Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Miury 08.10.2009 Zdravím,
Koupil jsem miury (ne ze by na moje obtížnosti byly potřeba, ale sehnal sem je za super cenu).Chci se poptat dalších majitelů, jestli mají v botce ohnutej i palec? Myslim ohnutej tim ze maj tak malou velikost, ne tvarem kopyta…Ja ne, ale b
  Re: Miury 08.10.2009 se srovná, mám je o 4 čísla mensi a uz je dokazu sundat i zavázany :(
    Re: Miury 08.10.2009 tak maly je nemam...napr od RP Streamy mam 44 (ale i po vytazeny jsou hooodne fest) a miury mam 43..
      Re: Miury 08.10.2009 Já si kupoval Miury v nejmenší velikosti do který jsem se nacpal... vytáhnou se tak o číslo bych řek
        Re: Miury 08.10.2009 tak to me strasis, pac tak maly fakt nemam...ale neni to nahodou tak, ze kdyz koupis fakt maly tak s
          Re: Miury 08.10.2009 tak nejak to bude, je to syntetika, a ta se nevytahne, kdyz to ale nekdo porad natahuje a trpí, at t
            Re: Miury 08.10.2009 takze myslis, ze kdyz ted v novejch nejak netrpim, co se delky tyce, ze to bude okay? jako je mi jas
              Re: Miury 08.10.2009 Pokud je to ted ok, bude to ok i potom, do 8 stupne obtiznosti bud uplne v klidu
                Re: Miury 08.10.2009 tak to sem uplne v klidu, pac osmičky, se mě netýkaj a řekl bych že ani nikdy týkat nebudou :-) a ne
                  Re: Miury 09.10.2009 V tom případě je tahle diskuse úplně zbytečná.
            Re: Miury 08.10.2009 Tak ti teraz neviem, ale sa mi nezda ze by to bola syntetika, aj na hudackej stranke maju ze svrsek
              Re: Miury 08.10.2009 je to kuze...a dost jemna.nekdy se mi zda ze bych ji po par sparach znicil :(
            Re: Miury 09.10.2009 Kámo teda nevím kdes to žral ... syntetika to není ani náhodou - parádní jemná kůže. Tohle nejsou ně
              Re: Miury 09.10.2009 klidecek mudrlante, aj ta tvoja posvatna lasportiva pouziva loricu, napriklad na pribuznom modeli ka
                Re: Miury 09.10.2009 Jo, hlupáčku, ale asi sis při své zabedněnosti opomněl všimnout, že LS u uvedených modelů kombinuje
  Re: Miury 08.10.2009 Boha jeho jaké radikální zahnutí?O čem to ten chlapec proboha povídá?
    Re: Miury 08.10.2009 mysli zahnutie spicky dovnutra. Klidek.
      Re: Miury 08.10.2009 Kecas fakt se ti tak vytahly o 4!!! cisla mensi miury? to me dost prekvapuje. Ja mam teda damske a m
        Re: Miury 09.10.2009 Čím menší bota, tím míň se vytáhne (míň materiálu co povolí...) a tím je uživatelsky "tvrdší&qu
          Re: Miury 09.10.2009 mas dojem ze lezky s podsivkou sa nejak extra vytiahnu? Kamarata tiez nahovorili nech si ich kupi ex
            Re: Miury 09.10.2009 A o tom to je. Nesmíš věřit co ti kdo nakecá, ale zkoušet. Vlastní zkušenost a kritický přístup k ra
              Re: Miury 09.10.2009 ale coby, praveze niekedy je vzacna prilezitost poucit sa tu na chybach druhych :o))
        Re: Miury 09.10.2009 Nerikam ze se vytahly o 4 cisla ale ze je mam o 4 mensi a kdyz se noha spotí stejne sundam patu a zu
  Re: Miury 09.10.2009 mam miury tak o 2 cisla mensi nez nosim boty, koupil sme o pul cisla vetsi nez posledni do kterejch
  Re: Film Progression 07.10.2009 Coyote, dík! ani nevieš, ako si potešil! bezúspešne som prehľadával torrenty, takže aj rapishare je
    Re: Film Progression 08.10.2009 Neni za co nasiel som to .... tak som to sem hodil aj ja som rad ked tu najdme nieco co hladam ....
  Re: Film Progression 07.10.2009 SUPER! Diky moc! Pokud bys zas narazil ne nejaky podobny dobry film, dej prosim zase vedet ;-)
  Re: Film Progression 07.10.2009 Me by zajimalo, kolik byste byli ochotny zaplatit za takhle kvalitni lezeckej film? Tohle je oficial
    Re: Film Progression 07.10.2009 BTW: To by mohla bejt i anketa na hlavni stranku.
    Re: Film Progression 07.10.2009 Však pokud nechceš, tak si ho nestahuj... Klidně si ho kup, kdo Ti v tom brání??
      Re: Film Progression 07.10.2009 Ja jsem se ptal, kolik byste za to byli ochotny dat penez. Na tomto miste sem nekritizoval piratstvi
        Re: Film Progression 07.10.2009 !?
    Re: Film Progression 07.10.2009 Já si ten film legálně stáhl pomocí BigUp webu asi hodinu po zveřejnění minulý týden, stálo mě to 35
    Re: Film Progression 07.10.2009 Já bych byl ochotnej za to dát 300 v nejbližším lezeckym kšeftu ale to je uplně unreal
    Re: Film Progression 22.10.2009 Já nemám problém s tím si dobrej film koupit, teď jsem kupovala 2, každej za 5 euro, což je nic. Mě
  Re: Film Progression 07.10.2009 Kdyz uz sme u tech filmů, nevíe prosím někdo kde by se dal sehnat film Jump! ? Já ho pořád ještě nev
    Re: Film Progression 07.10.2009 ...a asi ho ani neuvidis:-(
      Re: Film Progression 07.10.2009 Jump se dá sehnat.
        Re: Film Progression 07.10.2009 Na Strahově, tam mají všechno.
        Re: Film Progression 07.10.2009 Nemohli byste ho prosim nekam uploadovat? Myslim si ze nejsem jediny kdo by o nej stal.. Predem dik!
          Re: Film Progression 07.10.2009 Sehnal jsem jej pouze pod podmínkou,že jej nebudu rozšiřovat ani mluvit o zdroji.Tím komentem jsem t
  Re: Film Progression 07.10.2009 Diky moc.
    Re: Film Progression 07.10.2009 nestahl jste to nekdo z toho rapidu a nenasdileli byste to treba na ulozto.cz nebo tak neco? ne vsec
      Re: Film Progression 07.10.2009 ulozto.cz je nesmysl...spravne ma byt ULOZ.TO a jsem taky pro aby to tam nekdo hodil, prosiiim :)
        Re: Film Progression 07.10.2009 ulozto.cz neni nesmysl...funguje uplne stejne jako uloz.to. ale to je jednokdyby to tam nekdo dal,by
          Re: Film Progression 08.10.2009 coze, u vas rapidshare.com blokujou ze se tam nedostanes?
            Re: Film Progression 08.10.2009 taky to tam nemuzu stahnout...
hodte to nekdo na uloz.to....diky
              Re: Film Progression 08.10.2009 vam fakt blokujou rapidshare? od koho mate pripojeni?
  Re: Film Progression 08.10.2009 Každej má právo na svůj názor a já si myslím, že ten film je přesně o tom, o čem lezení není.
    Re: Film Progression 09.10.2009 zde torrent (bez mezer)
  Re: Film Progression 22.10.2009 Ale rapidshare je hodne v pohode, jen si je treba udelat premium ucet a to neni zadarmo.
  Re: Film Progression 22.10.2009 Z toho je mi smutno. Takové práce si s tím museli dát a nejsme ani schopný jim těch pár korun za to
  Re: Film Progression 22.10.2009 Čím víc torrentů a míň legálně koupených filmů, tím spíš se na žádnej další takhle kvalitní už nepod
    Re: Film Progression 22.10.2009 No nevim, podle toho jak dlouho uz BigUp produkuje filmy, tak na tom zas tak spatne snad nebudou --
      Re: Film Progression 22.10.2009 Pokud poklesne zisk z činnosti, kterou se živí, pod kritickou mez, půjdou dělat něco jiného a filmy
Bude sucho ve Sloupu? 07.10.2009 Znalci - krasomilci, co myslíte bude už odpoledne sucho ve Sloupu (nemyslím staré skály, tam snad ani nezateklo:-) nebo na Krkárně? DÍK
  Re: Bude sucho ve Sloupu? 07.10.2009 JAsně, obé.
  Re: Bude sucho ve Sloupu? 07.10.2009 Zítra ti řeknem :-)
    Re: Bude sucho ve Sloupu? 07.10.2009 Zcela určitě, akorát bude trochu víc teplo než by si jeden přál:-).
      Re: Bude sucho ve Sloupu? 07.10.2009 Díkec. za chvilku jsem tam :-)
  Re: Foto dne 07.10.2009 Posles to spravcum lezce na mail, kontakty jsou uvedeny vlevo dole, no a ono sami, az uznaji za vhod
nalez lezeciek 06.10.2009 zdravim.
dnes (5.10.) sme nasli na Jelenci pod cestou Alf lezecky. komu chybaju vo vybave, nech sa ozve na moj e-mail
povolí Meindly? 05.10.2009 Ahoj, koupila jsem si Meindly, Vakuum (koženeé s membránou), ale nejsem si úplně jistá velikostí, zdají se mi na trochu tlustší ponožku skoro malé. Bodlo by mi půlčíslo, ale to se nedělá, tak se ptám, jestli mám čekat, že trochu povolí nebo ne?
  Re: povolí Meindly? 05.10.2009 Když lehce kopneš do stěny, dotkne se bota špičky palce? jestli jo, potřebuješ zřejmě větší, jestli
  Re: povolí Meindly? 06.10.2009 Boty si vybírej reději odpoledne než po ránu. Během dne noha mírně natéká a rozdíl může dělat i více
  Re: povolí Meindly? 06.10.2009 ony sa tie polcisla pravdepodobne robia, len ti zmrdi co to sem vozia byvaju niekedy hnili sem tie p
Grossglocknet- aktuálně 05.10.2009 Ahoj. nevíte, jaké jsou teď, nebo nedávno byly podmínky pro lezení v severce? Například v Pallavicinyrinne nebo Mayerlrampe. Díky.
Ztracené expresky - Labák - u Belvederu 05.10.2009 Ahoj, mám převelikou prosbu - zapomněli jsme minulý víkend 4 expresky v borháku, kterým končí cesta od Tomajdy na Prďolu (přímo na tuhle cestu jde vidět z malé zastřešené dřevěné vyhlídky na Belvederu). Pokud se stalo, že je našel POCTIVÝ nálezce, už před
  Re: Ztracené expresky - Labák - u Belvederu 05.10.2009 Litr dobrý slivovice? A můžou ty presky bejt i jiný? ;o) V.
Vykradené auto - Ostrava 04.10.2009 Kdyby se vám dostalo do ruky větší množství nových lezeček Triop nebo Bufo za "dobrou" cenu. Zlamte dotyčnému ruce !!! Bude to pro mně větší útěcha.
Borealky u Zvonu 04.10.2009 Jsem blbej, tak jsem vcera vecer zatmel u Zvonu ve srazech Poledniku v Jizerskych horach a pri sklizeni matrose jsem tam zapomel skoro novy nazouvacky Boreal (cerveny), velikost 10. Nenasla je nejaka dobra duse? Dneska uz tam nebyly, ani u Kozy je nikdo n
1
...
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
980
981
982
983
984
985
986
987
...
2263
Miury Zdravím,
Koupil jsem miury (ne ze by na moje obtížnosti byly potřeba, ale sehnal sem je za super cenu).Chci se poptat dalších majitelů, jestli mají v botce ohnutej i palec? Myslim ohnutej tim ze maj tak malou velikost, ne tvarem kopyta…Ja ne, ale botka se mi delkove zda dobra, jen si musim zvyknout na dost radikální zahnuti…diky
martin 08:03:37 08.10.2009odpovědět
  Re: Miury se srovná, mám je o 4 čísla mensi a uz je dokazu sundat i zavázany :( komixák 08:52:38 08.10.2009odpovědět
    Re: Miury tak maly je nemam...napr od RP Streamy mam 44 (ale i po vytazeny jsou hooodne fest) a miury mam 43...no uvidim, pri nejhorsim budu nosit ponozku :-) martin 09:15:25 08.10.2009odpovědět
      Re: Miury Já si kupoval Miury v nejmenší velikosti do který jsem se nacpal... vytáhnou se tak o číslo bych řek... Neměl jsem problém po roce a půl lezení v jedněch aby se mi točili na noze a když jsem potřeboval tak jsem ustál stejně jako v novejch... 11:20:33 08.10.2009odpovědět
        Re: Miury tak to me strasis, pac tak maly fakt nemam...ale neni to nahodou tak, ze kdyz koupis fakt maly tak se "musi" vytahnout vic, nez kdyz koupis tak akorakt maly? :-) martin 11:26:24 08.10.2009odpovědět
          Re: Miury tak nejak to bude, je to syntetika, a ta se nevytahne, kdyz to ale nekdo porad natahuje a trpí, at to dela ale je to uplne zbytecny, h 12:39:40 08.10.2009odpovědět
            Re: Miury takze myslis, ze kdyz ted v novejch nejak netrpim, co se delky tyce, ze to bude okay? jako je mi jasny, ze se uvidi v akci :-) martin 13:05:46 08.10.2009odpovědět
              Re: Miury Pokud je to ted ok, bude to ok i potom, do 8 stupne obtiznosti bud uplne v klidu 13:11:51 08.10.2009odpovědět
                Re: Miury tak to sem uplne v klidu, pac osmičky, se mě netýkaj a řekl bych že ani nikdy týkat nebudou :-) a nebo pokud jo, tak je to hodně vzdálená budoucnost :-) martin 13:50:44 08.10.2009odpovědět
                  Re: Miury V tom případě je tahle diskuse úplně zbytečná. d. 09:11:04 09.10.2009odpovědět
            Re: Miury Tak ti teraz neviem, ale sa mi nezda ze by to bola syntetika, aj na hudackej stranke maju ze svrsek jemna kuze... akurat terda maju podsivku, pokial viem. M. 14:08:26 08.10.2009odpovědět
              Re: Miury je to kuze...a dost jemna.nekdy se mi zda ze bych ji po par sparach znicil :( 14:23:20 08.10.2009odpovědět
            Re: Miury Kámo teda nevím kdes to žral ... syntetika to není ani náhodou - parádní jemná kůže. Tohle nejsou nějaký ošulený Evolvy, ale LaSportiva ;-) V. 12:54:46 09.10.2009odpovědět
              Re: Miury klidecek mudrlante, aj ta tvoja posvatna lasportiva pouziva loricu, napriklad na pribuznom modeli katana, dokonca aj na testarosach. M. 13:29:17 09.10.2009odpovědět
                Re: Miury Jo, hlupáčku, ale asi sis při své zabedněnosti opomněl všimnout, že LS u uvedených modelů kombinuje tuhle umělou srágoru s kůží, což dává ve fimále botě úplně jiný vlastnosti, než galoším typu Evolv ;-)) Je fajn že jsi specialista na všechno, ale v některých případech bohužel ani to nestačí :-))) V. 18:14:32 09.10.2009odpovědět
  Re: Miury Boha jeho jaké radikální zahnutí?O čem to ten chlapec proboha povídá? Filipes 14:58:01 08.10.2009odpovědět
    Re: Miury mysli zahnutie spicky dovnutra. Klidek. M. 15:07:02 08.10.2009odpovědět
      Re: Miury Kecas fakt se ti tak vytahly o 4!!! cisla mensi miury? to me dost prekvapuje. Ja mam teda damske a mam je mensi o 2,5 a uz bych nikdy do tak malych nesla. vsichni mi rikali at la sportivy kupuju aspon o dva cisla mensi, ale priste bych koupila mensi jen o jedno a pul. Takhle to zouvam na kazdem standu.. Mischa 23:00:35 08.10.2009odpovědět
        Re: Miury Čím menší bota, tím míň se vytáhne (míň materiálu co povolí...) a tím je uživatelsky "tvrdší". P. 08:30:58 09.10.2009odpovědět
          Re: Miury mas dojem ze lezky s podsivkou sa nejak extra vytiahnu? Kamarata tiez nahovorili nech si ich kupi extra tesne, on tak urobil, a boli to muky, ze este aj tu podsivku v sve roztrhol. M. 08:59:19 09.10.2009odpovědět
            Re: Miury A o tom to je. Nesmíš věřit co ti kdo nakecá, ale zkoušet. Vlastní zkušenost a kritický přístup k radám ostatních jsou mnohem lepší než sebedelší diskuse zde. ;-) d. 09:14:01 09.10.2009odpovědět
              Re: Miury ale coby, praveze niekedy je vzacna prilezitost poucit sa tu na chybach druhych :o)) M. 09:28:44 09.10.2009odpovědět
        Re: Miury Nerikam ze se vytahly o 4 cisla ale ze je mam o 4 mensi a kdyz se noha spotí stejne sundam patu a zuju lezku i zavazanou.ale leze se v nich krasne to je vic nez pravda komixák 11:28:58 09.10.2009odpovědět
  Re: Miury mam miury tak o 2 cisla mensi nez nosim boty, koupil sme o pul cisla vetsi nez posledni do kterejch sem se vlezl (bez hodinovyho boje a pytliku na noze) a sedej dobre, vytahly se max o pul cisla, na skale drzej skvele a vydrzim v nich dlouho, proste paradni lezecky. mordechaj 11:21:42 09.10.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: