LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nové průvodce světových oblastí na Lezci
Vychází nové vydání knihy Julia Kugyho: Ze života horolezce
Nové průvodce světových oblastí

Závody
4.Makak boulder kolotoč (15.02)
Skialp night Říčky (16.02)
Mistrovství ČR v ledolezení rychlost (16.02)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13641
2.Konečný 13075
3.Vopat 11896
Bouldry:
1.Stráník 11600
2.Jungling 11050
3.Novák 10925
Hory:
1.Skopec 6646
2.Zaoral 6327
3.Coubal 6161

Výsledky
SP v ledolezení Francie (07.02)
SP v ledolezení Itálie (01.02)
SP v ledolezení Švýcarsko (24.01)

Deníčky
4590 lezců
730297 cest
Nové přelezy:
Opilý Korá 8B
Dech Mrtvé 8A+/8B
El Loco 8A
Checkerboa 7C
Soul Sling 7C
Standing K 7C+
Saigon Dir 7C
Shizaam 7C
Cocktail S 7C
Fear Of A 7C

Stěny
ZŠ TGM Otrokovice - Otrokovice
Boulder bar Točna - Jihlava
KLAJDA - lezecké centrum Brno - Brno - Maloměřice

Prodejny
HOLAN SPORT - Praha 2
HUDYsport - Frýdek - Místek
Rock Point - OC Nisa - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledek prohledávání

Hledaný text Adam Ondra byl nalezen zde:

Články

Boulder závody Hangar Masters dnes večer živě
Dnešní finále boulder závodů Hangar Masters v Brně bude možné sledovat živě na FB a na MALL.TV. Plánovaný začátek přenosu je 19:30. V pozvánce na závody Adam Ondra slibuje účast světových lezců, jako je Rustam Gelmanov, Jernej Kruder, Janja Garnbret, Domen Škofic, Gregor Vezonik...

První číslo lidé&HORY v roce 2019
Časopis lidé&HORY vkročil do svého již 18. ročníku. Těšit se můžete na rozsah 102 stran, osvědčené rubriky, soutěže i nový seriál „České feraty s Karlem Bělinou“.

Adam Ondra: Road to Tokyo #1
Nový lezecký videoseriál začal zveřejňovat Adam Ondra, tentokrát o přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu.

Kalendář svěťáků IFSC ve sportovním lezení pro rok 2019
Mezinárodní federace sportovního lezení IFSC zveřejnila prozatímní kalendář závodů světového poháru 2019. Sezóna bude důležitou pro kvalifikaci nejlepších na olympiádu 2020 v Tokiu. Na letošní svěťákovou sezónu se připravuje i Adam Ondra, jak o tom nedávno psal na Instagramu.

Výstupy roku 2018: nejvyšší ocenění má Adam Ondra
Český horolezecký svaz vyhlásil Výstupy roku 2018 a nejvyšším oceněním - Výstupem roku s hvězdičkou ocenil cestu Supercrackinette, 9a+, kterou přelezl Adam Ondra v únoru 2018 ve francouzském St Leger du Ventoux. Šlo o historicky první přelez cesty této obtížnosti na flash.

Adam Ondra: Neanderthal 9b
Adam Ondra vylezl cestu Neanderthal 9b v Santa Linya ve Španělsku. O svém 1. letošním 9b píše, že mu dalo hodně zabrat, až ho svým způsobem nenáviděl, že ho zdolal po letech pokusů, kdy mu buď nevycházely podmínky nebo byl slabý. V deníčku na Lezce do počtu pokusů uvedl: mnoho.

Adam Ondra dává Catxasa 9a+, 2. český přelez po Kubovi Konečném
Adam Ondra oznámil, že se mu podařilo přelézt cestu Catxasa 9a+ v Santa Linya ve Španělsku. Jak píše na Instagramu, je to 2. český přelez po Jakubovi Konečném, který ji dal 31.12. 2018. Připomíná, že cestu už v roce 2010 skoro dal Tomáš Mrázek, který tehdy spadl z posledního kroku.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #18
A je tu poslední 18. díl videoseriálu z lezeckého tripu po Americe, v němž Adam Ondra leze ve Valle de los Cóndores v Chille cestu za 9a a pak zde nýtuje projekt, který by mohl být za 9a+.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #17
V další části videoseriálu z lezeckého tripu po Americe leze Adam Ondra impozantní převis ve Valle de los Cóndores v Chille, kde se mu podařil prvopřelez první cesty za 8c, který byl zároveň prvopřelezem celé stěny.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #16
V tomto díle videoseriálu z lezeckého tripu po Americe se Adam Ondra přesunul z USA do Chile, kde v oblasti Valle de los Cóndores leze tři těžké výstupy za 8b až 8b+ na OS, z nichž dva jsou prvopřelezy.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #14 a #15
V dalších dvou dílech videoseriálu z lezeckého tripu po Americe leze Adam Ondra těžké spáry v Utahu v oblastech Indian Creek a Moab. Na závěr se přesune za lezením do Chile.

A MUERTE 10boy +"Climbing the Americas"
A MUERTE 10boy a přednáška Adama Ondry o jeho lezeckém tripu a přelezech legendárních cest v Americe se uskuteční 24. ledna 2019 v ostravském TendonBloku od 16:00-kvalifikace, 18:00 -přednáška a v 19:30 finále 10boye !!!

Závody na Hangáru v Brně: vyhráli Adam Ondra a Vanda Michalková
První závody na nové brněnské bouldrovce Hangár Adama Ondry a spol vyhrál v pátek hlavní protagonista Adam a slovenská hvězda Vanda Michalková. Druhý za Adamem Ondrou byl Martin Stráník, 3. Slovák Štefan Bednár. V ženách vybojovala 2. místo Iva Vejmolová, 3. Jana Ondřejová.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #13
Další díl videoseriálu z lezeckého tripu po Americe ukazuje, jak Adam Ondra bojuje v 45° převislé širočině Belly Full of Bad Berries za 5.13b (8a) v Indian Creek v Utahu.

Vojta Trojan vylezl své první 9a
Vojta Trojan vylezl včera své první 9a, a to cestu A muerte v Siuraně ve Španělsku. Podle záznamů na Lezci je Vojta 7. lezcem z Česka, který dal cestu za 9a. Týž den si zapsal své další 9áčko Jakub Konečný, který už vylezl 12 cest v této či vyšší obtížnosti.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #11 a #12
Videoseriál z lezeckého tripu po Americe pokračuje do Indian Creek v Utahu, kde se Adam Ondra pouští do lezení spár.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #10
Desátý díl videoblogu z lezeckého tripu po Americe je ještě ze Smith Rock v Oregonu a ukazuje, jak Adam Ondra dává jako první na světě na onsight legendární cestu Just Do It 5.14c (8c+). K tomu Adam zveřejnil nesestříhané video z přelezu této cesty se svým komentářem.

Sportovec roku 2018: Adam Ondra celkově 11., mezi muži 4.
Horolezec Adam Ondra se letos v anketě Sportovec roku 2018 mezi 10 nejlepších nedostal a skončil těsně za postupovou hranicí celkově na 11. místě. Mezi muži byl přitom čtvrtý. Vyhrála snowbordistka a lyžařka Ester Ledecká. Výsledky se vyhlašovaly včera večer.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #9
V 9. díle videoblogu z lezeckého tripu po Americe leze Adam Ondra cestu Assassin 9a ve Smith Rock v Oregonu.

Přečtěte si zimní Everest, ve kterém najdete kopce sněhu
Co vás čeká v letošním čtvrtém vydání Everestu? Především zasněžené hory a výpravy do nich – to abychom tomuto ročnímu období dali nápovědu, jak bychom ho rádi strávili.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #8
Osmý díl videoblogu z lezeckého tripu po Americe je opět ze Smith Rock v Oregonu a ukazuje, jak Adam Ondra zkouší na onsight legendární cestu To Bolt Or Not To Be, první 5.14a (8b+) v Americe.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #7
V 7. díle videoblogu z lezeckého tripu po Americe se Adam Ondra přesouvá z Yosemit do Smith Rock v Oregonu, kde dává na onsight legendární cestu Scarface 8b+.

Stefano Ghisolfi dává své první 9b+: Perfecto Mundo
Ital Stefano Ghisolfi oznámil, že se mu podařilo přelézt Perfecto Mundo 9b+ v Margalef ve Španělsku od Alexe Megose, které původně vynýtoval Chris Sharma. Stefano se tak zařadil do "klubu 9b+", v kterém zatím byli jen "Adam Ondra, Chris Sharma a Alex Megos".

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #6
Šestý díl videoblogu Adama Ondry z lezeckého tripu po Americe je ze závěru neúspěšného pokusu o první onsight přelez cesty Salathé na El Capitana v Yosemitech, včetně pádu cca 100 metrů před koncem této téměř kilometrové cesty.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #5
Pátý díl videoblogu Adama Ondry z lezeckého tripu po Americe je z pokusu o OS přelez cesty Salathé na El Capitana v Yosemitech. V tomto díle Adam nalézá do cesty a dává řadu spodních délek.

MFA Praha 2018: neděle
Krátký, ale intenzivní. Tak by se dal popsat nedělní program Mezinárodního festivalu alpinismu Praha 2018, který zahájil sympatický horolezecký (i životní) pár Mirka Jirková a Jan Trávníček.

Adam Ondra se přesunul na cestě za lezením do Chile
Adam Ondra se přesunul na cestě za lezením do Chile. Přihlásil se z oblasti Valle de los Condores v horách poblíž hranice s Argentinou. A před tím zveřejnil další díl videoblogu z tohoto tripu po Americe o tom, jak se v Yosemitech připravoval na pokus o OS přelez cesty Salathé.

Představujeme vám nové lezecké centrum vznikající v centru Brna
Lezecké centrum v centru Brna zaměřené výhradně na bouldering má název Hangar a vzniká za spolupráce světové špičky Adama Ondry.

Fotky s Adamem Odrou z MS v lezení oceněny na Czech Press Photo
Fotky s Adamem Ondrou z mistrovství světa v lezení 2018 v Innsbrucku od fotografa vydavatelství Economia Lukáše Bíby získaly cenu Czech Press Photo 2018 za nejlepší snímek v kategorii Sport (série).

Adam Ondra pokračuje v cestě po Americe: Indian Creek, Utah
Adam Ondra pokračuje v cestě po Americe, odkud se naposledy přihlásil ze skal v Indian Creek v Utahu s proslulým spárovým lezením. Dnes k tomu zveřejnil navíc zprávu, že připravil další dvě videa svého seriálu, a to z Yosemit ze začátku tohoto lezeckého tripu.

Adam Ondra: onsight Just Do It 8c+ ve Smith Rock
Adam Ondra si zapsal onsight cesty Just Do It za 8c+ ve Smith Rock v Oregonu. Na Instagramu k tomu píše, že tuto svého času nejtěžší cestu Ameriky z roku 1989 chtěl přelézt o té doby, co se o ní poprvé dozvěděl, když mu bylo 8 let.

Adam Ondra: videoseriál z aktuální lezecké cesty po USA
Adam Ondra začal zveřejňovat videoseriál z aktuální lezecké cesty po USA, a to na nové české internetové televizi Mall.tv. První díl je z příjezdu do Yosemit a z flash přelezu slavného boulderu Midnight Lightning.

Adam Ondra se přesunul do Smith Rock v Oregonu
Adam Ondra se po pokusu o 1. onsight cesty Salathe na El Capitana v Yosemitech přesunul do klasické sportovní lezecké oblasti Smith Rock v Oregonu na západě USA, kde lezl staré těžké klasiky a pak si zapsal 1. opakování nejtěžší cesty v oblasti Assassin 5.14d (9a).

Adam Ondra: onsight Salathe se mi nepovedl
Adam Ondra informoval, že se mu vysněný onsight cesty Salathé Wall v masivu El Capitan v Yosemitech nepovedl. Před chvílí uvedl, že včera po půlnoci začal lézt, parťákem mu byl Nico Favresse, vše šlo na OS až do 13:30, kdy se mu nepovedlo přelézt na OS 1. délku Headwall.

Lezecký svátek v Metropoli Zličín
Ve středu 31. 10. v 18 hodin dolezli na stěně v Metropoli Zličín poslední z řady zástupců veřejnosti. Stěna se rozebírá.

Závody o Lanškrounskou korunu oslavily jubileum
Za dva roky touhle dobou budeme už několik měsíců znát prvního olympijského vítěze v nové disciplíně sportovní lezení, která se představí v roce 2020 na hrách v Tokiu.

Adam Ondra je v Yosemitech, kde by chěl zkusit on sight Salathé
Adam Ondra už je v Yosemitech, kde je zatím jeho hlavním cílem pokus o první on sight cesty Salathé Wall v masivu El Capitan. Jak informoval před chvílí na Instagramu, po cestě se mu ztratily bágly s vybavením.

MČR v lezení na obtížnost: vyhráli Adam Ondra a Iva Vejmolová
Adam Ondra a Iva Vejmolová vyhráli dnes Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost. Druzí byli Jakub Konečný a Eliška Adamovská, třetí Martin Stráník a Eliška Novotná. Lezlo se na stěně postavené v nákupním centru Praha Zličín.

MČR v lezení kvalifikace
Adam Ondra, Jakub Konečný, Martin Stráník, Iva Vejmolová a Eliška Adamovská topovali obě kvalifikační cesty dnes na Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost v nákupním centru Praha Zličín. Postupují tak jako nejlepší do zítřejšího semifinále.

Sherpafest 2018
Na slavnostní datum, v sobotu 17.listopadu 2018, vás v pravé poledne opět uvítá pražské kino Aero na kulatém 15. ročníku festivalu Sherpafest. Ve čtyřech tradičních blocích vám naservírujeme pestrou paletu snad všech horolezeckých disciplín, ve formě přednášek a filmů.

ČHS: vyšší podpora pro závodníky v lezení od ministerstva vnitra
Český horolezecký svaz informoval, že se mu s centrem sportu OLYMP Ministerstva vnitra na sezónu 2019 podařilo vyjednat další navýšení počtu podporovaných reprezentantů ve sportovním lezení z letošních šesti na sedm.

Trailer Reel Rock 13 s Adamem Ondrou
Další série horolezeckých filmů Reel Rock 13 je hotova a od listopadu se bude promítat různě po světě. Mezi hlavními protagonisty je Adam Ondra. Zde je trailer:

Adam Ondra: Czech Trip - nová cesta v Makedonii za 9a+
Adam Ondra je znovu na Balkáně, tentokrát v Makedonii v oblasti Mavrovo, kde se mu včera podařilo přelézt nový projekt za 9a+. Cestu nazval Czech Trip. Je to prodloužení projektu Klemena Becana Macedonian Trip za 9a, kterou Adam přelezl pár dní před tím.

Film: Adam Ondra a první 9a v Izraeli
Podívejte se na nový film o Adamu Ondrovi a první cestě za 9a v Izraeli. Adam navštívil Izrael koncem loňského roku. Doprovázel ho zde tamní špičkový lezec Ofer Blutrich. Film zveřejnil na Facebooku Tendon.

ING Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2018
UPDATE: Pozvánka Adama Ondry a odkaz na stream Poslední říjnová sobota 27. a neděle 28. se ponese v duchu skvělých sportovních výkonů. V Metropoli Zličín se opět uskuteční ING Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost dospělých i mládeže.

Nový film s Adamem Ondrou na European Outdoor Film Tour
Nový film s Adamem Ondrou se začal promítat minulý týden na festivalu European Outdoor Film Tour (E.O.F.T.), který putuje po městech 13 zemí Evropy, mezi nimiž ale není Česko. Adam na film upozornil na Instagramu s odkazem na tralier.

Hanibal Czech Outdoor Awards 2018:
V letošním ročníku Hanibal Czech Outdoor Awards jsme ocenili celkem devět produktů předních českých značek. Vybírali jsme předně z novinek, které v daném segmentu přináší zákazníkům nové technologie, chytrá řešení nebo další přidanou hodnotu, která by neměla být opomenutá.

Adam Ondra: nejtěžší cesta Bosny 9a+ a vícedélka 8c OS Paklenice
Nejtěžší cestu Bosny a Hercegoviny High Line 9a+ zanechal po sobě Adam Ondra, když navštívil tamní lezecký festival Drill&Chill u Banja Luky. Před tím dal prvopřelez Interklemezzo 9a. Pak se přemístil do Chorvatska, kde mj. v Paklenici vylezl OS vícedélku Spomin za 8c.

Na festivalu Prague Sport Games v sobotu 22.9. bude i lezení
Sportovní festival pro amatérské sportovce Prague Sport Games - na kterém podle programu bude i lezení na stěně, horolezecký workshop a představí se zde i přední bouldrista Martin Stráník - se chystá tuto sobotu 22.9. v Praze.

Čeští sportovní lezci sbírali v Innsbrucku rekordy
Česká reprezentace odjela z MS ve sportovním lezení v Innsbrucku se dvěma medailemi a šesti bodovanými místy ve všech soutěžních disciplínách. Nejúspěšnějším z českých reprezentantů byl Adam Ondra, který obsadil 2. místo v lezení na obtížnost a 2. místo v olympijské kombinaci.

Diskuse

Re: trener praha
Přesně. Potvrzují to i slova z tiskové zprávy, 7. místo mezi národy, apod. Citace: Nejúspěšnější část ale patřila mužskému lezení na obtížnost. Poprvé v historii měla česká reprezentace dva závodníky ve finále MS (Adam Ondra, Jakub Konečný) a v hodn

Re: LS Katana
Záleží, jak by Vapory seděly na achilovce. Případná náhrada jsou asi ještě Instinct VS či VSR. Řemeslné zpracování a výdrž je u Scarpy 100%. Ve svěťáku jsou nyní nejčastějšími lezečkami Scarpa Drago. Jenže Adam Ondra leze v LS a tak musí Scarpa v ČR

Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu
Naprostý souhlas, zrovna jsem nad tím přemýšlela též. Rolovat dolů stopadesát souvisejících článků na téma "Adam Ondra" jest, bez ohledu na respekt k jeho výkonům, lehce otravné. Pokus o konstruktivní návrh: nešlo by pod každý článek linkov

Re: Adam Ondra
Vic vet si tam o tom nevidel...? Zajimave. A i kdyz se pristoupi na tvoji hru, ze jde jen o penize. Ty penize jsou porad aspon trochu provazane s kvalitou odvedene prace, s koncepci, kterou budes prosazovat. A kdyz ti jde o prachy, asi se o ne nebu

Re: Adam Ondra
No já nevím, ale ve spojení s tím, co kluci dělají, je tato definice poměrně jednoznačná.

Re: Adam Ondra
Nevsiml jsem si, ze zrovna v oblasti vykonnostniho lezeni chce CSL neco menit. Nebo si to snad mam domyslet z jedne vety: "Výkonostní a profesionální sport: motivující systém práce s talentovanými lezci, uchopení reprezentantů, a to z části i ma

Re: Adam Ondra
No protože v současném stavu je dobrý lezec to nejhorší, co se může ČHS stát. Dokud tu jsou jen oddíly a průměrní lezci, ČHS je za krále, rodiče tomu často nerozumí a vše vypadá děsně učeně, i závody jsou adrenalin. A ČHS to nic nestojí. Jenže pak se

Re: Adam Ondra
Jak víš, že to byli prakticky ty samí lidé? Tipuji, že spíše lidé, kteří obhajovali svobodu jeho projevu tehdy, obhajují ji i dnes. Taky to má více rovin. Jedna je vyjádření Adama, a druhá je názor na ČSL. Já ČSL stále fandím (narozdíl od mnohých

Re: Adam Ondra
No mě spíše pobavilo, jak případ AO ukázal, jak si někteří lidé dovedou vše otočit podle svého a člověka vyzdvihnout nebo pohanět, podle toho, co se jim zrovna hodí. A jaké je lezecká komunita prohnilá. Když podpořil Horáčka a některým se to nelíbilo

Re: Adam Ondra
pevne verim ze to byla (dobra) ironie :))

Re: Adam Ondra
NO COMMENT :-(

Adam Ondra
To je ale lump ten Adam, co? Skoro by jeden řekl rebel. Tak on nám chce rozvrátit naše milované ČHS! A takový slušný hoch se to zdál být. Sportovec, vyštudovaný. No to jsme se dožili.

Co to má Adam s nohou?
Co to ma Adam Ondra s nohou? Není to nějaký ohnutý? - viz foto na http://adamondra.com/bio

Re: lezení
Anebo ještě..99% lidi rikaji ze lezou na pohodu/tim jinak říkáji, ze zanedbali trenink i zivotospravu, ale ambice ty jetse zustaly/ a pak ti ostatní mají podle nich jen ta cisla, jako treba ja a namátkou Adam Ondra.

Adam Ondra a Člověk v tísni
Zdar, tohle by si možná zasloužilo větší pozornost. Osobně palec hora za prosociální aktivitu. Třeba se najde movitý sběratel: https://www.instagram.com/ p/BSJr9CEDfGM/?taken-by =adam.ondra Odstraň dvě mezery. Zdar

Re: MALÉ LEZKY...?
Já to měl opačně.Hodně lezců mi tvrdilo, že prsty v lezečce musí být skrčené a já trpět. Lezečky jsem postupně zvětšovala lezené obtížnosti to neuškodilo. Je to dost o technice nášlapu a ochotě trpět. Uvedené zkušenosti jsou ověřeny do cest cca 7c.

Re: Triop Genus
Stoupa je, pokud se nepletu v horské repre, takže zas takový nýmand to nebude, navíc s vylezenou 11 je na tom stejně jako Konečník. Další, kdo vedle něj trvale obsazuje medailová místa v ČP v triopech je Kuba Hlaváček. Co se týče toho, že světová

retus
http://www.lezec.cz/reference.php?key=9061&print=1&ckat= aneb "Adam Ondra Dawn Wall Yosemite - United States - Adam Ondra - by: Heinz Zak" Toz jako joooo je to sirokouhly, asi panoramicko, ale stejene je tam polovymazanej &quo

Re: Adam Ondra Yosemite
Myslim, ze odleta koncem tohoto tydne

Re: Adam Ondra Yosemite
zdá sa mi, že je teraz na alternatívke :-)

Adam Ondra Yosemite
nevie niekto, či už je v usa? alebo kedy sa tam chystá?

Re: Trenér
Asi by se dalo vyjít i z toho, kdo trénuje lidi kteří mají nějaký slušný výsledky na závodech. Což jsou Adam Ondra, Libor Hroza ml., dřív Lucka Hrozová (teď už, pokud vím, na závodech neleze), poslední dobou Martin Stráník. (V tomhle kontextu vychází

Re: treninkový rozpis
PUC training....ambasador v ČR je Adam Ondra. No...je to drahý,sic :)

Re: Aplikace na trénink
Vlastni hlavu? Tu nepouziva ani Adam Ondra, trenuje ho Patxi. Vetsina lidi, co pouziva vlastni hlavu ma tendence se pretrenovat a pri treninku mit mezi jednotlivymi seriemi nevhodne dlouhe pauzy. Oboji za tebe apka pohlida, plus nabizi zakladni treni

Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?
To si děláš prdel? V 12 letech 9+?! Vždyť 9+ leze tak možná Adam Ondra a ne 12 letý dítě....

Re: Provokace??
Hele já jsem se normálně a slušně zeptal....na ferratách jsem byl párkrát, takže nemám takovou zkušenost jako se skalním lezením samotným...Vedoucího jsem se neptal, vycházím s ním dobře. Myslel jsem, že tady mi alespoň obrazně řeknete, jak to na téh

LS Futura No edge - zkušenosti
ahoj, máte někdo zkušenosti s LS futura na který je použitý No edge? Jde to do háje rycghlejc než lepička s hranama? Adam Ondra někde tvrdí, že naiopak vydrží dýl, ale fakt je, že je lepička o tu hranu slabší. Výrobce udává asi 2,3mm

Re: Vytrvalost
Předně si musíš ujasnit jestli chceš mít vytrvalost v cestách nebo bouldrech. A na základě toho přizpůsobit trénink. Pokud budeš 3x týdně bouldrovat takovou tu českou klasiku (5-10 kroků), tak v cestách za hvězdu nebudeš. A naopak. Každej totiž

Re: Ferata s dětmi
A já jsem si vždycky myslel, že třeba Adam Ondra byl celkem sympatický a chytrý kluk i když lezl a vyhrával už od dítěte... :-( No nevím Kubo, já bych třeba dětem zážitky a dosažené úspěchy Adama Ondry přál.

Re: Adam Ondra - dobra reportaz
Super reportáž :D ? to snad ne...

Adam Ondra - dobra reportaz
Mrknete, super reportaz a paradni lezeni... bez mezery http://vikend.nova.cz/ clanek/novinky/vikend-10-9-adam-ondra.html

AO další (ne)9a OS
tak jestli dobře rozumím 8a.nu, Adam Ondra už zase shodil tři 9áčka (z toho jedno dal OS)

Re: Adam Ondra 9a OS
pro mne je frajer adamuv jistič :)

Re: Adam Ondra 9a OS
no ty ne ;-) a uz to nehul.

Re: Adam Ondra 9a OS
kdo?

Re: Adam Ondra 9a OS
Je to frajer !

Re: Adam Ondra 9a OS
Gratulacka!! byla to otazka casu, ale stejne je to super parada. vice tu http://tinyurl.com/lmo8dl3

Adam Ondra 9a OS
Ahoj, víte někdo podrobnosti o Ádi přelezu 9a na OS ve Švajcu?

Adam Ondra- fil o filmu Change
Tak borci si ten sever evropy pekne uzivaji... prelozi to nekdo?? https://vimeo.com/68469466

Re: Adam Ondra - Change
Joó, je to upoutávka k novému filmu viz: lezec.cz/clanek.php?key=10817

Re: Adam Ondra - Change film
http://vimeo.com/61040319

Adam Ondra - Change film
Black Diamond pravě vypustil hustou ukazku kde Adam bojuje o své prvné 9b+ v Norsku.. Vice info je pak na webu filmu... www.change-movie.com

Re: Adam Ondra
Dík Mihale, tak jestli dobře počítám, 26 lidí má vylezeno 9a+ nebo těžší, pro 21 z nich je to dosavadní max a Adamovi se stejně nevejde do aktuálního top 10, to je nářez...

Re: Adam Ondra
Cože? dívej se pořádně..má tam 8c+ sic na OS, ale je to tam..

Re: Adam Ondra
Da se to snadno spocitat podle techto stranech. Bacha jsou francouzsky a mozna to neni uplne den ode dne aktualizovany: http://escalade9.wifeo.com/par-cotation.php

Adam Ondra
Je to silák. Jemu se už nevejde 9a+ ani do top ten :-) Víte někdo, kolik je lezcu s přelezenou 9a+? Nějak se mi to nedaří najít

Re: TRX trénink
Protože většina lidí tu jsou joudové, co mají problémy sami se sebou. A hlavně pochopením psaného textu. Já tu píšu o fyzické přípravě na lezení, aby dotyčný získal alespň nějaký základ před lezeckým tréninkem, a oni tu reagují vrcholovým tréninkem

Re: Rovnost odměn
Libore,chapu ze obhajujes Lucciny vykony, ktere jsou samozrejme super, ale sama se na to divam take z pohledu druheho konce startovniho pole, z pohledu statistiky, z pohledu sponzoru...dalo by se najit jeste dost dalsich... Jak vidis srovnani v ohodn

Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat
Já myslím, že by lezec už konečně mohl zavést speciální rubriku "Štrůdlgrát". Kuba by furt dokola nemusel odpovídat na stejné otázky. Na úvod by mohl být vyčerpávající článek se všemi aspekty výstupu, příjezdu, odjezdu, a pak tisíce a tisíc

Re: 9a+ flash by Adam Ondra in RRG
http://www.dpmclimbing.com/ articles/view/adam-ondra-flashes-514d15a


Prohledávání skončeno.

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Auto lezec
 Databáze cest:
Všechny cesty (132742)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dech Mrtvé Milenky 8A+/8B Sklárna Sever
Planet X 7A Joshua Tree
Bachar Problem 7A+ Red Rocks
Checkerboard Right 7C Bishop
Standing Kill Order 7C+ Bishop
Nově komentované:
Ode To The Modern Mayor 7C+ Red Rocks
Ode To The Modern Mayor 7C+ Red Rocks
Ode To The Modern Mayor 7C+ Red Rocks
Ode To The Modern Mayor 7C+ Red Rocks
Ode To The Modern Mayor 7C+ Red Rocks

 Nově v diskusi:
Re: Bridwell - posledne interview s legendou | Re: Hodinky na Rovišti | Bridwell - posledne interview s legendou | Re: Hodinky na Rovišti | Re: Hodinky na Rovišti | Re: skialpy pro dítě | Re: skialpy pro dítě | Re: skialpy pro dítě | Re: Hodinky na Rovišti | Re: skialpy pro dítě |

 Nové komentáře:
Re: Co na to rict? | Re: K | Re: Co na to rict? | Re: K | Re: Co na to rict? | Re: K | Re: K | Re: Co na to rict? | Re: Horší, než cokoliv do teď | Re: K |

 Kde to vře:
Péřovka Lightline Jacket pro lezce od Mountain Equipment (99)
Aj my sme Tatry ! (73)
Chorvatsko - Hvar – Cliffbase (60)
Adam Ondra: Road to Tokyo #1 (41)
Boulder závody Hangar Masters dnes večer živě (6)
Pozvánka na “Holé spáry v Holešovicích 2019“ (4)
MČR v rychloledolezení vyhráli Milan Dvořáček a Aneta Loužecká (3)
Lezení navrženo i na olympiádu 2024 v Paříži (2)
Wadi Rum - Morning sun street (2)
Závody "HANGAR MASTERS" v boulderingu (2)

 Nově v inzerci:
Prodám: Nepoužívaná Softshellová vesta Direct Alpine vel. M | Prodám | Ocun Pearl LU 39 | Dynafit TLT 5 | La Sportiva | Skialpové boty SCARPA Maestrale RS 2.0 vel. 29.5 | Spolulezení Brno | prodám lyžařšké kalhoty S | pánské lezecké boty Rockpillar Diamond velikost 44 | skialpy Hagan Y wai drive |

 Anketa:
Který čas byste chtěli zachovat?
 letní čas 
 2114 
 zimní čas 
 1104 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.