Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Akira 23.11.2020 Seb Bouin a Lucien Martinez prelezli cestu Akira 9b (prvni 9b) a shodili ji na 9a. Prvni 2 prelezy po 25 letech existence cesty :)
  Re: Akira 23.11.2020 Pecka!!! I 9a bylo v te dobe uletove!
  Re: Foto dne - Schleier 24.11.2020 To je snad jebnutý slovenský dizidentní mudr. Makovica Makokotovica Makušovica Makušomigrenovica
    Re: Foto dne - Schleier 25.11.2020 hustokrutopřísně jsi mu to natřel!
  Re: Foto dne - Schleier 24.11.2020 Kolouch - Angel Heart 10-/10 Adlitzgräben
Oči čučí 22.11.2020 Tak jsem si prohlížel foto dne - Oči pučí. Opravdu žertovná storka. Přidat ještě dvě presky, tak se to dalo cvaknout od předchozího borháku.
  Re: Oči čučí 22.11.2020 Slovo PERSPEKTIVA ti nic nerika? Pokud je ti 5, v poradku. Pokud vic, mas to blby.
  Re: Oči čučí 22.11.2020 Bych to prodloužil ještě o dva metry aby se cvakalo rovnou po dvou borhákách :D
    Re: Oči čučí 22.11.2020 PP = TR ??
      Re: Oči čučí 22.11.2020 Proč ne, když se leze s nákoleníkama a v os jsou presa a třeba i cvaklý lano v druhým :D
        Re: Oči čučí 22.11.2020 Na holku v týhle cestě celkem dobrý i s těma prodlouženíma. Lezli jste to?
          Re: Oči čučí 23.11.2020 Jo jo teprve ted prituhne.
        Re: Oči čučí 26.11.2020 jj hlavně v té plotně bez nákoleníků ani ránu.. btw. ono ty kolínka chce taky trochu umět, nemysli s
          Re: Oči čučí 26.11.2020 Jako jediná ho nedala-
  Re: Oči čučí 22.11.2020 oblíbený styl v moravském krasu, najmě na videích pana zaorala. tr=pp, čili prodlouženo vždy tak, že
    Re: Oči čučí 22.11.2020 Za me v pohode PP, pokud ten "borhak" procvakne jen jednou (tzn. ne tak, jak se to casto d
      Re: Oči čučí 22.11.2020 Kdysi se to lezlo normálně s preskama u pasu.
        Re: Oči čučí 23.11.2020 Proc jste lezli PP s preskama u pasu? O RP se tu v kontextu fotky snad nikdo nebavi. Teda jeslti jse
    Re: Oči čučí 23.11.2020 Tak Zaoral je expert, jak na TRPP, tak na žebřík při bouldrech. Ale každýho boj...
    Re: Oči čučí 24.11.2020 Hoši, pokud mluvíte o Filovi, tak nevím co to placáte. Za prvé na sebe je docela přisnej a má vyleze
  Re: Oči čučí 23.11.2020 No a cemu to teda vadi? I kdybyby si cvakla nejdrive prodlouzenou a pozdeji i tu hlavni.
    Re: Oči čučí 23.11.2020 Nevadí. Ale je to degradace skalního lezení. A konec konců i Freiova prvovýstupu starého už skoro 30
      Re: Oči čučí 23.11.2020 Cesta je stara, ale sportovni lezeni se meni. Ze je to degradace je jen jeden z uhlu pohledu. Klasic
        Re: Oči čučí 23.11.2020 Neni to degradace stylu, je to proste jiny styl. Jako PP prelez se to pak uznat podle me neda.
          Re: Oči čučí 26.11.2020 protože ?
      Re: Oči čučí 23.11.2020 Nic to nedegraduje. Je to každého věc. A jsem taky pamětník, tak pamatuju, že tehdy se styl tolik ne
        Re: Oči čučí 23.11.2020 Jsem taky pamětník a styl se řešil jen jednotlivci to neresili, tak jsi byl asi v te mensine, ktera
    Re: Oči čučí 23.11.2020 Cvakat s bh u kolen nebo nadlejzat další dva metry je hodně velkej rozdíl. Degraduje to styl lezení
      Re: Oči čučí 23.11.2020 Jak psal někdo výš - podle mně to PP nedegraduje, neb je to obyčejný TR. Jestliže cesta končí cvaknu
      Oči pučím na Kubu Turka 23.11.2020 Ty jsi cestu lezl K.lube T.uristů, že se k přelezu tak nonšalatně vyjadřuješ?
Nýt daleko vyso
        Re: Oči pučím na Kubu Turka 23.11.2020 já jsem cestu lezl několikrát, několikrát dokonce i vylezl až nahoru (tedy, vylezl-li, fakt si nepam
        Re: Oči pučím na Kubu Turka 23.11.2020 Myslím, že jsem se tehdy horko-těžko doplazil k prvnímu jištění (nebo možná k druhému - to bych se m
          Re: Oči pučím na Kubu Turka 24.11.2020 Já jsem to nevylezl nikdy a přiznávám, že eventuální preskové žebříky by mi v tom přelezu fakt nepom
      Re: Oči čučí 23.11.2020 Nemyslim si, ze to snizuje styl na uroven TR. Je to jako kdyby se tam pridal dalsi bh, ale stale je
        Re: Oči čučí 23.11.2020 No právě, je to stejný jako přidat borháky a psychická složka se tim jednoznačně zlehčuje. A tady ne
        Re: Oči čučí 23.11.2020 Tak jeste jednou. Pokud ten retez cvakne jen jednou, je to PP (stejne jako se cvaka prodlouzena pres
          Re: Oči čučí 23.11.2020 No a jak je to teda s tim slanakem? Kdyz cvaknu pet prodlouzenejch presek ze slanaku - vylez sem neb
            Re: Oči čučí 23.11.2020 Nevim. V mem svete nevylezl. V tvem svete mozna vylezl. Priznam se, ze nevim jak je presne definovo
              Re: Oči čučí 24.11.2020 V mym svete taky. Ale v mym svete je i poznat co je ironie.
                Retez - slanak 24.11.2020 Ironie ne-ironie, tohle me melo napadnout vloni, kdyz jsem se tak natahoval po retezu, az z toho byl
          Re: Oči čučí 23.11.2020 Ja jsem nemyslel slanak, ale postupove jisteni. Kdyz si prodlouzis slanak, tak bys ho podle me naopa
            Re: Oči čučí 23.11.2020 Sry, ty jsi asi retezem myslel retez presek a ne slanak, nicmene zbytek myho komentare plati.
            Re: Oči čučí 23.11.2020 Podle mě si cestu můžeš dojistit vlastním matrosěm
(Smýca, frend, čoky...).
Ale do fix
              Re: Oči čučí 24.11.2020 A lano v několikátým jištění při OS nebo RP? St. Adam a jemu podobní v tom dělají pěknej bordel...
                Re: Oči čučí 24.11.2020 Tak Adama apod. podle me moc nezajima "psychicka slozka" cesty ala. "strach ze si zlo
                  Re: Oči čučí 24.11.2020 To jo, ale to si rovnou může cvaknout slaňák a lízt to TR celý...
                  Re: Oči čučí 24.11.2020 Je taky styl RK. To bys mohl říct, ze se vyvíjí i třeba pohlaví. V jedno nebo třeba v 10? :-o
                    Re: Oči čučí 24.11.2020 Jo akorát RK začíná odspodu a ne našáhlováním ;)
              Oči pučím, děkuji za odpověď 24.11.2020 Já sám nejsem pro věšení nekonečných "via férových" express žebříků. Na druhou stranu čast
                Re: Oči pučím, děkuji za odpověď 24.11.2020 To je něco jinýho, lízt RP a cvaknout vysoko nad hlavou do borháku nejdřív dlouhou smyci (abys nenab
  Re: Oči čučí 24.11.2020 Všichni řeší, jestli je to PP nebo TR... :) Ale horší je, že jsou ta presa procvaknutá karabina do k
  Re: Oči čučí 24.11.2020 Osobne si myslim, ze to prodlouzeni je tam kvuli variante vyhybka, tam totiz moc jinak ten ctvrty bh
  Nedělejte hrdiny, je to trapný 24.11.2020 Kamarádi, kdyby si tudle diskuzi (a především úvodní příspěvek) přečetl nějakej zápaďák, musel by si
    Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 To bude asi tím, ze v CZ nejsou vhodně skály na sportovní oblasti jaké znáš z jiných krajin. Potenci
      Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 Nevím co je na tom špatného, že se část Labáku ubírá sportovním směrem. Proč by nemohl být písek (sa
        Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 Obávám se, že nejsi až tolik v obraze jak si myslíš. I na Broumovsku je mnoho cest kam se chodí lézt
          Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 S těmi pravidly souhlas. Není třeba měnit pískovcová pravidla pro to, aby šla udělat moderní pěkná c
        Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Hele, ale já jsem nepsal to co píšeš, co jsem naznačoval je že odjištěné oblasti přitahují více sobe
    Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 Tak tu diskusi tady vnímám především jako hledání hranice mezi stylem PP a TR; právěže málokdo je sc
      Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 A ta poslední věta platí i pro písek. Myslím, že kdyby si zápaďák přečetl, že existuje nějaká privil
      Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 Ale zase na druhou stranu je podle me dobre respektovat toto tradicni pojeti lezeni. Precejenom velk
        Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 To naprostej souhlas. V posledních (dvaceti?) letech padá jedna bašta klasiky za druhou a to není do
          Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 Nééé, nejsem pověrčivý, ale jen nahození téhle myšlenky by mohlo někoho nahlodat a pak by to třeba m
            Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 v rezi jsou vsechny tezsi cesty po stabilnim jisteni, i ve starych sektorech, ty ostatni jsou easy a
            Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Rande s výhledem na Ústav jaderného výzkumu za neustálého burácení dole projíždějících expresů a nák
              Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 ..ačkoliv uznávám, že jsem tam taky chodíval lézt se svou tehdy ještě přítelkyní.
                Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Jak to tak čtu, asi to bude ideální místo, kde se dá dostat k jádru věci..
                  je to tak 27.11.2020 také se to tam jmenuje řež u prahy, a né třeba lez u prahy...
        Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 Samozřejmě že tradiční lezení je nadřazené všemu ostatnímu druhu lezení. Je totiž nejnáročnější, vyž
          Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 Samozřejmě, že nejlepší auto je Ferrari, protože je nejrychlejší. Samozřejmě že silniční cyklistika
            Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 Tradiční lezení?? Musíš fyzicky předvést to co na překližce + mentální aspekt navrch. Objektivně je
              Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Objektivně podle subjektivně (tebou) zvolených kritérií. V řadě jiných ohledech bude sportovní lezen
                Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Protože většině lidí je strach na obtíž a upřednostňují tedy typ lezení, který tenhle aspekt obtíží
                  Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Každý může lézt jak chce, ale přidat si jištění do cesty a tvrdit že to je furt PP je nesmysl. Stejn
                  Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Každý může lézt jak chce, ale přidat si jištění do cesty a tvrdit že to je furt PP je nesmysl. Stejn
                    Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 kdyz mas cvakani na vic, je to pak tezsi. to je jasny.
                      Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Souhlas. Ono fyzicky je nejlehčí vylízt to sólo, to se nemusíš tahat s lanem a vercajkem :D
            Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 O kráse disciplín tady zatím nepadlo ani slovo.
          Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 25.11.2020 A samozřejmě, že názor Kuby Turka je nadřazený všem ostatním názorům :)
            Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 To jistě...
              Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Říká se Tak určitě
                Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný 26.11.2020 Sem snad kopačka nebo hokejka?
Jakou desku pro kluka 20.11.2020 Ahoj, jakou desku na visy/shyby mohu doporučit klukovi, má 11 let, už roky vášnivě leze, na svůj věk spíš nižší = asi ještě nižší váha, než je v jeho věku u hubených dětí obvyklé. Tuším, že se nedá hodnotit, jestli leze šestky nebo osmičky, ale kdybych to
  Re: Jakou desku pro kluka 20.11.2020 Větší oblé lišty a boule. Malé lišty a dírky nemají v tomto věku smysl, spíš jsou kontraproduktivní.
    Re: Jakou desku pro kluka 20.11.2020 Díky. Tip na něco konkrétního na trhu? Já mám už 15 let desku od AIXu a nemám přehled o dnešku. Příp
      Re: Jakou desku pro kluka 20.11.2020 Hledej šmudlo
        Re: Jakou desku pro kluka 20.11.2020 Hele, není to pro mě, není to pro mýho kluka. Snažím se někomu pomoct, pokud ty ne, tak tyvíšco ;-).
          Re: Jakou desku pro kluka 20.11.2020 Promiň, ale nešlo odolat.
      Re: Jakou desku pro kluka 20.11.2020 Decathlon vypadá pěkně oble...
      Re: Jakou desku pro kluka 20.11.2020 Napiš do amuerte. Poskládají Ti něco na míru, popř. rádi poradí. Cenově to ale decathlon není.
  Re: Jakou desku pro kluka 20.11.2020 Jednoduchá odpověď - v tomto věku žádnou...Provazový žebřík, koule a lezení jinak je to na průser...
  Re: Jakou desku pro kluka 21.11.2020 Určitě žádnou. Kdyby byl pod dohledem trenéra, který by ohlídal, že umí správně viset (aktivní vi, n
    Re: Jakou desku pro kluka 21.11.2020 Souhlasím. Na balknu jedině pod dohledem trenéra. V jeho věku jsou i trenéři (ti dobří) velice opatr
    Re: Jakou desku pro kluka 21.11.2020 Souhlasím. Na balknu jedině pod dohledem trenéra. V jeho věku jsou i trenéři (ti dobří) velice opatr
  Re: Jakou desku pro kluka 21.11.2020 Pridavam sa k nazoru, ze ziadnu. Bez dozoru bude v 15tich pokazeny. Radsej vysenie, zhybovanie na hr
  Re: Jakou desku pro kluka 21.11.2020 Gymnastiku, kalisteniku, vsestrannost. Desku nejdriv za 5 let, a striktne v navaznosti navse ostatni
    Re: Jakou desku pro kluka 21.11.2020 OK, díky všem za názory. Sice nemůžu zapomenout, jak tady bylo Adamovi prorokováno, že ve dvaceti ne
      Re: Jakou desku pro kluka 21.11.2020 Jenže Adam nedrtil ve 12 desku, ale lezl vše na co přišel (bouldry, skály, stěnu). ;-)
        Re: Jakou desku pro kluka 21.11.2020 Sorry v 11...
          Re: Jakou desku pro kluka 22.11.2020 Adam prvni desku skutecne mel az v 17 letech ve spojitosti SP boulder. Tam potreboval uz skutecne tr
            Re: Jakou desku pro kluka 24.11.2020 Díky, tohoto příspěvku si cením nejvíc.
  Re: Jakou desku pro kluka 22.11.2020 Já bych mu koupil ňákou desku od Zeppelínů, ty maj dobrý desky.
  Re: Jakou desku pro kluka 22.11.2020 a hlavně bych tak tipnul, že jestli začne v takovém věku viset, tak s lezením brzo praští, bo to zro
  Jakou stěnku pro kluka 25.11.2020 Ještě to zkusím jednou rozvířit. Rodiče toho kluka zvažovali i stěnku, tak by mě zajímaly zkušenosti
    Jakou stěnku pro kluka 26.11.2020 Asi to zapadlo?
      Re: Jakou stěnku pro kluka 26.11.2020 Stěnku aspoň 3x2m, chyty různé, spíš větší a nepodcenit dopad. Dají se udělat i naklápěcí, jednu maj
  Re: Únik hesel z lezec.cz 19.11.2020 Mimochodem, je v tom i big-wall.cz
    Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 Ti mezitím zavedli nový rezervační systém (alespoň podle mého účtu, který to už nezná), takže asi ok
  Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 Hezky...ale kdo si delal nejake velke iluze o zabezpeceni DB a hesla na lezci, tak ho lituju. Tady j
  Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 A co s tím jako budou dělat? Zapíšou cestu, kterou jsem nevylez? No to by byl konec světa...
    Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 Smažou ti co jsi vylezl, a pak té budou vydírat, ze jestli nezaplatíš, tak to zveřejní. Jestli má ně
      Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 No nejřív za tebe zapíšou do deníčku, že jsi lezl údolku na Podmokelskou v prosinci a pak se tim hes
    Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 Spousta lidi pouziva stejne combo jmeno/email a heslo do vice sluzeb bez nejake 2fazove authentikace
  Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 Jsem zděšená
  Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 Máme zprávu, že by se mělo jednat o ten starší únik hesel.
    Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 Od koho? Porovnavali jste tu novou databazi se starsi, jestli je tam stejny pocet uzivatelu a stejna
      Re: Únik hesel z lezec.cz 20.11.2020 Od více uživatelů máme zprávy, že hesla, která si změnili po prvním úniku hesel jsou již ok. Kontrol
        Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 20.11.2020 Hmm ... to sice není ta databáze (a už vůbec ne komplet... stará verze;-), ale tak když je lezec.cz
          Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 20.11.2020 A nezapnuté HTTPS taky :-D, jako zapnout to je otázka pár minut, ne? I díky tomu ty hesla unikly!
            Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 20.11.2020 pochybuju, ze unikly diky http/https. To jako nekdo odposlouchaval vsechny uzivatele? Spis spatne za
              Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 20.11.2020 Spíš DB Injection... ale i přístup přes HTTP je naslouchat jednoduché... komunikace se nešifruje
          Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 20.11.2020 Jde o nějakou starou kauzu, hesla máme již dlouho zahashovaná, a email všem uživatelům Lezce s výzvo
            Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 20.11.2020 Je to jen hash nebo hash + salt? Dik
            Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 20.11.2020 Stando, ne, není to stará kauza, právě že je dost nová a v mnohem větším rozsahu, než to bylo minule
              Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 21.11.2020 Pred par tydny jsem dostal emajla na adresu pouzivanou zde na lezci - nejaka pornohvezda si prohlidl
              Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 21.11.2020 je to sice nova kauza, ale obsahuje zlepenec starych a novych (rozumej zatial nezverejnenych unikov)
          Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina 21.11.2020 sice to nie je ta uniknuta databaza, ale typek ktory ju spravuje do nej nahral i tento "najnovs
První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 Nemá někdo v hlavě (nebo kdekoli jinde) seznam cest od řekněme osmiček nahoru (8, 8+, 9-, 9...), které byly v Čechách/ na Moravě (pro Moravu by mě to obzvlášť zajímalo) vylezeny jako první? Nikde jsem nic takového nezaregistroval. Předem děkuji za věcné p
  Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 Na moravě první 8+ byla vylezena Depeche Mode na čertovkách (Lidečko) tuším-li správně
    Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 V Čechách první 8- papírově bude Ádrovská Bílá růže (nevím teda kdy byla přesně přelezená volně, al
      Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 A první 10- by mohl být Neuropatolog (XIa) .viz příběhy cest na emontana.
        Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 Holky rikaly, ze patolog je spis 8a...
      Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 slyším prvně, že by se v Bílých růžích snad někdy stavělo
        Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 U prvního kruhu se stavělo ze sedačky. Cestu jsem nelezl ale říká se, že to není zas taková výhra ta
      Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 slyším prvně, že by se v Bílých růžích snad někdy stavělo
  Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 Tak začni File trochu pátrat:-). S těmi nejtěžšími to máš jednoduché - stačí ti průvodce na Kras:-).
    Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 Jo Vlku, to si mu dobře poradil 10-, na jaro ideál :D
  Re: První cesty svých obtížností v ČR 19.11.2020 A přitom by stačilo, aby si třeba Kuchař vedl tady na lezci deníček!!!
    Re: První cesty svých obtížností v ČR 20.11.2020 "Cesta šelem brmulíkovitých" na Srbsku byla ve své době prý první v této obtížnosti v Čech
      Re: První cesty svých obtížností v ČR 20.11.2020 Škoda, že taková cesta v databázi na Lezci neexistuje.
        Re: První cesty svých obtížností v ČR 20.11.2020 hledej Direct without aid, 1982, Mark Wilford, Pupek, Srbsko. to je první oficiální osmička.
  Re: První cesty svých obtížností v ČR 20.11.2020 Tvoje starosti na moji hlavu
  Re: První cesty svých obtížností v ČR 20.11.2020 Horosvaz nemá statistiku??
    Re: První cesty svých obtížností v ČR 20.11.2020 na první dobrou strejda gůgl nic takového nenašel. asi by se to dalo nějak vytáhnout s horosvazí dat
      Re: První cesty svých obtížností v ČR 20.11.2020 skoro bych tomu věřil, první pískovcová desítka taky nebyla ani v labských pískovcích (z libovolné s
      Re: První cesty svých obtížností v ČR 20.11.2020 3 desitky v tise- rok 1988
        Re: První cesty svých obtížností v ČR 25.11.2020 Alter Traum RP Xb z 1981 na Oybině
  Re: První cesty svých obtížností v ČR 20.11.2020 Nebude mít nějaká z těchto obtížností primát třeba v Srbsku?
Hangboard 19.11.2020 Ahoj, jaký máte postup při civčení na hangboardu? Mě tak nějak vyhovuje 7+3 vteřiny (vis/rest) 7x za sebou a 3 minuty pauza - tohle tak 10x, ale viděl jsem hromadu různých variant a pár jsem jich zkusil, ale vždy jsem se vrátil k tomuhle. zajímalo by mě c
  Re: Hangboard 23.11.2020 Ahoj, jedu podle apky BeastMakeru taky 7+3. Přes zimu 1x týdně s přidanou váhou 7+53.
Boldermatka 18.11.2020 Ahoj, poraďte jakou vybrat boldermatku. Samozřejmě, že by měla být nejlépe co nejmenší při složení, co největší při rozložení a co nejlehčí, aby se dala nosit ideálně i s báglem :-))) Díky moc
  Re: Boldermatka 18.11.2020 Rozkládací matrace pro návštěvy ze Sconta.
    Re: Boldermatka 18.11.2020 bordelmatka
    Re: Boldermatka 18.11.2020 bordeltaťka
  Re: Boldermatka 20.11.2020 Vyrábí se ještě PAD?
    Re: Boldermatka 23.11.2020 Nedohledala jsem, že by někdo nabízel....
    Re: Boldermatka 23.11.2020 Nedohledala jsem, že by někdo nabízel....
Oslava rybaření? 18.11.2020 Foto dne - Hon na Rudý říjen? První otázka je, proč někdo takovou fotku vyfotí? Asi tam byli jen 2 a někdo chtěl něco na sociální sítě. Další otázka je, jak se ta fotka dostala někomu z lezce? A poslední otázka je, proč to někdo z lezce dá do fota dne? Al
  Re: Oslava rybaření? 18.11.2020 A co jako? Včera byl mezinárodní den rybářů tak je to tématické ;-)
    Re: Oslava rybaření? 18.11.2020 Nebyl.
  Re: Oslava rybaření? 18.11.2020 bych se ostudou propadl do západního německa, kdyby mě takhle zveřejnili na rybu.
    Re: Oslava rybaření? 18.11.2020 Mám na tebe kompro, tak si dej pozor! Elemente, elemente neprovokuj!
  Re: Oslava rybaření? 18.11.2020 Psi stekaji, karavana jede dal.
    Re: Oslava rybaření? 19.11.2020 Spíš flotila rybářů pluje dál. 12 bójek na trase je asi málo...
1
...
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
...
2263
Akira Seb Bouin a Lucien Martinez prelezli cestu Akira 9b (prvni 9b) a shodili ji na 9a. Prvni 2 prelezy po 25 letech existence cesty :) Beda 20:53:04 23.11.2020odpovědět
  Re: Akira Pecka!!! I 9a bylo v te dobe uletove! Venca 23:34:58 23.11.2020odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: