Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Pankrác, SPŠ stavební Josefa Gočára - Praha 4
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1
Boulder v síti - Praha 3

Prodejny
Green sport - Brno
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Climbro - jako fakt?30.09.2020
koukal jsem na Climbro pjeknej koncept i hezky udelany, trosicku predrazeny... ale co me zarazi je fakt ze i kdyz tohle poridim domu, nebo na stenu, tak kazdy uzivatel si musi zacit platit aby se ta jejich apka dala pouzivat? To jako vazne? Technicky se t
 Re: Climbro - jako fakt?30.09.2020
No ja nevim, ale ja u objednavky vidim (krome desky, atp.) taky:
1x Lifetime App Subscription
  Re: Climbro - jako fakt?30.09.2020
Jasne pro toho kdo to koupi. Ale kdyz uz jste dva, rodinna, nebo oddil, nebo stěna... Tak to mas za
   Re: Climbro - jako fakt?30.09.2020
No hosi to nemaj moc poreseny. Je jasny, ze hlavne by jim mela vydelavat ta apka, ale taky je jasny
    Re: Climbro - jako fakt?30.09.2020
Apka k lezení, k ... Proberte se :D
     Re: Climbro - jako fakt?30.09.2020
placena apka k veseni se :) je to na picu uplne... se tesis a jako coze... user experience dete to &
     Re: Climbro - jako fakt?30.09.2020
Hloupej amatér co chce rychle formu snadno padne na lep!
      Re: Climbro - jako fakt?30.09.2020
Ten trénink rozhodně není zaměřený na amatéry. Je to spíš na lezce, který už něco mají odtrénováno a
    Re: Climbro - jako fakt?30.09.2020
Na app storu je cenové rozmezí 189,99 Kč–1 499,99 Kč. Což bude asi měsíční versus roční předplatné.
   Re: Climbro - jako fakt? Nefakt. 30.09.2020
Ani Zlagboard není zadarmo. Taky jsou tam placený tréninky. 1500 je na rok docela dost i když rozpoč
    Re: Climbro - jako fakt? Nefakt. 30.09.2020
TVL, když dřeš, síla jde vždycky nahoru. Efektivita moderních appek je diskutabilní. Jsme dnes prost
     Re: Climbro - jako fakt? Nefakt. 01.10.2020
Tak za celorocni nepremysleni je 1500,- naprosto v pohode. Kdyby mi takhle nekdo usnadnil za podobny
     Re: Climbro - jako fakt? Nefakt. 01.10.2020
Myslím, že na to nelze pohlížet jen jako na samostatnou appku. Je to vlastně nové pojetí tréninku a
      Re: Climbro - jako fakt? Nefakt. 01.10.2020
Placení každý měsíc je jednoznačný trend u softwarových firem, advokátních, Netflix, Spotify... atd.
       Re: Climbro - jako fakt? Nefakt. 04.10.2020
to srovnani moc nesedi.... kazdopadne za me NE :) nepouzitelny, kdyby alespon byl nejakej zaklad zda
 Re: Climbro - jako fakt?01.10.2020
flashboulderbalkna zadarmo je :D
na prani rozsirim, je to na githubu, rozsirte si sami. treni
  Re: Climbro - jako fakt?01.10.2020
Ty ses dobrej Juda.. Podstatou toho je to know how ne? Jak kombinovat ruzny typy treninku, tak aby v
   Re: Climbro - jako fakt?01.10.2020
Presne tak, nicmene tohle je dnes out :-).
   Re: Climbro - jako fakt?04.10.2020
to je ale neco jinyho tvl... to climbro tam meri tu zatez... by bylo fajn mit jinou apku aby to zobr
  Re: Climbro - jako fakt?02.10.2020
Přestaň prznit češtinu a vrat se do školy. Pak bez za rodicema a omluv se.
   Re: Climbro - jako fakt?02.10.2020
cestina - rodicum sem se omluvil, do skoly se vracim
treninky know how - ty co jsou tam od vy
    Re: Climbro - jako fakt?03.10.2020
Děkuji za pochopení.
  Re: Climbro - jako fakt?04.10.2020
to je fakt to by slo rozsirit.... jestli to precte v pohode to BT z Climbra...? to by bylo taky rese
   Re: Climbro - jako fakt?07.10.2020
Zajímavé. Flash bouldermatka nebude asi umět číst blutooth z Climbra desky ne?

 Davle29.09.2020
Kdy už John Rambo tady odtajní ty skály v Davli?
 Re: Davle30.09.2020
Mmyslím mu to zavřeli dřív než to otevře prej se tam vynoril s nožem v hubě a nelibilo se
 Re: Davle30.09.2020
Mmyslím mu to zavřeli dřív než to otevře prej se tam vynoril s nožem v hubě a nelibilo se
  Re: Davle30.09.2020
Jj, dvakrát jsem tam na něj koukal, tak by mě to také zajímalo :)

 Ghisolfi preliezol Change29.09.2020
https://www.8a.nu/news/change-9b+-by-stefano-ghisolfi-ol64r
 Re: Ghisolfi preliezol Change30.09.2020
Je to borec.

 Chřiby- Miláčka, cesty28.09.2020
Zdravím všechny,

nemá někdo tucha o nějakým průvodci na skálu Miláčka ve Chřibech v Kudlovické dolině?
Borháky vypadají, že tam jsou poměrně čerstvě, max. pár let. Na netu jsem nic nenašel a místní nejsem..

Síle zdar!
 Re: Chřiby- Miláčka, cesty28.09.2020
2020 jaro očištěna, odjištěna, průvodce ještě není
 Re: Chřiby- Miláčka, cesty28.09.2020
2020 jaro očištěna, odjištěna, průvodce ještě není
  Re: Chřiby- Miláčka, cesty27.03.2021
   Re: Chřiby- Miláčka, cesty07.04.2021
Hezky! Dík moc.

 Chřiby- Miláčka, cesty28.09.2020
Zdravím všechny,

nemá někdo tucha o nějakým průvodci na skálu Miláčka ve Chřibech v Kudlovické dolině?
Borháky vypadají, že tam jsou poměrně čerstvě, max. pár let. Na netu jsem nic nenašel a místní nejsem..

Síle zdar!

 kurim26.09.2020
hele co se to deje v kurimi se stenou? nevi nekdo vice?
 Re: kurim29.09.2020
Na FB maji totok:
Na počátku to vypadalo snadně. Vyměnit pár desek, přidat nějakou tu struktu
  Re: kurim29.09.2020
aha :D me teda uniklo ze.. co se tam vubec rekonstruuje.

 Zacatecnik26.09.2020
Ahojte lezci a lezkyne. Byla jsem s kamaradkou lezt a dost se mi to zalibilo akorat bohuzel ma to tezke s hlidanim takze moc toho casu na lezeni nema. Neni tu nejaka skupina v ostrave ke ktere bych se mohla ja uplny zacatecnik pridat?
 Re: Zacatecnik26.09.2020
Dej to spíš do inzerce než do diskuze. Tam je na to kolonka
 Re: Zacatecnik29.09.2020
Na FB najdeš skupinu "Climbing, lezení & bouldering - Czech Republic, Severní Moravy a Slez

 Zacatecnik26.09.2020
Ahojte lezci a lezkyne. Byla jsem s kamaradkou lezt a dost se mi to zalibilo akorat bohuzel ma to tezke s hlidanim takze moc toho casu na lezeni nema. Neni tu nejaka skupina v ostrave ke ktere bych se mohla ja uplny zacatecnik pridat?

 Roztáhnutí lezeček23.09.2020
Zdravím, nějaké osvědčené tipy jak roztáhnout špičku lezeček?
 Re: Roztáhnutí lezeček23.09.2020
Mně se osvědčil postup AO: vylézt pár cest s igelitem (třeba ten co je u lezeček) na nohách. Když to
  Re: Roztáhnutí lezeček30.09.2020
Mokrý ponožky a botky nazout a sednout si k filmu k televizi.
 Re: Roztáhnutí lezeček23.09.2020
lezením
  Re: Roztáhnutí lezeček23.09.2020
sledováním televize v mokrejch lezečkách. fuj, to byl očistec, než mi došlo, že mi to v těch mejch š
   Re: Roztáhnutí lezeček23.09.2020
anebo se dává do mokrejch lezeček mokrej plátěnej pytlík s rejží, celé se to omotá nějakým vobinadle
    Re: Roztáhnutí lezeček23.09.2020
A rejzi spapinkat s hraskem a krkobici!
     Re: Roztáhnutí lezeček24.09.2020
kdepak, do rýže je třeba přidat sušené babské ucho, mletý netopýří dráp a špetku noční rosy, všechno
 Re: Roztáhnutí lezeček24.09.2020
taky zdravím, špička je špičatá a proto se příliš neroztahuje.

problém se špičkou se
  Re: Roztáhnutí lezeček24.09.2020
amen :)
 Re: Roztáhnutí lezeček24.09.2020
Jestli máš nějakou tvrdší botu a jsi lehká, tak ten matroš moc neuhne. Kup si hrubý smirkový papír a
  Re: Roztáhnutí lezeček24.09.2020
Tak tos prehnal variante, po nekom kdo ocekava tak instantni reseni ze nestihne ani pls a dik chces
  Re: Roztáhnutí lezeček24.09.2020
Roztáhne se kůže i umělá kůže, ale když je celá špička pogumovaná, tam bych roztažení nečekal.
   Re: Roztáhnutí lezeček25.09.2020
A to bych podepsal. Navíc nechápu to nadšení z nesmyslně malých lezeček.
    Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
tak záleží co leze za čísla
     Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
A to právě zas tak moc nezáleží. Můj strop 7c (lépe řečeno mám v CV jedno lehký 7c a 7b bys spočítal
      Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
na 7b nepotřebuješ malé lezečky, 7b vylezeš i v keckách...
       Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
Vždycky čekám na tohle moudro a vždycky přijde :D
        Re: Roztáhnutí lezeček27.09.2020
Ona je to bohužel pravda. Jde spíš o schopnost nohou a dobrém výběru lezeček než o jejich velikosti.
        Re: Roztáhnutí lezeček27.09.2020
ale je pravdivé...
       Re: Roztáhnutí lezeček28.09.2020
zajímavý je, že tohle moudro sdělujou hlavně ti, který už to 7b maj vylezený, a ne v keckách.
        Re: Roztáhnutí lezeček29.09.2020
A to by ho měl sdělovat borec, který v 7b nikdy nebyl?
         Re: Roztáhnutí lezeček29.09.2020
Ne, tím bylo myšleno, že aby to moudro mohl člověk napsat, tak se k té úrovni nejdřív musí prolézt a
          Re: Roztáhnutí lezeček29.09.2020
nebo ještě jinak - dobrý výběr kvalitního vybavení ti může spolu s jinými věcmi zkrátit čas za který
           Re: Roztáhnutí lezeček29.09.2020
To, co ty nazýváš dobrými lezečkami - tvrdé, malé a zahnuté boty, využiješ v 7b jen v kolmicích a v
            Re: Roztáhnutí lezeček29.09.2020
Ahoj,dobrym vybavením jsem myslel cokoliv,co je kvalitni ale hlavne dobre vybrane,tj adekvatne tvym
          Re: Roztáhnutí lezeček29.09.2020
To, že se k tomu musíš prolézt je jasné.
Jen jsem ti chtěl sdělit, že nemá smysl se mučit ro
           Re: Roztáhnutí lezeček29.09.2020
Zrovna sem to resil se znalcem: kolmice - tvrdy lezky, previsy - mekky lezky, abych ses mohl zahakn
           Re: Roztáhnutí lezeček29.09.2020
mám to úplně stejně, lezu tužší ozony a když si chci užít měkkej šutr a lízt na citovku zapluju do p
      Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
mmch je dobrý taky napsat, když už 3,4, 1nebo 2 čísla menší, tak hlavně menší než co - číslo nohy?
       Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
Ano číslo nohy, nenapadlo mě že by někdo mohl myslet něco jiného.
   Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
kdy sis naposledy kupoval svoje první lezečky?

problém je v tom, že když si kupuješ s
    Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
ježišmarja, to je takový problém vyzkoušet 50 různých typů a vzít ty, co mi nejlíp sedí? A neříkej,
     Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
první lezečky jsem vybral tak aby mi seděly, po druhým tréninku jsem v nich plaval.

v
      Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
to jseš fakt borec. ale normální začátečník je po měsíci rád, když vyleze svoji první pětku! sorry,
       Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
to máš pravdu, já některý pětky na písku nevylezu dodnes.
     Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
Nechci za každou cenu polemizovat, ale vyzkoušet 50 modelů by pro mě asi trochu problém byl. Tam, co
      Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
prosímtě neskákej každýmu na špek, vybírat z 50 modelů budeš zmatenej jak lesní včela o holce ani ne
       Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
Prodejce? Hahaha. Nevím, jak jinde ale třeba v Hudysportu narazíš na opravdové "specialisty&quo
        Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
Možná než si stěžovat na foru, je lepší se zeptat, jestli je v zácviku a nemůže ti poslat zkušenější
        Re: Roztáhnutí lezeček29.09.2020
To je v klidu já mám stejnou zkušenost z Hanibalu
 Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
Na úvod je třeba podotknout že je spousta lidí kteří nepotřebují extra malé lezečky a přitom lezou (
  Re: Roztáhnutí lezeček26.09.2020
ano, jenže to popisuješ jak pracuješ s lezečkama, který sis vybral správně a řešíš jen číselnou stup
  Re: Roztáhnutí lezeček27.09.2020
Super názor.

 beal dynaconnexion23.09.2020
Zdravím.
Dnes jsem přítelkyni koupil odsedku beal dynaconnexion která má v místě sešití takovou něco jako fólii. Přítelkyně byla moc aktivní a tuto fólii sundala. Muže to mít vliv na pevnost šitého spoje nebo ne?
Děkuji.
 Re: beal dynaconnexion23.09.2020
Zdar, pevnost to nesníží, je to chránička těch švů!
Doporučuju udělat nějakou náhradu a raz z
  Re: beal dynaconnexion23.09.2020
Díky za info. ;-)
   Re: beal dynaconnexion23.09.2020
originál návlek je standardní elektrikářská transparentní smršťovací bužírka, minimální teplota pro
    Re: beal dynaconnexion23.09.2020
no uf. rek bch ze jednodussi je vymenit pritelkyni.
    Re: beal dynaconnexion24.09.2020
Tak jsem tu odsedku v práci sundal z věšáku a kouknul do návodu. Pokud se ty smršťovací fólie vážně
     Re: beal dynaconnexion24.09.2020
Nitě budou asi PES
    Karel IV.24.09.2020
by tě bral všemi deseti
     Re: Karel IV.24.09.2020
To bych potřeboval vysvětlit :(
      Re: Karel IV.24.09.2020
to bolo na alchymistu :
Lukas B. 13:16:36 23.09.202
       Re: Karel IV.24.09.2020
Jo tak :-D osobně bych volil spíš Rudolfa II., ale proč ne :-)
        Re: Karel IV.24.09.2020
Rudolfinum je ok, ale Karolinum je Karolinum
:-)
    Re: beal dynaconnexion25.09.2020
Fascinuje mě co jsou lidi pro smyčku v ceně několika krabiček cigaret udělat. Bez problémů ji koupou
     Re: beal dynaconnexion25.09.2020
Nestojí. Pošli přítelkyni k nám do Rock pointu ve Stromovce pro novou. Dostane slevu, když se přizná
   Re: beal dynaconnexion23.09.2020
pod "flast" myslíš lepiacu pásku ?
   Re: beal dynaconnexion23.09.2020
lepiaca páska je dobrá iba na konci lana : označenie výrobcu etc. Lepidlo, resp. nejaká farba, fixk
    Re: beal dynaconnexion23.09.2020
Lepidlo z tejpky ti rozežere lano jo? :-D, doporučuju přečíst si šubrta ;-) a nevalit kydy. A ano my
     Re: beal dynaconnexion23.09.2020
jěště mě napadl třeba pružný chranný "rukáv" (dělají se z různých materiálů v podstatě och
      re : doporučuju přečíst si šubrta ;-)24.09.2020
Asi máš na mysli Pita Schuberta ( nie skladateľa Franza Schuberta). Napodobne, tybrďo. Ale čítani
       Re: re : doporučuju přečíst si šubrta ;-)24.09.2020
= ak si nalepíš na prilbu nálepku o svojho obľúbeného pivovaru , padá záruka.
        Re: re : doporučuju přečíst si šubrta ;-)24.09.2020
Podle anonyma zcela určitě :-D
         Re: re : doporučuju přečíst si šubrta ;-)24.09.2020
ten "anonym" ( =ja, ale zabudol so tam dať PK) linkol výrobcu.
Napr. k prilbám p
       Re: re : doporučuju přečíst si šubrta ;-)24.09.2020
na východním břehu řeky Moravy se alespoň od Rohatce nadále po proudu nacházejí Horné Uhry, už po st
        Re: re : doporučuju přečíst si šubrta ;-)24.09.2020
výrazné zlepšenie gramotnosti nastalo po listopadu 1918, kedy sa na Horné Uhry doniesla z Prahy sp
         Re: re : doporučuju přečíst si šubrta ;-)25.09.2020
Ne to bylo tím, že tam nastoupila kvanta českých učitelů a zvedla gramotnost...
 Re: beal dynaconnexion24.09.2020
není to dotaz spíš na výrobce než na lidi, co je podobná věc nenapadla a tudíž s tím ani nemaj prakt
  Re: beal dynaconnexion24.09.2020
Přesně tak.

Vliv na pevnost švů to má, po sejmutí šprcky za nic neručím, starou odsed
   Re: beal dynaconnexion24.09.2020
To, že výrobce po sejmutí fólie za nic neručí, je krajně pravděpodobně pravda a ani se mu nelze příl
    Re: beal dynaconnexion24.09.2020
dvě věci dohromady:
1. záruka samozřejmě padá, protože do výrobku bylo neautorizovaně zasažen
     separovaný zber24.09.2020
Ti nič nehovorí ?
( kdesi v alpských krajinách som videl aj kontajnery na zber lán)
      Re: separovaný zber24.09.2020
Apeluju na vás, lana jsou polyamidový a vy do toho hážete ty kurvavysokomolekulární polyetylenový ši
       Re: separovaný zber24.09.2020
:-)
v obchode u Milleta v Šamoríne bol nad popelnicí cca 120 lt zavesený plastový vešiak s n
 Najdi si jinou...25.09.2020
milou...

1   ...   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Climbro - jako fakt?
koukal jsem na Climbro pjeknej koncept i hezky udelany, trosicku predrazeny... ale co me zarazi je fakt ze i kdyz tohle poridim domu, nebo na stenu, tak kazdy uzivatel si musi zacit platit aby se ta jejich apka dala pouzivat? To jako vazne? Technicky se to tim padem stava doooost nepouzitelne pro vetsinu lezcu... nebo mi nekde neco unika...?
T09:20:39 30.09.2020
odpovědět 
 Re: Climbro - jako fakt?
No ja nevim, ale ja u objednavky vidim (krome desky, atp.) taky:
1x Lifetime App Subscription

Takze bych to chapal tak, ze s nakupem mas dozivotni pristup k appce. Nebo je tam nekde popsano, ze musis mesicni/rocni subscription?
T.10:24:23 30.09.2020
odpovědět 
  Re: Climbro - jako fakt?
Jasne pro toho kdo to koupi. Ale kdyz uz jste dva, rodinna, nebo oddil, nebo stěna... Tak to mas za dalsich 1.5k na rok... Takze na <i> celkem
12:43:52 30.09.2020
odpovědět 
   Re: Climbro - jako fakt?
No hosi to nemaj moc poreseny. Je jasny, ze hlavne by jim mela vydelavat ta apka, ale taky je jasny ze by mela byt koupitelna za nejaky normalni prachy. Obecne mne prijde, ze jim to marketingove dost kolabuje.
13:30:06 30.09.2020
odpovědět 
    Re: Climbro - jako fakt?
Apka k lezení, k ... Proberte se :D
14:38:53 30.09.2020
odpovědět 
     Re: Climbro - jako fakt?
placena apka k veseni se :) je to na picu uplne... se tesis a jako coze... user experience dete to <i> :) grrrr
17:09:36 30.09.2020
odpovědět 
     Re: Climbro - jako fakt?
Hloupej amatér co chce rychle formu snadno padne na lep!
Amater20:35:07 30.09.2020
odpovědět 
      Re: Climbro - jako fakt?
Ten trénink rozhodně není zaměřený na amatéry. Je to spíš na lezce, který už něco mají odtrénováno a chtěj se posunout dál.
Steve23:00:22 30.09.2020
odpovědět 
    Re: Climbro - jako fakt?
Na app storu je cenové rozmezí 189,99 Kč–1 499,99 Kč. Což bude asi měsíční versus roční předplatné. To je pro uživatele který si nekoupil desku. Není to příjemný, ale systém tréninků je super.
Sirpepa22:57:29 30.09.2020
odpovědět 
   Re: Climbro - jako fakt? Nefakt.
Ani Zlagboard není zadarmo. Taky jsou tam placený tréninky. 1500 je na rok docela dost i když rozpočítáno na měsíce to neni tak zlý. A cvičí se na tom skvěle. Síla opravdu přibývá a zabere to málo času. Zkusil jsem to jeden mesíční cyklus a spokojenost.
Jan22:33:06 30.09.2020
odpovědět 
    Re: Climbro - jako fakt? Nefakt.
TVL, když dřeš, síla jde vždycky nahoru. Efektivita moderních appek je diskutabilní. Jsme dnes prostě zdechlí, nechce se nám přemýšlet a proto je 1500,- za rok asi OK za celoroční "NEpřemýšlení".
23:36:00 30.09.2020
odpovědět 
     Re: Climbro - jako fakt? Nefakt.
Tak za celorocni nepremysleni je 1500,- naprosto v pohode. Kdyby mi takhle nekdo usnadnil za podobny obolus dalsi veci v zivote, tak mam vic casu na veci, co me bavi (coz vymysleni treningovych planu urcite neni).
T.08:20:45 01.10.2020
odpovědět 
     Re: Climbro - jako fakt? Nefakt.
Myslím, že na to nelze pohlížet jen jako na samostatnou appku. Je to vlastně nové pojetí tréninku a ucelený systém, za kterým je hodně práce a zkoumání. Myslím ale, že k hodně drahé desce by mohli přidat aspoň tři doživotní licence. Nebo jako to má Zlagboard, základní trénink free a nadstavbové tréninkové programy za příplatek. I když tady bude problém, že základní vygenerovaná rutina je vlastně podstata tréninku a tudíž tam není prostor pro tréninkové nadstavby. No sem zvědavý na Performance analytics a Training analytics, to jsou ještě dva neodtajněný moduly.
1500 je cena zhruba za 10 vstupů na boulderovku, za mě je to moc.
Standa09:02:50 01.10.2020
odpovědět 
      Re: Climbro - jako fakt? Nefakt.
Placení každý měsíc je jednoznačný trend u softwarových firem, advokátních, Netflix, Spotify... atd.
Začíná se s tím u průmyslových - technologických firem. Proč by to nemohlo fungovat u výrobců stěn. Každý měsíc jistý prachy je pro firmu ideál.

A když si uvědomím za co občas svoje peníze utratím, tak za roční trénink mi to přijde v pohodě.
20:15:10 01.10.2020
odpovědět 
       Re: Climbro - jako fakt? Nefakt.
to srovnani moc nesedi.... kazdopadne za me NE :) nepouzitelny, kdyby alespon byl nejakej zaklad zdarma :)
09:15:08 04.10.2020
odpovědět 
 Re: Climbro - jako fakt?
flashboulderbalkna zadarmo je :D
na prani rozsirim, je to na githubu, rozsirte si sami. trenink se pridava pomoci pluginu, a taky je to easy.
No na ruznyuch playstore to je taky...
judovana15:05:43 01.10.2020
odpovědět 
  Re: Climbro - jako fakt?
Ty ses dobrej Juda.. Podstatou toho je to know how ne? Jak kombinovat ruzny typy treninku, tak aby vysledek byl co nejefektivnejsi.
I vlastne tech pravidel pro trenink zas neni tolik a spis je to o tej konzistenci a naslouchani sobe sama. A na to te staci obycejny stopky a sesit.
18:21:24 01.10.2020
odpovědět 
   Re: Climbro - jako fakt?
Presne tak, nicmene tohle je dnes out :-).
19:49:48 01.10.2020
odpovědět 
   Re: Climbro - jako fakt?
to je ale neco jinyho tvl... to climbro tam meri tu zatez... by bylo fajn mit jinou apku aby to zobrazila.... pak se to da rozsirit a klidne zadarmo to now how a who knows :)
09:20:07 04.10.2020
odpovědět 
  Re: Climbro - jako fakt?
Přestaň prznit češtinu a vrat se do školy. Pak bez za rodicema a omluv se.
06:42:58 02.10.2020
odpovědět 
   Re: Climbro - jako fakt?
cestina - rodicum sem se omluvil, do skoly se vracim
treninky know how - ty co jsou tam od vyroby jsou nahodou docela dobry.

Ale jo, inac spis trolim:)
judovana08:57:22 02.10.2020
odpovědět 
    Re: Climbro - jako fakt?
Děkuji za pochopení.
07:36:59 03.10.2020
odpovědět 
  Re: Climbro - jako fakt?
to je fakt to by slo rozsirit.... jestli to precte v pohode to BT z Climbra...? to by bylo taky reseni a alepson by se ta deska dala pouzivat :) :) :) muzu poprosit link?
09:17:25 04.10.2020
odpovědět 
   Re: Climbro - jako fakt?
Zajímavé. Flash bouldermatka nebude asi umět číst blutooth z Climbra desky ne?
J.10:12:37 07.10.2020
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi