LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Spára, to je jeden velkej chyt. Dole do ní vrazíš ruce a na vršku je vytáhneš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231265 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Akira23.11.2020
Seb Bouin a Lucien Martinez prelezli cestu Akira 9b (prvni 9b) a shodili ji na 9a. Prvni 2 prelezy po 25 letech existence cesty :)
 Re: Akira23.11.2020
Pecka!!! I 9a bylo v te dobe uletove!

 Foto dne - Schleier23.11.2020
To je snad Kolouch ...nebo brácha? :)
 Re: Foto dne - Schleier24.11.2020
To je snad jebnutý slovenský dizidentní mudr. Makovica Makokotovica Makušovica Makušomigrenovica
  Re: Foto dne - Schleier25.11.2020
hustokrutopřísně jsi mu to natřel!
 Re: Foto dne - Schleier24.11.2020
Kolouch - Angel Heart 10-/10 Adlitzgräben

 Oči čučí22.11.2020
Tak jsem si prohlížel foto dne - Oči pučí. Opravdu žertovná storka. Přidat ještě dvě presky, tak se to dalo cvaknout od předchozího borháku.
 Re: Oči čučí22.11.2020
Slovo PERSPEKTIVA ti nic nerika? Pokud je ti 5, v poradku. Pokud vic, mas to blby.
 Re: Oči čučí22.11.2020
Bych to prodloužil ještě o dva metry aby se cvakalo rovnou po dvou borhákách :D
  Re: Oči čučí22.11.2020
PP = TR ??
   Re: Oči čučí22.11.2020
Proč ne, když se leze s nákoleníkama a v os jsou presa a třeba i cvaklý lano v druhým :D
    Re: Oči čučí22.11.2020
Na holku v týhle cestě celkem dobrý i s těma prodlouženíma. Lezli jste to?
     Re: Oči čučí23.11.2020
Jo jo teprve ted prituhne.
    Re: Oči čučí26.11.2020
jj hlavně v té plotně bez nákoleníků ani ránu.. btw. ono ty kolínka chce taky trochu umět, nemysli s
     Re: Oči čučí26.11.2020
Jako jediná ho nedala-
 Re: Oči čučí22.11.2020
oblíbený styl v moravském krasu, najmě na videích pana zaorala. tr=pp, čili prodlouženo vždy tak, že
  Re: Oči čučí22.11.2020
Za me v pohode PP, pokud ten "borhak" procvakne jen jednou (tzn. ne tak, jak se to casto d
   Re: Oči čučí22.11.2020
Kdysi se to lezlo normálně s preskama u pasu.
    Re: Oči čučí23.11.2020
Proc jste lezli PP s preskama u pasu? O RP se tu v kontextu fotky snad nikdo nebavi. Teda jeslti jse
  Re: Oči čučí23.11.2020
Tak Zaoral je expert, jak na TRPP, tak na žebřík při bouldrech. Ale každýho boj...
  Re: Oči čučí24.11.2020
Hoši, pokud mluvíte o Filovi, tak nevím co to placáte. Za prvé na sebe je docela přisnej a má vyleze
 Re: Oči čučí23.11.2020
No a cemu to teda vadi? I kdybyby si cvakla nejdrive prodlouzenou a pozdeji i tu hlavni.
  Re: Oči čučí23.11.2020
Nevadí. Ale je to degradace skalního lezení. A konec konců i Freiova prvovýstupu starého už skoro 30
   Re: Oči čučí23.11.2020
Cesta je stara, ale sportovni lezeni se meni. Ze je to degradace je jen jeden z uhlu pohledu. Klasic
    Re: Oči čučí23.11.2020
Neni to degradace stylu, je to proste jiny styl. Jako PP prelez se to pak uznat podle me neda.
     Re: Oči čučí26.11.2020
protože ?
   Re: Oči čučí23.11.2020
Nic to nedegraduje. Je to každého věc. A jsem taky pamětník, tak pamatuju, že tehdy se styl tolik ne
    Re: Oči čučí23.11.2020
Jsem taky pamětník a styl se řešil jen jednotlivci to neresili, tak jsi byl asi v te mensine, ktera
  Re: Oči čučí23.11.2020
Cvakat s bh u kolen nebo nadlejzat další dva metry je hodně velkej rozdíl. Degraduje to styl lezení
   Re: Oči čučí23.11.2020
Jak psal někdo výš - podle mně to PP nedegraduje, neb je to obyčejný TR. Jestliže cesta končí cvaknu
   Oči pučím na Kubu Turka23.11.2020
Ty jsi cestu lezl K.lube T.uristů, že se k přelezu tak nonšalatně vyjadřuješ?
Nýt daleko vyso
    Re: Oči pučím na Kubu Turka23.11.2020
já jsem cestu lezl několikrát, několikrát dokonce i vylezl až nahoru (tedy, vylezl-li, fakt si nepam
    Re: Oči pučím na Kubu Turka23.11.2020
Myslím, že jsem se tehdy horko-těžko doplazil k prvnímu jištění (nebo možná k druhému - to bych se m
     Re: Oči pučím na Kubu Turka24.11.2020
Já jsem to nevylezl nikdy a přiznávám, že eventuální preskové žebříky by mi v tom přelezu fakt nepom
   Re: Oči čučí23.11.2020
Nemyslim si, ze to snizuje styl na uroven TR. Je to jako kdyby se tam pridal dalsi bh, ale stale je
    Re: Oči čučí23.11.2020
No právě, je to stejný jako přidat borháky a psychická složka se tim jednoznačně zlehčuje. A tady ne
    Re: Oči čučí23.11.2020
Tak jeste jednou. Pokud ten retez cvakne jen jednou, je to PP (stejne jako se cvaka prodlouzena pres
     Re: Oči čučí23.11.2020
No a jak je to teda s tim slanakem? Kdyz cvaknu pet prodlouzenejch presek ze slanaku - vylez sem neb
      Re: Oči čučí23.11.2020
Nevim. V mem svete nevylezl. V tvem svete mozna vylezl. Priznam se, ze nevim jak je presne definovo
       Re: Oči čučí24.11.2020
V mym svete taky. Ale v mym svete je i poznat co je ironie.
        Retez - slanak24.11.2020
Ironie ne-ironie, tohle me melo napadnout vloni, kdyz jsem se tak natahoval po retezu, az z toho byl
     Re: Oči čučí23.11.2020
Ja jsem nemyslel slanak, ale postupove jisteni. Kdyz si prodlouzis slanak, tak bys ho podle me naopa
      Re: Oči čučí23.11.2020
Sry, ty jsi asi retezem myslel retez presek a ne slanak, nicmene zbytek myho komentare plati.
      Re: Oči čučí23.11.2020
Podle mě si cestu můžeš dojistit vlastním matrosěm
(Smýca, frend, čoky...).
Ale do fix
       Re: Oči čučí24.11.2020
A lano v několikátým jištění při OS nebo RP? St. Adam a jemu podobní v tom dělají pěknej bordel...
        Re: Oči čučí24.11.2020
Tak Adama apod. podle me moc nezajima "psychicka slozka" cesty ala. "strach ze si zlo
         Re: Oči čučí24.11.2020
To jo, ale to si rovnou může cvaknout slaňák a lízt to TR celý...
         Re: Oči čučí24.11.2020
Je taky styl RK. To bys mohl říct, ze se vyvíjí i třeba pohlaví. V jedno nebo třeba v 10? :-o
          Re: Oči čučí24.11.2020
Jo akorát RK začíná odspodu a ne našáhlováním ;)
       Oči pučím, děkuji za odpověď24.11.2020
Já sám nejsem pro věšení nekonečných "via férových" express žebříků. Na druhou stranu čast
        Re: Oči pučím, děkuji za odpověď24.11.2020
To je něco jinýho, lízt RP a cvaknout vysoko nad hlavou do borháku nejdřív dlouhou smyci (abys nenab
 Re: Oči čučí24.11.2020
Všichni řeší, jestli je to PP nebo TR... :) Ale horší je, že jsou ta presa procvaknutá karabina do k
 Re: Oči čučí24.11.2020
Osobne si myslim, ze to prodlouzeni je tam kvuli variante vyhybka, tam totiz moc jinak ten ctvrty bh
 Nedělejte hrdiny, je to trapný24.11.2020
Kamarádi, kdyby si tudle diskuzi (a především úvodní příspěvek) přečetl nějakej zápaďák, musel by si
  Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
To bude asi tím, ze v CZ nejsou vhodně skály na sportovní oblasti jaké znáš z jiných krajin. Potenci
   Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
Nevím co je na tom špatného, že se část Labáku ubírá sportovním směrem. Proč by nemohl být písek (sa
    Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
Obávám se, že nejsi až tolik v obraze jak si myslíš. I na Broumovsku je mnoho cest kam se chodí lézt
     Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
S těmi pravidly souhlas. Není třeba měnit pískovcová pravidla pro to, aby šla udělat moderní pěkná c
    Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Hele, ale já jsem nepsal to co píšeš, co jsem naznačoval je že odjištěné oblasti přitahují více sobe
  Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
Tak tu diskusi tady vnímám především jako hledání hranice mezi stylem PP a TR; právěže málokdo je sc
   Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
A ta poslední věta platí i pro písek. Myslím, že kdyby si zápaďák přečetl, že existuje nějaká privil
   Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
Ale zase na druhou stranu je podle me dobre respektovat toto tradicni pojeti lezeni. Precejenom velk
    Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
To naprostej souhlas. V posledních (dvaceti?) letech padá jedna bašta klasiky za druhou a to není do
     Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
Nééé, nejsem pověrčivý, ale jen nahození téhle myšlenky by mohlo někoho nahlodat a pak by to třeba m
      Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
v rezi jsou vsechny tezsi cesty po stabilnim jisteni, i ve starych sektorech, ty ostatni jsou easy a
      Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Rande s výhledem na Ústav jaderného výzkumu za neustálého burácení dole projíždějících expresů a nák
       Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
..ačkoliv uznávám, že jsem tam taky chodíval lézt se svou tehdy ještě přítelkyní.
        Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Jak to tak čtu, asi to bude ideální místo, kde se dá dostat k jádru věci..
         je to tak27.11.2020
také se to tam jmenuje řež u prahy, a né třeba lez u prahy...
    Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
Samozřejmě že tradiční lezení je nadřazené všemu ostatnímu druhu lezení. Je totiž nejnáročnější, vyž
     Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
Samozřejmě, že nejlepší auto je Ferrari, protože je nejrychlejší. Samozřejmě že silniční cyklistika
      Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
Tradiční lezení?? Musíš fyzicky předvést to co na překližce + mentální aspekt navrch. Objektivně je
       Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Objektivně podle subjektivně (tebou) zvolených kritérií. V řadě jiných ohledech bude sportovní lezen
        Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Protože většině lidí je strach na obtíž a upřednostňují tedy typ lezení, který tenhle aspekt obtíží
         Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Každý může lézt jak chce, ale přidat si jištění do cesty a tvrdit že to je furt PP je nesmysl. Stejn
         Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Každý může lézt jak chce, ale přidat si jištění do cesty a tvrdit že to je furt PP je nesmysl. Stejn
          Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
kdyz mas cvakani na vic, je to pak tezsi. to je jasny.
           Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Souhlas. Ono fyzicky je nejlehčí vylízt to sólo, to se nemusíš tahat s lanem a vercajkem :D
      Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
O kráse disciplín tady zatím nepadlo ani slovo.
     Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný25.11.2020
A samozřejmě, že názor Kuby Turka je nadřazený všem ostatním názorům :)
      Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
To jistě...
       Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Říká se Tak určitě
        Re: Nedělejte hrdiny, je to trapný26.11.2020
Sem snad kopačka nebo hokejka?

 členství v ČHS 202120.11.2020
Ahoj, řekl bych že hodně špatně načasované:
https://www.horosvaz.cz/chs-informace/ prodej-clenskych-prukazu-balicku-trio-a-po

 Jakou desku pro kluka20.11.2020
Ahoj, jakou desku na visy/shyby mohu doporučit klukovi, má 11 let, už roky vášnivě leze, na svůj věk spíš nižší = asi ještě nižší váha, než je v jeho věku u hubených dětí obvyklé. Tuším, že se nedá hodnotit, jestli leze šestky nebo osmičky, ale kdybych to
 Re: Jakou desku pro kluka20.11.2020
Větší oblé lišty a boule. Malé lišty a dírky nemají v tomto věku smysl, spíš jsou kontraproduktivní.
  Re: Jakou desku pro kluka20.11.2020
Díky. Tip na něco konkrétního na trhu? Já mám už 15 let desku od AIXu a nemám přehled o dnešku. Příp
   Re: Jakou desku pro kluka20.11.2020
Hledej šmudlo
    Re: Jakou desku pro kluka20.11.2020
Hele, není to pro mě, není to pro mýho kluka. Snažím se někomu pomoct, pokud ty ne, tak tyvíšco ;-).
     Re: Jakou desku pro kluka20.11.2020
Promiň, ale nešlo odolat.
   Re: Jakou desku pro kluka20.11.2020
Decathlon vypadá pěkně oble...
   Re: Jakou desku pro kluka20.11.2020
Napiš do amuerte. Poskládají Ti něco na míru, popř. rádi poradí. Cenově to ale decathlon není.
 Re: Jakou desku pro kluka20.11.2020
Jednoduchá odpověď - v tomto věku žádnou...Provazový žebřík, koule a lezení jinak je to na průser...
 Re: Jakou desku pro kluka21.11.2020
Určitě žádnou. Kdyby byl pod dohledem trenéra, který by ohlídal, že umí správně viset (aktivní vi, n
  Re: Jakou desku pro kluka21.11.2020
Souhlasím. Na balknu jedině pod dohledem trenéra. V jeho věku jsou i trenéři (ti dobří) velice opatr
  Re: Jakou desku pro kluka21.11.2020
Souhlasím. Na balknu jedině pod dohledem trenéra. V jeho věku jsou i trenéři (ti dobří) velice opatr
 Re: Jakou desku pro kluka21.11.2020
Pridavam sa k nazoru, ze ziadnu. Bez dozoru bude v 15tich pokazeny. Radsej vysenie, zhybovanie na hr
 Re: Jakou desku pro kluka21.11.2020
Gymnastiku, kalisteniku, vsestrannost. Desku nejdriv za 5 let, a striktne v navaznosti navse ostatni
  Re: Jakou desku pro kluka21.11.2020
OK, díky všem za názory. Sice nemůžu zapomenout, jak tady bylo Adamovi prorokováno, že ve dvaceti ne
   Re: Jakou desku pro kluka21.11.2020
Jenže Adam nedrtil ve 12 desku, ale lezl vše na co přišel (bouldry, skály, stěnu). ;-)
    Re: Jakou desku pro kluka21.11.2020
Sorry v 11...
     Re: Jakou desku pro kluka22.11.2020
Adam prvni desku skutecne mel az v 17 letech ve spojitosti SP boulder. Tam potreboval uz skutecne tr
      Re: Jakou desku pro kluka24.11.2020
Díky, tohoto příspěvku si cením nejvíc.
 Re: Jakou desku pro kluka22.11.2020
Já bych mu koupil ňákou desku od Zeppelínů, ty maj dobrý desky.
 Re: Jakou desku pro kluka22.11.2020
a hlavně bych tak tipnul, že jestli začne v takovém věku viset, tak s lezením brzo praští, bo to zro
 Jakou stěnku pro kluka25.11.2020
Ještě to zkusím jednou rozvířit. Rodiče toho kluka zvažovali i stěnku, tak by mě zajímaly zkušenosti
  Jakou stěnku pro kluka26.11.2020
Asi to zapadlo?
   Re: Jakou stěnku pro kluka26.11.2020
Stěnku aspoň 3x2m, chyty různé, spíš větší a nepodcenit dopad. Dají se udělat i naklápěcí, jednu maj

 Únik hesel z lezec.cz19.11.2020
Pozor na to, pokud na lezci používáte stejné heslo jako na jiných webech, bylo zveřejněno 226 milionů účtů z úniku Cit0Day - https://www.root.cz /zprav
 Re: Únik hesel z lezec.cz19.11.2020
Mimochodem, je v tom i big-wall.cz
  Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
Ti mezitím zavedli nový rezervační systém (alespoň podle mého účtu, který to už nezná), takže asi ok
 Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
Hezky...ale kdo si delal nejake velke iluze o zabezpeceni DB a hesla na lezci, tak ho lituju. Tady j
 Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
A co s tím jako budou dělat? Zapíšou cestu, kterou jsem nevylez? No to by byl konec světa...
  Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
Smažou ti co jsi vylezl, a pak té budou vydírat, ze jestli nezaplatíš, tak to zveřejní. Jestli má ně
   Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
No nejřív za tebe zapíšou do deníčku, že jsi lezl údolku na Podmokelskou v prosinci a pak se tim hes
  Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
Spousta lidi pouziva stejne combo jmeno/email a heslo do vice sluzeb bez nejake 2fazove authentikace
 Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
Jsem zděšená
 Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
Máme zprávu, že by se mělo jednat o ten starší únik hesel.
  Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
Od koho? Porovnavali jste tu novou databazi se starsi, jestli je tam stejny pocet uzivatelu a stejna
   Re: Únik hesel z lezec.cz20.11.2020
Od více uživatelů máme zprávy, že hesla, která si změnili po prvním úniku hesel jsou již ok. Kontrol
    Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina20.11.2020
Hmm ... to sice není ta databáze (a už vůbec ne komplet... stará verze;-), ale tak když je lezec.cz
     Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina20.11.2020
A nezapnuté HTTPS taky :-D, jako zapnout to je otázka pár minut, ne? I díky tomu ty hesla unikly!
      Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina20.11.2020
pochybuju, ze unikly diky http/https. To jako nekdo odposlouchaval vsechny uzivatele? Spis spatne za
       Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina20.11.2020
Spíš DB Injection... ale i přístup přes HTTP je naslouchat jednoduché... komunikace se nešifruje
     Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina20.11.2020
Jde o nějakou starou kauzu, hesla máme již dlouho zahashovaná, a email všem uživatelům Lezce s výzvo
      Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina20.11.2020
Je to jen hash nebo hash + salt? Dik
      Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina20.11.2020
Stando, ne, není to stará kauza, právě že je dost nová a v mnohem větším rozsahu, než to bylo minule
       Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina21.11.2020
Pred par tydny jsem dostal emajla na adresu pouzivanou zde na lezci - nejaka pornohvezda si prohlidl
       Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina21.11.2020
je to sice nova kauza, ale obsahuje zlepenec starych a novych (rozumej zatial nezverejnenych unikov)
     Re: Únik hesel z lezec.cz - špatná kontrola, pro admina21.11.2020
sice to nie je ta uniknuta databaza, ale typek ktory ju spravuje do nej nahral i tento "najnovs

 První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
Nemá někdo v hlavě (nebo kdekoli jinde) seznam cest od řekněme osmiček nahoru (8, 8+, 9-, 9...), které byly v Čechách/ na Moravě (pro Moravu by mě to obzvlášť zajímalo) vylezeny jako první? Nikde jsem nic takového nezaregistroval. Předem děkuji za věcné p
 Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
Na moravě první 8+ byla vylezena Depeche Mode na čertovkách (Lidečko) tuším-li správně
  Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
V Čechách první 8- papírově bude Ádrovská Bílá růže (nevím teda kdy byla přesně přelezená volně, al
   Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
A první 10- by mohl být Neuropatolog (XIa) .viz příběhy cest na emontana.
    Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
Holky rikaly, ze patolog je spis 8a...
   Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
slyším prvně, že by se v Bílých růžích snad někdy stavělo
    Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
U prvního kruhu se stavělo ze sedačky. Cestu jsem nelezl ale říká se, že to není zas taková výhra ta
   Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
slyším prvně, že by se v Bílých růžích snad někdy stavělo
 Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
Tak začni File trochu pátrat:-). S těmi nejtěžšími to máš jednoduché - stačí ti průvodce na Kras:-).
  Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
Jo Vlku, to si mu dobře poradil 10-, na jaro ideál :D
 Re: První cesty svých obtížností v ČR19.11.2020
A přitom by stačilo, aby si třeba Kuchař vedl tady na lezci deníček!!!
  Re: První cesty svých obtížností v ČR20.11.2020
"Cesta šelem brmulíkovitých" na Srbsku byla ve své době prý první v této obtížnosti v Čech
   Re: První cesty svých obtížností v ČR20.11.2020
Škoda, že taková cesta v databázi na Lezci neexistuje.
    Re: První cesty svých obtížností v ČR20.11.2020
hledej Direct without aid, 1982, Mark Wilford, Pupek, Srbsko. to je první oficiální osmička.
 Re: První cesty svých obtížností v ČR20.11.2020
Tvoje starosti na moji hlavu
 Re: První cesty svých obtížností v ČR20.11.2020
Horosvaz nemá statistiku??
  Re: První cesty svých obtížností v ČR20.11.2020
na první dobrou strejda gůgl nic takového nenašel. asi by se to dalo nějak vytáhnout s horosvazí dat
   Re: První cesty svých obtížností v ČR20.11.2020
skoro bych tomu věřil, první pískovcová desítka taky nebyla ani v labských pískovcích (z libovolné s
   Re: První cesty svých obtížností v ČR20.11.2020
3 desitky v tise- rok 1988
    Re: První cesty svých obtížností v ČR25.11.2020
Alter Traum RP Xb z 1981 na Oybině
 Re: První cesty svých obtížností v ČR20.11.2020
Nebude mít nějaká z těchto obtížností primát třeba v Srbsku?

 Hangboard19.11.2020
Ahoj, jaký máte postup při civčení na hangboardu? Mě tak nějak vyhovuje 7+3 vteřiny (vis/rest) 7x za sebou a 3 minuty pauza - tohle tak 10x, ale viděl jsem hromadu různých variant a pár jsem jich zkusil, ale vždy jsem se vrátil k tomuhle. zajímalo by mě c
 Re: Hangboard23.11.2020
Ahoj, jedu podle apky BeastMakeru taky 7+3. Přes zimu 1x týdně s přidanou váhou 7+53.

 Boldermatka18.11.2020
Ahoj, poraďte jakou vybrat boldermatku. Samozřejmě, že by měla být nejlépe co nejmenší při složení, co největší při rozložení a co nejlehčí, aby se dala nosit ideálně i s báglem :-))) Díky moc
 Re: Boldermatka18.11.2020
Rozkládací matrace pro návštěvy ze Sconta.
  Re: Boldermatka18.11.2020
bordelmatka
  Re: Boldermatka18.11.2020
bordeltaťka
 Re: Boldermatka20.11.2020
Vyrábí se ještě PAD?
  Re: Boldermatka23.11.2020
Nedohledala jsem, že by někdo nabízel....
  Re: Boldermatka23.11.2020
Nedohledala jsem, že by někdo nabízel....

 Oslava rybaření? 18.11.2020
Foto dne - Hon na Rudý říjen? První otázka je, proč někdo takovou fotku vyfotí? Asi tam byli jen 2 a někdo chtěl něco na sociální sítě. Další otázka je, jak se ta fotka dostala někomu z lezce? A poslední otázka je, proč to někdo z lezce dá do fota dne? Al
 Re: Oslava rybaření? 18.11.2020
A co jako? Včera byl mezinárodní den rybářů tak je to tématické ;-)
  Re: Oslava rybaření? 18.11.2020
Nebyl.
 Re: Oslava rybaření? 18.11.2020
bych se ostudou propadl do západního německa, kdyby mě takhle zveřejnili na rybu.
  Re: Oslava rybaření? 18.11.2020
Mám na tebe kompro, tak si dej pozor! Elemente, elemente neprovokuj!
 Re: Oslava rybaření? 18.11.2020
Psi stekaji, karavana jede dal.
  Re: Oslava rybaření? 19.11.2020
Spíš flotila rybářů pluje dál. 12 bójek na trase je asi málo...

1   ...   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Akira
Seb Bouin a Lucien Martinez prelezli cestu Akira 9b (prvni 9b) a shodili ji na 9a. Prvni 2 prelezy po 25 letech existence cesty :)
Beda20:53:04 23.11.2020
odpovědět 
 Re: Akira
Pecka!!! I 9a bylo v te dobe uletove!
Venca23:34:58 23.11.2020
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1427 
 Neřeším to – lezu vše 
 1128 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi