Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Foto dne01.01.2010
Co to má být za foto dne? nechápu!
 Re: Foto dne01.01.2010
Alexovi slátaniny, ještě si si nezvykl? Čas od času se tu nějaká koláž objeví, tato mě také nijak mo
  Re: Foto dne01.01.2010
vypada to na asocicaci lezec-podlaha
  Re: Foto dne01.01.2010
Ted te tu vsichni urcite ukamenuji jak nerozumis "modernimu umeni" :-D

 friendy Flex, nebo Manta?31.12.2009
Zaznamenal jsem na sport.popina.cz sadu friendu Flex 5ks (1-5) za 3290 a sadu friendu Manta 6ks (1-6) za 3190. Z duvodu, ktere nedokazu presne vysvetlit ani sam sobe, se mi libi vic ty jednolankove (Flex) a nejsem si jisty, jestli bych sestku nekde vyuzil
 Re: friendy Flex, nebo Manta?31.12.2009
protože jsi si to tady našel v minulé diskusi?
  Re: friendy Flex, nebo Manta?31.12.2009
No s mojej skusenosti: by som bral tie dvojlankove. ALe to je rozdielne lebo vsetky su dobre a aj po
   Re: friendy Flex, nebo Manta?01.01.2010
ja mam manty, a muzu rici ze i ten 6 jsem pouzil mnohokrat, v tomhle bych se rozhodoval pro kvantitu
 Re: friendy Flex, nebo Manta?01.01.2010
Najdi si tu diskusi,co tu o těch frendech byla,je to jen pár týdnů. Je tam spousta různých názorů.As
  Re: friendy Flex, nebo Manta?01.01.2010
Diky, objednal jsem Manty.

 Martin Petrašovský31.12.2009
Martin Petrašovský
 Re: Martin Petrašovský31.12.2009
Včera jsem si byl pěkně zalést a dal jsem si 8-. Tady je video:
  Re: Martin Petrašovský31.12.2009
A 8- je to po konec toho drátu, nebo jak?
  Re: Martin Petrašovský31.12.2009
?
   Re: Martin Petrašovský31.12.2009
????
    Re: Martin Petrašovský31.12.2009
??????
     Re: Martin Petrašovský31.12.2009
????????
      Re: Martin Petrašovský31.12.2009
??????????
  Re: Martin Petrašovský31.12.2009
????????
   Re: Martin Petrašovský31.12.2009
aha!!!!!!!!!!!!!!
 Re: Martin Petrašovský31.12.2009
Výkon by bylo dobré dokumentovat lepší technikou,
kameraman si zaslouží obdiv za výdrž - snad
 Re: Martin Petrašovský31.12.2009
uz nehulte! jinak vcelku dobra karma
 Re: Martin Petrašovský31.12.2009
To bylo skele! Kameraman by klidne priste mohl delat primy prenos z nejakeho Svetoveho poharu a nebo

 nechápu30.12.2009
může mi někdo vysvětlit, jak ten Lezec funguje? včera,nebo předevčirem jsem tu viděl pár zajímavých článků, a dnes hovno? nějaké obstarožní feraty atd... jsem se těšil že si počtu,... a nic.kam to zmizlo?
 Re: nechápu30.12.2009
vypadá to malinko přeházený na vrchu, prolistuj 1-3 stránky nazpátek a články snad najdeš
  Re: nechápu30.12.2009
To byla nějaká chybka, už je to opraveno, díky za trpělivost a hore zdar.

 foto dne29.12.2009
Nevíte,kde na webu jsou k prohlídnutí podobné dobové fotografie lezení na písku?

Hore zdar
 Re: foto dne29.12.2009
Mne sa na nej paci jak isti cez osmu ani nechcem vediet co by sa stalo keby mu padol do standu.
  Re: foto dne29.12.2009
Nic by se nestalo, normálně by ho udržel...
   Re: foto dne29.12.2009
adrlines.blogspot.com
    Re: foto dne30.12.2009
No nevím, vzhledem k tomu, že lano jde rovnou z osmy k prvolezci,tj.žádné jištění, mohlo by to být d
     Re: foto dne30.12.2009
Zas nějaký mudrlant, který ještě nehodil hubu do štandu na písku. Takhle se jistily všechny cesty od
      Re: foto dne30.12.2009
Fakt zajímavý dřív sem mněl vosmu a přešel sem na kýbl ( BD guide) se kterym se samozřejmě nedá jist
  Re: foto dne30.12.2009
nic.
maximalne by mu rupl sedak usity z hasicske hadice :)
   Re: foto dne30.12.2009
No a kde se nacházejí nějake podobne fotky náhodou nevíte...mudrlanti?:) (za prvni odkaz dik)
    Re: foto dne30.12.2009
Docela dost fotek (ale bohuzel ne techto historickych) je na
     Re: foto dne30.12.2009
fotek přidáme na ten blog víc:)) jenom to musime všechno naskenovat..fotka je z roku 82 a jinak akté
      Re: foto dne30.12.2009
okej okej...to se těším,fotky kůl:)

 pruvodce29.12.2009
Nazdar, nema nekdo pruvodce na skaly u Hluboke nad Vltavou. Nevite jak to tam vipada a jak se tam leze?? dik

 Ledy v Oldřichově29.12.2009
Zdar. Nevíte prosím někdo, jestli jsou natečený ledy v lomu v Oldřichově v Hájích?
 Re: Ledy v Oldřichově01.01.2010
No par soplíků tam je, ale asi je brzo rozjebou pražáci...:-(
  Re: Ledy v Oldřichově01.01.2010
Jel jsem v úterý okolo a něco málo tam bylo a nějaký blby po tom lezli i když to tálo. Jo a těm šmej
   Re: Ledy v Oldřichově01.01.2010
Nj, ale majitel lomu je tam vidi rad, pac maj pak velkou utratu v jeho putyce... Holt prazakum je vs
   Re: Ledy v Oldřichově03.01.2010
Co máte pořád proti Pražákům? Tahle nesnášenlivost mě děsí. Něco je v tomhle státě špatně...
    Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Je to o tom, že ti co nebydlí v Praze někdy pomlouvají ty druhé, ale ve skutečnosti by tam moc rádi
     Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
To není o penězích, ale o chování lidí a na ledech je to vidět docela dost, protože je jich málo. Ně
      Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Souhlas s Michalem... Lucka bude asi z Marsu nebo z Prahy...
       Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
hihihi, to je ta osvětlená zatáčka nad Vídní, to brno? Kometááááá a Bobbyyyyy, tam je ledů dost:-)
      Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Někdo se narodil v Praze, někdo jinde a má s tím problém
      Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
proc zrovna pro prazaky?
       Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Jako by na Moravě či jinde nebylo taky dost debilů, momentálně bydlím v Praze, ale abnormální aglome
        Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
ha, naplava z moravy a konecne rozumnej nazor :)
       Re: Ledy v Oldřichově14.01.2010
Proč? Protože "Pražák" je v mimopražských oblastech synonymum pro debila. Bez ohledu na to

 Foto dne- Dechac29.12.2009
Hezka fotka z praveku .. neni to Mila Pletanek s mladym Krecbachem, rok asi tak... 1984?
 Re: Foto dne- Dechac29.12.2009
Je to Ondra a jistí ho asi David Komár, ale možná se pletu.
  Re: Foto dne- Dechac29.12.2009
Máš pravdu je to Ondra a Davídek za mlada.

 polarni vypravy29.12.2009
zdar,
nemate nekdo typy na dokomunety o polarnich vypravach, ktery by se dali stahnout nekde na netu?

diky
jenda benda
 Re: polarni vypravy29.12.2009
Omlouvam se za hrubky, chtel jsem napsat:
Zdar, nemate nekdo tipy na dokumenty o polarnich vy
  Re: polarni vypravy29.12.2009
diky za opravy, chytrolíne
   Re: polarni vypravy29.12.2009
Moj tip> Barabas a rapidshare , konkretne 118 dni v zajati ladu a neznama antarktida
    Re: polarni vypravy30.12.2009
o diky vam...cestu do neznama úz mam. neznama antarktida je na hellsharu, a ten je porad obsazenej.
   Re: polarni vypravy29.12.2009
na stránkách ČT je tohle:
 Re: polarni vypravy30.12.2009
Jaroslav Pavlíček tam byl víckrát, třeba něco vygooglíš
  Re: polarni vypravy30.12.2009
..taky zkus zadat Mirolsav Jakeš a další naše polárníky
   Re: polarni vypravy30.12.2009
mrknu na to,diky
ten dokument 118 dni v zajati ladu je super. vsechna cest chlapkum

 Freesport Brno29.12.2009
Je dnes otevřen FreeSport na Kounicivě?
 Re: Freesport Brno29.12.2009
Mám dojem, že není. Je to v ZŠ, takže mají prázdniny.
  Re: Freesport Brno29.12.2009
neřekl bych že friťák bude závislej na provozu školy.. normálně tam maj do 22°° a to už je základka
   Re: Freesport Brno29.12.2009
Mají zavřeno.

1   ...   939   940   941   942   943   944   945   946   947   948   949   950   951   952   953   954   955   956   957   958   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne
Co to má být za foto dne? nechápu!
11:47:19 01.01.2010
odpovědět 
 Re: Foto dne
Alexovi slátaniny, ještě si si nezvykl? Čas od času se tu nějaká koláž objeví, tato mě také nijak moc nezaujala ale některé se mi docela líbily. Musíš to brát jako "umělecké"dílo a ne jako realitu.
Jirka P.12:58:59 01.01.2010
odpovědět 
  Re: Foto dne
vypada to na asocicaci lezec-podlaha
18:16:47 01.01.2010
odpovědět 
  Re: Foto dne
Ted te tu vsichni urcite ukamenuji jak nerozumis "modernimu umeni" :-D
derek21:22:29 01.01.2010
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi