Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nelly v reklamě 12.02.2010 Nelly Kudrová v reklamě čsob... co na to řikáte? lezení jako ústřední motiv reklamy na pojištění...
  Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 říkáme na to, že ses právě probudil, už to běží dlouho
    Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 ale on to nesděluje jako novinku. on se ptá na názor na tento fakt. zaber, možná na druhý pokus poch
      Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 Nevíte jestli nemá ČSOB lezení mezi výlukama z pojištění? JInak reklama pěkná, jedna z mála na ktero
        Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 dá se ta reklama někam samostatně uložit?
          Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 horolezectví je ve výlukách uplně všude, ale dá se připlatit pokud jsem dobře koukal, což jde taky u
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Kde se to natáčelo, nevíte někdo?
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Afrika?
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Hlubočepské plotny... :)
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Myslim ze Cape Town.
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Generali pojištuje za snesitelny penize. Např. za vyjezd do itálie na cca 10 dni sem zaplatil něco p
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 a to jsi byl za 300 pojistenej na lezeni?
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Ano, vychází to tak. Doporučuji přes jejich stránky on-line. Je to jednoduché, zaplatíš převodem a l
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Jo, musíš přidat připojištění "sportovec".
J.
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 A to bylo úrazový pojištění nebo pojištění výloh v zahraničí? a na jaký bylo to úrazový popřípadě čá
                  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Jinak pojisteni vyloh do zahranici na horolezectvi je pres CHS u Uniqa pojistovny za cca 900,- na ce
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Já mám k úrazovce navíc i lezení do omezené nadmořské výšky. Je to sice dost peněz měsíčně, ale jsem
  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 dá sa vidieť tá reklama aj niekde na nete? celkom rád by som si Nellynu pozrel ;-)
    Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Tak se mrkni na její profil,do deníku a na 8a.nu je mimochodem taky ty pozerači.
      Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 rád by som si Nellynu pozrel V TEJ REKLAME, ty odpovedači...
        Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Radsi se na to nekoukejte, bude se vam pak spatne spat jako me...
        Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 V profilech je LEPŠÍ než v tý reklamě,ty pozerači a nezapomeň si při tom mrskat.
          Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Superodpovedeč slušně zahlásil :D:D:D
    Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Pozřel?! :)
  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Hlavně to není reklama na pojištění. Teda aspoň co jsem viděl bannery a plakáty.
péřák 12.02.2010 ahoj,nemáte někdo kontakt na paní z liberce, která šije doma spacáky? Mám od ní spacák a potřeboval bych ho upravit..
Bohnice 12.02.2010 Ahoj, nevíte někdo jestli se nechystá nějaká stěna nebo bouldrovka v bohnicích?
  Re: Bohnice 12.02.2010 Chystá! Správcem bude MUDr. Chocholoušek
    Re: Bohnice 12.02.2010 Bude tam, a správcem bude Správce.
Spaní Malta 12.02.2010 Ahoj. Prosím mohl by sem někdo dát telefon na spaní na statku v Maltatalu. Ztratil jsem tel a sním tento kontakt. Díkas.
  Re: Spaní Malta 12.02.2010 Chceš to na nějaký email, nebo takhle veřjně aby to bylo obsazený až tam pojedeš?
    Re: Spaní Malta 12.02.2010 No doufam, ze to bude chtit na mail, protoze mista je tam malo!!!
    Re: Spaní Malta 12.02.2010 Ok! jasně. pošli prosím na
zdnemec@centrum.cz
a díky moc.
      Re: Spaní Malta 12.02.2010 Ne omyl! Posli na mondegreen@seznam.cz !!!
Vintrraum na Johannishutte 12.02.2010 Čau, mám dotaz k vintráči na Johannishutte (pod Benátčanem), píšou že "noch nicht fertiggestellt", mám si pod tím představit že je v podlaze díra do pekla a nemá to střechu, nebo jen např. že nejni naraženej sud s pivem, ale zatím pouhopouhé lah
  Re: Vintrraum na Johannishutte 12.02.2010 hesla pro vyhledávání: winterraum, Johannishütte,...
  Re: Vintrraum na Johannishutte 15.02.2010 Tak protože se mi nedostalo žádné odpovědi tak si odpovím sám, třeba se to bude někomu hodit: ke dni
  Re: Spacák Wintry 12.02.2010 nějaký bližší info by nebylo? jak, kdy , kde , proč ??
Životní pojištění 11.02.2010 Nemáte prosím někdo nějaký tip na životní pojištění (kvůli hypotéce a tak), které se nějak rozumně staví k horolezectví a přitom neleze až tolik do peněz? Dík.
  Re: Životní pojištění 12.02.2010 napiš mi kdyžtak na mail, těch informací k tomu je trochu víc, zabývám se finančním poradenstvím a č
  Re: Životní pojištění 12.02.2010 podle toho co píšeš, bys spíš potřeboval úrazové pojištění s připojištěním rizikových sportů než kla
    Re: Životní pojištění 12.02.2010 Takové životní pojištění zřejmě neexistuje. Před dvěma lety to pro naši rodinu hledala naše pojišťov
      Re: Životní pojištění 12.02.2010 Tak si na ty roky co polezeš vezmeš zvýhodněné ČHS+OEAV a něco tam připojistíš ne - rodina popř. zaj
        Re: Životní pojištění 12.02.2010 Životní pojištění nepotřebuju pro hypotéku, stavbní spoření ani nic podobného. Prostě jsme se rozhod
  Re: Životní pojištění 12.02.2010 Jsi-li z parubického kraje můžeš mi napsat email a domluvíme se na schůzce...
BOR? 11.02.2010 Rad bych se zeptal někoho znalého jestli se třeba dá za těchto podmínek dobře zabouldrovat na Boru? Jestli jsou zasněžené a zamrzlé výlezy nebo jestli to někde jde. Případně zda byste něměli ňáké konkrétní tipy. Díky.
  Re: BOR? 11.02.2010 Jo jeden tip bych měl, vem si cepín a mačky :-)
    Re: BOR? 11.02.2010 když to tam pojedeš vyházet nebudem se zlobit:))))
      Re: BOR? 11.02.2010 vopovaž se tam škrábat se železem, ať si veme koště jako vostatní co teď bouldrujou i jinde a cesty
        Re: BOR? 14.02.2010 vem mačky a cepíny, do písku se dobře zasekává i když neni led...popřípadě hroty namágovat pro lepší
Totes Gebirke 11.02.2010 Zdravím Vás. Nemáte někdo zkušenosti, zda jde vylézt (zda hrozí nebezpečí lavin, ....)na Gross Priel, nebo Spitzmauer (normalkama, ne po ferate)v oblasti Totes Gebirge, ted v zime? Chcem jet do te oblasti na sneznice a pri te prilezitosti vystoupat na nej
  Re: Totes Gebirge 11.02.2010 Grosser Priel
    Re: Totes Gebirge 11.02.2010 Myslim ze se zas tolik nestalo :-). Ale dik za opravu....
  Re: Totes Gebirge 11.02.2010 Cau, zalezi asi odkud tam pujdete, ale od Hinterstoderu pres Prielschutzhaus je to pomerne lavinezni
  Re: Totes Gebirke 11.02.2010 Hmmm .. terén je to blbý ze všech stran. Pokud nemáte zkušenosti ze zimních hor, tak aspoň sledujte
  Re: Totes Gebirke 13.02.2010 Je tu ted opravdu pomerne vysoka lavinovka. Minuly tyden jsme sli 2 tury, ktere jsou normalne uplne
    Re: Totes Gebirke 13.02.2010 Diky. Tak to radeji pockame a udelame "jen " nejake tury po TG bez vystupu. Nemas nejaky t
      Re: Totes Gebirke 15.02.2010 Taková informace (kam teď v Totes) by se mi také hodila. Máte někdo zkušenost se zimní výstupem např
1
...
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
930
931
932
933
934
935
936
937
938
939
...
2263
Nelly v reklamě Nelly Kudrová v reklamě čsob... co na to řikáte? lezení jako ústřední motiv reklamy na pojištění... ros 21:23:07 12.02.2010odpovědět
  Re: Nelly v reklamě říkáme na to, že ses právě probudil, už to běží dlouho 21:54:34 12.02.2010odpovědět
    Re: Nelly v reklamě ale on to nesděluje jako novinku. on se ptá na názor na tento fakt. zaber, možná na druhý pokus pochopíš :-) zed 22:00:43 12.02.2010odpovědět
      Re: Nelly v reklamě Nevíte jestli nemá ČSOB lezení mezi výlukama z pojištění? JInak reklama pěkná, jedna z mála na kterou jde koukat :-) H. 22:51:43 12.02.2010odpovědět
        Re: Nelly v reklamě dá se ta reklama někam samostatně uložit?
23:53:00 12.02.2010odpovědět
          Re: Nelly v reklamě horolezectví je ve výlukách uplně všude, ale dá se připlatit pokud jsem dobře koukal, což jde taky u většině pojišťoven, ale stojí to taky hafo kaček. Jirka P. 08:52:58 13.02.2010odpovědět
            Re: Nelly v reklamě Kde se to natáčelo, nevíte někdo? Noo noo 08:55:50 13.02.2010odpovědět
              Re: Nelly v reklamě Afrika? 09:02:08 13.02.2010odpovědět
                Re: Nelly v reklamě Hlubočepské plotny... :) 09:04:04 13.02.2010odpovědět
              Re: Nelly v reklamě Myslim ze Cape Town. max 12:03:27 13.02.2010odpovědět
            Re: Nelly v reklamě Generali pojištuje za snesitelny penize. Např. za vyjezd do itálie na cca 10 dni sem zaplatil něco prez 300. Všeobecná nepojistuje lezeni vubec atd. Tomas 11:56:03 13.02.2010odpovědět
              Re: Nelly v reklamě a to jsi byl za 300 pojistenej na lezeni? martin 15:23:10 13.02.2010odpovědět
                Re: Nelly v reklamě Ano, vychází to tak. Doporučuji přes jejich stránky on-line. Je to jednoduché, zaplatíš převodem a levnější asi o 15procent.
J. 15:54:34 13.02.2010odpovědět
                Re: Nelly v reklamě Jo, musíš přidat připojištění "sportovec".
J. 15:55:41 13.02.2010odpovědět
                Re: Nelly v reklamě A to bylo úrazový pojištění nebo pojištění výloh v zahraničí? a na jaký bylo to úrazový popřípadě částky, protože to je taky dost důležitý, pokud má někdo pojištěný trvalý následky úrazu na pár set tisíc tak ti to nic nevyřeší když si uvědomíš že je to na dosmrti....já jen aby to nebyl takovej ten falešnej pocit "zabezpečení" Jirka P. 21:35:41 13.02.2010odpovědět
                  Re: Nelly v reklamě Jinak pojisteni vyloh do zahranici na horolezectvi je pres CHS u Uniqa pojistovny za cca 900,- na celej rok. Jirka P. 22:43:58 13.02.2010odpovědět
            Re: Nelly v reklamě Já mám k úrazovce navíc i lezení do omezené nadmořské výšky. Je to sice dost peněz měsíčně, ale jsem v klidu. Pojistku mám u spol. Uniqa Ondra 23:12:29 13.02.2010odpovědět
  Re: Nelly v reklamě dá sa vidieť tá reklama aj niekde na nete? celkom rád by som si Nellynu pozrel ;-) 11:08:54 13.02.2010odpovědět
    Re: Nelly v reklamě Tak se mrkni na její profil,do deníku a na 8a.nu je mimochodem taky ty pozerači. 12:56:51 13.02.2010odpovědět
      Re: Nelly v reklamě rád by som si Nellynu pozrel V TEJ REKLAME, ty odpovedači... 13:32:51 13.02.2010odpovědět
        Re: Nelly v reklamě Radsi se na to nekoukejte, bude se vam pak spatne spat jako me... david 16:56:32 13.02.2010odpovědět
        Re: Nelly v reklamě V profilech je LEPŠÍ než v tý reklamě,ty pozerači a nezapomeň si při tom mrskat. Superodpovedač 18:16:34 13.02.2010odpovědět
          Re: Nelly v reklamě Superodpovedeč slušně zahlásil :D:D:D TujboPefa 20:20:06 13.02.2010odpovědět
    Re: Nelly v reklamě Pozřel?! :) tulak 19:51:21 13.02.2010odpovědět
  Re: Nelly v reklamě Hlavně to není reklama na pojištění. Teda aspoň co jsem viděl bannery a plakáty. o.. 23:38:34 13.02.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: