LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Klub Dubina - Litoměřice
Stěna u Salesiánů - Praha 8
Olberg lezecká stěna - Blansko

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
HUDYsport - Frýdek - Místek
NěcoNavíc.cz - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 ubytování Mallorca30.11.2009
Ahoj, v prosinci se chystám za lezením na Mallorcu a sháním nějaké ubytování. Do hotelu se mi moc nechce, radši bych nějaký apartmán. Nevíte někdo o něčem?

 jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Zdravim všechny lezce a lezkyně,
potřebuju si koupit nové lano a zvažuju, zda koupit rovnou dvojčata. Chci je používat nejen na vícedélky, ale i na jednodélky, pískový lezení atd. Nechtěl bych si kupovat ještě k tomu jednoduché lano. Potřeboval byc
 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Na skalky dvojcata jakztakz, ale nebude to ono a na dlouhe cesty, obvzlast do hor, taky nevhodne, ta
 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
existuju lana certifikovane ako dvojicky aj polky...tendon ma jedno take... ale na skalky mat dvojca
 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Prave tieto ktore pises su certifikovane ako dvojcata aj polky. Ja som do nich isiel, mam ich uz dva
  Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Písek klasickej: 60-70 metrů 10 mm a víc, dle tučnosti, poctivej kabel dodá jistotu. Dlóóóuhý sporto
   Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
Souhlas s Willhemem, jen s doplněním, že na klasickej písek 60m úúplně stačí a přijde mi zbytečný ta
 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
kup radeji dve lana...
-jednoduchy
-dvojcata certifikovany i jako pulky

 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Dvojčata (resp. půlky, dneska už bývají certifikované jako obě) se na skalky opravdu nehodí. Hůř se
  Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
Pokud chces uplný univerzál, tak si kup lano Joker od Bealu, průměr 9,1mm. V jednom prameni klasická
   Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
Teda jestli je to normovaný na vše ta super, ale... Dvě 60-ky 9,1mm do hor jsou celkem blbost, takže
 Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
Já nevím chlapečku, pokud potřebuješ znát úskalí, výhody a nevýhody jednotlivých typů lan, tak bys m
  Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
A ty jdi s takovými komentáři víš kam!

 jasperova klasifikace30.11.2009
hoj, kde bych našel nějaké info k této klase?
dík a.
 Re: jasperova klasifikace30.11.2009
???
  Re: jasperova klasifikace30.11.2009
když se dostaneš k Montaně 2/03, tak to tam najdeš, tady nevím.
   Re: jasperova klasifikace01.12.2009
 Re: jasperova klasifikace01.12.2009
Taky jsem to hledala. Něco jsem našla tady:
 Re: jasperova klasifikace01.12.2009
O Jasperový klasifikaci se říká, že bejvá pěkně nadhodnocená ;-)
 Re: Jasperova klasifikace01.12.2009
Takže se zřejmě jedná o hodnocení nebezpečnosti cesty pro mixy a ledy, které navrhl Robert Jasper.
  Re: Jasperova klasifikace01.12.2009
sem pochopil, že se to ujalo, nejen u mixů...

 boulderovka v ostrave29.11.2009
cao muzete mi nekdo poradit kam zajit v ostrave na boulderovku? dik p.

 casta v Krase29.11.2009
Má takový malí dotaz. Jak se menuje druhá linie jištění vlevo od vagabunda, kousek nad prvním schodkem. u druhýho borháku se mi povedlo vyrvat celkem velkej který tam čeká na další.
 Re: casta v Krase29.11.2009
Šustění Listí 6-??? Rozporem ke 2hému a pak stěnou přes jeden nebo dva bh ke slaňáku....jesi je to o
  Re: casta v Krase29.11.2009
to by tak odpovídalo. akorát vlevo od druhýho je dodt valkej odštěp kterej pujde dolu. ja to ustal a
   Re: casta v Krase29.11.2009
Asi velkej problem proslanit a zhodit to dolu bezpecne zejo?

 Slečna s hromadou času28.11.2009
Ahoj, hledám partáka do stěny i do života. Nejlépe někde od Ostravska. Potřebuju někoho kdo by byl se mnou ochotný pravidelně chodit lozit a blbnout na stěnky i jinde. Kdyby se našla nějaká slečna která by chtěla, tak at napíše.
 Re: Slečna s hromadou času29.11.2009
hezkej námět do diskuze. která slečna hledá chlápka kterej nezná rozdíl mezi inzercí a diskuzí?
  Re: Slečna s hromadou času29.11.2009
Nevím proč by dotaz nemohl být v diskuzi. Ale pokud jste tady hákliví na věci, které jsou v diskuzi
   Re: Slečna s hromadou času29.11.2009
myslim ze tenhle typ dotazu je do diskuze blbej...jak o nem diskutovat? ;-)
    Re: Slečna s hromadou času30.11.2009
...uz o nem diskutujeme :)
     Re: Slečna s hromadou času01.12.2009
No to je škoda, že se hledá slečna od Ostravy, já bych věděla o jedné z Brna:o)
      Re: Slečna s hromadou času01.12.2009
a co nejaka z liberecka,to by nebyla?:)
      Re: Slečna s hromadou času01.12.2009
Fakt? A me se prave vdala spolulezkyne :-)

 podezřelý matroš27.11.2009
na aukru se draží horomatroš, sakum prdum, http://www.aukro.cz/item832668947_horo_material.html
tak se podívejt
 Re: podezřelý matroš27.11.2009
Již ta dikce:

-"lezečky Rock pillars vel. 44 jako nové" (neuvede typ)
  Re: podezřelý matroš28.11.2009
Vy jste zas chytrý, mago nebo magl koukni na klávesnici kde se L a O nacházejí, prostě jen překlep.
   Re: podezřelý matroš28.11.2009
Ty nevíš v jakých lezečkách lezeš a nejsi s to to vygooglovat během dvou minut?
 Re: podezřelý matroš28.11.2009
Je to čórka. Lezec by vživotě nenapsal "kyblík Petzl reverso patentes". To je fakt blbost.
  Re: podezřelý matroš28.11.2009
Me v lete vycoroval uplne vsechnu vybavu nekdo z auta,obcas si rikam, kde to skoncilo, na aukru se t
   Re: podezřelý matroš28.11.2009
To víš že jo. Kde myslíš že se prodávají díly z kradených aut?
    Re: podezřelý matroš28.11.2009
dil z kradenyho auta je neco jinyho nez lezecky matros, za jedno se to prodava v mnohem vetsim mnozs
     Re: podezřelý matroš30.11.2009
Souhlas :) jsme na tom stejne, taky sem prisel o cely bagl. Ale takove reverso sem si uz koupil na z
  Re: podezřelý matroš30.11.2009
"lezci" nejsou vševzdělanci, to co občas vypustí z úst je někdy horší než žvejkačka
 Re: podezřelý matroš28.11.2009
Prodejce:
  Re: podezřelý matroš29.11.2009
Hoši je zajimavy že svuj duvtip a odvahu teměř vždy lidi jako vy dokazujou na špatnejch lidech, BY S
   Re: podezřelý matroš29.11.2009
Dava tohle nekomu nejaky smysl?
   Re: podezřelý matroš29.11.2009
hele, jen jsem upozornil, že to můžou bejt zčórovaný věci, nevim, co ti na tom tak vadí? to máme něj
    Re: podezřelý matroš30.11.2009
Tak, tak. Díky za to. Kámošovi vybrali auto (bohužel i s mýma věcma) a za takové info jsem vděčný. M
     Re: podezřelý matroš30.11.2009
lezečky vel. 44 ...podle mne musi mit nohu jak Yeti :D
      Re: podezřelý matroš30.11.2009
Podobné upozornění určitě není od věci ... jen ... tady jsme si mohli ušetřit přihlouplou diskusi ..
     Re: podezřelý matroš30.11.2009
lezečky vel. 44 ...podle mne musi mit nohu jak Yeti :D
    Re: podezřelý matroš01.12.2009
Myslim aTome ze si pako kterymu se pletou jabka a hrusky. Az budes starsi tak se opravnene zastydis.

 Adlitzgraben27.11.2009
Jezdíte někdo ještě na Adlitzgraben? Je tam kosa, nebo to o víkendu půjde?
 Re: Adlitzgraben27.11.2009
minulej vikend tam bylo nadherne. Tenhle by to mohlo byt stejny. I dkyz predpoved pro rax a okoly uz
 Re: Adlitzgraben27.11.2009
Na lezeni bude asi v pohode. Horsi vecer uz pekna kosicka.

 ATC vs. REVERSO26.11.2009
ahoj,
chci si pořídit jednoho z těhle dvou kousků, ale nevím co vybrat, obojí má v celku stejné funkce, tak by mě zajímal nějaký rozdíl(zkušenosti), zatím jsem si rozdílu,krom tvaru, nevšiml, ale v ceně je rozdíl značný, kde se to nahnalo? díky
 Re: ATC vs. REVERSO26.11.2009
mrkni sem na konci stránky jsou rozepsané rozdíly.
Já osobně používám reverso-maximální spoko
 Re: ATC vs. REVERSO26.11.2009
Asi jediny rozdil je, ze Reverso je lepsi, jinak jsou stejne. Mluvim o zelenem Reversu, samozrejme.
  Re: ATC vs. REVERSO26.11.2009
Ja mám tyrkysové ... to je horšie ako zelené? :)
   Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Hmm, je. Zkousel jsem ho a je to znat. To hnede jsem zatim v ruce nemel ale rekl bych ze to bude asi
 Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Ber atc mam ho okolo roku a spokojenost funguje všude.ale pozor je psanej že můžeš použít lana i 7,7
  Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Mam tak ATC a spokojenost. Hlavne nekupuj reverso 2 nebo 1, ktere jeste neni odlitek, ale montovane.
   Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
A preco ako? Ja ho uz mam pekne dlho a funguje aj v stenach ci na sklakach. Uplna spokojnost. Ma ho
 Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Napis do googlu "atc reverso" a projdi si prvni stranku.

Viz:

  Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
díky mě spíš zajímaly pratické zkušenosti, původně jsem chtěl jít do ATC, ale pudu do zeleného rever
   Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Dobra volba.
    Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
1) Předpokládám, že když se tady píše "ATC", myslí se "ATC Guide". To jsou totiž
     Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Používám ATC Guide a je to to nejlepší, co jsem si mohl koupit. Pravda je, že jsem ho kupoval ještě
      Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Jediná nevýhoda je že se s nim nedá jistit prvolezec od štandu . Jediný jak to de je požít štand jak
       Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
S reversem i atc guidem se dá jistit jak z těla tak i z jistícího stanoviště! Je vidět, že neznáš me
   Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
(horsi) Reverso < ATC XP Guide < Reverso 3 (lepsi)
Hlavni rozdil je v tom, ze oko na od
 Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Ahoj, jedina nevyhoda Reverza oproti ATCGuide je, ze se podstatne rychleji probrousi. Jinac si mysli
  Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
ATC Guide ma oproti reversu 3 o pul nebo milimetr vetsi diry, lip se s tim jisti tlustsi lana, pokud
 Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Absoltně nelepší pokud bych si měl vybrat mezi Reversem 3 a ATC Guide je Simond Toucan. Argumenty js
 Re: ATC vs. REVERSO28.11.2009
ja mam reverso3 a taky max spokojenost, je lehci, zeleny, a pri jisteni na standu v pripade potreby
 Re: ATC vs. REVERSO28.11.2009
A co by bolo najvhodnejsie na polky 7.8mm (Lanex Duostar)?
  Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
Do malého oka ATC Guide karabina zaháknout jde (k odblokování) Smyčku jsem nikdy neprovazoval. Použí
   Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
bez urazky - to bych chtela videt, jakou karabinu do ATC cvakas, ..mozna nejakou not for climbing, a
    Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
U Simonda Toucan se nemusí řešit ani to. Jen použiješ vestavěnou páčku ...
    Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
Cvakám tenčí "Fadersku" nosnost 20kN (6kN s otevřeným zámkem). Můžu poslat i fotku, pokud
  Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
reversino.
  Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
Cvakat jako dvojicky a pouzivat HMS. Jsou to tenky spagaty, nechtel bych je chytat do kybloidu. Kdyz
   Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
Sorac myslel som dvojicky, nie polky...takze karabka do Reversa 3... Problem s HMS je ze ak sa lezci
    Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Nechcu se tady vyjadřovat, který z jistítek je lepší (nepoužívám ani jedno), jen mě zaujala poznámka
     Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Obojí má svoje pro a proti. Ty metodický citáty obvykle citujou zkušenosti lidí, který toho mají nal
      Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Tak toho jsem se přesně bál...
       Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Proč, proboha? Nebo snad věříš víc internetovým výrokům lidí o kterých nic nevíš (nic ve zlém), než
        Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Tak trošku bez vlastního názoru, ne? Ale vážně. Argumentovat tím, že ti lidi, co tu metodýku dělali,
         Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Proc ti proboha prijde jako ultrapicovina jistit pres stand (a ne pres sebe)? A proc se na to teda p
          Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Jak jsem psal v prvním příspěvku, zajímá mě názor jiných. Občas mě totiž připadne, že si lidi někde
           Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Prokluz jde od tela asi lepe korigovat.
         Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
"Argumentovat tím, že ti lidi, co tu metodýku dělali, mají nalezený, mi přijde trošku ujetý...
          Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Stydíš se za svůj nenázor či co, že se nepodepisuješ. Jinak tu sajtnu ve sněmovně považuješ taky za
     Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Vzhledem k tomu, že polovina štandů v horách je taková "podivná" - smyčky, vklíněnce apod.
     Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
V horach nevim, ale treba na pisku kdyz jsi u kruhu tak je nejlepsi jistit od kruhu pullodakem. Kybl
      Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
tak to je asi docela tvrdý pádový faktor. Sednu do kruhu, osmu dám na sebe a jako první dám prvolezc
       Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Ja vim ze se tak jisti, taky to delam, ale nejlepsi zpusob to neni.
        Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
nehadej se kazis mi tu jmeno :)
         Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Otázka zda přes štand nebo přes tělo nemá vždy jasnou odpověď protože štandy jsou velmi rozmanité. P
          Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Pokud máš dva solidní body, tak myslím rozdělení sil nehraje až tak velkou roli. A odlehčit ruce? Pr
           Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
v horach jistim pres HMS a jinak osma... dokonce nekdy i HMS na skalach. asi jsem divny ale ja jsem
            Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
S jednoduchým lanem to jde. HMS je podle mne nejlepší. Ale se dvěma lany 60m už po 5-ti délkách zblb
             Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Cesty do 30-ti délek na střídačku, do 15-ti na prvním koncu a na nějaký problémy s kroucením moc nep
              Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Chlape, ujasni si, co chceš! Nechceš metodicé kecy a když ti někdo neřekne, co říkají metodiky, tak
               Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Moc dobře vím, co chcu, neboj. Ptám se jako začátečník, abych právě u takových vzbudil zájem podělit
                Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
No, jestli máš vylezenou cestu přes rybu a podobné prásky, tak to máš dost zkušeností. A, tak to by
                 Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Škoda, že je debata taková komorní... Na štandu zafixovat lano a s prusikama vyrazit k poslednímu za
                  Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Jo a ještě k metodice. Že je na nic jsem netvrdil, ale vadí mě, když se jí někdo ohání za každou cen
                  Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Toto v metodikách najdeš.
Jenže tady v diskusi to nikdo nemůže popsat. Na to je potřeba pár h
                   Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Je pravda, že jsem to moc nehledal, ale vycházel z povídání si s lidmi, co absolvovali jak klasickou
            Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Jj, HMS není špatná, ale to kroucení lan je na sebevraždu...
             Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Bulíci trdlovatý, vždyť ATC/reverso je speciál pro dvojčata či půlky. Prvolezce vždy přes 2 HMS aby
              Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Hynku, Willehme, Jarmilo, ty jsi pěkný provokatér:-), vidím, že ti jich pár zase pěkně skočilo na šp
               Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Wilhelme nějak z tebe dost cítím samolibost a neomylnost. Pokud všechno víš nejlíp sám, tak se příšt
                Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Samolibost a neomylnost ze mě přímo čiší... Jen si stojím za svým názorem. Jinak jsem nepostřehl zat
                 Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Nějak tvoji logiku nechápu. To jištění je dynamické i ve štandu. Nic ti nebrání brzdit nebo nechat l
                  Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Ale vydržel jsi to celkem dlouho. Dvě skoby vedle sebe třeba 50 cm, v to smyčky tak, aby se to podob
                   Re: jak by to slo01.12.2009
Udelas centralni oko, do nej kratsi odsedku, do centralniho oka jistitko. Kdyz odsednes, drzis centr
                    Re: jak by to slo01.12.2009
"Véčko" si dělám z odsedky a jednoho z lan danýho na loďák, jištění v sobě, při odlezu od
               Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
:-))) Pár, ale čekal jsem větší lov.
                Re: ATC vs. REVERSO02.12.2009
Inu, když ti to dělá dobře ...
Internet je /zatím/ svobodná země.
                 Re: ATC vs. REVERSO02.12.2009
Kdybys mě znal, tak ten "lov" budeš brát s rezervou. Pokud by mě šlo o to, nachytat co nej

 film26.11.2009
Nemáte někdo tenhle filmík? vis odkaz http://www.klet tern.de/videos/klet tern-in-sued amerika.358569.5.htm

1   ...   950   951   952   953   954   955   956   957   958   959   960   961   962   963   964   965   966   967   968   969   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 ubytování Mallorca
Ahoj, v prosinci se chystám za lezením na Mallorcu a sháním nějaké ubytování. Do hotelu se mi moc nechce, radši bych nějaký apartmán. Nevíte někdo o něčem?
Kubas13:14:23 30.11.2009
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi