LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
49.Zaoral 9994
50. 9986
51.Šenkýř 9969
Bouldry:
49.Skočdopole 9103
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
Hory:
2.Skopec 7086
3.Černý 6468
4.Bloudek 6420

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231547 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 spacak ferrino17.01.2010
Zdar,
nedavno jsem narazal na spacak Ferrino konkretne tip diable 1200 wts slusne parametery za slusnou cenu. Nikdy jsem o teto znac nic neslysel, tak by me zajimalo jestli s nekdo mate konkretni zkusenost..
diky

Hanz
 Re: spacak ferrino17.01.2010
Ferrino to je takovej Italskej Hannah. Což znamená že je to pěknej krám k ničemu a ještě k tomu nekv
  Re: spacak ferrino17.01.2010
Tak to bych si netroufl takto jednoznačně tvrdit. Jsou to Italové, ale mám od nich stan a jsem napro
  Re: spacak ferrino20.01.2010
jj, od ferina mam jen drobnosti ale nejsem s nima spokojenej. Nestoji to za to.
 Re: spacak ferrino19.01.2010
Mam od nich spacak, myslim nightec 600 lite a naprosta spokojenost. Pouzivam ho uz asi 3 sezony a za
 Re: spacak ferrino20.01.2010
S kamaradem jsme si koupili rukavice - obema se nam rozsypaly asi po 5ti dnech (reklamace nesla - ko

 home bouldering :-)17.01.2010
http://www.rozzlobenimuzi.com/ ?linkid=19597-horolezecka_stena.htm  ..povedené videjko, kliscky odstranit mezery (kdy už uděláte rovnou
 Re: home bouldering :-)17.01.2010
použij
 Re: home bouldering :-)18.01.2010
rovnou klikatelné odkazy asi neudělají, lezec má velkou návštěvnost, každý by si dělal neplacenou re

 tatry -rada17.01.2010
zdar,

potřeboval bych poradit nebo doporučit nějáké
zimní lezení ve Vys. Tatrách na víkend okolo
téryny. Něco pro začátečníky.
díky.
 Re: tatry -rada19.01.2010
 Co je to kvaker ?17.01.2010
Narazil jsem na toto pojmenování. Co to znamená ?
 Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
quaker ... (kweikə:] ... kvaker (přezdívka člena náboženské společnosti vzniklé v Anglii a
  Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
Případně pak kvaker od slova kvak ... když někdo leze kvaky, to snad netřeba vysvětlovat :-))
   Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
Případně taky ty.
    Re: Co je to kvaker ?18.01.2010
To višžejoooooooooooooo :-)))))))))
   Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
no ja nevim co jsou to kvaky
    Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
Male zakrsle skaly, na ktere nikoho nenapadne lezt. Hnusne. Schovane. Samej mech. Sliz. Bludicky v l
     Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
"Qvakeři jsou skupina lezců, kteří se hlásí k odkazu mystické osobnosti Velikého Johna Gilla Qa

 Lezení v Turecku 7.-17.2.17.01.2010
Ahoj, nebudete někdo 7.-17.2. v Turecku v Geyikbayiri nebo jinde v Antalyi? Jedu tam se svou mamkou, sice leze, ale málo, tak bych nejradši našla někoho, ke komu bych se na tři až čtyři dny přidala. Lezu tak 6b až 6c. A ještě dotaz na ty, kdo tam už byli

 Ytong15.01.2010
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s vrtáním do nenosného překladu Ytong (na nenosnou příčkou,tloušťka 125mm) ?
Chci si tam navrtat lištu, ale nejsem si jistej jesli se mi nerozpadne...a jesli mě pak unese. Díky
 Re: Ytong15.01.2010
vyřezat drážku, dát tam dlouhej roxor a zaštukovat, moc to řešíš, je to max jedno vodpoledne
  Re: Ytong15.01.2010
a ten roxor po celé délce překladu? a do jaký hloubky přibližně? a nad něj pak navrtám šrouby na liš
 Re: Ytong16.01.2010
Cokoliv v ytongu tě neunese. Dyť do toho nemusíš ani vrtat, díru uděláš normálně šroubovákem. Každop
  Re: Ytong16.01.2010
řešil jsem podobnej problém. nakonec jsem tam našrouboval kus OSB desky na 8 hmoždinek. hmoždinky sp
  Re: Ytong16.01.2010
Do ytongu vrtat a věšet těžká břemena lze.Vrtačku bez příklepu( příklep ti díru zbytečně zvětší a m
   Re: Ytong16.01.2010
vubec bych se nebal..montoval sem listu do 100 ytongu..dal sem tam dve 80 fischerky hmozdiny a drzi:
    Re: Ytong16.01.2010
Já bych do toho klíďo vrtal. Místo hmoždinek bych použil jen závitovou tyč na chemickou kotvu a nemů
     Re: Ytong17.01.2010
Chemie moc nefunguje - Ytong má malou vnitřní pevnost - já dával tzv.Turbošrouby- pouze se šroubují
      Re: Ytong17.01.2010
Navrhuju maxipodložky z druhé strany
       Re: Ytong19.01.2010
Anebo napsat přímo do Fischera....oni ti poradí...napiš co chceš kam přidělat a oni ti poradí jak hm

 pro naše slacklineisty :)14.01.2010
www. rozzlobenimuzi.com/?linkid=19519-skoky_na_lane.htm

odstran jednu mezeru za www.
 Re: pro naše slacklineisty :)14.01.2010
a tam se asi má hledat: skoky na laně
(Michi Aschaber & Reinhard Kleindl)
Jak se j
  Re: pro naše slacklineisty :)15.01.2010
asi myslis double flip...takova machrovinka :)
   Re: pro naše slacklineisty :)15.01.2010
kde se da najit jak se kterre mahrovinky menujou
    Re: pro naše slacklineisty :)15.01.2010
    Re: pro naše slacklineisty :)16.01.2010
pouzij ceske stranky venovane tehle tematice (slackshop, slacklive)

 Malá Fatra14.01.2010
Nevíte někdo jak to vypadá se sněhem na hřebenu Malé Fatry. Dá se zalyžovat?

 Ledy u Kralovan14.01.2010
Nebyl náhodou někdo ted v lomu u Kralovan na ledech?? Rady bych tam zajel, jek to tam vypadá?
 Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
úplne super podmienky, boli sme včera a všetko je vytečené, ako nebolo za posledné roky. prídite!
  Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
   Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Ja myslim, že to stoji za prd.
  Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
  Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
  Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
 Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Zdar. Byli jsme tam v nedeli. Ledy nic moc. Asi nejmin co jsem tam v lednu za posledni tri roky vide

 chyty14.01.2010
Ahoj asi hloupý dotaz , ale najdu na lezec.cz nekde lezecké chyty ke koupi??? díky moc
 Re: chyty14.01.2010
myslím, že jednině v inzerci...
  Re: chyty14.01.2010
v sekci odkazy
   Re: chyty15.01.2010
díky za info ;)

1   ...   933   934   935   936   937   938   939   940   941   942   943   944   945   946   947   948   949   950   951   952   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 spacak ferrino
Zdar,
nedavno jsem narazal na spacak Ferrino konkretne tip diable 1200 wts slusne parametery za slusnou cenu. Nikdy jsem o teto znac nic neslysel, tak by me zajimalo jestli s nekdo mate konkretni zkusenost..
diky

Hanz
Hanz14:52:34 17.01.2010
odpovědět 
 Re: spacak ferrino
Ferrino to je takovej Italskej Hannah. Což znamená že je to pěknej krám k ničemu a ještě k tomu nekvalitní.
18:32:17 17.01.2010
odpovědět 
  Re: spacak ferrino
Tak to bych si netroufl takto jednoznačně tvrdit. Jsou to Italové, ale mám od nich stan a jsem naprosto spokojenej. Dělaj věci i "obchoďákový" kvality, ale jsem přesvědčenej, že i umí...
Crosby22:02:55 17.01.2010
odpovědět 
  Re: spacak ferrino
jj, od ferina mam jen drobnosti ale nejsem s nima spokojenej. Nestoji to za to.
petr11:22:06 20.01.2010
odpovědět 
 Re: spacak ferrino
Mam od nich spacak, myslim nightec 600 lite a naprosta spokojenost. Pouzivam ho uz asi 3 sezony a za tu dobu si nemuzu stezovat. Dokonce i parametry udavane vyrobcem (tepelny kofort, extrem) sedi.Myslim, ze ferrino ma dokonce testovaci laborator v Alpach, takze zadne hrozne smejdy.
Martinek18:12:02 19.01.2010
odpovědět 
 Re: spacak ferrino
S kamaradem jsme si koupili rukavice - obema se nam rozsypaly asi po 5ti dnech (reklamace nesla - koupili jsme je v Italii). Na druhou stranu pry sijou i pro armadu a tyhle veci by meli byt hodne kvalitni.
Ja po teto zkusenosti bych uz Ferrino nebral...
Honza09:30:43 20.01.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192463)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pozdní podzim iii Bělá U Děčína
Sexy varianta VIIIb Jetřichovice
Dlouhej kouř VIIIb Jetřichovice
Silnej tabák VIIb Jetřichovice
Voko bere VIIb Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Dlouhej kouř VIIIb Jetřichovice
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn

 Nově v diskusi:
Ostwand Verschneidung Hochthron | Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nález Želiv | Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1444 
 Neřeším to – lezu vše 
 1144 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi