Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nalezené lezečky - Srbsko 28.04.2010 V sobotu 24.4.2010 jsem na Srbsku v Alkazaru ve večerních hodinách našel lezečky. Původně jsem myslel, že je tam muselo nechat nějaké děcko z našeho oddílu, protože přesně na tom místě nálezu jsme měli přednášku v rámci metodického dne. Zatím se však o ně
  Re: Nalezené lezečky - Srbsko 29.04.2010 Jedny lezky se taky válely na Pupku u stromu u nástupu Maidenů.
Dachstein 27.04.2010 Dobrý den, chtěl bych příští týden vyrazit na Dachstein. Nevíte jak to tam vypadá, především sněhové podmínky, zaplněnost winterraumu na Adamek h., vrcholova ferrata. Díky za odpověď.
  Re: Dachstein 28.04.2010 Letos tam bylo sněhu málo, takže se sněhem by to mělo být OK.
  Re: Dachstein 28.04.2010 Taky na Dachstein jsou on-line web kamery, googluj.
    Re: Dachstein 30.04.2010
Byli jsme min vikend: K Hintere Gousausee s lyzema na hrbech, dale na pasech, ale za dva dny
Janovice 27.04.2010 Zdar, kdo znáte Janovice tak víte , že je tam lezení zakázaný ale leze se tam. Ne moc ale leze.
I já jsi tam občas chodím zablbnout. Byl jsem se tam podívat ted v neděli a jen jsem čuměl....Maglajz všude a rozhodně víc než malý množství , pod stěno
  Re: Janovice 27.04.2010 Upřímně - už aby to bylo, protože pokuty jsou asi to jediné, co ze skal vyžene všechny tyhle dobytky
    Re: Janovice 27.04.2010 To Š hej jak můžeš napadat kluky z Děčína když víš hovno:D vim kdo tam posledni dobou chodí hodně a
      Re: Janovice 28.04.2010 Za posledni dva roky se vsichni maglajzisti, na ktere jsem narazil, zapsali jako CAO Decin nebo DZC.
        Re: Janovice 29.04.2010 Teď jsi mě rozesmál! Fakt :o))
          Lom na maglajz v Povrlech? 29.04.2010 Teď se prý má v Povrlech otevírat celý magnéziový lom, je tam po něm v Děčíně brutální poptávka a ta
        Re: Janovice 30.04.2010 blbost. na nátlak výboru oddílu jsme už kdysi všichni podepsali, že při námi vrcholně oblíbeném bíle
    Re: Janovice 27.04.2010 Říká se po práci legraci a teď se docela bavím. To lezení je tam zakázaný nebo jenom "jakože za
  Re: Janovice 27.04.2010 presne, pokuty a poradny, taky bych si tam nekdy rad zalezl, ale timhle zpusobem se to uz asi nikdy
    Re: Janovice 27.04.2010 Jedna věc je jít lízt někam v teď v době hnízdění, kde ob skálu v těhle oblastech potkáš hnízdo.
      Re: Janovice 27.04.2010 Dobře ty :o)
        Re: Janovice 27.04.2010 Ptáci ty jsou všude a budou. Za ně se umějí schovávat jen ochranáři,aby vykázali nějakou činnost(a
          Re: Janovice 27.04.2010 S těma ptákama bych se hádal. Když už někde zahnízdí tak je snad normální (pro většinu lidí) je tam
          Re: Janovice 28.04.2010 tak co se týče ptáků, tak máš názor jako buran...zkrátka já tady chci lízt, tak ať jde příroda do pr
          Re: Janovice 29.04.2010 Připadá mi to smutný, jak to tady u nás funguje. Zákaz je zákaz! Pokud je nekde zákaz, tak se tam ne
  Re: Janovice 28.04.2010 V Janovicích je krásně. Je smutný když lezci tahaj do skal to co vidí ve městě.
    Re: Janovice 28.04.2010 Sleduju diskuzi o Janovicích (škoda, že přispěvatelé se nepodepisují) lezci z labáku si dobře uvědom
      Re: Janovice 29.04.2010 Maglajz se stejně do oblastí exportuje podle lidí a né podle geografický polohy jejich bydliště. I v
        Re: Janovice 30.04.2010 přesně tak a baví nás to:)
      Re: Janovice 30.04.2010 Přátelé, musím tu podpořit Jendu Pletichu... má absolutní pravdu, a sebesprostější nebo sebeiracioná
      Re: Janovice 30.04.2010 A skutečně lezci z Labáku nechávají pytlík s maglajzem doma (kde to dnes povětšině není problém), kd
  Re: Janovice 30.04.2010 Zamindrákovaný prudiči, nadutý hlavy a zabedněný klasici všech oblastí: VYLIŽTE SI PR*EL!!!
    Re: Janovice 30.04.2010 Ty budeš asi borec největší, VY*** se na "lezení".
    Re: Janovice 30.04.2010 Tak tuhle hlášku mám taky rád! Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu.
Dubské skály 27.04.2010 Ahoj, nemáte někdo v el. podobě průvodce na Dubské skály konktétně na skály u Dolní Housky a skály na Zámeckém vrchu? Díky moc Pavel
  Re: Nákotníky 27.04.2010 nákokotníky? :-D
  Re: Nákotníky 27.04.2010 Z kůže.
  Re: Nákotníky 27.04.2010 Střih takový, aby byla ochráněna místa, která si běžně v širočině odřeš. Pokud taková místa nemáš ne
  Re: Nákotníky 27.04.2010 Asi myslíš hadinky a je to vidět v Pískařích (knize) myslim na fotce jak Sasici delaji prvovystup na
    Re: Nákotníky 29.04.2010 akde presne v Adru prosim?
  Re: Nákotníky 27.04.2010 Do spár vřele doporučuju kotníkový lezečky. Hůř se scháněj ale dá se to. V hudáči ve slezský napříkl
    Re: Nákotníky 29.04.2010 tak foxtroty rozhodne nedoporucuju, to je takova vychazkova obuv co vypada spis jak klaunska, kdyz u
  Re: Nákotníky 28.04.2010 skus pozriet novy katalog la sportiva maju tam kotnikove lezecky
  Re: Nákotníky 29.04.2010 Kotníkové lezečky dělá taky Five Ten - Grandstone. Osobně si je chci sehnat (nebo něco podobnýho). P
    Re: Nákotníky 29.04.2010 Mám Triop Kova a moc spokojený nejsem. Špička je strašně zvednutá nahoru, tvar lezečky nic moc a lep
Five ten lezky 27.04.2010 Poraďte mi. Kde se dají vyzkoušet a koupit lezečky Five ten. Ty fialové. Díky.
  Re: Five ten lezky 27.04.2010 Ahoj.
Ty fialové (Anasazi lace-up) se už nedělají, nahradili je bílé, popř trochu upravené z
  Re: Five ten lezky 27.04.2010 Neco meli v Red Pointu v Teplicich nad Metuji (Anasazi Lace-Up fialove i zelene, nejake nazouvacky).
    Re: Five ten lezky 27.04.2010 Fialovy maj maly
      Re: Five ten lezky 27.04.2010 Růžovky máme v BBčku, největší 42 a pár nějakejch menších, tušim že pětky tam sou ;)
Jaké Lano??????? 26.04.2010 S ohledem na četné dotazy ohledně značky, tloušťky, barvy a jiných parametrů lana na písek, vápno, do hor, stěnu, kolem krku atd., sděluji pro ostatní potenciální tazatele: Lano je nejdůležitější a naprosto nezbytnou pomůckou horolezcovou. Nejlepší je z i
  Re: Jaké Lano??????? 26.04.2010 ty krááááávo, asi prodám singáče a koupim od kámoše hulení a upletu z něj lano, v případě dobré nála
    Re: Jaké Lano??????? 27.04.2010 Vykouřit lano na vršku věže, to je geniální nápad :-D
Bolavá ramena 26.04.2010 Zdarec, nemáte někdo zkušenosti s bolavými rameny? Po lezení začala ramena bolet jak sviň, především při rotaci ruky. Fyzioterapeuti zatím nepomáhají, tak jsem se chtěl zeptat na nějaký kompenzační cvičení. Díky
  Re: Bolavá ramena 26.04.2010 Ja jsem dneska vylejzal z okna a luplo mi v rameni, tak jsme vsichni odvalili na pivo a ted uz to mo
    Re: Bolavá ramena 27.04.2010 Bolest hlavy prehlusila bolest ramene?
  Re: Bolavá ramena 26.04.2010 neviem o co ide ale ja som mal podobne priznaky - zapal ramena, rehabilitacie, lieky a nakoniec inje
  Re: Bolavá ramena 26.04.2010 hmm, mě nebolí. Ale poradím ti, běž si zaplavat. Já mívám po plavání ramena jak z polepšovny... Plav
    Re: Bolavá ramena 27.04.2010 Také můžu potvrdit příznivost plavání. V mém případě to nebyly náhlé bolesti, ale řádně nezrehabilit
    Re: Bolavá ramena 27.04.2010 Klouby obecne a ruce zvlast jsem si zkurvil prave na vode - furt ve vlhku a chladu ... to nebyla dob
      Re: Bolavá ramena 27.04.2010 Tak ono je otázkou, jak často ten sport člověk provozuje... když už jsi to nakousl, jaký vodní sport
        Re: Bolavá ramena 28.04.2010 Na vode, ne ve vode - reagoval jsem na tu kanoistiku, vyhraty bazen bude neco jineho
          Re: Bolavá ramena 28.04.2010 No, dobrý. teoreticky můžeš na vodě asi pěkně promrznout a nemusí se to kloubům líbit, ale furt si
  Re: Bolavá ramena 26.04.2010 Před lezením rozhýbat.
Udělat pár větrných mlýnů.
Pak se chytit za lokty (tj
    Re: Bolavá ramena 26.04.2010 Není nic horšího, než si blbě zalehnout ruku při spánku. Na jakýkoliv cviky na liště či hrazdě dávat
    Re: Bolavá ramena 28.04.2010 no, i cpat se nejakou delsi dobu ceckem neni vubec zdravy, zaprvy vyssi davky vic nez treba 2 tydny
  Re: Bolavá ramena 30.04.2010 Měl jsem to podobný, nejen z lezení, bolest při rotaci...fyzioterapeuti a masáže pomáhaly jen krátko
  Re: přemluv bábu 26.04.2010 no dobry, a jak to souvisi s lezenim?
    Re: přemluv bábu 26.04.2010 nijak :-)bijte komouše
      Re: přemluv bábu 28.04.2010 Abych nebil tebe, zmrde :)
  Re: přemluv bábu 26.04.2010 hele, tady s agitkou pro zelené neuspěješ, to je jako kdybys na zahrádkářským webu propagoval Stranu
    Re: přemluv bábu 27.04.2010 U mě to teda uspělo! A díky za radu, že to je od Zelených. Jistojistě budu volit je! Pravda a láska
Lano na písek? 26.04.2010 Zdravím, mám dotaz ohledně koupi lana... Firmu už jsem vybral, třídu lana taky ... teď spíš řeším tloušťku ... Co jsem slyšel, je vhodnější mít na písky silnější lana ... Je tedy vhodné koupit si lano s průměrem 10mm, nebo mám šáhnout spíše po 11mm, které
  Re: Lano na písek? 26.04.2010 Pokud bude konopné, tak na tloušťce až tak nezáleží. Máme li pocit, že je lano v batohu příliš lehké
  Re: Lano na písek? 26.04.2010 Nevidim duvod, proc mit tlustsi lano. Povrch piskovce je hruby, oplet zacne zanedlouho chlupatet a t
    Re: Lano na písek? 26.04.2010 Já myslim že 10mm je tak akorát, osobně lezu na písku s 10mm a třeba do Reversa3 nebo do kýblu od SR
      Re: Lano na písek? 26.04.2010 Spíš mám zkušenost že se na písek hodí tenčí lano s dobrým opletem. Časem se totiž odře každý lano a
        Re: Lano na písek? 26.04.2010 Souhlasím s malým bejkem.Já osobně používám posledních deset let lana 9,2 - 9,8 mm a tlustší bych ne
          Re: Lano na písek? 26.04.2010 S tenčím lanem taky souhlasim. Z vlastní zkušenosti - 9,7 nebo 9,8 s osmou rozhodně žádnej problém n
  Re: Lano na písek? 26.04.2010 V dnesni dobe premejslej jen mezi 9,7 az 10,2(3). Semtam nejaka desitka vypada jak jedenctka a obrac
  Re: Lano na písek? 26.04.2010 co je to třída lana?
  Re: Lano na písek? 28.04.2010 Ahoj Komáre. Koukám, že co člověk, to názor. My lezeme na jedenáctce a nevěřili byste tomu, taky to
    Re: Lano na písek? 01.05.2010 No tak nakonec jsem zvolil Tendon Ambition 10.0 s impregnací :)) Tohle lanko by teoreticky mělo mít
      Re: Lano na písek? 01.05.2010 Impregnace?? Ale mama rikala, ze se na pisku za mokra neleze... :-))))
        Re: Lano na písek? 01.05.2010 Impregnace neznamená jenom ochrana před vodou ^^, ale i před prachem, pískem apod ... což by se mi d
1
...
886
887
888
889
890
891
892
893
894
895
896
897
898
899
900
901
902
903
904
905
...
2263
Nalezené lezečky - Srbsko V sobotu 24.4.2010 jsem na Srbsku v Alkazaru ve večerních hodinách našel lezečky. Původně jsem myslel, že je tam muselo nechat nějaké děcko z našeho oddílu, protože přesně na tom místě nálezu jsme měli přednášku v rámci metodického dne. Zatím se však o ně nikdo nepřihlásil, takže píšu sem. Kdo by je postrádal, ať mi napíše mail, co to bylo za lezky pro identifikaci a nějak bychom se domluvili na předání... Marek 18:27:15 28.04.2010odpovědět
  Re: Nalezené lezečky - Srbsko Jedny lezky se taky válely na Pupku u stromu u nástupu Maidenů. Artie 12:51:36 29.04.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: