LEZEC
OBCHOD
DISKUSE
INZERCE
ANKETY
ODKAZY
PRŮVODCE
MAPY
FOTKY
VIDEO
jméno
heslo
Registrace
| Žula nevaruje.
Hledání cesty
Hledání na Lezci
Metodika
Trénink
Oblasti
Reportáže
Knihy
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Závody
SP Salt Lake City (03.05)
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
ČP obtížnost Praha (18.05)
Žebříček
Cesty:
38.Nosek 10298
39.Galeová 10269
40.Kohout 10262
Bouldry:
38.Kohout 8675
39.Indrák 8606
40.Bureš 8600
Hory:
9.Švihálek 5320
10.Černý 5126
11.Chomová 4792
Výsledky
EP boulder Klagenfurt (26.04)
ČP obtížnost Brno (20.04)
SP Wujiang (12.04)
Deníčky
5563 lezců
1099294 cest
Nové přelezy:
Working Cl 11-/11
Pao De Que 7b
Moai 7C
Litle Boy 7C
Aurora Bor 8a+
Les Sirene 8a
Madame Pom 9+
Scorpions 8a
Flying Dre 7C+
Neandrtále 7C+
Stěny
Hala v tělocvičně základní školy Strž
- Dvůr Králové nad Labem
Singing rock caffé
- Vysoké Tatry
Stěna Holešov
- Holešov
Prodejny
Rock Point - Palác Flóra
- Praha 3
HOLAN SPORT
- Praha 2
HUDYsport
- Jablonec nad Nisou
Kontakt
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Deníček - Šindel Petr (PEN)
Jak na vlastní deníček
Klasifikační tabulka
Info
Cesty
TopTen
Stat.
Grafy
Koment. (2)
Typ:
vše
skály
bouldry
hory
Styl:
vše
solo
RP
PP
OS
flash
AF
Rok:
vše
plovoucí rok
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1996
Od:
do:
Datum
Cesta
Oblast
Klas
Body
Styl
P
12.08.2022
Chaucroute Et Vieilles Croutes
La Saume
8a
1000
PP
10.08.2022
La Tordeuse De Mélezes
Entraygues
8a
1000
PP
11.07.2022
Todesverschneidung
Frankenjura
9
953
flash
10.07.2022
Merci Beaucoup
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
11.06.2022
Tanec S Vlkmi
Harmanec - Bystrická Dolina
10+/11- [11-]
1175
PP
18.04.2022
Criogenetica
Medveja
8a+
1050
PP
10.03.2022
Happy Birthday
Medveja
8b
1100
PP
31.12.2021
Teta Liza
Mišja Peč
7a
700
PP
19.09.2021
Developer
Harmanec - Bystrická Dolina
9
900
PP
19.09.2021
Mamon
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
972
OS
29.05.2021
Ragnarök L1
Harmanec - Bystrická Dolina
9+/10-
1000
PP
22.05.2021
Kamarát Do Dažďa L1
Harmanec - Bystrická Dolina
9
900
PP
16.05.2021
Instagram
Harmanec - Bystrická Dolina
9+/10-
1000
PP
03.06.2020
Kurovrah
Súľov
9+
1072
OS
30.05.2020
Aquarius
Harmanec - Bystrická Dolina
9+/10- [9+]
1000
PP
3
15.05.2020
Skat
Ostaš
Xa
856
PP
2
10.05.2020
Louskaček
Ostaš
IXc
872
OS
10.05.2020
Hranomat
Ostaš
Xa
856
PP
2
09.05.2020
Arachnofobie
Ostaš
Xb
900
PP
08.05.2020
Citová Investice
Ostaš
IXb
822
OS
08.05.2020
Via Lucie
Ostaš
IXa
772
OS
08.05.2020
Total Brutal
Ostaš
Xa
972
OS
26.04.2020
Chameleon
Krkavka
10
1106
PP
2
25.04.2020
Krkavčí Matka
Krkavka
9+/10-
1053
flash
23.04.2020
Farao Přímo
Panteon
Xa [Xb]
850
PP
22.04.2020
Panta Rhei
Panteon
Xa
972
OS
20.04.2020
Rosný Bod
Ostaš
Xb
914
RP
2
19.04.2020
Hodnota Tuktuduku
Ostaš
Xa
972
OS
17.04.2020
Orion
Ostaš
IXc
750
PP
16.04.2020
Proxima Centauri
Ostaš
IXb
706
PP
2
20.02.2020
L´Uomo Inutile
Padaro
7c+
956
PP
2
18.02.2020
Ali Agca
Ranzo
8a+
1056
PP
2
03.01.2020
Sangit
Massone
7b
922
OS
03.01.2020
Loacher
Massone
7b+
972
OS
01.01.2020
C`e Qualcuno
Massone
7c
1022
OS
31.12.2019
Sulla Pancia
Massone
7c+
956
PP
2
14.09.2019
Štyri Myši
Harmanec - Bystrická Dolina
10+ [10/10+]
1150
PP
05.08.2019
Beaute De Chine
Tournoux
8a+
1050
PP
02.08.2019
Cost Of Freedom
Tournoux
8a
1000
PP
27.07.2019
Pourquoi
Foron
8b
1100
PP
14.07.2019
Kúzelný Tanec
Harmanec - Bystrická Dolina
10-
1056
PP
2
13.07.2019
Magické Ruky
Harmanec - Bystrická Dolina
9+
960
RP
30.06.2019
4 Nity
Harmanec - Bystrická Dolina
10
1100
PP
22.06.2019
6 MM L1
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
903
flash
22.06.2019
Valar Morghulis
Harmanec - Bystrická Dolina
10- [10-/10]
1050
PP
02.06.2019
Kuriatko
Harmanec - Bystrická Dolina
9+
956
PP
2
01.05.2019
Zátišie Bikín
Súľov
10-
1050
PP
22.04.2019
Zaphot
Frankenjura
9-/9
997
OS
19.04.2019
The Old One Needs A Cold One
Frankenjura
10-/10 [10]
1075
PP
17.04.2019
Simon
Frankenjura
10-
1050
PP
02.01.2019
Ciuspino
San Siro
7a
822
OS
02.01.2019
Mad Professor
San Siro
7b+
972
OS
02.01.2019
San Valentino
San Siro
7c
1022
OS
13.10.2018
Divergencia
Harmanec - Bystrická Dolina
9+
956
PP
2
29.09.2018
Autista
Harmanec - Bystrická Dolina
10+
1150
PP
16.09.2018
Koza
Porúbka
9+
956
PP
2
12.08.2018
Lúzer
Jelenec
10
1100
PP
11.08.2018
Fesil
Harmanec - Bystrická Dolina
9+ [9-]
956
PP
2
22.07.2018
Čarovná Dáma
Jelenec
9
906
PP
2
05.07.2018
Zanzibar
Jelenec
10-/10
1075
PP
17.06.2018
Obsidián
Harmanec - Bystrická Dolina
9+/10-
1000
PP
27.04.2018
La Marroncita L2
Oliana
8b
1100
PP
23.04.2018
De Picos Pardos
Oliana
8b
1100
PP
17.04.2018
Santa Linya L1
Santa Linya
8b
1100
PP
14.04.2018
Opium
Santa Linya
7c
906
PP
2
10.04.2018
Penélope Cruz
Margalef
7c
1022
OS
06.04.2018
Efecte 2000
Terradets
8a
1122
OS
06.04.2018
El Latido Del Miedo
Terradets
8a
1006
PP
2
05.04.2018
L´Adrecador
Terradets
8a+
1050
PP
03.04.2018
Doctor Feelgood
Margalef
8a
1000
PP
02.04.2018
Sátiva Patática
Margalef
8a
1000
PP
23.03.2018
El Ofertón
Margalef
8a
1006
PP
2
23.03.2018
Supernani
Margalef
7c [7c+]
900
PP
17.03.2018
Camino A La Perdición
Margalef
8a+
1050
PP
15.03.2018
Zona 0
Siurana
8a+/8b [8a+]
1081
PP
2
11.03.2018
Toni Kaneloni
Margalef
8a+
1050
PP
11.03.2018
Artisans
Margalef
7c [7c+]
914
RP
2
09.03.2018
Festa Fotre
Margalef
7c
1022
OS
08.03.2018
Transilvania
Margalef
8a
1000
PP
25.02.2018
El Bufa
Chulilla
8a [7c+/8a]
1122
OS
22.02.2018
El Rey De La Palanca
Chulilla
7c+
1072
OS
19.02.2018
La Montana Mágica L1
Chulilla
8a+/8b
1075
PP
17.02.2018
Hipotermia
Chulilla
7c
1022
OS
15.02.2018
Planeta Namek
Chulilla
8a
1122
OS
15.02.2018
Bricopaco
Chulilla
7c+
1072
OS
15.02.2018
Tequila Sunrise
Chulilla
8a [7c+/8a]
1122
OS
13.02.2018
Metralleta Joe
Chulilla
7b+
972
OS
13.02.2018
Kaplan
Chulilla
7a
822
OS
13.02.2018
Los Incrédulos
Chulilla
7c+
1072
OS
12.02.2018
Nivelúngalos
Chulilla
7c
1022
OS
12.02.2018
El Diablo Viste De Prana
Chulilla
7c+
956
PP
2
10.02.2018
Las Clochas De Targa
Chulilla
8a+ [8a/8a+]
1056
PP
2
10.02.2018
El Remanso De Las Mulas
Chulilla
7c+
1072
OS
18.12.2017
Galaktika
Mišja Peč
8a+ [8a/8a+]
1056
PP
2
18.12.2017
Iglu
Mišja Peč
8a
1000
PP
28.09.2017
Vranie Oko
Jelenec
10-
1050
PP
05.08.2017
Delirium Tremens
Adršpach
Xb
900
PP
02.07.2017
Železobeton
Adršpach
Xa
850
PP
02.07.2017
Větroplach
Adršpach
Xa
850
PP
21.05.2017
Twitter
Harmanec - Bystrická Dolina
9+/10-
1000
PP
20.05.2017
Pu-Erh
Harmanec - Bystrická Dolina
10+
1150
PP
01.04.2017
Rainman
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
972
OS
11.03.2017
Viaggi Stellari...Nel Porno Pa
Padaro
8a
1000
PP
10.03.2017
Drago D´Argento
Padaro
7c
1022
OS
27.10.2016
Mara
Buzetski Kanjon
7c
1022
OS
26.10.2016
Rocket Max
Kompanj
8b
1100
PP
26.10.2016
Powder War
Kompanj
7c [7b+/7c]
953
flash
03.09.2016
Pokánie Teroristek
Jelenec
10-
1050
PP
14.08.2016
Murarz IV
Dolina Bedkowska
7c [9]
953
flash
13.08.2016
Murarz III.- Koniec Epoki
Dolina Bedkowska
8a [9+]
1006
PP
2
29.07.2016
Profík
Jelenec
9+/10-
1006
PP
2
24.07.2016
Kudlibabka
Havrania Skala - Necpaly
9- [9-/9]
972
OS
24.07.2016
Kristínka
Havrania Skala - Necpaly
9 [9/9+]
1022
OS
24.07.2016
Nekonečný Príbeh
Havrania Skala - Necpaly
8+ [9-]
872
OS
09.07.2016
Samurajská Šľapka
Havrania Skala - Necpaly
9+/10-
1000
PP
09.07.2016
Pyroman
Jelenec
9
906
PP
2
09.07.2016
Caballo
Jelenec
9+/10-
1000
PP
07.07.2016
Straty A Nálezy
Jelenec
10-
1050
PP
18.06.2016
Inferno
Harmanec - Bystrická Dolina
10-
1050
PP
11.06.2016
Blackout
Harmanec - Bystrická Dolina
10-/10
1075
PP
30.04.2016
Tao
Belá
9+
960
RP
30.04.2016
Adorácia
Belá
10
1100
PP
26.03.2016
Neuvedeno
Narango
8a+
1056
PP
2
24.03.2016
Neuvedeno
Narango
8a+
1056
PP
2
23.03.2016
Rimorsi
Narango
8b
1100
PP
16.11.2015
Karisma
Mišja Peč
8b+
1150
PP
08.11.2015
Obdobie Dažďov
Harmanec - Bystrická Dolina
9-/9
997
OS
08.11.2015
Neskorý Zber
Harmanec - Bystrická Dolina
9-/9
997
OS
29.10.2015
The Walking Death
Narango
8a
1006
PP
2
22.08.2015
Django
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
856
PP
2
22.08.2015
Pustovník
Harmanec - Bystrická Dolina
10-
1050
PP
07.08.2015
Krv A Zvratky
Turniská
9
900
PP
25.06.2015
Alien
Súľov
8b [10]
1100
PP
13.06.2015
Hadimrška
Súľov
7c+ [9+]
956
PP
2
11.06.2015
Koniec Sveta
Harmanec - Bystrická Dolina
10
1100
PP
16.05.2015
Exitus
Belá
9/9+
931
PP
2
03.05.2015
Ten Istý Tanec
Belá
10-
1050
PP
22.03.2015
Chupacabra Variant
Súľov
8a [9+/10-]
1000
PP
26.02.2015
Halley Bob
Narango
8a+
1050
PP
01.11.2014
Nevím
Narango
7c+
1072
OS
29.10.2014
In Bibita
Narango
7c+
1072
OS
28.10.2014
Down To The Waterline
Narango
7c
1022
OS
27.10.2014
Randa
Massone
8a+
1050
PP
12.10.2014
Staroba Na Krku
Šturec
10-
1050
PP
30.08.2014
Freischwimmer
Frankenjura
8+ [8+/9-]
872
OS
30.08.2014
High Gravity Day
Frankenjura
9+
1072
OS
27.08.2014
Witchcraft
Frankenjura
10-
1050
PP
15.06.2014
Miško
Demänovská Dolina - Machnatô
10-
1103
flash
15.06.2014
Usmiata Kristínka
Demänovská Dolina - Machnatô
7c/7c+
1047
OS
14.06.2014
Supercesta
Demänovská Dolina - Machnatô
9+/10-
1000
PP
25.05.2014
Semtex
Porúbka
8+
872
OS
25.05.2014
Kríza Stredného Veku
Porúbka
10-
1050
PP
24.05.2014
Rock Faun
Porúbka
7
622
OS
24.05.2014
Rajka
Porúbka
9-
972
OS
24.05.2014
Monzun
Porúbka
9-/9
997
OS
10.05.2014
Tornádo - Variant
Demänovská Dolina - Machnatô
9+/10- [9/9+]
1000
PP
10.05.2014
Fantazmagória V2.1
Demänovská Dolina - Machnatô
9+/10-
1053
flash
09.05.2014
Zmutovaná Generácia
Demänovská Dolina - Machnatô
10-/10
1075
PP
20.04.2014
Tour De France
Prečín
9
953
flash
20.04.2014
Riadený Šmyk
Prečín
9+
956
PP
2
20.04.2014
Čogolisa
Prečín
9+
956
PP
2
20.04.2014
Hrana SS
Prečín
7+/8-
722
OS
19.04.2014
Tady Ježek Nepíchá
Súľov
7a [8/8+]
822
OS
10.04.2014
Lachez Le Troupeau
St. Léger Du Ventoux
8a
1006
PP
2
10.04.2014
Profésseur Baba
St. Léger Du Ventoux
8a+
1050
PP
08.04.2014
Piedra Salvage
St. Léger Du Ventoux
6b+
672
OS
08.04.2014
Piedra Salvage
St. Léger Du Ventoux
6b+
672
OS
08.04.2014
Le Torcheur D´Elefants
St. Léger Du Ventoux
6c+
772
OS
07.04.2014
Les Lecture DAnne Alphabete
St. Léger Du Ventoux
8a
1122
OS
22.03.2014
Koala
Súľov
8b/8b+ [10+/11-]
1125
PP
15.02.2014
Balu
Súľov
8a+ [10-]
1050
PP
19.10.2013
Double Fantasie
Súľov
8+
760
RP
19.10.2013
Hakunamatata
Súľov
9+/10-
1000
PP
05.10.2013
Dio
Súľov
10+
1150
PP
25.08.2013
Lilien
Harmanecká Jaskyňa
10-
1050
PP
24.08.2013
Morálna Kríza
Harmanecká Jaskyňa
10-/10
1081
PP
2
11.08.2013
Hypochonder
Harmanecká Jaskyňa
10-
1056
PP
2
10.08.2013
Nekrológ
Harmanecká Jaskyňa
10-/10
1075
PP
21.07.2013
Anakonda
Višňové
10+
1150
PP
13.07.2013
Anna K
Višňové
10-/10
1075
PP
06.07.2013
Die Zwei Muskeltiere
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
04.07.2013
Eraserhead
Frankenjura
8+/9-
922
OS
04.07.2013
Molotow
Frankenjura
10-/10
1081
PP
2
01.07.2013
Cappuccino
Frankenjura
9-/9
928
flash
01.07.2013
Das Spiel Ist Aus
Frankenjura
9/9+
1047
OS
27.06.2013
Schnulleralarm
Frankenjura
10
1100
PP
25.06.2013
Knochensammler
Frankenjura
9
906
PP
2
25.05.2013
Stoka
Súľov
9+/10-
1000
PP
25.05.2013
Olymp
Súľov
10
1100
PP
23.05.2013
Súľovske Návraty
Súľov
10 [10-/10]
1100
PP
07.05.2013
Antiblockier System
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
06.05.2013
Magic Sound Wave
Frankenjura
10-
1056
PP
2
05.05.2013
Lochverstärker
Frankenjura
9+
1003
flash
04.05.2013
Blitzaktion
Frankenjura
8+
872
OS
03.05.2013
Fingerfood
Frankenjura
10-
1050
PP
19.04.2013
Nový Opus
Súľov
10-
1050
PP
08.04.2013
Blood Sugar Sex Magic
Mišja Peč
8a/8a+ [8a]
1025
PP
20.02.2013
La Presenza
Val Pennavaire
8a
1000
PP
3
19.02.2013
Super Wives
Val Pennavaire
8a+
1050
PP
3
17.02.2013
Kiffaro
Val Pennavaire
8a
1000
PP
22.09.2012
Der Letzte Tanz
Frankenjura
9-
972
OS
22.09.2012
Trainspotting
Frankenjura
10-/10 [10-]
1075
PP
22.07.2012
Desperado
Frankenjura
10-
1050
PP
21.07.2012
Geschenk
Frankenjura
9
1022
OS
20.07.2012
Graue Eminenz
Frankenjura
9
953
flash
20.07.2012
Holyfield
Frankenjura
10-/10
1075
PP
19.07.2012
Treibjagd
Frankenjura
9-
972
OS
26.05.2012
Kudlanka
Holštejn
10+
1150
PP
06.05.2012
Evoluce
Holštejn
10
1100
PP
01.05.2012
Liebe Ohne Chance
Frankenjura
9
953
flash
30.04.2012
Out Of Berlin
Frankenjura
9+/10- [10-]
1000
PP
3
23.04.2012
Němá Barikáda
Holštejn
9+/10-
1000
PP
22.04.2012
Nejdelší Havárka
Holštejn
9 [9/9+]
953
flash
03.03.2012
Caffe Espresso
Mišja Peč
8a+
1050
PP
20.11.2011
Matamaros
Mišja Peč
7c
900
PP
18.11.2011
Ptičja Perspektiva
Mišja Peč
8a+
1050
PP
23.10.2011
Olymp Variant
Súľov
10-
1050
PP
30.09.2011
Chasin´ The Train
Frankenjura
9
900
PP
29.09.2011
Hitchhike The Plane
Frankenjura
9/9+
1047
OS
28.09.2011
Thor´s Hammer
Frankenjura
10-
1050
PP
21.08.2011
Die Vollendung
Frankenjura
8+
872
OS
21.08.2011
Lernpause
Frankenjura
9-
972
OS
19.08.2011
Nimué
Frankenjura
9-/9
997
OS
19.08.2011
L’Eau Rage
Frankenjura
9+/10-
1122
OS
19.08.2011
Respektlos
Frankenjura
10
1100
PP
3
18.08.2011
Nullkommanix
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
23.07.2011
Brumík
Súľov
8c [10+]
1200
PP
16.07.2011
Herkules
Súľov
8b [10]
1100
PP
16.07.2011
Woki Style
Súľov
7c+ [9+]
950
PP
04.07.2011
Stalingrad
Frankenjura
9-
972
OS
02.07.2011
Ruptur
Frankenjura
10-
1056
PP
2
02.07.2011
Verbindung
Frankenjura
10-
1050
PP
15.06.2011
Blow Job
Zillertal
7b+
972
OS
15.06.2011
Persona Non Grata
Zillertal
8b
1100
PP
14.06.2011
Tannen Judas
Zillertal
7c
1022
OS
29.05.2011
Velký Haremheb
Višňové
10+
1150
PP
23.04.2011
Zarathustra
Súľov
10
1100
PP
30.03.2011
Meďa Beďa
Súľov
8b [10]
1100
PP
16.11.2010
Indijanka
Osp
6a+
572
OS
15.11.2010
Matičkov Svet
Osp
8b
1100
PP
15.11.2010
Super Hik
Osp
6c
722
OS
14.11.2010
Dedek Mraz
Osp
6c
1
AF
14.11.2010
Jonathan Livingstone
Osp
7a
710
RP
14.11.2010
Galeb
Osp
7a+/7b
897
OS
31.10.2010
Pikova Dama
Mišja Peč
8b
1100
PP
27.10.2010
Gorenjski Šnops
Mišja Peč
8b
1100
PP
3
16.10.2010
The Long Run
Osp
6c+/7a
797
OS
16.10.2010
Genezis
Súľov
8b+ [10+]
1150
PP
23.07.2010
Caramello
Zillertal
8b
1100
PP
08.06.2010
Nový Zákon
Súľov
10
1100
PP
30.04.2010
Kaj Ti Je Deklica?
Mišja Peč
8b+
1150
PP
03.04.2010
Sreča Vrtnice L2
Mišja Peč
8b
1100
PP
18.03.2010
Chiquita
Mišja Peč
8b
1100
PP
13.03.2010
Marioneta
Mišja Peč
8b/8b+
1135
RP
23.10.2009
Avec Vue Sur Mémér
St. Léger Du Ventoux
7c+/8a
1097
OS
23.10.2009
Sous L´Ceil De La
St. Léger Du Ventoux
7c+
1072
OS
20.10.2009
Le Pouvoir De La Chatte
Lourmarin
8a [7c+/8a]
1122
OS
19.10.2009
Le Mur Des Six Clopes
St. Léger Du Ventoux
8b/8b+ [8b]
1125
PP
5
30.09.2009
Bauernplus Direkt
Massone
8a+
1050
PP
3
29.09.2009
Troppo Schwar
Massone
8b
1100
PP
25.09.2009
Sámer Issa
Holštejn
10
1100
PP
20.09.2009
Aerodrom
Holštejn
8+
872
OS
19.09.2009
Princ A Chuďas
Holštejn
9
900
PP
12.09.2009
Kobra
Višňové
11- [10+/11-]
1200
PP
28.08.2009
Kašpárkův Hrobeček
Holštejn
10
1100
PP
15.08.2009
Němý Kašpárek
Holštejn
10-
1050
PP
25.07.2009
Sněhurka A 7 Ostrých Pokusů
Holštejn
10-
1050
PP
18.07.2009
Zagrilla
Višňové
8a+ [10-]
1050
PP
05.07.2009
Krátká Křeč
Sloup
9+
1003
flash
04.07.2009
Sofia
Sloup
9+
1003
flash
28.06.2009
Brazílie
Sloup
8
753
flash
28.06.2009
Bangladéš
Sloup
10-
1050
PP
14.06.2009
Hradní Spára
Holštejn
10-
1050
PP
09.03.2009
Gospodar Prstenov
Mišja Peč
7c+
1003
flash
09.03.2009
Hobit
Mišja Peč
7c
953
flash
08.03.2009
Uživancija
Mišja Peč
8a
1006
PP
2
20.09.2008
Ultimo Dubbio
Massone
7a+ [7b]
872
OS
16.09.2008
Gameboy Plus
Massone
8a
1122
OS
16.09.2008
Meglio Un Giallo
Massone
7c
1022
OS
15.09.2008
Il Vizietto
Massone
7c
1022
OS
15.09.2008
Il Cattivo Ist Überall
Massone
7c
1022
OS
17.08.2008
Bonsai
Massone
7c
1022
OS
05.07.2008
Dlaňák
Adršpach
7B
800
solo
28.06.2008
Los Brňos
Višňové
11-
1200
PP
18.05.2008
Genéza
Višňové
9
910
RP
03.04.2008
Super Maratona
Massone
8b/8b+ [8b]
1131
PP
2
02.04.2008
Maratona
Massone
8b
1100
PP
4
07.03.2008
Bastilja L2
Mišja Peč
8a+
1050
PP
02.02.2008
Albanski Konjak L2
Mišja Peč
8a
1000
PP
27.10.2007
Tretje Tisočletje L1
Mišja Peč
8a [6b]
1006
PP
2
23.10.2007
Strelovod
Mišja Peč
8c
1200
PP
19.08.2007
Tušenie Ničoty
Višňové
9+
950
PP
04.08.2007
Makarón
Višňové
10/10+
1125
PP
01.07.2007
Panter
Višňové
10+
1150
PP
12.05.2007
Grado Dipendenti
Massone
7c+ [7c]
1072
OS
12.05.2007
Super Attico
Massone
7c+
1072
OS
11.05.2007
Shaved Beaver
Massone
7c
953
flash
11.05.2007
Cannabis
Massone
7b+
972
OS
11.05.2007
Rubagotti
Massone
7c
1022
OS
11.05.2007
Pilotwings
Massone
7c
1022
OS
11.05.2007
Disneland
Massone
7c
1022
OS
10.05.2007
La Cucina
Massone
8a
1000
PP
10.05.2007
Fuego
Massone
8b
1100
PP
29.04.2007
Černá Zmije
Labské Údolí - Levý Břeh
7c+ [Xb]
956
PP
2
14.04.2007
Maraton
Višňové
10-
1050
PP
06.04.2007
Marjetica
Mišja Peč
8b/8b+
1125
PP
10.03.2007
A Bout De Souffle
Peillon
8b
1100
PP
09.03.2007
Batman
Peillon
7c+
1072
OS
08.03.2007
La Femme Adultere
Peillon
7b+
972
OS
07.03.2007
Physical Graffiti
La Turbie
7b+
972
OS
06.03.2007
Le Corbeau
Peillon
8a
1006
PP
2
08.07.2006
Piánovka
Adršpach
VIIIa
572
OS
08.07.2006
Hrana Pádů
Adršpach
VIIIb
1
AF
07.07.2006
Stará Cesta
Adršpach
VIIIa
572
OS
07.07.2006
Pravá Tvář
Adršpach
VIIIa [VIIIb]
572
OS
06.07.2006
Bumerang
Teplické Skály
9+/10- [Xc]
1014
RP
2
27.05.2006
Kerberos
Súľov
8a/8a+ [9+/10-]
1031
PP
2
23.05.2006
Siwia
Súľov
10
1100
PP
13.05.2006
Hanibal
Súľov
10-
1050
PP
07.05.2006
Ombra Del Lupo
Ceredo
7c
953
flash
07.05.2006
Wonderwall
Ceredo
8a
1006
PP
2
06.05.2006
Anima Mundi
Ceredo
8b+
1150
PP
26.04.2006
Malý Kerberos
Súľov
9+/10-
1006
PP
1
26.04.2006
Kodiac
Súľov
10-/10
1075
PP
20.03.2006
FFMeuh
St. Léger Du Ventoux
7c+
956
PP
2
19.03.2006
Le Mythomane
St. Léger Du Ventoux
7c+ [7c+/8a]
950
PP
15.03.2006
Hilti Blues
St. Léger Du Ventoux
8a
1006
PP
2
13.03.2006
La Prince Du Latique
St. Léger Du Ventoux
8a+
1050
PP
3
19.02.2006
Hugo In Popaj
Mišja Peč
8a+/8b [8a+]
1081
PP
2
18.02.2006
Preobrazba
Mišja Peč
7c/7c+ [7c+]
935
RP
19.11.2005
Izgubljeni Sin
Mišja Peč
8a+
1050
PP
3
20.09.2005
Garwali Porter
Himaláje GARHWAL
9+/10-
1000
PP
4
04.06.2005
Abadžikra
Višňové
10/10+
1125
PP
14.05.2005
Missing Link
Mišja Peč
8b+
1150
PP
14.05.2005
Hugo
Mišja Peč
7c/7c+
935
RP
30.04.2005
Black Diamond
Súľov
10-
1050
PP
23.04.2005
Archa
Súľov
9-/9
997
OS
25.10.2004
Reve De Papillon
Buoux
8a
1000
PP
20.10.2004
Dis Moi Qui Tu Hais, Je Te D..
St. Léger Du Ventoux
8a/8a+
1031
PP
2
01.10.2004
Dolce Follia
Ceredo
7b+
972
OS
01.10.2004
Scontro Finale
Ceredo
8a+
1050
PP
4
16.09.2004
Skala
Višňové
10
1100
PP
11.09.2004
Kumm Ombo
Višňové
10
1100
PP
27.05.2004
Haremheb
Višňové
10/10+
1125
PP
22.05.2004
Alkatraz
Teplické Skály
Xb
906
PP
2
18.04.2004
Skurutí Běh
Labské Údolí - Levý Břeh
8a [Xb]
1000
PP
4
18.04.2004
El Niňo
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
872
OS
17.04.2004
Šílený Tanec
Labské Údolí - Levý Břeh
8a+/8b [XIa]
1075
PP
3
16.04.2004
Vychytralý Plán
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
864
RP
1
00.04.2004
Diretta Dell´altro Mondo
Ceredo
7a
822
OS
00.04.2004
Supercanna
Ceredo
7b+
972
OS
00.04.2004
Zaquete
Ceredo
7c
1022
OS
00.04.2004
Apokastasis
Ceredo
8a+
1103
flash
00.04.2004
L´eterno Riposo
Ceredo
8a+
1056
PP
2
00.04.2004
Petra
Ceredo
7b+
972
OS
00.05.2003
Abrege, Nief!
St. Léger Du Ventoux
8b
1100
PP
6
00.04.2003
Oáza Harmonie
Súľov
10-
1050
PP
3
30.10.2002
Lahko Noč Irena
Mišja Peč
8b
1100
PP
mnoho
00.00.2002
První Vráska
Labské Údolí - Levý Břeh
9- [IXc]
864
RP
2
00.00.2002
Žaludeční Likér
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
00.00.2002
Bestseller
Labské Údolí - Levý Břeh
9 [Xa]
906
PP
2
00.00.2001
Highlander
Mišja Peč
10-/10 [8a+/8b]
1075
PP
mnoho
00.00.2000
Total Free Jazz
Skalnatá Dolina
8+/9- [8+]
922
OS
00.00.2000
Samsara
Mišja Peč
8a
1000
PP
3
00.00.2000
Bezzubý Yuchen
Labské Údolí - Levý Břeh
9 [Xa]
953
flash
00.00.1999
Sonce V Očeh
Mišja Peč
8a+
1050
PP
00.00.1999
Mrtvaški Ples
Mišja Peč
10- [8b]
1050
PP
mnoho
00.00.1999
Zub Času
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
00.00.1999
Tvrdolín
Labské Údolí - Levý Břeh
9- [IXc]
903
flash
00.00.1996
No Man's Land
Buoux
7a+ [7b]
872
OS
00.00.0000
Corto
Mišja Peč
8a
1053
flash
Celkem:
370198
Reklama:
Foto dne:
Na pláni
Databáze cest:
Všechny cesty
(174686)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Latte Piú 6b+ Cavedine
Fróna Direkt 6- Müglitztal
Pata Mata 7B+ Ostaš
Nachmelená Vopice VIIIb Prachov
Jemně Mě Ji Mni VIIIb Prachov
Nově komentované:
Aprílový Děti Narovnání 7 Rájov
Krok Od Pekla Xa Skály U Sosnové
Aprílový Děti Narovnání 7 Rájov
Eat Yourself Fitter 7b Wye Creek
Cirkulace Proudění 7B -
Nově v diskusi:
Re: PALLAVICINI - inzerce
|
Re: PALLAVICINI - inzerce
|
Re: PALLAVICINI - inzerce
|
Re: PALLAVICINI - inzerce
|
PALLAVICINI - inzerce
|
Re: Lezení v lokalitě Prosečnice-Lom Doubí
|
Re: Lezení v lokalitě Prosečnice-Lom Doubí
|
Re: Lezení v lokalitě Prosečnice-Lom Doubí
|
Osvetimanska jehla
|
Re: Požádejte o naléhavou půjčku ještě dnes.
|
Nové komentáře:
Re: Super!
|
asi jo...
|
Re: krása!
|
Re: Zmije
|
Re: Zmije
|
Re: Skvelej
|
Re: Skvelej
|
Re: jsou tam hvězdičkový věže a cesty?
|
Re: ..
|
..
|
Kde to vře:
Komentované návrhy usnesení pro Valnou hromadu ČHS
(69)
Vyšel průvodce Adršpach I.
(50)
Adam Ondra a Ela Adamovská k přípravě na olympijskou kvalifikaci
(43)
Boulder Na pláni
(36)
Foto: Karabinou propíchnutá dlaň ruky lezce při pádu
(19)
Valná hromada ČHS 2024
(13)
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
(9)
ZykyCup
(9)
Brazílie - Rio de Janiero - březen/duben
(8)
Film: Stefano Ghisolfi a selhávání v Burden of Dreams a Silence
(5)
Nově v inzerci:
Hledám horolezce na PALLAVICINI
|
Jumar
|
Set friendů (flexor)
|
Helma Petzel Hrubice
|
Lano Mammut 60m
|
Solární panel 40w
|
Parťák na hory,kolo,lezení
|
Arcteryx
|
Osprey Variant 37 + 10
|
Rokytnice/J. St-Pá
|
Anketa:
Jaký je váš názor na dodržování lezeckých pravidel?
Plně je respektuji
599
Většinou respektuji, záleží na konkrétní situaci
608
Mám s tím problém, sem tam dodržuji
657
Nezajímá mě to, lezu podle svého.
579
Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy
Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu
MegaUbytko.cz
v sekci
chaty a chalupy pronájem
. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete
ubytovanie na Slovensku
, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce
chaty na prenájom
.
lezec
diskuse
ankety
odkazy
průvodce
fotky
video
*rss*
ochrana osobních údajů
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.