Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 Bouldry: 11.Pařík 10350 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 Hory: 12.Černý 3878 13.Chomová 3836 14.Abt 3757
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English foto dne 03.03.2010 akterom je Ivos Kasparek, ak sa nemylim...
  Re: foto dne 03.03.2010 Yep
  Re: Výstup na Jahňačí štít 02.03.2010 A proc by nebylo?
    Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 Nebudeš první ani poslední. Pro jistotu doporučuji pro Tebe úvazek s odsedkou na řetězy a pro oba he
      Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 chci jít nahoru od chaty na Zeleném plese
        Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 klidně poradtě nějakou trasu
        Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 No od chaty je to pořád po značce. Furt jdeš a v jednom místě jsou řetězy, které cestou nahoru možná
          Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 V zimě bych tam asi nelezl. Lezli jsme to touhle dobou v zimě 2008 od Kopského sedla a podmínky byli
            Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 Ta pětka je přímo po hřebeni dvojka a s uhnutím do stěny doprava II-III. Lezli jsme to kdysi se sedm
              Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 On je to snad dokonce celé choďák, ale když je tam nasněžíno a namrzlo, tak se tam může občas objevi
            Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 V zime s deckom ani nahodou. Ked vyjdes na hreben, je tam usek kde som pri lepsich snehovych podmien
  Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 Jdi po trase turistické značky.Je to v pohodě,jen někdy bývá na hřebenu od severu asi 20 m nepříjemn
  Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 V létě celkem bez problémů, je to choďák. Spíš je otázka co z toho prcek bude mít. Určitě by bylo le
    Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 Myslím, že to prcka může bavit. Záleží na něm a na rodičích. (A musí mu být teplo, především na nohy
      Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 moc díky za rady a názory , plánuju to na začátek července, tak snad už sníh nebude
        Re: Výstup na Jahňačí štít 04.03.2010 :-) nám loni na konci května nasněžilo přes noc půl metru sněhu
        Re: Výstup na Jahňačí štít 04.03.2010 Minuly rok sme s kamosom 13.6. podnikli pravy zimny vystup na Gerlach. Takze nepodcenovat.
Ferraty na slovensku 02.03.2010 Ahoj, nevite kde bych sehnal nejake informace o feratach na slovensku? Mam na mysli nejakou databazi cest i s popisem obtiznosti nebo tak neco. Moc diky
  Re: Ferraty na slovensku 02.03.2010 Na Slovensku ferraty nastesti pro horolezce nejsou. A jsem za to vdecny.
    Re: Ferraty na slovensku 04.03.2010 Moje řeč.
  Re: Ferraty na slovensku 03.03.2010 klasická ferrata na slovensku není, nějaký železo najdeš v Roháčích, nebo na Orla perć.
    Re: Ferraty na slovensku 03.03.2010 OK, moc diky. Zkusim tedy popremyslet o Rakousku nebo Italii. Nevite jak je to ve ferratovych oblast
        Re: Ferraty na slovensku 03.03.2010 ahoj. mail je: apaksijednunedej@seznam.cz moc diky.
        Re: Ferraty na slovensku 04.03.2010 V Raxalpen prosim spat len v Kaiserbrunne. Mnohi by neboli radi, keby sa miestni nasrali a zavreli b
          Re: Ferraty na slovensku 04.03.2010 Jo to je ono, jen jsem do teď nevěděl, že se to tam tak jmenuje.
Nanga Parbat - příběh bratrů Messnerových 02.03.2010 Nevíte někdo jestli se náhodou neplánuje promítání tohoto filmu na některém z českých fesťáků v tomto roce? 14.ledna to šlo do kin v Německy mluvících zemích a zatím se neví kdy, a nebo jestli vůbec, to budou promítat u nás :(
Solo výstup 02.03.2010 Viděl jsem video se solo výstupem, kde lezec udělal v půlce vlajku. Měl takový úchylný elasťáky, točila to televize. Taky si nechal vylítnout nohy a dramaticky visel na jedné ruce. Nevěděli byste někdo jméno nebo něco, podle čeho bych to našel?
  Re: Solo výstup 02.03.2010 nebyl to ten týpek jak leze po tý zdi před těma turistama?
    Re: Solo výstup 02.03.2010 taky me napadl...nejak se mi to zobrazilo v nabidce na podobny videa kdyz jsem koukal na VertigoMovi
      Re: Solo výstup 02.03.2010 Patrick Edlinger - volá sa to Život na končekoch prstov (v originále netuším)
    Re: Solo výstup 02.03.2010 Ne, nebyl to ten Ind.
Myslím, že se mi to taky nabídlo na Youtube při koukání na to V
      Re: Solo výstup 02.03.2010 Tak to byl určitě Dan Osman.Ten dělal takové vylomeniny.
        Re: Solo výstup 02.03.2010 Osman to nebyl určitě, toho znám. Možná ten Edlinger, ale ani k tomuhle jménu jsem to nedohledal. Ni
  Re: Solo výstup 02.03.2010 úchylný elasťáky?! Tak to musel bejt jedine Wolfgang Gullich... ;)
    Re: Solo výstup 03.03.2010 Nebo taky Stefan Glowacz.
      Re: Solo výstup 04.03.2010 Kurňa vy jste houby hledači:)) Dám do googlu český překlad + jméno edlinger, vyjede mi francouský or
        Re: Solo výstup 04.03.2010 Bohužel není to to, co jsem hledal. Napoví už absence lesklých elasťáků :-O. Ale je to síla, to jo.
          Re: Solo výstup 04.03.2010 No tak podle toho popisu bych mozna typoval Rona Kouka
Petráč 02.03.2010 Čau, hlásím, že na Petráči jsou na jižních svazích ideální podmínky - šutry suchý, nikde sníh (gynekolog a okolí). Oblasti otočené k severu jsou pod natátým sněhem, i vršky většiny šutrů.
Finsko (Laponsko) na běžkách 01.03.2010 Ahoj nenašel by se zájemce, který by jel místo mě na běžky do Finska, odlet z Prahy (17.3.-24.3.)Putuje se po srubech. Vše je zajištěné (doprava, sruby) Zlomil jsem si nohu. Cena 7300,-Tel. 603527195
Pojištění na lyže 01.03.2010 Zdravím,
nedoporučil byste mi někdo od jaký pojištovny se letos nejvíc vyplatí zařídit si pojištění na lyže do Itálie? Zatim sem si každej rok dělal u Kooperativy ale už mě štve za jeden tejden vysolit 500. Uvažoval sem o Alpenverein ale tam se mi
  Re: Pojištění na lyže 01.03.2010 musis za prve sam vedet co chces pojistit/krejt a na jaky castky. Podle me ma smysl jen pojisteni vy
  Re: Pojištění na lyže 02.03.2010 ..zkus se podivat na generali. Maji tam pripojisteni "sportovec",kde je taky lyzovani (pou
    Re: Pojištění na lyže 02.03.2010 Osobne mam Alpenverein, ale mam taky dobry zkušenosti z Generali a pokud jses student a mas ISIC, ta
      Re: Pojištění na lyže 02.03.2010 jak rikam otazkou je co chces pojistit, pojisteni lecebnych vyloh v zahranici je jedna vec, pokud js
        Re: Pojištění na lyže 02.03.2010 Já bych chtěl takou univerzální pojistku na blbost :-) Prostě když se mi něco stane (nebo něco způso
          Re: Pojištění na lyže 02.03.2010 Jde o to že CHS ma s pojistovnou UNIQA domluveny specialni pojisteni psecialne pro horolezce, ve kt
  Re: Pojištění na lyže 02.03.2010 cau, a ten alpenverein staci ne? nebo musim na lyze vyrizovat extra?
danke!
    Re: Pojištění na lyže 02.03.2010 myslim ze by to melo byt hodne podobne, dokonce o neco lepsi, ale nevim, alpenf jsem nikdy nemel tak
skialp v N.Tatrách-Štefánička 01.03.2010 Ahoj
Nebyl náhodou někdo v poslední době v Nízkých Tatrách na chatě G. Štefánika? 11.3. si chceme jet zalyžovat na východní svahy. Je tam dost sněhu na skialpy? Díky Iva
  Re: skialp v N.Tatrách-Štefánička 02.03.2010 Sněhu je dost. A místo Corgoňa mají Urpín
1
...
911
912
913
914
915
916
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
930
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: