Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 Bouldry: 17.Šípek 10025 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 Hory: 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216 33. 2172
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kalymnos databáze cest 20.10.2009 Zdar, je tu někdo kdo tam lezl a nejlíp má průvodce, nebo alespoň má novějšího průvodce?
Rád bych s někým pomejloval.
V databázi vybočuje pár věcí, jako poloha Španělsko, sektor Odyssea / Odyssey. Cesta Athena / Atena,...
  Re: Kalymnos databáze cest 20.10.2009 Další sektory: Syblegades Rock / Syblegades Rocks, Spartan Wal / Spartan Wall.
    Re: Kalymnos databáze cest 20.10.2009 Muj mail.jenik.pleticha@email.cz na Kalymnosu jsembyl 3x a mám průvodcenapiš co potřebuješ zjistit.
SP Brno 20.10.2009 Ahoj, mám dotaz - bude Worldcup Brno 6.11.2009 v rámci SPORT life na BVV ?? Nikde jsem nenašel pořádnou propagaci !?
  Re: SP Brno 20.10.2009
Horochata okolí Phy 20.10.2009 Ztratil jsme pojem o nějaké horochatě okolí Phy, tak do hoďky od Phy vlakem a něco klidně i pěšky. prosím nevíte o něčem. Za tipy předem děkuji. Haades
  Re: Horochata okolí Phy 20.10.2009 Na Srbsku, jestli to jeste plati, ten prostredni dum za kempem
    Re: Horochata okolí Phy 20.10.2009 Dik zkusim to.
          Re: Horochata okolí Phy 20.10.2009 Tak teď jsem s Romanem mluvil a už to je close až do jara. Všem dík Haades
Hákůvka v Krase 19.10.2009 Krasomilci poraďte nějakou výživnou technickou cestu v Krase i do deště, čím delší a výživnější, tím lépe...
  Re: Hákůvka v Krase 19.10.2009 2 cesty v Jáchymce jsou dobré. Linka Důvěry a LDN
    Re: Hákůvka v Krase 19.10.2009 jak je to se skobama? může se tlouct v hakovačkach, které jsou dosud volně nepřelezeny?
      Re: Hákůvka v Krase 19.10.2009 tlouct se nemůže nikdy a nikde! jinak jestli chceš něco výživnějšího, tak spíš na býčině! řetězová r
        Re: Hákůvka v Krase 19.10.2009 No a na rozpinkání třeba takovej Drobkáč, i když pravda, teďka je to ňáký přejištěný a pokažený:-)
          Re: Hákůvka v Krase 19.10.2009 :))))))))))
            Re: Hákůvka v Krase 19.10.2009 Hradni Spara a Technics na Holstejne. Par na Rorejsech a Beranech. A na skoby se vykaslat. Co tam je
              Re: Hákůvka v Krase 20.10.2009 Říkáš Hradní spáru? A co takhle se podepsat, aby se vědělo...
                Re: Hákůvka v Krase 20.10.2009 dost výživná je i pálava a maš to stejně časově, jak do krasu...
                  Re: Hákůvka v Krase 20.10.2009 Palava je super, ale hodne se to tam drobi...
              Re: Hákůvka v Krase 21.10.2009 kamovací háčky??? To je co?
                Re: Hákůvka v Krase 21.10.2009 Dej si do guglu "cam hooks" a uvidis...
                  Re: Hákůvka v Krase 21.10.2009 Pro Willhelma. Omlouvam se normalne se podpisuji vsude a to i tam kde s prispevkari nesouhlasim.
                  Re: Hákůvka v Krase 21.10.2009 Už jsem si to našel. Vidím že specializace pokračuje. Já ke stejnému účelu používám upravený (rozevř
                    Re: Hákůvka v Krase 21.10.2009 Tak nevim jestli bych do onoho otevrenyho skyhooku sedl. A jeste jsem nevidel skyhook 5cm sirokej.
                          Re: Hákůvka v Krase 22.10.2009 Teda ty si hroznej Štěpáne. :) Ty sklony k domácí výrobě máš od školy pořád? Leda že to potřebuješ k
                            Re: Hákůvka v Krase 23.10.2009 To vis. Momentalne se koukiam v praci po berlich abych mlade vyrobil zavesnou postel.
  Re: Hákůvka v Krase 22.10.2009 Zkus Salve Walley na Jáchymce nebo Malou Macochu na Býčině.
  Re: Foto dne - Jezevec 19.10.2009 Za kolik je ten dungeon?
  Re: Foto dne - Jezevec 19.10.2009 autor cesty je slavný Los Krtkos?
  Re: Foto dne - Jezevec 19.10.2009 Ale vypadá to úžasně....
    Re: Foto dne - Jezevec 19.10.2009 nádherná linka:) grade?
      Re: Foto dne - Jezevec 19.10.2009 4+
Hory a opary 19.10.2009 Prosím, poraďte, co s opary - nebo spíše, jak jim předcházet. Pokaždé, když jedu do hor (od 4000 m výše), tak mi na puse vyskáčí opary, klidně i tři čtyři najednou a zduří uzliny. Všelijaké ty mastičky určené na opary vůbec nezabírají. Neporadíte mi někdo
  Re: Hory a opary 19.10.2009 Ked ten osuchany vtip ze horolezkyne maju dosahovat vrcholy uz v zakladnom tabore nebudes brat smrte
  Re: Hory a opary 19.10.2009 Ahoj, mohla by to být reakce na intenzivnější sluníčko...zkus nějakej kvalitnější lůj s UV filtrem.
    Re: Hory a opary 19.10.2009 Na rty používám lůj s dvacítkou faktorem a na obličej padesátku.
  Re: Hory a opary 19.10.2009 Ahoj, mě vyskakují opary už v mnohem nižších výškách :o), ale vždycky pomůže preventivně použivat lů
  Re: Hory a opary 19.10.2009 Ahoj. Já mám úplně stejný problém. V létě mi stačí blbej Grossglockner nebo lezení kolem Dachsteinu
  Re: Hory a opary 19.10.2009 Jako prevence jsou dobrý i pivovarský kvasnice (pangamin-koupíš v každé lékárně). Mě to dělá problém
  Re: Hory a opary 20.10.2009 Nech si napsat herpesin. Když budeš cítit, že ti puchne tlamička, tak si zobneš prášek. Možné vedlej
  Re: Hory a opary 20.10.2009 Nech si napsat herpesin. Když budeš cítit, že ti puchne tlamička, tak si zobneš prášek. Možné vedlej
  Re: Hanwag Alaska vs. Scarpa Hekla 19.10.2009 Alasky mám doma asi 7 (možná 8)let a za tu dobu mi neruply ani tkaničky a teď jsem si k nim přikoupi
  Re: Hanwag Alaska vs. Scarpa Hekla 19.10.2009 Díky za vaše zkušenosti, o botách Hanwag Alaska uz jsem toho našla dost, nenapsal byste sem někdo o
    Re: Hanwag Alaska vs. Scarpa Hekla 21.10.2009 Pokud vím, tak o Hanwagách a Scarpách obecně platí, že Hanwagy (jako i jiné německé boty) mají širší
      Re: Hanwag Alaska vs. Scarpa Hekla 21.10.2009 Tak já mám zkušenost úplně opačnou. Nohu mám užší, měl jsem Scarpy a připadá mi, že jsou dělané na š
        Re: Hanwag Alaska vs. Scarpa Hekla 21.10.2009 Ja s uzkou nohou jsem taky Alasky nemohl, ale taky se mi vyzouvaly na pate. Skoncil jsem u Meindl Al
          Re: Hanwag Alaska vs. Scarpa Hekla 21.10.2009 kup si Hanwag, jsou super a nezklamou!
        Re: Hanwag Alaska vs. Scarpa Hekla 21.10.2009 Souhlas s Edlwajzem. Mam Scarpa Ladakh a širokou nohu a vysoky nart. Sedi uplne perfektne, nemusi se
          Re: Hanwag Alaska vs. Scarpa Hekla 29.01.2010 Ja jsem taky toho nazoru, aby sis vybrala, co ti lip sedi na noze. Ja mel zase 5 let Scarpy (Ladakhy
            Re: Hanwag Alaska vs. Scarpa Hekla 29.01.2010 na hanwagách jsem utrhal asi 3 cvoky, když to bylo poprvý tak jsem za jeden cvok dostal nový boty, a
Lano 19.10.2009 Ahoj, opět lano. Mám jen malej dotaz...Tendon nebo Beal? Díky
  Re: Lano 19.10.2009 Vseobecne beal, ale asi nie ten najlacnejsi, na ten tu boli nejake ponosy. Ked chces presnejsie, nap
    Re: Lano 19.10.2009 libi se mi beal booster 9,7 nebo tendon master 9,8 se mi zda...
      Re: Lano 19.10.2009 oprava - tendon ambition 9,8 nebo master 9,7
        Re: Lano 19.10.2009 Tendon master 9.7 by mal byt byvaly lanex viper? Akoze udajne ma nejaky odolnejsi oplet. Tendon ambi
          Re: Lano 21.10.2009 Este doplnim: ak chces tendon a ma to byt mensi priemer, pozri si typ ambition 10, to ma ten odolnej
            Re: Lano 21.10.2009 To lano od Lanexu s trvanlivějším opletem mám. Užívám ho jednu sezónu a jsem s ním spokojený. Příjem
  Re: Lano 21.10.2009 Co třeba Sterling Velocity 9.8mm - viz recenze zde na lezci..
    Re: Lano 22.10.2009 vypadá zajímavě, ale nemá málo pádů a dost velkou rázovou sílu?
      Re: Lano 22.10.2009 Mudro - vsimas si tie spravne veci :o)
Ten Beal je iste lepsi. Neviem uz ale ako s cenami.
        Re: Lano 22.10.2009 tak sem koukal na tu 10 mabition od tendonu a vypada taky zajimave...a rozsiril sem uvazovani u Beal
          Re: Lano 22.10.2009 Ten tiger 10 si nie som isty, ci nahodou nie je nejaky ekonomicky model. Flyer 10.2 je spickove lano
          Re: Lano 22.10.2009 A este ti dam tip: za velmi dobre ceny mali lana Roca, ked das kontakt napisem ti kde. Ale co viem u
            Re: Lano 22.10.2009 mail: martas.zak@seznam.cz....posli, mrknu...diky
  Re: Lano 22.10.2009 Je to úplně fuck, měl jsem Beala i Bolatice i Ocuna a pár dalších a každé jsem odpálil za sezonu.. K
Kontakt 19.10.2009 ahoj,sháním kontakt na Pepu Kyncla-Brno,má asi jiný tel.Ladis Liberec (loni jsme byli v Alpách) díky
  Re: Kontakt 19.10.2009 ahoj,pepča má nové číslo,ale teď ho nezastihneš,tady je mail: pepin.brno@volny.cz.. jsi ten kluk ,
    Re: Kontakt 20.10.2009 řekni Pepimu,aby mi zavolal,taky nemám jeho nové t.č., myslel jsem , že už odjel na hory. bude vědět
      Re: Kontakt 09.11.2009 ahojky pepčo,zapomněla jsem si v sobotu vzít tel číslo,byla jsem v šoku z toho trouby co komentoval
        Re: Kontakt 09.11.2009 myslím,že to pepis vydýchá,když ti sem šoupnu jeho tel,taková pěkná kočka,to bude pro něho odměna:-)
          Re: Kontakt 09.11.2009 jarouši,ty jsi šulda!!vandu vydýchám v pohodě a rád:-)),jenomže teď mi volají i ti,které jsem nechtě
Laser x ZZero 4 U MF 18.10.2009 Ahoj, vybiram mezi temito dvemi modely skialpovych lyzaku. Chtel bych se optat majitelu Laseru jak jsou s nimi spokojeni? Pri zkouseni v obchode mi subjektivne Lasery prisly tvrdsi nez Dynafity (jak v poloze pro sjezd, tak chuzi). Trosku me zarazilo vrzan
  Re: Laser x ZZero 4 U MF 19.10.2009 Skusal som obe, ale kupil som Garmont Mega Ride. Dynafit bol moj druhy kandidat, pri nizkej teplote
1
...
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
980
981
982
983
...
2263
Kalymnos databáze cest Zdar, je tu někdo kdo tam lezl a nejlíp má průvodce, nebo alespoň má novějšího průvodce?
Rád bych s někým pomejloval.
V databázi vybočuje pár věcí, jako poloha Španělsko, sektor Odyssea / Odyssey. Cesta Athena / Atena,... martan 12:41:06 20.10.2009odpovědět
  Re: Kalymnos databáze cest Další sektory: Syblegades Rock / Syblegades Rocks, Spartan Wal / Spartan Wall. martan 12:43:35 20.10.2009odpovědět
    Re: Kalymnos databáze cest Muj mail.jenik.pleticha@email.cz na Kalymnosu jsembyl 3x a mám průvodcenapiš co potřebuješ zjistit. jenik 17:47:20 20.10.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: