LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Kniha Kamarád ze skal o Joskovi Smítkovi znovu vychází
Leonidio, Řecko
Gimme Kraft! AIR: 2. díl populární tréninkové bible pro lezce

Závody
SAMBAR KIDS CUP (21.10)
1. Makak- boulderový kolotoč 2017/2018 (27.10)
Jesenický opičák (28.10)

Žebříček
Cesty:
20.Brajer 10350
21.Fajkoš 10312
22.Gospoš 10297
Bouldry:
20.Lyčka 9475
21.Handlíř 9300
22.Horáček 9250
Hory:
11.Otto 3243
12.Čížek 3204
13.Brzobohatý 3132

Výsledky
ME mládeže (15.09)
Rockmaster (26.08)
SP Arco (25.08)

Deníčky
4368 lezců
657433 cest
Nové přelezy:
Golden Ei 7B
Umění Prok 8A+
Triton 7c
Meltemi 7b
Bottom Up 8A
Aborigines 8A/8A+
Heureka 7A+
Silkroad Xc
Silkroad Xc
Paragraf Xb

Stěny
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem

Prodejny
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
LANEX eshop - Bolatice
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

Boulder Contest 2002

Místo konání: Sky Club Brumlovka
Kategorie: pro všechny
Typ: bouldering
Datum: 30.11.2002
Pořadatel: BB klan
Koeficient: 0.00
Sponzoři:


Zde je článek o závodech.

Muži finále

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1
pt 
 
pz 
 
 B2
pt 
 
pz 
 
 B3
pt 
 
pz 
 
 B4
pt 
 
pz 
 
 SUM
 
pt 
 
 
pz 
 
b  
1.Černý Karel77HO Zlín217338033006253724
2.Mrázek Tomáš82RP, Ocún2177780130172941025
3.Souček Radovan72Brno117005013004112219
4.Minařík David85CC117004013002112216
5.Resch Petr74Beroun117003033005112418
6.Hlaváček Jakub82BB Klan, Triop, Ruzyně003228033004122518
7.Repčík Marek76Anatomic003338023002132516
8.Kašpárek Ivo73SK Přerov015005023004002317
9.Přibil Jirous80BB, RP, Ocún, AIX015005043003002516
10.Rýva Pavel75HO Dolní Žleb015004002003001114
11.Mazák David0Climbing Team Přerov003004053003001513
12.Švub Ondra85CCCBBB003004002003000012

Ženy finále

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1
pt 
 
pz 
 
 B2
pt 
 
pz 
 
 B3
pt 
 
pz 
 
 B4
pt 
 
pz 
 
 SUM
 
pt 
 
 
pz 
 
b  
1.Kotasová Věra77Ocún, RP, Van Gansenwinkel115117117118444427
2.Rajfová Silvie89Triop, Sokol Brno 1115016117218344426
3.Lipenská Helena77Sun Sport, Sensor, HO Vertikal Brno415046117118364726
4.Förander Jenny0Göteborg, Klätter klubb215015117016234423
5.Rajfová Lucie86Triop, Sokol Brno 1013025117016114521
6.Nagyová Silvie77Brno013004667004162718
7.Zemanová Alena77BB Klan012025025004003516
8.Ulrichová Zuzka84BB Klan023004003003001213

Muži kvalifikace

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1
pt 
 
pz 
 
 B2
pt 
 
pz 
 
 B3
pt 
 
pz 
 
 B4
pt 
 
pz 
 
 SUM
 
pt 
 
 
pz 
 
b  
1.Mrázek Tomáš82RP, Ocún116118327117464528
2.Přibil Jirous80BB, RP, Ocún, AIX116228026117344627
3.Repčík Marek76Anatomic226228016117354627
4.Hlaváček Jakub82BB Klan, Triop, Ruzyně336118016337374827
5.Souček Radovan72Brno025004117117223423
6.Kašpárek Ivo73SK Přerov336004016217253523
7.Černý Karel77HO Zlín015066016117114924
8.Resch Petr74Beroun025004016118113423
9.Švub Ondra85CCCBBB015228003015123421
10.Mazák David0Climbing Team Přerov014004036227123621
11.Minařík David85CC035004227004122520
12.Rýva Pavel75HO Dolní Žleb216004002004121116
13.Doubravský Tom78Šumperk015017026015004523
14.Neústupný Štěpán83Plzeň016004046015003621
15.Fojtík Martin73Los Brňos0250040660350031120
16.Niedoba Pavel75Göteborg, Swe014004003015002216
17.Lank Zdeněk74Liberec024003016005002318
18.Malina Václav73Ruzyně, Singing Rock024004003015002316
19.Herodes Martin79HO Zlín034005003025002517
20.Klap David75BB Klan025004046004002619
21.Straka Jaroslav77Jaruška Brumlovka064004003025002816
22.Sennelön Henrik69Göteborg, Swe015004003004001116
23.Spilka Martin77VSAK Chemie Praha014004003004001115
24.Rydval Tomáš81NO Gravity014002003005001114
25.Hegr Karel71Beroun015002003004001114
26.Paprsek Martin84Rock Plast Zábřeh025005004004001218
27.Tomanec Rostislav65Triop, TJ TŽ Třinec003004026004001217
28.Rozsypal Ála73Přírodní vědy025004003004001216
29.Brodský Břéťa80ČB Pavouk002003003025001213
30.Havel Jan78Makak035003003004001315
31.Sládek Tomáš82BB Klan034003003003001313
32.Fišer Michal81BB Klan045002004005001416
33.Mílek Michal81OV044002004004001414
34.Sládeček Milan87Skalka Přerov055004003003001515
35.Zedník Miloslav67Mladá Boleslav002003055005001515
36.Štefko Robert77CCCBBB054002004004001514
37.Matoušek David79Zevl Team002005004004000015
38.Kurc David90BB Klan003004003004000014
39.Kawinek Petr77Ústí nad Labem002004003004000013
40.Pavlů Karel73HO Hoření Paseky002004003004000013
41.Aulický Michal82HO Bělá003003003004000013
42.Kero Timo73Göteborg, Swe002004003004000013
43.Chejn Vilém0002003004003000012
44.Sadílek Martin83Brno002004003003000012
45.Nováček Jan83Brno002004003003000012
46.Tamchyna Petr81Praha002004003003000012
47.Dragoun Jiří70HO Beroun, Ultra Ant002003004003000012
48.Hroch Petr78za všechny002003003004000012
49.Plot Martin81Beroun002003003004000012
50.Gavač Mišo75SEK HO Senica002004002004000012
51.Chudoba David74USK Plzeň002002003004000011
52.Čermák Lukáš80Killer002003003003000011
53.Zuzka Zdeněk70002002002005000011
54.Szymanský Filip82BB Klan002004002003000011
55.Dopita Tomáš79HO Bělá001003002004000010
56.Dražan Jaroslav84OV002003002003000010
57.Řehák Milan79BB Klan, AIX002003002003000010
58.Hanáček Roman77USK Plzeň00100200200400009
59.Vích Pavel84Brumlovka00100300200300009
60.Řitička Ondra86Brno00100200200300008
61.Máca Martin84HO Bělá00200200100300008
62.Tuček Martin80CC00100200100300007
63.Pecka Dan80Sklep00100200100300007

Ženy kvalifikace

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1
pt 
 
pz 
 
 B2
pt 
 
pz 
 
 B3
pt 
 
pz 
 
 B4
pt 
 
pz 
 
 SUM
 
pt 
 
 
pz 
 
1.Kotasová Věra77Ocún, RP, Van Gansenwinkel1191181161110444433
2.Rajfová Silvie89Triop, Sokol Brno 1119118116219454432
3.Rajfová Lucie86Triop, Sokol Brno 1119118116019334432
4.Nagyová Silvie77Brno119118116019334432
5.Lipenská Helena77Sun Sport, Sensor, HO Vertikal Brno119118116019334432
6.Förander Jenny0Göteborg, Klätter klubb119118116018334431
7.Zemanová Alena77BB Klan119118116004333327
8.Ulrichová Zuzka84BB Klan219017116003233325
9.Kero Mia75Göteborg, Klätter klubb119017226004233426
10.Bílková Karina88Ultra Ant015004116003112218
11.Hamplová Zuzka81BB Klan004004216004121118


Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Foto dne:
Grotta del Areonauta
?
 Databáze cest:
Všechny cesty (122849)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zenová Zahrada 5C Žleby
Nebezpečí Laviny 6A Rudice
Šifra 6A+ Rudice
Nový Svět 5B Rudice
Děda Lebeda 6A+ Rudice
Nově komentované:
Dunivá Kateřina 7+/8- Velká
Bublina 7- Velká
Silkroad Xc Labák - Levý Břeh
Traverz Doprava 5A Blanenské Bouldery
Silkroad Xc Labák - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: volby 2017 | Re: volby 2017 | Re: Ach ta prázdná klišé ... | Re: volby 2017 | Re: Ach ta prázdná klišé ... | Re: Ach ta prázdná klišé ... | Re: volby 2017 | Re: volby 2017 | Re: volby 2017 | Re: volby 2017 |

 Nové komentáře:
Re: Zitra suche? | Re: ach jo | Re: Zitra suche? | Zitra suche? | Re: ach jo | ach jo | letos je konec | Gratulace!! | Orel Tomy | Re: Skalák |

 Kde to vře:
Mont Blanc: 2 Češi zahynuli během 24 hodin (47)
Češi uspěli na Mistrovství Slovenské republiky v lezení dětí (36)
Adam Ondra trochu jinak: Češi si svobody a demokracie neváží (32)
Mezinárodní setkání Paklenice (25)
SP v obtížnosti a rychlosti Xiamen, Čína (22)
Adam Ondra z pokusu o 1.výstup v Arcu: Nedali jsme to (17)
Urban Boulder Race 2017 (17)
Prachovské skály jsou opravdu mokré! (15)
US:Vzal si život poté, co přežil lavinu, v níž umřela jeho dívka (13)
Data Trust Mistrovství České Republiky v lezení na obtížnost (12)

 Nově v inzerci:
merino Icebreaker mens eday ls hz | Dámské lezečky La Sportiva Katana | Poncho | Skialp set Black Diamond 166cm + Diamir Freeride | Dámské lezečky La Sportiva | Boulder BW Praha | Pracovní příležitost | lezečky | calanques | lano Tendon 34 m |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2017 je nejlepší?
 4 Wheel Bob USA 
 732 
 Afghánské odmítnutí CZE 
 594 
 Alpine Route SVK 
 577 
 Alpine Wall Tour PLN 
 515 
 Annapurna 3 - Unclimbed AUT/DEU 
 6401 
 Back to heights CZE 
 507 
 Bijící srdce boulderingu CZE 
 609 
 Dhaulagiri, ascenso a la montana blanca ARG 
 576 
 Expedice Gasherbrum CZE 
 542 
 Go Big or Go home! - in search for the perfect wave DEU 
 558 
 Humla ESP 
 556 
 Chasing Niagara USA 
 540 
 Chris Bonington - Life and Climbs ITA 
 505 
 Into Twin Galaxies - A Greenland epic AUT/DEU 
 556 
 Jugando a Escalar ESP 
 537 
 Lezení na písku - sedmdesátá léta CZE 
 798 
 Linka nad Rájem CZE 
 552 
 Malishan - Taiwan Canyoning Expedition DEU 
 534 
 Mar Álvarez. No Logo ESP 
 538 
 Monte Sarmiento - die weiße Diva DEU 
 496 
 Monviso Mon Amour ITA 
 511 
 Mrazivá poezie na jasankách CZE 
 506 
 Norge Lysefjord CZE 
 510 
 Obsesja PLN 
 497 
 Obyčajní chlapci SVK 
 498 
 Prohibido escalar ESP 
 547 
 REEL ROCK 11: Boys In The Bugs USA 
 502 
 REEL ROCK 11: Brette USA 
 491 
 REEL ROCK 11: Dodos Delight USA 
 487 
 REEL ROCK 11: Young Guns USA 
 493 
 Rock Empire 8a: Dvě holky ve velké stěně CZE 
 661 
 Shifting Dreams GBP/FRA 
 492 
 Smím prosit CZE 
 585 
 Spradventure CZE 
 705 
 The Elements CZE 
 520 
 The Eyes of God DEU 
 498 
 The Unknown GBP 
 507 
 Tupendeo - One Mountain, Two Stories CHE 
 512 
 Utečenci do Afriky CZE 
 504 
 W!nteractivity FRA 
 476 


Cestovní pojištění objednejte na Srovnejto.cz.
Mají přímo sekci cestovní pojištění na hory.
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  cookies       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.