LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
SP v boulderingu Mnichov (GER) (18.05)
2. kolo Slánské pohody (29.05)
Haimaom boulder cup (01.06)

Žebříček
Cesty:
30.Nosáľ 10340
31.Chejn 10316
32.Novák 10312
Bouldry:
30.Barchánek 9253
31.Chytil 9225
32.Fajkoš 9156
Hory:
13.Fajkoš 3806
14.Ondrášek 3499
15.Souček 3316

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4658 lezců
747524 cest
Nové přelezy:
Ab Durch D 9/9+
Kleiner Ro 9+/10-
Vzali Mi M 7C
Komleksy H 8A
Teorie Rel 7C+
Osel 9
Internet 9
Velká Prav 8A
Pan Toffel 7C+
Gotická Li Xa

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Boulder bar Točna - Jihlava

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledek prohledávání

Hledaný text Adam Ondra byl nalezen zde:

Články

SP v boulderingu Mnichov (GER)
Adam Ondra skončil dnes druhý v závodě světového poháru v boulderingu v Mnichově. Vyhrál Rakušan Jakob Schubert. Adam dal ve finále 3 topy a 3 zóny, Jakob taky 3 topy a o jednu zónu víc. Třetí byl Němec Jan Hojer. Slovenka Vanda Michalková skončila v semifinále 11.

Adam Ondra: Road to Tokyo # 13
Nový díl videoseriálu o přípravě Adama Ondry na olympiádu 2020 v Tokiu je z posledního závodu světového poháru v boulderingu ve Číně, kde se mu nedařilo postoupit do finále. Adam vysvětluje systém bodování i to, co je pro závodníky nejvíc stresující.

Adam Ondra: Road to Tokyo # 12
Další díl videoseriálu o přípravě Adama Ondry na olympiádu 2020 v Tokiu ukazuje, jak se stavějí bouldry pro závody světového poháru. Stavěči David Kozel a Radovan Souček připraví pro Adama 4 cesty jako simulaci semifinále SP. A k tomu promluví stavěč IFSC Polák Tomasz Oleksy.

SP v boulderingu Wujiang (CHN)
Adam Ondra skončil dnes v semifinále závodu světového poháru v boulderingu v čínském Wujiangu na 14. místě s výsledkem 0 topů a 3 zóny na 3 pokusy. Postupující do odpoledního finále dali dva nebo tři topy.

SP v lezení na rychlost Wujiang (CHNS)
Světový pohár v lezení pokračuje v čínském Wujiangu. Včera se lezla rychlost. V ní se náš Jan Kříž probojoval do čtvrtfinále a skončil celkově 7. Vyhráli Rus Dmitrii Timofeev a Polka Aleksandra Rudzinska. Dnes je na programu bouldering. Na startu je Adam Ondra a také zas Jan Kříž.

Adam Ondra: Road to Tokyo # 11
Boulderingu a nové éře této lezecké disciplíny, která se mění ve velmi dynamický sport náročný na koordinaci, se věnuje další díl videoseriálu o přípravě Adama Ondry na olympiádu 2020 v Tokiu.

SP v boulderingu Chongqing (CHN)
Adam Ondra stále vede Světový pohár v boulderingu 2019, i když nyní na třetím letošním závodě v čínském Chongqingu pro nemoc nestartoval. Dnešní finále v boulderingu v Číně vyhrál Francouz Manuel Cornu a Slovinka Janja Garnbret.

SP v boulderingu a v lezení na rychlost Chongqing (CHN)
Adam Ondra zrušil start na dnešním závodě světového poháru v boulderingu v čínském Chongqingu. Z minulého SP v Moskvě si přivezl nemoc a dlouho s ní zápolil, uvedl na Instagramu. V Chongqingu je za nás jen Jan Kříž. Včera v rychlosti byl 18. a dnes v boulderingu mezi posledními.

Adam Ondra: Road to Tokyo # 10
Tento díl videoseriálu o přípravě Adama Ondry na olympiádu 2020 v Tokiu je z druhého letošního závodu světového poháru v boulderingu v Moskvě, kde byl Adam před týdnem druhý, když jen tak tak postoupil z kvalifikace a pak naopak dominoval v semifinále.

Vychází číslo lidé&HORY 2/2019
Na 102 stranách se můžete těšit na pokračování nového seriálu „České feraty s Karlem Bělinou“. Rozhovor nám poskytla velmi zajímavá osobnost z Nepálu Dawa Steven Sherpa. Popovídali jsme si také s Radkem Jarošem a Pavlem Kořínkem.

Adam Ondra: Road to Tokyo # 9
Další díl videoseriálu o přípravě Adama Ondry na olympiádu 2020 v Tokiu je reportáží z prvního letošního závodu světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu, kde Adam před týdnem vyhrál.

SP v boulderingu Moskva (RUS)
Adam Ondra skončil dnes druhý v závodě světového poháru v boulderingu v Moskvě. Vyhrál Slovinec Jernej Krudej. Adam dal ve finále tři topy, Jernej všechny čtyři.

Adam Ondra: Road to Tokyo # 8
Další díl videoseriálu o přípravě Adama Ondry na olympiádu 2020 v Tokiu ukazuje jeho tréninkový den v domovském Brně.

SP v boulderingu Meiringen (SUI)
Adam Ondra dnes vyhrál první letošní závod světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu. Jako jediný z 6 finalistů dal všechny 4 topy. A jedině on dal s přehledem rozhodující poslední boulder, kde ostatním finalistům z Japonska a Koreje nešly žáby v ruční spáře.

Cuencame o 7áčkách
Když jsem se do Cuency chystal, došlo mi, že mimo španělské weby je toho o ní napsáno dost málo. Když jsem tam lezl, nedokázal jsem pochopit, proč tomu tak je, protože jsme se měli skvěle a rozhodně je to kvalitou oblast světová. Snad tenhle text poslouží těm, kdo budou v podobné situaci jako já.

Adam Ondra: Road to Tokyo # 7
V dalším díle videoseriálu o přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu představuje Adam Ondra svůj tréninkový doplněk pro vrcholné lezení, kterým je balet.

Alex to DOKÁZAL!!
Neskutečný výkon, gratulujeme!! Po freesolu ještě šílenější počin. A to jsme si všichni mysleli, že to již není možné. Snad jen Adam Ondra by jej mohl předběhnou a zvýšit laťku!

A Muerte 10 boy
Zveme vás na závodní exhibici „A MUERTE 10 boy“, která se uskuteční pátek 29.3. 2019 v lezeckém centru Hangar - Brno. Součástí exhibice bude také přednáška Máry Holečka, který nám popovídá o svých úžasných zážitcích nejen z lezení.

Adam Ondra: Road to Tokyo # 6
V 6. díle videoseriálu o přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu je Adam Ondra ještě na tréninkovém zájezdu na tokijských bouldrovkách. Po odeznělém jet legu se cítí už ve formě a nový styl se skákáním a běháním po strukturách, jemuž dominují japonští bouldristé, začíná zvládat.

Jacopo Larcher vylezl asi nejtěžší trad cestu na světě
Asi nejtěžší cestu světa "trad", tedy po vlastním jištění, vylezl Ital Jacopo Larcher. Přelezl v italském Cadarese cestu, o níž říká, že je to nejtěžší, co kdy dal (sport i trad), a to už má na kontě sportovku La Rambla 9a+. Mohl by to být průlom tvrdší trad klasy z 8c+ do 9a.

Road to Tokyo # 5
V dalším dílu videoseriálu o přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu se Adam Ondra vydal do Tokia trénovat bouldering. Chce se naučit běhat a skákat po strukturách, což je aktuální trend v moderním boulderingu, kterému japonští lezci v současnosti vévodí.

Video: Jak se Adam Ondra potýká se slávou
Jak se Adam Ondra potýká se slávou spojenou se špičkovými lezeckými výkony, je námětem dalšího videa od Jana Šimánka. Sláva má podle Adama i postranní pozitivní efekt. Jejím prostřednictvím lze ovlivnit lidi dobrým směrem.

Adam Ondra: Road to Tokyo #4
Čtvrtý díl videoseriálu o přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu je medailonkem, v němž Adam Ondra přibližuje svou lezeckou cestu dosavadním životem od malička po současnost. Ve videu vystupují i japonský legendární lezec Yuji Hirayama a rakouský top boulderista Kilian Fischhuber.

Adam Ondra trénuje na bouldrovkách v Tokiu
Adam Ondra odcestoval do Japonska, aby potrénoval na bouldrovkach v Tokiu s tamními nejlepšími bouldristy. Informuje o tom v několika postech na Instagramu.

Adam Ondra: Road to Tokyo #3
Ve třetím díle videoseriálu o přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu Adam Ondra přibližuje soutěž v lezeckém silovém desetiboji.

Film Adam Ondra — The Balkans Road Trip
Podívejte se na nový film Adam Ondra — The Balkans Road Trip z cesty Adama Ondry za lezením po Bosně a Hercegovině, Chorvatsku, Makedonii a Albánii. Vedle Adamova lezení se snímek pokouší představit i lezeckou komunitu a atmosféru navštívených balkánských zemí.

Adam Ondra: Road to Tokyo #2
V druhém díle nového videoseriálu o přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu Adam Ondra vysvětluje tři lezecké disciplíny, v kterých se bude soutěžit, a princip hodnocení nového kombinovaného formátu.

Boulder závody Hangar Masters
Boulder závody Hangar Masters v Brně vyhráli dnes Adam Ondra a Slovinka Janja Garnbret. Finále šlo sledovat živě na FB a na MALL.TV. Ve finále byli i další lezci světové špičky za Slovinska např. Jernej Kruder, Domen Škofic nebo Gregor Vezonik.

První číslo lidé&HORY v roce 2019
Časopis lidé&HORY vkročil do svého již 18. ročníku. Těšit se můžete na rozsah 102 stran, osvědčené rubriky, soutěže i nový seriál „České feraty s Karlem Bělinou“.

Adam Ondra: Road to Tokyo #1
Nový lezecký videoseriál začal zveřejňovat Adam Ondra, tentokrát o přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu.

Kalendář svěťáků IFSC ve sportovním lezení pro rok 2019
Mezinárodní federace sportovního lezení IFSC zveřejnila prozatímní kalendář závodů světového poháru 2019. Sezóna bude důležitou pro kvalifikaci nejlepších na olympiádu 2020 v Tokiu. Na letošní svěťákovou sezónu se připravuje i Adam Ondra, jak o tom nedávno psal na Instagramu.

Výstupy roku 2018: nejvyšší ocenění má Adam Ondra
Český horolezecký svaz vyhlásil Výstupy roku 2018 a nejvyšším oceněním - Výstupem roku s hvězdičkou ocenil cestu Supercrackinette, 9a+, kterou přelezl Adam Ondra v únoru 2018 ve francouzském St Leger du Ventoux. Šlo o historicky první přelez cesty této obtížnosti na flash.

Adam Ondra: Neanderthal 9b
Adam Ondra vylezl cestu Neanderthal 9b v Santa Linya ve Španělsku. O svém 1. letošním 9b píše, že mu dalo hodně zabrat, až ho svým způsobem nenáviděl, že ho zdolal po letech pokusů, kdy mu buď nevycházely podmínky nebo byl slabý. V deníčku na Lezce do počtu pokusů uvedl: mnoho.

Adam Ondra dává Catxasa 9a+, 2. český přelez po Kubovi Konečném
Adam Ondra oznámil, že se mu podařilo přelézt cestu Catxasa 9a+ v Santa Linya ve Španělsku. Jak píše na Instagramu, je to 2. český přelez po Jakubovi Konečném, který ji dal 31.12. 2018. Připomíná, že cestu už v roce 2010 skoro dal Tomáš Mrázek, který tehdy spadl z posledního kroku.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #18
A je tu poslední 18. díl videoseriálu z lezeckého tripu po Americe, v němž Adam Ondra leze ve Valle de los Cóndores v Chille cestu za 9a a pak zde nýtuje projekt, který by mohl být za 9a+.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #17
V další části videoseriálu z lezeckého tripu po Americe leze Adam Ondra impozantní převis ve Valle de los Cóndores v Chille, kde se mu podařil prvopřelez první cesty za 8c, který byl zároveň prvopřelezem celé stěny.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #16
V tomto díle videoseriálu z lezeckého tripu po Americe se Adam Ondra přesunul z USA do Chile, kde v oblasti Valle de los Cóndores leze tři těžké výstupy za 8b až 8b+ na OS, z nichž dva jsou prvopřelezy.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #14 a #15
V dalších dvou dílech videoseriálu z lezeckého tripu po Americe leze Adam Ondra těžké spáry v Utahu v oblastech Indian Creek a Moab. Na závěr se přesune za lezením do Chile.

A MUERTE 10boy +"Climbing the Americas"
A MUERTE 10boy a přednáška Adama Ondry o jeho lezeckém tripu a přelezech legendárních cest v Americe se uskuteční 24. ledna 2019 v ostravském TendonBloku od 16:00-kvalifikace, 18:00 -přednáška a v 19:30 finále 10boye !!!

Závody na Hangáru v Brně: vyhráli Adam Ondra a Vanda Michalková
První závody na nové brněnské bouldrovce Hangár Adama Ondry a spol vyhrál v pátek hlavní protagonista Adam a slovenská hvězda Vanda Michalková. Druhý za Adamem Ondrou byl Martin Stráník, 3. Slovák Štefan Bednár. V ženách vybojovala 2. místo Iva Vejmolová, 3. Jana Ondřejová.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #13
Další díl videoseriálu z lezeckého tripu po Americe ukazuje, jak Adam Ondra bojuje v 45° převislé širočině Belly Full of Bad Berries za 5.13b (8a) v Indian Creek v Utahu.

Vojta Trojan vylezl své první 9a
Vojta Trojan vylezl včera své první 9a, a to cestu A muerte v Siuraně ve Španělsku. Podle záznamů na Lezci je Vojta 7. lezcem z Česka, který dal cestu za 9a. Týž den si zapsal své další 9áčko Jakub Konečný, který už vylezl 12 cest v této či vyšší obtížnosti.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #11 a #12
Videoseriál z lezeckého tripu po Americe pokračuje do Indian Creek v Utahu, kde se Adam Ondra pouští do lezení spár.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #10
Desátý díl videoblogu z lezeckého tripu po Americe je ještě ze Smith Rock v Oregonu a ukazuje, jak Adam Ondra dává jako první na světě na onsight legendární cestu Just Do It 5.14c (8c+). K tomu Adam zveřejnil nesestříhané video z přelezu této cesty se svým komentářem.

Sportovec roku 2018: Adam Ondra celkově 11., mezi muži 4.
Horolezec Adam Ondra se letos v anketě Sportovec roku 2018 mezi 10 nejlepších nedostal a skončil těsně za postupovou hranicí celkově na 11. místě. Mezi muži byl přitom čtvrtý. Vyhrála snowbordistka a lyžařka Ester Ledecká. Výsledky se vyhlašovaly včera večer.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #9
V 9. díle videoblogu z lezeckého tripu po Americe leze Adam Ondra cestu Assassin 9a ve Smith Rock v Oregonu.

Přečtěte si zimní Everest, ve kterém najdete kopce sněhu
Co vás čeká v letošním čtvrtém vydání Everestu? Především zasněžené hory a výpravy do nich – to abychom tomuto ročnímu období dali nápovědu, jak bychom ho rádi strávili.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #8
Osmý díl videoblogu z lezeckého tripu po Americe je opět ze Smith Rock v Oregonu a ukazuje, jak Adam Ondra zkouší na onsight legendární cestu To Bolt Or Not To Be, první 5.14a (8b+) v Americe.

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #7
V 7. díle videoblogu z lezeckého tripu po Americe se Adam Ondra přesouvá z Yosemit do Smith Rock v Oregonu, kde dává na onsight legendární cestu Scarface 8b+.

Stefano Ghisolfi dává své první 9b+: Perfecto Mundo
Ital Stefano Ghisolfi oznámil, že se mu podařilo přelézt Perfecto Mundo 9b+ v Margalef ve Španělsku od Alexe Megose, které původně vynýtoval Chris Sharma. Stefano se tak zařadil do "klubu 9b+", v kterém zatím byli jen "Adam Ondra, Chris Sharma a Alex Megos".

Diskuse

Re: trener praha
Přesně. Potvrzují to i slova z tiskové zprávy, 7. místo mezi národy, apod. Citace: Nejúspěšnější část ale patřila mužskému lezení na obtížnost. Poprvé v historii měla česká reprezentace dva závodníky ve finále MS (Adam Ondra, Jakub Konečný) a v hodn

Re: LS Katana
Záleží, jak by Vapory seděly na achilovce. Případná náhrada jsou asi ještě Instinct VS či VSR. Řemeslné zpracování a výdrž je u Scarpy 100%. Ve svěťáku jsou nyní nejčastějšími lezečkami Scarpa Drago. Jenže Adam Ondra leze v LS a tak musí Scarpa v ČR

Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu
Naprostý souhlas, zrovna jsem nad tím přemýšlela též. Rolovat dolů stopadesát souvisejících článků na téma "Adam Ondra" jest, bez ohledu na respekt k jeho výkonům, lehce otravné. Pokus o konstruktivní návrh: nešlo by pod každý článek linkov

Re: Adam Ondra
Vic vet si tam o tom nevidel...? Zajimave. A i kdyz se pristoupi na tvoji hru, ze jde jen o penize. Ty penize jsou porad aspon trochu provazane s kvalitou odvedene prace, s koncepci, kterou budes prosazovat. A kdyz ti jde o prachy, asi se o ne nebu

Re: Adam Ondra
No já nevím, ale ve spojení s tím, co kluci dělají, je tato definice poměrně jednoznačná.

Re: Adam Ondra
Nevsiml jsem si, ze zrovna v oblasti vykonnostniho lezeni chce CSL neco menit. Nebo si to snad mam domyslet z jedne vety: "Výkonostní a profesionální sport: motivující systém práce s talentovanými lezci, uchopení reprezentantů, a to z části i ma

Re: Adam Ondra
No protože v současném stavu je dobrý lezec to nejhorší, co se může ČHS stát. Dokud tu jsou jen oddíly a průměrní lezci, ČHS je za krále, rodiče tomu často nerozumí a vše vypadá děsně učeně, i závody jsou adrenalin. A ČHS to nic nestojí. Jenže pak se

Re: Adam Ondra
Jak víš, že to byli prakticky ty samí lidé? Tipuji, že spíše lidé, kteří obhajovali svobodu jeho projevu tehdy, obhajují ji i dnes. Taky to má více rovin. Jedna je vyjádření Adama, a druhá je názor na ČSL. Já ČSL stále fandím (narozdíl od mnohých

Re: Adam Ondra
No mě spíše pobavilo, jak případ AO ukázal, jak si někteří lidé dovedou vše otočit podle svého a člověka vyzdvihnout nebo pohanět, podle toho, co se jim zrovna hodí. A jaké je lezecká komunita prohnilá. Když podpořil Horáčka a některým se to nelíbilo

Re: Adam Ondra
pevne verim ze to byla (dobra) ironie :))

Re: Adam Ondra
NO COMMENT :-(

Adam Ondra
To je ale lump ten Adam, co? Skoro by jeden řekl rebel. Tak on nám chce rozvrátit naše milované ČHS! A takový slušný hoch se to zdál být. Sportovec, vyštudovaný. No to jsme se dožili.

Co to má Adam s nohou?
Co to ma Adam Ondra s nohou? Není to nějaký ohnutý? - viz foto na http://adamondra.com/bio

Re: lezení
Anebo ještě..99% lidi rikaji ze lezou na pohodu/tim jinak říkáji, ze zanedbali trenink i zivotospravu, ale ambice ty jetse zustaly/ a pak ti ostatní mají podle nich jen ta cisla, jako treba ja a namátkou Adam Ondra.

Adam Ondra a Člověk v tísni
Zdar, tohle by si možná zasloužilo větší pozornost. Osobně palec hora za prosociální aktivitu. Třeba se najde movitý sběratel: https://www.instagram.com/ p/BSJr9CEDfGM/?taken-by =adam.ondra Odstraň dvě mezery. Zdar

Re: MALÉ LEZKY...?
Já to měl opačně.Hodně lezců mi tvrdilo, že prsty v lezečce musí být skrčené a já trpět. Lezečky jsem postupně zvětšovala lezené obtížnosti to neuškodilo. Je to dost o technice nášlapu a ochotě trpět. Uvedené zkušenosti jsou ověřeny do cest cca 7c.

Re: Triop Genus
Stoupa je, pokud se nepletu v horské repre, takže zas takový nýmand to nebude, navíc s vylezenou 11 je na tom stejně jako Konečník. Další, kdo vedle něj trvale obsazuje medailová místa v ČP v triopech je Kuba Hlaváček. Co se týče toho, že světová

retus
http://www.lezec.cz/reference.php?key=9061&print=1&ckat= aneb "Adam Ondra Dawn Wall Yosemite - United States - Adam Ondra - by: Heinz Zak" Toz jako joooo je to sirokouhly, asi panoramicko, ale stejene je tam polovymazanej &quo

Re: Adam Ondra Yosemite
Myslim, ze odleta koncem tohoto tydne

Re: Adam Ondra Yosemite
zdá sa mi, že je teraz na alternatívke :-)

Adam Ondra Yosemite
nevie niekto, či už je v usa? alebo kedy sa tam chystá?

Re: Trenér
Asi by se dalo vyjít i z toho, kdo trénuje lidi kteří mají nějaký slušný výsledky na závodech. Což jsou Adam Ondra, Libor Hroza ml., dřív Lucka Hrozová (teď už, pokud vím, na závodech neleze), poslední dobou Martin Stráník. (V tomhle kontextu vychází

Re: treninkový rozpis
PUC training....ambasador v ČR je Adam Ondra. No...je to drahý,sic :)

Re: Aplikace na trénink
Vlastni hlavu? Tu nepouziva ani Adam Ondra, trenuje ho Patxi. Vetsina lidi, co pouziva vlastni hlavu ma tendence se pretrenovat a pri treninku mit mezi jednotlivymi seriemi nevhodne dlouhe pauzy. Oboji za tebe apka pohlida, plus nabizi zakladni treni

Re: Obtížnost 6+ v pátnácti letech....?
To si děláš prdel? V 12 letech 9+?! Vždyť 9+ leze tak možná Adam Ondra a ne 12 letý dítě....

Re: Provokace??
Hele já jsem se normálně a slušně zeptal....na ferratách jsem byl párkrát, takže nemám takovou zkušenost jako se skalním lezením samotným...Vedoucího jsem se neptal, vycházím s ním dobře. Myslel jsem, že tady mi alespoň obrazně řeknete, jak to na téh

LS Futura No edge - zkušenosti
ahoj, máte někdo zkušenosti s LS futura na který je použitý No edge? Jde to do háje rycghlejc než lepička s hranama? Adam Ondra někde tvrdí, že naiopak vydrží dýl, ale fakt je, že je lepička o tu hranu slabší. Výrobce udává asi 2,3mm

Re: Vytrvalost
Předně si musíš ujasnit jestli chceš mít vytrvalost v cestách nebo bouldrech. A na základě toho přizpůsobit trénink. Pokud budeš 3x týdně bouldrovat takovou tu českou klasiku (5-10 kroků), tak v cestách za hvězdu nebudeš. A naopak. Každej totiž

Re: Ferata s dětmi
A já jsem si vždycky myslel, že třeba Adam Ondra byl celkem sympatický a chytrý kluk i když lezl a vyhrával už od dítěte... :-( No nevím Kubo, já bych třeba dětem zážitky a dosažené úspěchy Adama Ondry přál.

Re: Adam Ondra - dobra reportaz
Super reportáž :D ? to snad ne...

Adam Ondra - dobra reportaz
Mrknete, super reportaz a paradni lezeni... bez mezery http://vikend.nova.cz/ clanek/novinky/vikend-10-9-adam-ondra.html

AO další (ne)9a OS
tak jestli dobře rozumím 8a.nu, Adam Ondra už zase shodil tři 9áčka (z toho jedno dal OS)

Re: Adam Ondra 9a OS
pro mne je frajer adamuv jistič :)

Re: Adam Ondra 9a OS
no ty ne ;-) a uz to nehul.

Re: Adam Ondra 9a OS
kdo?

Re: Adam Ondra 9a OS
Je to frajer !

Re: Adam Ondra 9a OS
Gratulacka!! byla to otazka casu, ale stejne je to super parada. vice tu http://tinyurl.com/lmo8dl3

Adam Ondra 9a OS
Ahoj, víte někdo podrobnosti o Ádi přelezu 9a na OS ve Švajcu?

Adam Ondra- fil o filmu Change
Tak borci si ten sever evropy pekne uzivaji... prelozi to nekdo?? https://vimeo.com/68469466

Re: Adam Ondra - Change
Joó, je to upoutávka k novému filmu viz: lezec.cz/clanek.php?key=10817

Re: Adam Ondra - Change film
http://vimeo.com/61040319

Adam Ondra - Change film
Black Diamond pravě vypustil hustou ukazku kde Adam bojuje o své prvné 9b+ v Norsku.. Vice info je pak na webu filmu... www.change-movie.com

Re: Adam Ondra
Dík Mihale, tak jestli dobře počítám, 26 lidí má vylezeno 9a+ nebo těžší, pro 21 z nich je to dosavadní max a Adamovi se stejně nevejde do aktuálního top 10, to je nářez...

Re: Adam Ondra
Cože? dívej se pořádně..má tam 8c+ sic na OS, ale je to tam..

Re: Adam Ondra
Da se to snadno spocitat podle techto stranech. Bacha jsou francouzsky a mozna to neni uplne den ode dne aktualizovany: http://escalade9.wifeo.com/par-cotation.php

Adam Ondra
Je to silák. Jemu se už nevejde 9a+ ani do top ten :-) Víte někdo, kolik je lezcu s přelezenou 9a+? Nějak se mi to nedaří najít

Re: TRX trénink
Protože většina lidí tu jsou joudové, co mají problémy sami se sebou. A hlavně pochopením psaného textu. Já tu píšu o fyzické přípravě na lezení, aby dotyčný získal alespň nějaký základ před lezeckým tréninkem, a oni tu reagují vrcholovým tréninkem

Re: Rovnost odměn
Libore,chapu ze obhajujes Lucciny vykony, ktere jsou samozrejme super, ale sama se na to divam take z pohledu druheho konce startovniho pole, z pohledu statistiky, z pohledu sponzoru...dalo by se najit jeste dost dalsich... Jak vidis srovnani v ohodn

Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat
Já myslím, že by lezec už konečně mohl zavést speciální rubriku "Štrůdlgrát". Kuba by furt dokola nemusel odpovídat na stejné otázky. Na úvod by mohl být vyčerpávající článek se všemi aspekty výstupu, příjezdu, odjezdu, a pak tisíce a tisíc

Re: 9a+ flash by Adam Ondra in RRG
http://www.dpmclimbing.com/ articles/view/adam-ondra-flashes-514d15a


Prohledávání skončeno.

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Bleisteine
Am Seidenen Faden, 8+
 Databáze cest:
Všechny cesty (134866)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Údolní Cesta VI Ostrov
Hájemství 5C Holštejn
Vpravo Od školní 6A Koukalky
Vpravo Od Váška 6A Koukalky
Vpravo Od Štafle 5C Koukalky
Nově komentované:
Gross Wenediger 8 Chřenovice-Podhradí
Gross Wenediger 8 Chřenovice-Podhradí
Auva Jeminen 7+ Chřenovice-Podhradí
Matrasova 6- Bořeň
Teplická 6+ Bořeň

 Nově v diskusi:
Re: auto | Re: auto | Re: auto | Re: auto | Re: auto | Re: Klára Kolouchová Kanchenjunga | Re: auto | Re: auto | Re: auto | auto |

 Nové komentáře:
Re: "co tento bezmozek provedl na Kvetnici u Tišnov | paráda | Re: ? | Re: final | Re: final | Re: final | Re: Klobouček! | Re: final | final | Re: Klobouček! |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (45)
Závody Sedmikras Adventure (33)
Petrohradské PADání 2019 (27)
Klára Kolouchová vystoupila na osmitisícovku Kančendženga (26)
Český pohár v lezení na obtížnost pro mládež do 14 let - report (24)
Vedení horosvazu chystá změny v organizaci a řízení ČHS (20)
SP v boulderingu Mnichov (GER) (18)
Hoka Hey, Kjerag (17)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 11 (15)
Bohoslužba nejen pro horo/lezce (11)

 Nově v inzerci:
Mg pytlík | Statická a dynamická lana | POSTROJ EXOFIT NEX 1113901 | Prodám různé druhy karabin | modro - zelený BATOH - 30l | Prodám použité lana | Bunda Goretex Ternua Ascent Pro | Hybrid dámská bunda Ternua Altitoy | POUŽITÁ ČELOVKA PETZL TIKKA XP2 | Backcountry běžky Sporten Forester 190 |

 Anketa:
Nosíte na túry do hor, do skal deštník?
 Ano 
 27 
 Ne, pláštěnku 
 19 
 Ne, nepromokavou bundu 
 33 
 Ne, promoknu 
 25 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.