LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231408 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Petr Resch - první 8c na Rovišti20.12.2009
Podle zápisu na 8a.nu vylezl Petr Resch v pátek 18.12 spojení bouldertraverz (dlouhý?)+Helium na Rovišti a dal to za fr. 8c, název "Bílé ticho". Den předtím tam poslal sólo Helium (7C/C+ Fb).
Naplnění vize Rock and roll over it+Realizace

 jeden dotaz20.12.2009
Jeden dotaz - mohou horští vůdci provozovat své komerční aktivity v pískovcových oblastech? Doposud jsem žil v tom, že nikoli...
 Re: jeden dotaz20.12.2009
nesmějí, nekde to v pravidlech o pískovcovém lezení najdeš, teda pokud to už nějakej koumák tiše neo
  Re: jeden dotaz20.12.2009
Pravidla ČHS neřeší vztahy mezi subjekty lezení (tedy ani komerční).
  Re: druhy dotaz21.12.2009
jak je tedy možné že to většina z nich beztrestně provozuje a ještě se tím veřejně chlubí na webu?
   Re: druhy dotaz21.12.2009
Co není zakázáno, je povoleno.
   Re: druhy dotaz21.12.2009
O co ti konkretne jde? Ze nekdo treba provozuje horoskolu na piskovci, nebo tam za penize leze s lid

 Slavkovsky stit20.12.2009
Ahoj,
nevite jak je na tom Slavkovsky stit? Vite nekdo jestli je jeste pristupny, nebo je tam uz kopu snehu?
 Re: Slavkovsky stit20.12.2009
Ahoj, byli jsme tam minulej vikend, snehu dost, ale dalo se tam jit dobre. Sli jsme Veverkuv zlab a
  Re: Slavkovsky stit20.12.2009
Jak je na tom Veverkov Lad?dik
   Re: Slavkovsky stit20.12.2009
ničmoč
  Re: Slavkovsky stit20.12.2009
min vikend nateklej tak napul, takze mix a hodne tam teklo vody.
   Re: Slavkovsky stit20.12.2009
Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena...
   Re: Slavkovsky stit20.12.2009
Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena...
 Re: Slavkovsky stit20.12.2009
Myslíš slavkovák v Tatrách? No lavinovka je tam tuším furt enom jednička, tak by neměl být problém..

 Lezení na ledu v Oldřichově19.12.2009
Ahoj všichni, byl jsem se dneska mrnout na led u Kozy v Oldřichově, pěkně se tam ,,dělá,, eště tak tejden a bude to na lezení.
Jenom k organizaci: Auto nechávat nahoře u hospody a nezajíždět s ním do lomu, v hospodě říct, že jdete do lomu lézt, v l
 Re: Lezení na ledu v Oldřichově19.12.2009
a nezacne to treba zase tat pri tom avizovanym otepleni az do plusovejch teplot?
  Re: Lezení na ledu v Oldřichově19.12.2009
Zapomenout na T(t)áni(í)..... ledu vstříc!
   Re: Lezení na ledu v Oldřichově20.12.2009
vsak ja ostrim cepiny i macky a nemuzu se dockat, jen stejne myslim ze to cely odtaje, leda by ledy
    Re: Lezení na ledu v Oldřichově20.12.2009
na ledy na ledy.....Vánoce se krátějy.

 tatry legy19.12.2009
neznate nekdo nějaký odkaz kde jsou nějaké ledy v tatrách jejich popis, přístup a třeba aktualní podmínky 
 Re: tatry legy19.12.2009
tatry,nfo.sk
sekce ledy

 darky-vanoce19.12.2009
nevite nekdo o nejakych vyprodejich nebo slevach na lezecky matr. v Praze?
 Re: darky-vanoce19.12.2009
odpovím jak je tady bulvárním zvykem zabedněnců, mrkni hore a počkej na jaro až spadnou
 Re: darky-vanoce19.12.2009
zkus smichoff, ted 33 na vsechno
  Re: darky-vanoce20.12.2009
V BBcku maj ted luxusni ceny, hlavne lezky a maglajzaky.

 Křupání prstů18.12.2009
Ahoj. Vím že to je asi hloupá diskuze,ale zajímalo by mě jak jste na tom vy. Když si před lezením protahuju prsty, často mi v nich křupe. I přes den mám občas tiky a prsty si křupu. Není mi to nepříjemný ani mě to nebolí, ale myslím že to není zrovna zdra
 Re: Křupání prstů18.12.2009
Je to na všechno. Panáka slivovice doporučují 4 z 5 stomatologů Brna anebo s lezením přestaň a raděj
 Re: Křupání prstů19.12.2009
Podle nejnovějších výzkumů křupání prstů škodlivé není:
  Re: Křupání prstů19.12.2009
Díky. To mě uklidnilo :)
 Re: Křupání prstů20.12.2009
Z anatomického hlediska to nevadí. To křupnutí se ozývá při prasknutí bublin, které se vytvoří v klo
  Re: Křupání prstů20.12.2009
Podívej se na film tenkrát na západě. Borcovi ukrutně praskaly prsty a pak asi za hodinu byl mrtvej.
   Re: Křupání prstů20.12.2009
Konecne rozumna a necim podlozena informace.

 biwak v překližce18.12.2009
Rád bych lezl nějakou neslezenou těžkou cestu s biwakem v překližce, bigwall. Je zapotřebí aklimatizace? 
 Re: biwak v překližce18.12.2009
Jo, v léčebně v Dobřanech doporučujou tak týden, v Bohnicích mají jiný přístup, mluví o třech nedělí
  Re: biwak v překližce19.12.2009
Tož sú asi konečně lezec hurrá ,dal sem překližku s biwakem.

 Lano impregmácia a sneh 18.12.2009
Ahoj lezci. Je veľký problém použiť lano bez impregnácie - teda iba v štandardnej úprave v zimných podmienkach - napr. skalkarenie v zime ... pripadne ako poistku vo vysneženom žľabe. Vdaka za odpovede.
 Re: Lano impregmácia a sneh 18.12.2009
Promiň, není to na tebe, ele na úroveň diskutérů posledních týdnů. . Jak bývá zvykem poslední dobou
 Re: Lano impregmácia a sneh 19.12.2009
Není - jako pojistka nebo pro skalkaření. Problém je při delším používání - lano po pár hodinách zvl

 Adršpach - cesta18.12.2009
Když stojite pod udolni stenou Mravenci hory, co je to za cestu na nejblizsi hrane na Vranich vezich?
Dik
 Re: Adršpach - cesta18.12.2009
pokud myslíš levou údolní hranu na vraní věže tak to by mělo být myslím cca Xa-(b?) nevím. Název nev
 Re: Adršpach - cesta18.12.2009
Ahoj tak to bude asi cesta "Z polí a chmelnic" za IXb od Tomáše Pychyna pokud se nepletu.
  Re: Adršpach - cesta18.12.2009
ta hrana je myslim za Xa-Xb dodělával to hudy myslim

1   ...   943   944   945   946   947   948   949   950   951   952   953   954   955   956   957   958   959   960   961   962   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Petr Resch - první 8c na Rovišti
Podle zápisu na 8a.nu vylezl Petr Resch v pátek 18.12 spojení bouldertraverz (dlouhý?)+Helium na Rovišti a dal to za fr. 8c, název "Bílé ticho". Den předtím tam poslal sólo Helium (7C/C+ Fb).
Naplnění vize Rock and roll over it+Realizace se blíží. Gratulace.
ivoš20:14:43 20.12.2009
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192435)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dárek pro Honzu VI Ostrov
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1137 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi