Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English mikina na pantaku 02.05.2010 Dneska vecer tam lezela, pry cely den, od rana, za popis vratim
  Re: mikina na pantaku 03.05.2010 Esi je to ta stejna, tak tam lezela uz od minule stredy od vecera, a jeste se svazkem klicu na expre
    Re: mikina na pantaku 03.05.2010 no jo,asi tam lezela dyl, s vidinou dlouhych destu jsem ji radsi uklidil...klice tam jsou v dire po
Eiger-Bernské alpy 02.05.2010 Chtěl jsem se zeptat,jestli někdo v době od 9 do 12 srpna nepoleze na Eiger. Rád bych se k někomu připojil.Díky Lukáš
lezačky 01.05.2010 Chci se zeptat jestli nenašel někdo pod Blážinou sttěnou na Srbsku lezačky zelené barvy Five Ten.Zapomněl jsem je tam 30.dubna večer po osmé hod.díky Malin
Nová cesta?:) 01.05.2010 Nevíte někdo co je to za cestu na Suškách-Sokolí věž-..hnedle vlevo od Velké plotny přímo po hraně -1.kruh. Cesta je to moc pěkná,technická,tipuju trošku lehčí než plotna.??
  Re: Nová cesta?:) 01.05.2010 taky by mne zajimalo :-)
doslechl sem se ze pri VIIa ale nazev nevim
    Re: Nová cesta?:) 01.05.2010 JO MOC HEZKA TECHNICKÁ VCELKU VELMI FAJNE ZAJISTENA CESTA ALE JAK HLDEAM KDE HLEDAM,NIC O NI NENAJDU
      Re: Nová cesta?:) 02.05.2010 Pokaždý když jsem byl na suškách a motal se kolem sokolí věže, tak mě místňáci vyhnali, že se tam ne
  Re: Nová cesta?:) 02.05.2010 Motýlí varianta Sokolí stěny (varianta dolní části Velké plotny), VI. D. Dolenský, P. Waller
    Re: Nová cesta?:) 03.05.2010 Ta hrana?
Ano myslim ze je to opravdu motýlý ale na VI. poctivý! [-:
Suchdol 01.05.2010 Ahoj, našel sem na Suchdole jednu smyčku a karabinu, někdo si ji tam zapomněl. Tak ať se ozve na 5642@seznam.cz
oprava lezeček 30.04.2010 chtěl bych se zeptat kterou firmu by ste mi doporučili. nejlépe jestli někdo má zkušenosti jak se salticem tak s restday.
  Re: oprava lezeček 30.04.2010 já dával vampiry do saltiku a super, jako novy.restday jsem nezkousel.
  Re: oprava lezeček 01.05.2010 mám jen zkušenost se Salticem - 2x jsem tam lezačky posílal a vždy maximální spokojenost, vrátili se
    Re: oprava lezeček 01.05.2010 saltic vybornej :) taky sem tam byl dvakrat a když si pro to prijedes osobně tak to mas do tydne hot
      Re: oprava lezeček 02.05.2010 restday - jednou, spokejenost velka (ale jen vymena podesve) ted ocekavam druhou opravu - vymena i o
  Re: oprava lezeček 02.05.2010 dvakrat oprava lezecek v restday a maximalni spokojenost, jednou oprava pohorek - komplet vymena pod
    Re: oprava lezeček 02.05.2010 Mě na těch Vampirech dělali obsazku i lepičku. A fakt byly pak jak nový. Jinak co jsem slyšel(a ono
      Re: oprava lezeček 02.05.2010 ja u Restdaye mel RP a jak sem rikal parada...ale mit Salticy, tak posilam do Salticu :-)
      Re: oprava lezeček 03.05.2010 Souhlas s Jirkou. A dá se to ještě rozšířit - pokud výrobce i opravuje, vždycky k výrobci. Restday j
        Re: oprava lezeček 03.05.2010 Saltic má teď větší nabídku podrážek. Ale ještě jsem ho nezkoušel.
  Re: oprava lezeček 02.05.2010 Nechal jsem si opravit lezky Boreal v salticu. I když jsou vizuelně jako nový, tak už ale nemají ten
    Re: oprava lezeček 03.05.2010 No pokud je prolezeš jednou za dva roky, tak to opravdu nemusíš řešit :).
      Re: oprava lezeček 03.05.2010 Několikrát Restday, několikrát Saltic-spokojenost s oběma.
      Re: oprava lezeček 03.05.2010 No chtěl jsem napsat prvně "každý rok", ale nechtěl jsem být za extremistu. Ale koukám, že
        Re: oprava lezeček 03.05.2010 lezky za rok je myslim tady normal...no a kdyby jsi na potapeni nemel tak ho nedelas,ne? proto se ne
    Re: oprava lezeček 03.05.2010 To bych chtěl teda taky umět, aby mi vydržely lezky 2 roky. Leda bych začal lézt v lyžákách...
      Re: oprava lezeček 03.05.2010 Musíš lozit rukama. Né nohama :-DD
        Re: oprava lezeček 03.05.2010 Už jsem letos dvakrát prolezl prsty. Kde mi je opraví? :)
          Re: oprava lezeček 03.05.2010 Zkoušel jsem obojí,jak restday,tak Saltic a obojí spokojenost,je fakt,že mít Saltiky,tak určitě do S
  Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Bomba fotka a komentar dole:-)
    Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Me ta fotka nejak zmizela, co tam bylo za komentar, sem si nak nevsim?
      Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Ze by cenzuros?:-)
      Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Bylo tam "Jistim rad a je to na me doufam znat...", prislo mi to vtipny. Fotka zmizela, je
        Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Ten chlap je k vidění v krasu docela často. Jistí tak svý děti :-))))
        Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Je to určitě jen přechodně, vlivem programátorských úprav. Myslím, že jistič je Ivan, co se děje na
          Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Já jsem v exploreru neviděl nějakej čas v boční liště kolonku Foto dne vůbec. Autore, dej svolení, j
        Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Autor ji nechtěl zveřejnit. Poslal ji někdo jiný, my mysleli, že to můžem dát, že autor o tom ví. A
          Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 V Krasu doslo maso... posilam zapadni postou zaplatu
    Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Tento pán se jmenuje Šifra a jistí takto v klidu své děti a nejen je. Bohužel pod jeho vedením a dík
      Re: Foto dne - Jistím rád 30.04.2010 Chápu, ale nesouhlasím. Pokud autor fotografie z jakéhokoliv důvodu nesouhlasí (a to je zcela jeho p
  Re: Foto dne - Jistím rád 29.04.2010 Ja jsem tu fotku zahledl jenom letmo (a dost mozna blbe), ale v cem byl problem?
Ne, nedelam
    Jistím rád, je to na mě doufám znát 29.04.2010 Autor použil fotku ke svému článku na svých stránkách. Všude jsou maily a telefony, přesto se nikdo
      Re: Jistím rád, je to na mě doufám znát 29.04.2010 A da se ta fotka nekde videt? Abychom i my co nesjizdime lezce kazdych 5 minut videli o co jde :-)
        Re: Jistím rád, je to na mě doufám znát 29.04.2010 zlobastream.cz
          Re: Jistím rád, je to na mě doufám znát 29.04.2010 A kde tam, jaksi? Nějak koukám, nevidím, tenhle server nemám prozkoumanej ...
            Re: Jistím rád, je to na mě doufám znát 29.04.2010 Treba prvni clanek nebo fotky -> fotky z clanku...
        Re: Jistím rád, je to na mě doufám znát 29.04.2010 nic extra zvláštního tam nebylo. Borec, stojíce někde na zemi pod skalou, lehce přidržujíci lano v j
              Re 30.04.2010 A přitom vylezl velký kulový. Aspoň podle slov pár lidí co znám
                Re: Re 30.04.2010 neznám, nevím, ale pokud je to všechno tady pravda, tak se nebudu radši vyjadřovat - nerad bejvám sp
                  Re: Re 30.04.2010 dnešní alternativa fota dne, je beztak lepší. BRAVO LACO!!!
                    Re: Re 30.04.2010 jj, dnesku taky fandim :-)
                      kontakt na jističe 30.04.2010 No pár rozdílů by se mezi oběma vizážema a proporcema našlo. Kdybych si mohl vybrat, taky volím vari
              Re: Jistím rád, je to na mě doufám znát 30.04.2010 Tohoto velmi milého pána jsem viděla několikrát v krase, chudinky holky se z těch jeho neskutečně bu
                Re: Jistím rád, je to na mě doufám znát 30.04.2010 To je zase vobouvačka:) Jednomu tak a druhýmu onak.
Ivan má výsledky, závodníky i sponzory, t
                  Re: Jistím rád, je to na mě doufám znát 30.04.2010 Vzhledem k tomu, že slečna má dle mého názoru v ruce grigri si myslím, že až na ten vypláznutej jazy
                    Re: Jistím rád, je to na mě doufám znát 01.05.2010 Noo panečku, kdyby na návodech na grigri byly takovýhle slečny, určitě by je četlo víc borců a možná
1
...
885
886
887
888
889
890
891
892
893
894
895
896
897
898
899
900
901
902
903
904
...
2263
  Re: mikina na pantaku Esi je to ta stejna, tak tam lezela uz od minule stredy od vecera, a jeste se svazkem klicu na expresce. P. 08:19:06 03.05.2010odpovědět
    Re: mikina na pantaku no jo,asi tam lezela dyl, s vidinou dlouhych destu jsem ji radsi uklidil...klice tam jsou v dire po tramu a jeste u nich je jedna LS kobra vel. 40.5 mira 08:46:05 03.05.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: