LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vychází nový průvodce na saské písky Elbsandstein Plaisir
Nový průvodce Bor Bouldertopo
Křest knihy Drama před objektivem 18.9. v Praze

Závody
ČP mládeže obtížnost Choceň (13.10)
3. kolo Slánské pohody (17.10)
SP Wujiang (20.10)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13775
2.Konečný 12847
3.Pail 11575
Bouldry:
1.Stráník 11625
2.Jungling 11025
3.Stráník 10900
Hory:
1.Skopec 6646
2.Švihálek 5970
3.Nehasil 5501

Výsledky
MS Innsbruck (06.09)
MS mládeže Moskva (09.08)
SP Briancon (20.07)

Deníčky
4564 lezců
718960 cest
Nové přelezy:
Reticent 5.12d
Elephant M 5.13b
Endspiel 9
Stillman 9
Lež A Nená 9+
Snake Eye 7b+
Attention, 8A
Vynucená 9+
Pravda A L 9
Proces 7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

II. závod Českého poháru

Místo konání: Praha Ruzyně
Kategorie: Mistrovství ČR
Typ: obtížnost
Datum: 02.11.2002
Pořadatel: Horolezecká stěna Ruzyně
Rozhodčí: Vomáčko Slávek
Koeficient: 0.00
Sponzoři:
ČHS, Tatranky, Mammut, Rock Pillars, Adventura, Hudy Sport, Himalaya, Lanex, Ocún, DirectAlpine, Pilka, MLO, Singing Rock, 2Dchyty
Mediální partner závodu: Rádio Beat


Související článek

Muži

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Kvalifikace  Semifinále  Finále  
1.Mrázek Tomáš1982Brno, RockPillars, OcúnNasazenTOPTOP
2.Hlaváček Jakub1982Triop, BB Klan, Ruzyně, Brumlovka18,00+21,00+TOP
3.Solanský Pavel1987Triop ZlínjunTOP19,8022,30
4.Fojtík Martin1973Los BrňosTOP22,7021,40+
5.Štefánek Rosťa1977HudySport18,40-21,80+21,40+
6.Černý Karel1977Klub horských sportů Zlín15,7021,00+21,40
7.Malina Václav1973Singing Rock, RockPillars, RuzyněTOP21,60-20,60
8.Bláha Petr1976Přírodní vědy13,6018,40+13,90+
9.Chrastina Andrej1973AIX, BB Klan, Ocún18,00-17,80
10.Solanský Petr1984Hudy Sportjun15,10-16,60+
11.Nosek Radim1979Lanex14,70+16,60
12.Doležaj Peter1982CCC BBB18,20-16,60-
12.Přibil Jiří1980AIX, BB Klan, Ocún, RockPillars18,20-16,60-
14.Tefelner Rudolf1976Los Brňos15,10-16,60-
15.Resch Zdeněk1972HO TJ Beroun18,0016,10+
16.Švub Ondrej1985CCC BBBjun14,70+16,10
17.Petečel Jaroslav1983Oddíl sportovního lezení Choceňjun14,7016,10-
18.Zbranejk Jan1986Saltic Jeseník, RajčeTýmjun18,50+15,70
19.Straka Jarda1977Brumlovka Jaruška17,0015,70
20.Topercer Peter1981Panter Trnava15,10-15,50+
21.Stráník Štěpán1987RajčeTým Choceňjun15,10-15,40-
22.Hroza Libor1987Saltic SiningRockjun14,70+15,40-
23.Valčík Jakub1985Oddíl sportovního lezení Choceňjun15,10-13,80
24.Resch Petr1974HO TJ BerounTOP13,00
25.Herodes Martin1979Klub horských sportů Zlín14,7013,00-
26.Sládek Tomáš1982BB Klan, Ruzyně13,8012,20
27.Fröhlich Vojtěch1985HOM Alpin IVjun14,7012,20-
28.Trnka Martin1971Lomnice13,60+12,20-
29.Pavlů Karel1973Sokol Hoření Paseky13,60-
29.Požár Michal1977Lůsers Brno13,60-
29.Rakovič Tomáš1968Brumlovka13,60-
29.Rozsypal Aleš1973Přírodní vědy, Zloba Team13,60-
33.Dragoun Jiří1970HO Beroun, Ultra-Ant12,60+
33.Peltrám Václav1968Praha12,60+
35.Šlambora David1975Sokol Hoření Paseky12,60
36.Bláha Jakub1985Lokomotiva Teplice, Bufo Zlínjun12,60-
36.Fišer Michal1981Boulder Bar12,60-
36.Vodička Václav1962HK Mladá Boleslav12,60-
39.Hlaváček Jan1981BB Klan, AIX12,30+
40.Matoušek David1979HO Zerl12,30
40.Sobotka Miroslav1983HO Vertical VUT Brnojun12,30
42.Brajer Radek1966Jaruška Praha12,30-
42.Roch Petr1978Alpin IV12,30-
44.Bradáč Jiří1984No Gravityjun12,10
44.Dolejš Ondřej1979HO Vertical VUT Brno12,10
46.Darebník Zdeněk1980HO Vertical VUT Brno12,10-
46.Vích Pavel1984HO Brumlovka, Zloba Teamjun12,10-
48.Muráň Dalibor1985SPŠSE Liberecjun11,80+
49.Dočkal Martin1980HO Vertical VUT Brno11,80
50.Gaváč Michal1985Sekho Senicajun11,80-
50.Štefko Robert1977CCC BBB11,80-
52.Pelikán Martin1983USK Plzeň K2jun11,50
52.Sládeček Milan1987TJ Skalka Přerovjun11,50
54.Procházka Milan1986HOM Alpin IVjun11,50-
55.Hudeček Jakub1980HO Vertical VUT Brno11,00-
56.Švácha Jiří1986HK Rakovníkjun10,00
57.Klapal Olin1986No Gravityjun10,00-
58.Hreus Lukáš1982HO Vertical VUT Brno8,80
59.Kosík Tomáš1985USK Plzeň K2jun6,40

Ženy

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Kvalifikace  Semifinále  Finále 
1.Rajfová Silvie1989Rajče Sokol Brno1, TriopjunTOPTOP17,80+
2.Kotasová Věra1977RockPillars, OcúnTOPTOP17,80-
3.Kysilková Tereza1987Hudy Sport BrnojunTOPTOP14,40-
4.Hrozová Lucie1988Saltic Zlín, Singing RockjunTOPTOP11,60
5.Lipenská Helena1977Senzor Ionton Vita Harmony, HO Lomnice nad Popelkou12,2020,50
6.Nagyová Silva1977Brno13,40+20,00-
7.Rajfová Lucie1986Rajče Sokol Brno1, Triopjun11,8019,60
8.Trnková Lenka1975Saltic, HudySport, SpolTradeGroup11,80-18,80
9.Hnízdilová Soňa1983Triop Zlínjun11,40
10.Chudobová Kateřina1978Ruzyně8,80+
11.Ulrichová Zuzana1984BB Klanjun8,40
12.Gláserová Martina1988Slávia Liberec, Bufojun7,80
12.Melicharová Petra1985Lanex Triopjun7,80
14.Karešová Eliška1987Lanex Bufo., Slávia Liberecjun7,20+
15.Kadlecová Světlana1987Bufo Zlín, Extrém tým Kadaňjun7,20
16.Krchová Jana1986Rajče Sokol Brno1jun6,60


Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

MFOF

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (130919)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Klid Před Bouří VIIc Skály V Údolí Roklice
Zamotaná Varianta VIIb Skály V Údolí Roklice
Korýtko VIIa Skály U Blíževedel
Severozápadní Cesta VIIa Svojkov
Stříbrné Mládí Varianta VIIa Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Zlatá Hvězdička VIIa Skály U Blíževedel
Skat Xa Ostaš
Archa 9-/9 Súľov
Údolní Cesta V Bělá U Děčína
Netopýr Varianta Zleva 8- Poříčí Nad Sázavou

 Nově v diskusi:
Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne |

 Nové komentáře:
Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | fňukalům | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: Zlagboard? | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí |

 Kde to vře:
Rafiki Urban Boulder Race 2018 (163)
ING Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2018 (48)
Poslední klasický prvovýstup na Prachově? (31)
Zaclickujte si po italsku. U vás na stěně (11)
UIAA mění svou strategii (9)
Bylo nebylo na CHKO Broumovsko (6)
La Sportiva Sport Life! bouldercontest 2018 (5)
Vychází nový průvodce na saské písky Elbsandstein Plaisir (4)
Video: Jan Hojer leze DWS Es Pontas 9b na Mallorce (4)
Report z 2. kola Hudy dětských závodů v olympijské trojkombinaci (3)

 Nově v inzerci:
Péřák Rab | GTX bunda Marmot | Spolulezeni neděle | Běžecké boty OnRunning CLOUD | Lezecký set | Preprava | Perovy spacak PRIMA Polar 1000g | Dámské skialp boty Garmont Xena | Lezecký průvodce Sicílie | Lezení Ústí nad Labem |

 Anketa:
Zajímám se o lezecké závody?
 Ano 
 3532 
 Ne 
 2971 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.