Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Petr Resch - první 8c na Rovišti 20.12.2009 Podle zápisu na 8a.nu vylezl Petr Resch v pátek 18.12 spojení bouldertraverz (dlouhý?)+Helium na Rovišti a dal to za fr. 8c, název "Bílé ticho". Den předtím tam poslal sólo Helium (7C/C+ Fb).
Naplnění vize Rock and roll over it+Realizace
jeden dotaz 20.12.2009 Jeden dotaz - mohou horští vůdci provozovat své komerční aktivity v pískovcových oblastech? Doposud jsem žil v tom, že nikoli...
  Re: jeden dotaz 20.12.2009 nesmějí, nekde to v pravidlech o pískovcovém lezení najdeš, teda pokud to už nějakej koumák tiše neo
    Re: jeden dotaz 20.12.2009 Pravidla ČHS neřeší vztahy mezi subjekty lezení (tedy ani komerční).
    Re: druhy dotaz 21.12.2009 jak je tedy možné že to většina z nich beztrestně provozuje a ještě se tím veřejně chlubí na webu?
      Re: druhy dotaz 21.12.2009 Co není zakázáno, je povoleno.
      Re: druhy dotaz 21.12.2009 O co ti konkretne jde? Ze nekdo treba provozuje horoskolu na piskovci, nebo tam za penize leze s lid
Slavkovsky stit 20.12.2009 Ahoj,
nevite jak je na tom Slavkovsky stit? Vite nekdo jestli je jeste pristupny, nebo je tam uz kopu snehu?
  Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Ahoj, byli jsme tam minulej vikend, snehu dost, ale dalo se tam jit dobre. Sli jsme Veverkuv zlab a
    Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Jak je na tom Veverkov Lad?dik
      Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 ničmoč
    Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 min vikend nateklej tak napul, takze mix a hodne tam teklo vody.
      Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena...
      Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena...
  Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Myslíš slavkovák v Tatrách? No lavinovka je tam tuším furt enom jednička, tak by neměl být problém..
Lezení na ledu v Oldřichově 19.12.2009 Ahoj všichni, byl jsem se dneska mrnout na led u Kozy v Oldřichově, pěkně se tam ,,dělá,, eště tak tejden a bude to na lezení.
Jenom k organizaci: Auto nechávat nahoře u hospody a nezajíždět s ním do lomu, v hospodě říct, že jdete do lomu lézt, v l
  Re: Lezení na ledu v Oldřichově 19.12.2009 a nezacne to treba zase tat pri tom avizovanym otepleni az do plusovejch teplot?
    Re: Lezení na ledu v Oldřichově 19.12.2009 Zapomenout na T(t)áni(í)..... ledu vstříc!
      Re: Lezení na ledu v Oldřichově 20.12.2009 vsak ja ostrim cepiny i macky a nemuzu se dockat, jen stejne myslim ze to cely odtaje, leda by ledy
        Re: Lezení na ledu v Oldřichově 20.12.2009 na ledy na ledy.....Vánoce se krátějy.
tatry legy 19.12.2009 neznate nekdo nějaký odkaz kde jsou nějaké ledy v tatrách jejich popis, přístup a třeba aktualní podmínky
  Re: tatry legy 19.12.2009 tatry,nfo.sk
sekce ledy
darky-vanoce 19.12.2009 nevite nekdo o nejakych vyprodejich nebo slevach na lezecky matr. v Praze?
  Re: darky-vanoce 19.12.2009 odpovím jak je tady bulvárním zvykem zabedněnců, mrkni hore a počkej na jaro až spadnou
  Re: darky-vanoce 19.12.2009 zkus smichoff, ted 33 na vsechno
    Re: darky-vanoce 20.12.2009 V BBcku maj ted luxusni ceny, hlavne lezky a maglajzaky.
Křupání prstů 18.12.2009 Ahoj. Vím že to je asi hloupá diskuze,ale zajímalo by mě jak jste na tom vy. Když si před lezením protahuju prsty, často mi v nich křupe. I přes den mám občas tiky a prsty si křupu. Není mi to nepříjemný ani mě to nebolí, ale myslím že to není zrovna zdra
  Re: Křupání prstů 18.12.2009 Je to na všechno. Panáka slivovice doporučují 4 z 5 stomatologů Brna anebo s lezením přestaň a raděj
  Re: Křupání prstů 19.12.2009 Podle nejnovějších výzkumů křupání prstů škodlivé není:
    Re: Křupání prstů 19.12.2009 Díky. To mě uklidnilo :)
  Re: Křupání prstů 20.12.2009 Z anatomického hlediska to nevadí. To křupnutí se ozývá při prasknutí bublin, které se vytvoří v klo
    Re: Křupání prstů 20.12.2009 Podívej se na film tenkrát na západě. Borcovi ukrutně praskaly prsty a pak asi za hodinu byl mrtvej.
      Re: Křupání prstů 20.12.2009 Konecne rozumna a necim podlozena informace.
biwak v překližce 18.12.2009 Rád bych lezl nějakou neslezenou těžkou cestu s biwakem v překližce, bigwall. Je zapotřebí aklimatizace?
  Re: biwak v překližce 18.12.2009 Jo, v léčebně v Dobřanech doporučujou tak týden, v Bohnicích mají jiný přístup, mluví o třech nedělí
    Re: biwak v překližce 19.12.2009 Tož sú asi konečně lezec hurrá ,dal sem překližku s biwakem.
Lano impregmácia a sneh 18.12.2009 Ahoj lezci. Je veľký problém použiť lano bez impregnácie - teda iba v štandardnej úprave v zimných podmienkach - napr. skalkarenie v zime ... pripadne ako poistku vo vysneženom žľabe. Vdaka za odpovede.
  Re: Lano impregmácia a sneh 18.12.2009 Promiň, není to na tebe, ele na úroveň diskutérů posledních týdnů. . Jak bývá zvykem poslední dobou
  Re: Lano impregmácia a sneh 19.12.2009 Není - jako pojistka nebo pro skalkaření. Problém je při delším používání - lano po pár hodinách zvl
Adršpach - cesta 18.12.2009 Když stojite pod udolni stenou Mravenci hory, co je to za cestu na nejblizsi hrane na Vranich vezich?
Dik
  Re: Adršpach - cesta 18.12.2009 pokud myslíš levou údolní hranu na vraní věže tak to by mělo být myslím cca Xa-(b?) nevím. Název nev
  Re: Adršpach - cesta 18.12.2009 Ahoj tak to bude asi cesta "Z polí a chmelnic" za IXb od Tomáše Pychyna pokud se nepletu.
    Re: Adršpach - cesta 18.12.2009 ta hrana je myslim za Xa-Xb dodělával to hudy myslim
1
...
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
...
2263
Petr Resch - první 8c na Rovišti Podle zápisu na 8a.nu vylezl Petr Resch v pátek 18.12 spojení bouldertraverz (dlouhý?)+Helium na Rovišti a dal to za fr. 8c, název "Bílé ticho". Den předtím tam poslal sólo Helium (7C/C+ Fb).
Naplnění vize Rock and roll over it+Realizace se blíží. Gratulace. ivoš 20:14:43 20.12.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: