce 08.05.2010 Climb on je faj, ale nejlepší na prolezlé prsty je stejně rozřízlej česnek.
zapomenuté lezečky 07.05.2010 ahoj nechal jsem v Mladkově šedé lezečky saltic sepia, velikost 45. kdyby náhodou chtěl nekdo vrátit tak číslo 721 386 315
committed 2 07.05.2010 zdar,nemate nejaky odkaz na stahnuti filmu Committed 2? na rapidu uz to neni a torrenty jsem nenasel...dik
Korsika 06.05.2010 Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli by neměl někdo doporučení na korsiku? V červnu se tam chystáme s kamarádama, který sice už chvilku lezou, ale nijak intenzivně, spíš ještě začátečníci. Nevíte někdo kde by se na korsice našly nějaký vynýtovaný oblasti kam
  Re: Korsika 07.05.2010 Jo, na Korsiku mam mnoho doporuceni. Jestli chces tak ti ji taky muzu doporucit. A nyty tam podle me
    Re: Korsika 07.05.2010 Ahoj, díky moc. Jestli se tě teda můžu zeptat, tak kam bys ty směřoval na Korsice za lehčím lezením?
  Re: Korsika 07.05.2010 Bavella
    Re: Korsika 07.05.2010 Díky!
      Re: Korsika 07.05.2010 Vynytovane skalky tam mas skoro vsude. Mrkni treba na Restonicu, Caporalinu, skalky v sedle Bavely j
  Re: Korsika 07.05.2010 Pekne lezeni bylo na hore Mt. Santo(u). Spousty odjistenych cest na vapne.
    Re: Korsika 07.05.2010 Dobry pruvodce je Kletterführer Korsika, Topoguide
  Re: Korsika 07.05.2010 i já mohu Bavelu nebo Monte Santo doporučit, je to de fakto na stejné silnici :-)
Uži
  Re: Korsika 09.05.2010 na Korsice jsem již byl několikrát, tady jsem popsal nějaké oblasti. Je to na 3 díly, tak snad ti to
    Re: Korsika 09.05.2010 Určitě jo, díky moc!
AIX Balkna 1 06.05.2010 Kdo mate od AIXu Balknu 1 - ma tahle balkna nejaka poradna madla? Podle fotky se mi zda vrsek dost obly, tak chci vedet jestli tam je neco velkeho a pozitivniho na odpocinek a zahrati. Jinak se mi totiz celkem libi.
  Re: AIX Balkna 1 06.05.2010 jde o to co bereš jako madlo, nahoře je to oblý, ale drží to, chyt na uprostřed taky dobrej, ostatní
  Re: AIX Balkna 1 07.05.2010 Jo tak ta je dobra. V pohode na ni upeces 2 stredne velky stejky. A drzadlo, nernknu-li madlo, ma te
  Re: AIX Balkna 1 07.05.2010 Jednička i dvojka jsou super, i na jedničce na těch oblinách se bez problémů rozvičíš..
  Re: AIX Balkna 1 10.05.2010 Ok, diky vsem za info!
SD karta vyřešena 06.05.2010 Tak SD KARTA UŽ JE U MAJITELE. TÍMTO RUŠÍM PÁTRÁNÍ. DĚKUJI
nález SD karty v Malé Fatře 06.05.2010
Pri prechode Malou Fatrou som našiel v snehu SD kartu Ultra II 4 GB
plnú fotografií z nejakej lezeckej expedície v Rusku. Fotené to bolo
na Nikon F60. Neviem, komu karta patrí, ale je tam kvantum fotiek,
ktoré niekomu určite p
TendomSmart 05.05.2010 Poradte mne nekdo jak rozdelit 60 m lano na dve 30 m, abych zachoval funkcni vlastnosti.Dik
  Re: TendomSmart 05.05.2010 Nožem?
  Re: TendomSmart 05.05.2010 najskor ich narez na sest 10metrovych kusov a potom sekundovym lepom zlep 3 a 3. mne sa to takto osv
  Re: TendomSmart 05.05.2010 Jedině gamma nožem
  Re: TendomSmart 05.05.2010 TYWOE, to nejde! Te je horsi nez nejhlavolam sveta!
    Re: TendomSmart 05.05.2010 otazka je, jestli to neni neekonomicky. dve 30 koupis v inzerci za 1600, 60 prodas za 2000...:-)
      Re: TendomSmart 05.05.2010 Tak to už je vážně moc. Ty musíš bejt chovanec Jedličkárny.
  Re: TendomSmart 05.05.2010 Posli ho vyrobci, jedine ten na to ma potrebnou technologii a vybaveni. Zda se to mozna jako prehnan
    Re: TendomSmart 06.05.2010 stejně to přefikne pájkou :D
  Re: TendomSmart 06.05.2010 Co je to za blbou otázku? Každýmu je přece jasný,že něco takovýho prostě nelze - vždycky budeš mít p
  Re: TendomSmart 06.05.2010 já jsem to normálně podélně rozstříhnul nůžkama (stříháš jen oplet! vlákna jádra je potřeba přesně r
  Re: TendomSmart 06.05.2010 já jsem to normálně podélně rozstříhnul nůžkama (stříháš jen oplet! vlákna jádra je potřeba přesně r
  Re: TendomSmart 06.05.2010 Chlapi, vy jste na to kápli. To bude trhák. Jedině tímto způsobem lze získat z dvojčat čtyřčata a z
    Re: TendomSmart 06.05.2010 A když ještě vymyslíme osminy a šestnáctiny, tak stará lana můžeme používat v notovém zápisu :-)
  Re: TendomSmart 06.05.2010 tady je zase chytraku co lano asi nikdy nerezali jinak by si museli vsimnout ze te casem ceka docela
    Re: TendomSmart 06.05.2010 Konce děla Tendon ultrazvukem pokud se nepletu.
    Re: TendomSmart 06.05.2010 No ja vzdycky lano rezal tak, ze jsem misto rezu obalil lepici paskou (pevnou, takovou tou gumovou),
    Re: TendomSmart 06.05.2010 Už se to tady párkrát řešilo ty chytráku, zakončit doma lano tak, že vypadá skoro jak z fabriky není
      Re: TendomSmart 06.05.2010 lepší než izolačka je smršťovací bužírka...
        Re: TendomSmart 06.05.2010 Tu seženu kde?
          Re: TendomSmart 07.05.2010 Zkus krám, kde mají elektrikářské cajky.
Sázava 05.05.2010 Ahoj, jedeme parta holek (25 - 30 let) 2. - 6. července na Sázavu. Nechcete se přida, prima chlapíci:)?
  Re: Sázava 05.05.2010 Ještě dodám, že jsme vyznavačky tzv. svobodného stylu, to znamená, že po většinu času budeme nahý.
    Re: Sázava 05.05.2010 to zni fajn :)
      Re: Sázava 05.05.2010 jedu...nebo pisni kdy kde budete v kempu, dojedu...
    Re: Sázava 05.05.2010 Ty jo, to musite bejt asi fakt hodne hnusny...
      Re: Sázava 12.06.2014 heh :-)
  Re: Sázava 12.06.2014 Profese, kterou zde na horolezeckým serveru poptáváte, se jmenuje horský svůdce. Není to sice zadarm
1
...
883
884
885
886
887
888
889
890
891
892
893
894
895
896
897
898
899
900
901
902
...
2263
vosk na ruce Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte zkušeností s voskem na ruce po lezení. Prý potom kůže stvrdne, ale neloupe se. Taky jsem slyšel, že druhý den po aplikaci se prsty brutálně potí. Jaké máte zkušenosti.
Díky jirka 11:08:27 07.05.2010odpovědět
  Re: vosk na ruce Jo, taky by mě to zajímalo. Nedávno jsem si ho koupila a čekám, jeslti z toho něco bude nějakej zázrak. Zatím to na mě působí jako obyčejnej krémík. feu 11:58:36 07.05.2010odpovědět
    Re: vosk na ruce Adam Ondra ho prej má taky. Tak když ho má on :D . Stojí to pár korun tak to vyzkoušej,na Indulónu můžeš přejít vždycky. Ruce se mi po tom vosku nepotěj víc než bez něj. 16:50:09 07.05.2010odpovědět
  Re: vosk na ruce hodíš nejaký link, že čo to vlastne je? nevedomosť je hrozná :-) 18:13:12 07.05.2010odpovědět
  Re: vosk na ruce V júkej je to velmi populární, i tedy začal jsem to po lezení používat na své jemné pracky a velmi si lebedím. Rozhodně lepší než jakýkoli doposud vyzkoušený krém. Ondřej 18:53:23 07.05.2010odpovědět
    Re: vosk na ruce Jedině speciální lezecký krém "a muerte".....climb on hadra... Venca 02:24:15 08.05.2010odpovědět
      Re: vosk na ruce Taky jsem chvilku používala climb on, ale víc mi vyhovuje neutrogena;) Pavlusa 20:21:39 10.05.2010odpovědět
  Re: vosk na ruce ...si tak představuju, čím by asi mazal Hausmann...a musím souhlasit, že nic lepšího nejní:))) 10:37:34 08.05.2010odpovědět
    Re: vosk na ruce Mám ho a pěju na něj jenom slova chvály. Rozedřený bříška krásně zatáhne a mozolům taky docela uleví =) Jarda22:49:41 08.05.2010odpovědět
      Re: vosk na ruce Ještě by to chtělo mazat jednu ruku voskem a druhý běžným mastným krémem :) Takhle se to těžko posuzuje. lada 13:33:56 09.05.2010odpovědět
  Re: vosk na ruce Climb on je faj, ale nejlepší na prolezlé prsty je stejně rozřízlej česnek. čaj 22:58:14 08.05.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: