Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
tatry -rada 17.01.2010 zdar,
potřeboval bych poradit nebo doporučit nějáké
zimní lezení ve Vys. Tatrách na víkend okolo
téryny. Něco pro začátečníky.
díky.
  Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 quaker ... (kweikə:] ... kvaker (přezdívka člena náboženské společnosti vzniklé v Anglii a
    Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 Případně pak kvaker od slova kvak ... když někdo leze kvaky, to snad netřeba vysvětlovat :-))
      Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 Případně taky ty.
        Re: Co je to kvaker ? 18.01.2010 To višžejoooooooooooooo :-)))))))))
      Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 no ja nevim co jsou to kvaky
        Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 Male zakrsle skaly, na ktere nikoho nenapadne lezt. Hnusne. Schovane. Samej mech. Sliz. Bludicky v l
          Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 "Qvakeři jsou skupina lezců, kteří se hlásí k odkazu mystické osobnosti Velikého Johna Gilla Qa
Lezení v Turecku 7.-17.2. 17.01.2010 Ahoj, nebudete někdo 7.-17.2. v Turecku v Geyikbayiri nebo jinde v Antalyi? Jedu tam se svou mamkou, sice leze, ale málo, tak bych nejradši našla někoho, ke komu bych se na tři až čtyři dny přidala. Lezu tak 6b až 6c. A ještě dotaz na ty, kdo tam už byli
Ytong 15.01.2010 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s vrtáním do nenosného překladu Ytong (na nenosnou příčkou,tloušťka 125mm) ?
Chci si tam navrtat lištu, ale nejsem si jistej jesli se mi nerozpadne...a jesli mě pak unese. Díky
  Re: Ytong 15.01.2010 vyřezat drážku, dát tam dlouhej roxor a zaštukovat, moc to řešíš, je to max jedno vodpoledne
    Re: Ytong 15.01.2010 a ten roxor po celé délce překladu? a do jaký hloubky přibližně? a nad něj pak navrtám šrouby na liš
  Re: Ytong 16.01.2010 Cokoliv v ytongu tě neunese. Dyť do toho nemusíš ani vrtat, díru uděláš normálně šroubovákem. Každop
    Re: Ytong 16.01.2010 řešil jsem podobnej problém. nakonec jsem tam našrouboval kus OSB desky na 8 hmoždinek. hmoždinky sp
    Re: Ytong 16.01.2010 Do ytongu vrtat a věšet těžká břemena lze.Vrtačku bez příklepu( příklep ti díru zbytečně zvětší a m
      Re: Ytong 16.01.2010 vubec bych se nebal..montoval sem listu do 100 ytongu..dal sem tam dve 80 fischerky hmozdiny a drzi:
        Re: Ytong 16.01.2010 Já bych do toho klíďo vrtal. Místo hmoždinek bych použil jen závitovou tyč na chemickou kotvu a nemů
          Re: Ytong 17.01.2010 Chemie moc nefunguje - Ytong má malou vnitřní pevnost - já dával tzv.Turbošrouby- pouze se šroubují
            Re: Ytong 17.01.2010 Navrhuju maxipodložky z druhé strany
              Re: Ytong 19.01.2010 Anebo napsat přímo do Fischera....oni ti poradí...napiš co chceš kam přidělat a oni ti poradí jak hm
  Re: pro naše slacklineisty :) 14.01.2010 a tam se asi má hledat: skoky na laně
(Michi Aschaber & Reinhard Kleindl)
Jak se j
    Re: pro naše slacklineisty :) 15.01.2010 asi myslis double flip...takova machrovinka :)
      Re: pro naše slacklineisty :) 15.01.2010 kde se da najit jak se kterre mahrovinky menujou
Malá Fatra 14.01.2010 Nevíte někdo jak to vypadá se sněhem na hřebenu Malé Fatry. Dá se zalyžovat?
Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nebyl náhodou někdo ted v lomu u Kralovan na ledech?? Rady bych tam zajel, jek to tam vypadá?
  Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 úplne super podmienky, boli sme včera a všetko je vytečené, ako nebolo za posledné roky. prídite!
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
      Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Ja myslim, že to stoji za prd.
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
  Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Zdar. Byli jsme tam v nedeli. Ledy nic moc. Asi nejmin co jsem tam v lednu za posledni tri roky vide
chyty 14.01.2010 Ahoj asi hloupý dotaz , ale najdu na lezec.cz nekde lezecké chyty ke koupi??? díky moc
  Re: chyty 14.01.2010 myslím, že jednině v inzerci...
    Re: chyty 14.01.2010 v sekci odkazy
      Re: chyty 15.01.2010 díky za info ;)
www.skialpsprint.cz 13.01.2010 Ahoj a HORE ZDAR v roce 2010!
zveme všechny příznivce skialpinismu a sněhu na příští víkend k nám na Bouřňák na trochu netradiční závod – ww
1
...
933
934
935
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
...
2263
  Re: home bouldering :-) rovnou klikatelné odkazy asi neudělají, lezec má velkou návštěvnost, každý by si dělal neplacenou reklamu (představ si rovnou klikatelné odkazy třeba na idnesu)
ty mezery zase musíš vkládat kvůli maximální délce slova, kdyby nebyla nastavená, tak by to mohlo rozhodit grafiku
...takže řešení je jdem.cz, zkracovatko.cz, tinyurl.com Pavel 12:07:11 18.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: