LEZEC
OBCHOD
DISKUSE
INZERCE
ANKETY
ODKAZY
PRŮVODCE
MAPY
FOTKY
VIDEO
jméno
heslo
Registrace
| Jasně že mám dobrej štand holka! Jistím tě za pěknej strom (pssst) -eček :)
Hledání cesty
Hledání na Lezci
Metodika
Trénink
Oblasti
Reportáže
Knihy
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Závody
SP Salt Lake City (03.05)
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
ČP obtížnost Praha (18.05)
Žebříček
Cesty:
47. 10085
48.Richter 10079
49.Čech 10050
Bouldry:
47.Chochola 8450
48.Šauli 8409
49.Zíma 8403
Hory:
9.Švihálek 5320
10.Černý 5126
11.Chomová 4792
Výsledky
EP boulder Klagenfurt (26.04)
ČP obtížnost Brno (20.04)
SP Wujiang (12.04)
Deníčky
5560 lezců
1099038 cest
Nové přelezy:
Menší Post 9
Menší Post 9
River Raid 10+
Nuda V Jab 9
Krkavčí Ma 9+/10-
Chameleon 10
Krkavčí Ma 9+/10-
Hradní Spá 10-
Letní Krás 7C+
Roňin 7c
Stěny
A-ProSystem s.r.o.
- Most
Orel Břeclav
- Břeclav
Venkovní lezecká stěna ZŠ Habrmanova
- Česká Třebová
Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Futurum
- Ostrava 1
HUDYsport
- Praha 2
HUDYsport
- Praha 1
Kontakt
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Deníček - Fiala Aleš (Aleš Fiala)
Jak na vlastní deníček
Klasifikační tabulka
Info
Cesty
TopTen
Stat.
Grafy
Koment. (17)
Typ:
vše
skály
bouldry
hory
Styl:
vše
RP
PP
OS
flash
Rok:
vše
plovoucí rok
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1994
1993
Od:
do:
Datum
Cesta
Oblast
Klas
Body
Styl
P
10-
8a+
04.12.2018
Nueve Zeta
Chulilla
8a+
1050
PP
10
21.06.2015
Nový Opus
Súľov
10-
1050
PP
15
9+/10-
8a
23.11.2019
La Boca De La Voz
Chulilla
8a
1000
PP
18
13.03.2019
El Cachalote
Chulilla
8a
1000
PP
5
25.11.2018
La Casica Del Malaire
Chulilla
8a
1000
PP
7
12.05.2018
Nymfa
Súľov
9+/10-
1000
PP
50
21.03.2018
Entre Dos Caminos
Chulilla
8a
1000
PP
8
01.06.2017
Chupacabra Variant
Súľov
9+/10-
1000
PP
50
30.03.2017
El Agente Naranja
Chulilla
8a
1000
PP
12
05.11.2016
Altos, Guapos Y Fuertes
Chulilla
8a
1000
PP
5
23.08.2016
Samurajská Šľapka
Havrania Skala - Necpaly
9+/10-
1000
PP
8
30.10.2015
Super Cantina Marina
Chulilla
8a
1000
PP
4
08.05.2014
Opus Dei
Súľov
9+/10-
1000
PP
13
01.10.2013
Sokol
Súľov
9+/10-
1000
PP
20
19.09.2009
Skurutí Běh
Labské Údolí - Levý Břeh
8a [Xb]
1000
PP
35
31.03.2009
La Crema
Siurana
8a
1000
PP
4
23.02.2008
Oktoberfest
Mišja Peč
8a
1000
PP
18
26.10.2006
Primera Linea
Terradets
8a
1000
PP
6
9+
7c+
21.03.2017
El Diedro Mata L1+L2
Chulilla
7c+
956
PP
2
10.11.2019
Happy People
Chulilla
7c+
950
PP
4
25.05.2019
Kurovrah
Súľov
9+
950
PP
13
06.12.2018
Pim Pam Pons L1+L2
Chulilla
7c+ [7c/7c+]
950
PP
8
23.11.2017
Moon Safari
Chulilla
7c+
950
PP
6
17.11.2017
El Remanso De Las Mulas
Chulilla
7c+
950
PP
6
12.03.2017
Siempre Se Puede Hacer Menos 1
Chulilla
7c+
950
PP
5
29.10.2016
El Rey De La Palanca
Chulilla
7c+
950
PP
5
20.10.2016
Los Incrédulos
Chulilla
7c+
950
PP
4
13.08.2016
Kristínka
Havrania Skala - Necpaly
9+ [9/9+]
950
PP
6
18.04.2016
Tabula Rasa
Súľov
7c+ [9+]
950
PP
6
30.03.2016
Puceta De Llançol
Siurana
7c+
950
PP
5
12.05.2015
Tao
Belá
9+
950
PP
6
11.04.2014
Hadimrška
Súľov
7c+ [9+]
950
PP
10
18.11.2013
Čogolisa
Prečín
9+
950
PP
9
02.11.2013
Hakunamatata
Súľov
9+ [9+/10-]
950
PP
6
08.05.2012
Černá Zmije
Labské Údolí - Levý Břeh
7c+ [Xb]
950
PP
30
25.10.2009
Magne Ton Cul, Pas Ma Voie
St. Léger Du Ventoux
7c+ [7c]
950
PP
12
17.10.2008
L´Escamarla
Siurana
7c+
950
PP
8
05.04.2008
JSFK
Mišja Peč
7c+
950
PP
7
22.10.2006
Energia Positiva
Terradets
7c+
950
PP
3
17.10.2005
L´Assiette C´Est Plus
St. Léger Du Ventoux
7c+ [7c]
950
PP
26.06.2004
Scarabeus
Súľov
9+
950
PP
10
9/9+
7c/7c+
27.11.2016
Jumper
Súľov
9/9+
925
PP
4
09.10.2013
Nový Ležiak
Súľov
9/9+
925
PP
35
06.06.2008
Rukama To Není
Holštejn
9/9+
925
PP
8
21.03.2008
Rock´n´roll
Mišja Peč
7c/7c+
925
PP
20
24.02.2008
Hugo
Mišja Peč
7c/7c+
925
PP
30
24.11.2006
Preobrazba
Mišja Peč
7c/7c+ [7c+]
925
PP
14
06.08.2005
Prdnutie - Prodloužení
Višňové
9/9+
925
PP
15
9
7c
11.03.2019
Sex Symbol
Chulilla
7c
1022
OS
18.09.2015
Dítě Představ
Panteon
Xb
910
RP
5
30.10.2013
Hore
Súľov
9
910
RP
7
25.10.2013
Rockstars
Súľov
9
910
RP
5
22.11.2007
Oro Puro
Mišja Peč
7c
910
RP
10
12.06.2004
Hrana 1624
Súľov
9
910
RP
10
06.11.2018
Barreiros
Chulilla
7c
906
PP
2
06.11.2015
Nivelúngalos
Chulilla
7c
906
PP
2
27.10.2015
Un Día Llamado Milagro
Chulilla
7c
906
PP
2
02.05.2009
Boulevard
Nago
7c
906
PP
2
25.03.2009
Solos A Solas
Siurana
7c
906
PP
2
12.10.2008
Antológica
Margalef
7c
906
PP
2
11.10.2008
Festa Fotre
Margalef
7c
906
PP
2
08.10.2008
Papágora
Siurana
7c [7b+]
906
PP
2
27.04.2008
Abissi
Massone
7c
906
PP
2
07.12.2022
Las Lágrimas De Cristo
Chulilla
7c
900
PP
5
28.11.2022
No Guías Vampiro
Chulilla
7c
900
PP
7
09.03.2022
El Trampolín A La Gloria
Chulilla
7c
900
PP
4
05.04.2019
Los Caminantes L1+L2
Chulilla
7c [7c+]
900
PP
4
12.11.2018
Cap I Cua
Chulilla
7c
900
PP
3
11.08.2018
Bottom Feeder
Cheakamus Canyon
5.12d
900
PP
4
28.03.2018
The Kessel Run L1
Chulilla
7c
900
PP
11
09.03.2018
Super Zeb
Chulilla
7c
900
PP
3
20.11.2017
El Capataz Incapaz L1
Chulilla
7c
900
PP
6
10.11.2016
El Diedro Mata L1
Chulilla
7c
900
PP
3
19.10.2016
Morir De Éxito
Chulilla
7c
900
PP
4
18.08.2016
Kartágo
Havrania Skala - Necpaly
9 [9-]
900
PP
4
28.03.2016
La Refineria
Siurana
7c
900
PP
6
22.10.2015
Huyendo De La Estética
Chulilla
7c
900
PP
3
07.05.2015
Sťahovaví Vtáci
Belá
9
900
PP
7
20.04.2015
L´Écume Des Pierres
St. Léger Du Ventoux
7c
900
PP
10
21.02.2015
Jonagold
Osp
7c
900
PP
5
05.11.2014
Vyvětvení
Súľov
7c [9]
900
PP
12
01.11.2014
Thierry Gole Comme Une Baleine
St. Léger Du Ventoux
7c
900
PP
5
27.10.2014
Polka Des Ringards
Buoux
7c
900
PP
10
12.06.2014
Teória Slávy
Porúbka
9
900
PP
16
18.04.2014
Pandora
Súľov
7c [9/9+]
900
PP
3
22.03.2014
Tour De France
Prečín
9
900
PP
16
22.02.2014
Eolo
Osp
7c
900
PP
5
02.12.2013
Super Sok
Osp
7c
900
PP
4
20.09.2013
Trativod
Porúbka
9
900
PP
6
30.08.2013
No Name
Sloup
9
900
PP
12
11.08.2012
Phar Lap
Holštejn
9
900
PP
25
06.06.2012
Tobogán
Manínska Úžina
9
900
PP
16
27.04.2012
Nejdelší Havárka
Holštejn
9 [9/9+]
900
PP
11
27.09.2009
Il Cattivo Ist Überall
Massone
7c
900
PP
8
17.06.2009
Extáze
Holštejn
9
900
PP
7
02.04.2009
Cleptomanía
Siurana
7c
900
PP
3
30.03.2009
La Corva De La Felicitat
Margalef
7c
900
PP
5
11.06.2008
Vertikální Pokušení
Labské Údolí - Levý Břeh
7c [Xb]
900
PP
6
02.05.2008
Pilotwings
Massone
7c
900
PP
15
06.07.2007
Poctivá Robota
Labské Údolí - Levý Břeh
7c [Xa]
900
PP
3
27.06.2007
Real Future
Sloup
9
900
PP
5
16.06.2007
Bestseller
Labské Údolí - Levý Břeh
7c [Xa]
900
PP
20
02.06.2007
Epita
Holštejn
9
900
PP
4
06.04.2007
Pinot
Mišja Peč
7c
900
PP
4
19.03.2007
Eroi Di Pietra
Ceredo
7c
900
PP
3
18.02.2007
Flash Dance
Mišja Peč
7c
900
PP
9
21.10.2006
Occident
Terradets
7c
900
PP
4
24.05.2006
Impressia
Súľov
9
900
PP
6
17.03.2006
Star'nac
St. Léger Du Ventoux
7c
900
PP
4
25.10.2005
Moby Dick En Vue
St. Léger Du Ventoux
7c
900
PP
15.06.2005
Odins Rache
Adlitzgräben
9
900
PP
30.10.2004
Vent De Sable
Buoux
7c
900
PP
6
28.09.2004
Žebřík
Lukov
9
900
PP
10
30.05.2004
Genéza
Višňové
9
900
PP
10
08.05.2003
Chapeau Pointu
St. Léger Du Ventoux
7c
900
PP
6
05.05.2003
Harlem Désire
Buoux
7c
900
PP
10
22.06.2002
Hrana 1624
Súľov
9
900
PP
5
27.06.1999
Brunhilda
Súľov
9 [9-/9]
900
PP
10
9-/9
7b+/7c
28.04.2020
Kostěj
Dobřečov
9-/9 [9]
881
PP
2
30.08.2016
Django
Harmanec - Bystrická Dolina
9-/9 [9-]
881
PP
2
08.09.2013
Monzun
Porúbka
9-/9
881
PP
2
24.09.2016
Neskorý Zber
Harmanec - Bystrická Dolina
9-/9
875
PP
6
03.09.2015
Semifinále
Manínska Úžina
9-/9
875
PP
11
15.10.2011
Archa
Súľov
9-/9
875
PP
4
24.05.2009
Deprese
Sloup
9-/9
875
PP
7
27.09.2008
Letecká Havárka
Holštejn
9-/9
875
PP
4
25.06.2008
Psycho Light
Sloup
9-/9
875
PP
5
04.08.2005
Prijoša
Višňové
7b+/7c [9-/9]
875
PP
15.06.2002
Na Pamiatku Braňovi
Súľov
9-/9
875
PP
10
9-
7b+
25.09.2019
Bhudda’s Eyes
Leonidio
7b+
972
OS
06.11.2016
Futurama
Chulilla
7b+
972
OS
29.10.2015
Rescate En El Oasis
Chulilla
7b+
972
OS
19.10.2015
Revuelta En El Frenopático
Chulilla
7b+
972
OS
19.10.2015
Los Francéses
Chulilla
7b+
972
OS
16.04.2015
Arquée Pieds Tendre
St. Léger Du Ventoux
7b+ [7c]
972
OS
28.07.2019
Bratislava
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
860
RP
4
10.05.2013
Rodeo - Variant
Súľov
9-
860
RP
5
30.06.2003
Bláznivý Projekt
Súľov
9-
860
RP
5
28.05.2003
Odyssey
Nago
7b+
860
RP
3
10.03.2022
Un Ojo De Mi Car
Chulilla
7b+
856
PP
2
06.04.2019
Gofio Askatu
Chulilla
7b+
856
PP
2
15.03.2018
El Comité
Chulilla
7b+
856
PP
2
26.03.2017
Flojo De Pies
Chulilla
7b+
856
PP
2
25.09.2016
Provokácia
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
856
PP
2
04.09.2016
Facebook
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
856
PP
2
12.04.2016
Súľov Náš Každodenný
Súľov
7b+ [9-]
856
PP
2
03.09.2013
Rajka
Porúbka
9-
856
PP
2
24.08.2013
Hranomat
Ostaš
Xa
856
PP
2
22.06.2013
Stoupův Blbý Název
Sloup
9-
856
PP
2
07.06.2012
Finále '88
Skalka Pri Trenčíne
9-
856
PP
2
07.06.2012
Halucinačná
Skalka Pri Trenčíne
9-
856
PP
2
13.10.2011
CD
Súľov
9-
856
PP
2
07.05.2009
Per Sempre Mary
Nago
7b+
856
PP
2
11.05.2007
Cannabis
Massone
7b+
856
PP
2
21.05.2006
Kreuzzug Ins Glück
Adlitzgräben
9-
856
PP
2
06.05.2006
En Chaussons Sur La Tete A K..
St. Léger Du Ventoux
7b+
856
PP
2
30.04.2006
Quand Je Vois Tes Yeux
St. Léger Du Ventoux
7b+
856
PP
2
15.04.2006
Nikita
Mišja Peč
7b+
856
PP
2
18.02.2006
Minulet
Mišja Peč
7b+
856
PP
2
10.12.2022
Angunia
Oropesa
7b+
850
PP
3
15.03.2022
2001 Una Odisea Espacial
Collegats
7b+
850
PP
3
17.10.2021
Krvavý Román
Teplické Skály
Xa
850
PP
8
03.09.2021
Divokej Bill
Teplické Skály
Xa
850
PP
7
09.10.2020
Výlety Do Snů
Ostaš
Xa
850
PP
10
11.09.2020
Letí Vrány Letí Letí
Adršpach
Xa
850
PP
6
08.05.2020
Total Brutal
Ostaš
Xa
850
PP
9
28.04.2020
Kostěj Varianta A
Dobřečov
9-
850
PP
11
08.09.2018
Lost And Found
Echo Canyon
5.12c
850
PP
3
04.11.2017
La Casa De Los Tullidos
Sella
7b+ [7c]
850
PP
4
20.10.2017
Prasiatko Babe
Súľov
9-
850
PP
7
06.05.2017
Stopy Arašidov
Súľov
7b+ [9-]
850
PP
20
22.04.2017
Komu Zvoní Hrana
Súľov
7b+ [9-]
850
PP
3
28.08.2016
House Party
Křížový Vrch
Xa
850
PP
4
09.08.2016
Monarchie
Teplické Skály
Xa
850
PP
4
24.07.2016
Nekonečný Príbeh
Havrania Skala - Necpaly
9-
850
PP
6
25.06.2016
Kill Bill
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
850
PP
4
19.02.2016
Si Puo Fare
Osp
7b+ [7b]
850
PP
5
12.09.2015
Návrat Ke Kořenům
Teplické Skály
Xa
850
PP
4
30.05.2015
Salto Mortale
Křížový Vrch
Xa
850
PP
12
31.10.2014
La Belle Au Bois Dormant
St. Léger Du Ventoux
7b+
850
PP
5
19.09.2014
Sportovní Minuty
Adršpach
Xa
850
PP
7
12.06.2014
Erektus
Porúbka
9-
850
PP
6
02.04.2014
Kultovka
Súľov
7b+ [9-]
850
PP
4
07.01.2014
Fiesta
Rudice
9-
850
PP
12
19.10.2013
Kde Ťa Vedú
Prečín
9-
850
PP
3
29.09.2013
Hrana Finale
Skalka Pri Trenčíne
9-
850
PP
7
20.08.2013
Flash Dance
Sloup
9-
850
PP
20
17.06.2013
Vlkův Nářek
Holštejn
9-
850
PP
3
10.05.2013
Kompromis
Súľov
9-
850
PP
19.04.2013
Ufo
Súľov
9-
850
PP
7
03.04.2012
Fragile - Střední Dolez
Osp
7b+
850
PP
6
05.11.2011
Bon-sens
Manínska Úžina
9-
850
PP
kdysi+5
13.10.2011
Chicago
Súľov
9-
850
PP
3
12.02.2011
Pasja Radost
Mišja Peč
7b+ [7b]
850
PP
12
11.09.2010
Dítě Představ
Žleby
9-
850
PP
5
17.04.2010
Volání Divočiny
Holštejn
9-
850
PP
4
13.06.2009
No Future
Sloup
9-
850
PP
10
13.05.2009
Princ A Chuďas
Holštejn
9- [9]
850
PP
6
10.05.2009
Direkt Drive
Sloup
9-
850
PP
4
19.09.2008
San Diego
Holštejn
9-
850
PP
8
01.05.2008
Only Locals
Massone
7b+
850
PP
10
28.10.2007
Runo
Mišja Peč
7b+
850
PP
7
12.08.2007
Věčně Bez Peněz
Holštejn
9-
850
PP
4
11.06.2007
Memory Of Jena
Štramberk
9-
850
PP
8
05.05.2007
Hugolina
Mišja Peč
7b+
850
PP
8
19.10.2006
Aquest Any Si
Rodellar
7b+
850
PP
3
15.09.2006
Bezzubý Yuchen
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
850
PP
5
03.05.2005
Figa
Mišja Peč
7b+
850
PP
16.08.2004
Generácia Hippies
Višňové
9- [9]
850
PP
4
27.03.2004
Tout Va Bien
Buoux
7b+
850
PP
4
09.03.2004
Du Miel Entre Tu Sienns
St. Léger Du Ventoux
7b+ [7c]
850
PP
4
29.09.2003
Stranger Than Paradise
Buoux
7b+
850
PP
3
29.06.2003
Spomienka
Súľov
9-
850
PP
5
29.06.2003
Bytčiansky Ležiak
Súľov
9- [8+/9-]
850
PP
5
30.05.2003
Dago
Nago
7b+
850
PP
4
08.05.2003
Magne Ton Cul, Pas Ma Voie
St. Léger Du Ventoux
7b+ [7c]
850
PP
5
15.04.2003
Motýl
Súľov
9-
850
PP
5
20.05.2002
Netopier
Manínska Úžina
9-
850
PP
10
8+/9-
7b
22.09.2019
Hurry Up And Wait
Leonidio
7b
922
OS
22.09.2019
I’d Even Grow A Mustach Ext.
Leonidio
7b
922
OS
10.03.2019
Ajo Y Estaca
Chulilla
7b
922
OS
07.11.2018
La Paz Del Borrego
Chulilla
7b
922
OS
12.03.2018
El Jinete Loco
Chulilla
7b
922
OS
25.02.2018
El Catador De Sake
Chulilla
7b
922
OS
06.03.2017
Segui Lluitan
Chulilla
7b
922
OS
11.11.2016
Rastreator Y Su Pedro Policia
Chulilla
7b
922
OS
27.10.2016
Animula Vagula Blandula
Chulilla
7b
922
OS
03.11.2015
Cantalobos
Chulilla
7b
922
OS
20.10.2015
Dale Duro Negro
Chulilla
7b
922
OS
22.03.2009
Gamba Gamba
Siurana
7b
922
OS
22.10.2006
Jam Sesión
Terradets
7b
922
OS
1
24.09.2003
Ricoco
Ceuse
7b
922
OS
01.05.2003
Le Short Dans Le Trou
St. Léger Du Ventoux
7b
922
OS
06.11.2018
Deep Perpal
Chulilla
7b
853
flash
07.11.2017
Final D'Estiu
Sella
7b
853
flash
06.09.2015
Duplex
Súľov
8+/9- [9-]
853
flash
02.04.2019
Los Caminantes
Chulilla
7b
814
RP
2
04.11.2018
Las Siete Brujas
Chulilla
7b
814
RP
2
24.10.2006
Penya Xunga
Terradets
7b
814
RP
2
18.07.2014
Red Bull
Porúbka
8+/9-
810
RP
5
31.03.2012
Daleč Stran Je Sodni Dan
Osp
7b
810
RP
7
11.08.2007
Moon Light Shadow Direkt
Sloup
8+/9-
810
RP
4
06.12.2023
La Ninfómana Virtual
Alaro
7b
806
PP
2
16.11.2022
Tropic
Araya
7b
806
PP
2
02.11.2021
Fleck
Collegats
7b
806
PP
2
16.01.2020
Energierauber
Kompanj
7b
806
PP
2
17.09.2019
Adartes
Leonidio
7b
806
PP
2
29.08.2019
Skoré Uzdravenie
Harmanec - Bystrická Dolina
8+/9-
806
PP
2
07.09.2018
Le Bleu Du Ciel
Acephale
5.12b
806
PP
2
28.07.2018
My Two Bits
Echo Canyon
5.12b
806
PP
2
26.02.2018
Maricon El Último
Chulilla
7b
806
PP
2
19.09.2017
Tetris
Echo Canyon
5.12a
806
PP
2
28.03.2017
Mi Juicio En Un Vicio
Chulilla
7b
806
PP
2
08.03.2017
Lobes No
Chulilla
7b
806
PP
2
29.10.2016
El Americano
Chulilla
7b
806
PP
2
15.10.2016
Animaculos De La Placa
Chulilla
7b
806
PP
2
09.09.2016
Jack Daniels
Harmanec - Bystrická Dolina
8+/9- [8+]
806
PP
2
03.12.2015
Joint
Osp
7b
806
PP
2
21.10.2014
Soft Connerie
St. Léger Du Ventoux
7b
806
PP
2
22.03.2014
Undo
Prečín
8+/9- [8]
806
PP
2
03.01.2014
5000-ka
Prečín
8+/9-
806
PP
2
17.08.2013
Mistrův Mistr
Holštejn
8+/9-
806
PP
2
01.06.2013
Ribana
Skalka Pri Trenčíne
8+/9-
806
PP
2
06.05.2009
Nausica
Nago
7b
806
PP
2
04.05.2006
Bille De Clown
St. Léger Du Ventoux
7b
806
PP
2
22.04.2006
Panta Rhei
Súľov
8+/9-
806
PP
2
18.03.2006
Le Linceul De Penelope
St. Léger Du Ventoux
7b
806
PP
2
18.02.2006
Tortuga 1
Mišja Peč
7b
806
PP
2
17.11.2005
Ptičja Perspektiva L1
Mišja Peč
7b
806
PP
2
31.03.2024
Resaka
Pinell De Brai
7b
800
PP
4
23.03.2024
Ka-Ta-Tumba
Pinell De Brai
7b
800
PP
5
08.03.2024
Ya Era Hora
Chulilla
7b
800
PP
4
13.02.2023
Il Principe Di Via Pondares
Kompanj
7b
800
PP
4
12.03.2022
El Regalito
Chulilla
7b
800
PP
4
06.03.2022
El Precio De La Codicia
Chulilla
7b
800
PP
7
27.02.2022
Smigol L1+L2
Chulilla
7b
800
PP
3
15.11.2021
Vermella Directa
Arbolí
7b
800
PP
04.03.2020
La Indecisa
Sella
7b
800
PP
3
03.03.2020
Todos Los Caminos Condocen
Sella
7b [7b+]
800
PP
7
07.12.2018
El Cachalote L1
Chulilla
7b
800
PP
3
05.08.2018
Bug's Life
Echo Canyon
5.12b
800
PP
3
25.07.2018
Power Of Youth
Echo Canyon
5.12b
800
PP
3
01.11.2017
Oceano
Sella
7b
800
PP
3
28.05.2015
Vlk
Belá
8+/9-
800
PP
3
23.03.2015
Banje
Osp
7b
800
PP
3
08.03.2015
Futurama
Prečín
8+/9-
800
PP
3
26.01.2015
Mlado Vino
Osp
7b
800
PP
9
25.01.2015
Pariški Vrt
Osp
7b
800
PP
4
30.07.2014
Žákův Žák
Holštejn
8+/9-
800
PP
5
17.07.2013
Geneze Varianta
Sloup
8+/9-
800
PP
10
03.10.2012
Pohled Do Budoucna
Sloup
8+/9- [8+]
800
PP
5
14.11.2010
Godla L1
Mišja Peč
7b
800
PP
10
16.10.2010
Uncle Ben
Mišja Peč
7b
800
PP
8
06.05.2010
Captain Crochet
Buoux
7b
800
PP
5
17.11.2009
Kindergarten Direkt
Mišja Peč
7b
800
PP
6
15.11.2009
Nido
Mišja Peč
7b
800
PP
5
25.07.2009
Nejdelší Den
Holštejn
8+/9-
800
PP
3
11.03.2009
Nina
Mišja Peč
7b [7a+]
800
PP
4
03.05.2008
Duracell
Massone
7b
800
PP
4
26.10.2005
Tout Est Chaos
St. Léger Du Ventoux
7b
800
PP
05.06.2005
Meine Kuh Trägt Himmelblaue ..
Adlitzgräben
8+/9-
800
PP
3
16.08.2004
Ego
Višňové
8+/9-
800
PP
6
23.08.2003
Auch Ein Philosoph Ernährt S..
Adlitzgräben
8+/9-
800
PP
4
29.05.2003
Culo Dritto
Nago
7b
800
PP
3
09.05.2002
Culo Dritto
Nago
7b
800
PP
4
01.05.2000
Age Of Dream
Buoux
7b
800
PP
3
05.04.1994
Le Hasard Fait Bien Les Choses
Buoux
7b
800
PP
12
28.03.1994
Pas De Pet
Buoux
7b
800
PP
8
21.09.1993
La Cojuration Des Imbeciles
Buoux
7b
800
PP
15
8+
7a+/7b
15.03.2014
Galeb
Osp
7a+/7b
781
PP
2
8+
7a+
22.09.2023
Falafalafal
Leonidio
7a+
872
OS
23.03.2023
Arachni Ext.
Leonidio
7a+
872
OS
22.03.2023
Commando
Leonidio
7a+
872
OS
09.11.2018
El Magnate Del Tomate
Chulilla
7a+
872
OS
07.03.2018
Samba Man, Kombi Style
Chulilla
7a+
872
OS
02.03.2018
Serengueti
Chulilla
7a+
872
OS
24.11.2017
Acorralado
Chulilla
7a+
872
OS
08.03.2017
Blocando Dos
Chulilla
7a+
872
OS
05.03.2017
El Pescador De Oncejos
Chulilla
7a+
872
OS
25.03.2016
Chanidanger
Arbolí
7a+
872
OS
25.03.2016
Per Tutatis
Arbolí
7a+
872
OS
23.03.2016
La Morena De Montsant
Siurana
7a+ [7a]
872
OS
23.03.2016
Purgandus Populus
Siurana
7a+ [7a]
872
OS
27.10.2015
Sendero Sinuoso
Chulilla
7a+
872
OS
22.04.2015
La Porte Des Champs Elyséés
St. Léger Du Ventoux
7a+
872
OS
06.10.2008
Crosta Pánic L1
Siurana
7a+
872
OS
03.05.2008
Messico E Nuvole
Bassilandia
7a+ [7a]
872
OS
22.03.2007
Ceredoleso
Ceredo
7a+
872
OS
1
21.10.2006
Pasta Sin Agua
Terradets
7a+
872
OS
1
15.10.2006
Lansia
Terradets
7a+
872
OS
1
13.07.2006
Sarajevo
Cliffbase
7a+
872
OS
1
16.06.2005
Namenlos
Adlitzgräben
8+
872
OS
13.11.2018
Pim Pam Pons L1
Chulilla
7a+ [7a]
803
flash
06.03.2018
La Miguel Goméz
Chulilla
7a+
803
flash
24.04.2016
Otvírání Studánek
Panteon
IXc
803
flash
04.11.2015
Camina O Revienta
Chulilla
7a+
803
flash
16.10.2008
Ay Mamita
Siurana
7a+ [7a]
803
flash
19.11.2006
Skodelica Kave
Mišja Peč
7a+ [7b]
803
flash
1
28.10.2004
Clement Comme Il Respire
St. Léger Du Ventoux
7a+
803
flash
1
23.01.2016
Demolition Party
Osp
7a+
764
RP
2
15.06.2003
Vyhaslý Plamínek
Teplické Skály
IXc
764
RP
2
04.07.2023
Borůvková Varianta
Adršpach
IXc
760
RP
3
14.08.2015
Momorka
Szczeliniec Wielki
IXc
760
RP
3
01.10.2010
Alpha Centauri
Žleby
8+
760
RP
4
08.10.2006
Apollo 13
Teplické Skály
IXc
760
RP
3
11.03.2024
Mira Lo Bueno
Chulilla
7a+
756
PP
2
29.02.2020
Quita La Musica
Sella
7a+
756
PP
2
16.01.2020
Legionär
Kompanj
7a+
756
PP
2
17.11.2018
Conflicto Territorial
Chulilla
7a+
756
PP
2
06.11.2018
Operacion Datil
Chulilla
7a+
756
PP
2
08.09.2017
Daddy's Girl
Horne Lake
5.11d
756
PP
2
08.06.2016
Posledná Noc Netopiera
Skalka Pri Trenčíne
8+
756
PP
2
11.04.2015
Závej
Priedhorie
8+
756
PP
2
13.08.2013
Konference Přiblblých
Ostaš
IXc
756
PP
2
31.05.2013
Belica
Skalka Pri Trenčíne
8+
756
PP
2
31.03.2012
Poljanski Biser
Osp
7a+ [7a]
756
PP
2
02.03.2012
El Garbo
Osp
7a+ [7b]
756
PP
2
21.08.2010
Kamenný Déšť
Žleby
8+
756
PP
2
05.10.2008
Delicatessen
Siurana
7a+
756
PP
2
03.08.2008
Runway
Súľov
8+
756
PP
2
22.07.2006
Doňa Maja
Tupá Skala
8+
756
PP
2
12.03.2006
Un Monde Á Refaire
St. Léger Du Ventoux
7a+
756
PP
2
05.06.2005
Hau Den Lukas
Adlitzgräben
8+
756
PP
2
25.07.2022
Vpičilajf
Teplické Skály
IXc
750
PP
9
29.05.2022
Orang-Utah
Ostaš
IXc
750
PP
4
17.08.2021
Tichá Samota
Teplické Skály
IXc
750
PP
10
04.07.2021
Ostašská
Ostaš
IXc
750
PP
3
24.07.2020
Tečka Smrti
Ostaš
IXc
750
PP
4
26.02.2020
Cobra
Bellus
7a+
750
PP
5
18.10.2018
...a To Mi Nemůžete Udělat
Adršpach
IXc
750
PP
6
17.10.2018
Stezka Pro Cyklisty
Adršpach
IXc [IXb]
750
PP
10
07.06.2017
Čierny Bocian
Súľov
8+
750
PP
3
20.05.2017
Tensegrity
Súľov
8+
750
PP
5
25.03.2017
Peris Hilton L1
Chulilla
7a+
750
PP
3
30.04.2016
Superlewatywa
Szczeliniec Wielki
IXc
750
PP
3
27.08.2013
Louskaček
Ostaš
IXc
750
PP
5
04.05.2013
Odchod Na Párky
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc [IXb]
750
PP
6
15.04.2013
Ufo Variant
Súľov
8+
750
PP
4
28.02.2013
Epena
Osp
7a+
750
PP
3
17.04.2011
Platfus
Mišja Peč
7a+
750
PP
3
27.03.2011
Krvavica
Mišja Peč
7a+
750
PP
4
14.09.2008
Aerodrom
Holštejn
8+
750
PP
5
25.10.2007
Reksi
Mišja Peč
7a+ [7a+/7b]
750
PP
4
01.07.2007
Tvrdolín
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
4
26.05.2007
Hop Nebo Trop
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc [Xa]
750
PP
9
26.08.2006
První Vráska
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
5
12.03.2005
Du Vent Dans Les Coffres En Ba
St. Léger Du Ventoux
7a+
750
PP
20.08.2004
Im Schatten Der Fledermaus
Adlitzgräben
8+
750
PP
3
05.07.2004
Římské Lázně
Ostrov
IXc [Xa]
750
PP
4
08.05.2002
Titanic
Nago
7a+
750
PP
10
06.05.2002
Iceberg
Nago
7a+
750
PP
5
16.03.2001
No Man's Land
Buoux
7a+ [7b]
750
PP
10
8/8+
7a/7a+
15.07.2015
Wildest Dreams
Manínska Úžina
8/8+
847
OS
07.05.2006
En Attendant Mozart
St. Léger Du Ventoux
7a/7a+ [7a+]
847
OS
1
05.11.2011
Menďovi Na Pamiatku
Manínska Úžina
8/8+
735
RP
27.06.2007
Stará Plotna
Sloup
8/8+
735
RP
3
27.06.2014
Tady Ježek Nepíchá
Súľov
7a/7a+ [8/8+]
731
PP
2
05.09.2010
Jedna Dvě, Spadlá Jde
Žleby
8/8+
731
PP
2
24.05.2009
Varianta Mauglí - Šufánek
Sloup
8/8+
731
PP
2
28.04.2007
Údolní Hrana
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb/IXc
731
PP
2
22.04.2009
Zlý Sen
Sloup
8/8+
725
PP
3
19.04.2009
Janzen
Sloup
8/8+
725
PP
7
25.06.2006
Zuflucht Der Sunder
Schwarzau Im Gebirge
8/8+
725
PP
3
8
7a
25.11.2023
Pellejo De Tiburón
Sa Gubia
7a
822
OS
20.09.2023
Waldorf
Leonidio
7a
822
OS
19.09.2023
Spinaki
Leonidio
7a
822
OS
22.03.2023
Hot Rock
Leonidio
7a
822
OS
18.03.2023
Westbam Ext.
Leonidio
7a
822
OS
18.03.2023
Dr. Matte Extension
Leonidio
7a
822
OS
15.10.2022
51%
Leonidio
7a
822
OS
15.10.2022
Ace Of Spades
Leonidio
7a
822
OS
04.10.2022
Dopamine Crack
Leonidio
7a
822
OS
03.10.2022
Omixli
Leonidio
7a
822
OS
04.11.2021
Talibans Go Home
Collegats
7a
822
OS
26.09.2019
Demena Heria
Leonidio
7a
822
OS
22.09.2019
I’d Even Grow A Mustach ...
Leonidio
7a
822
OS
09.08.2019
Divergencia L1
Harmanec - Bystrická Dolina
8
822
OS
03.04.2019
Sendero Luminoso L1
Chulilla
7a [7a+]
822
OS
09.02.2019
Fritz The Cat
Kompanj
7a
822
OS
08.02.2019
Asylantin
Kompanj
7a
822
OS
21.11.2018
Dumbo Love
Chulilla
7a [6c+]
822
OS
15.08.2018
Burning Down The Couch
Murrin Park
5.11d
822
OS
25.02.2018
Sondaás
Chulilla
7a
822
OS
24.11.2017
Magic Line
Chulilla
7a
822
OS
16.11.2017
Blue Agave
Chulilla
7a
822
OS
01.11.2017
Si Te Dicen Que Cai
Sella
7a
822
OS
28.10.2017
El Ende Moniado
Sella
7a
822
OS
12.09.2017
Wings Of Desire
Skaha
5.11c
822
OS
01.09.2017
Chocolate Bunnies
Lake Louise
5.11c
822
OS
31.03.2017
Top Of The Rock
Chulilla
7a
822
OS
09.03.2017
Brazo Corto, Bolsillo Largo
Chulilla
7a
822
OS
05.03.2017
El Muro De Las Lamentaciones
Chulilla
7a
822
OS
06.11.2016
Periclonica
Chulilla
7a
822
OS
23.10.2016
Pompas Fina
Chulilla
7a
822
OS
15.10.2016
Richer Line
Chulilla
7a
822
OS
01.04.2016
Hasta La Fixe De La Polla
Siurana
7a
822
OS
01.04.2016
La Fiesta Del Mondongo
Siurana
7a
822
OS
20.03.2016
La Secallona
Siurana
7a
822
OS
19.03.2016
Viagraman
Siurana
7a
822
OS
26.10.2015
Plan Z Dos
Chulilla
7a
822
OS
19.04.2015
La Fievre Spiteuse L1
St. Léger Du Ventoux
7a
822
OS
24.01.2015
Super B
Osp
7a [6c+/7a]
822
OS
28.10.2014
Nom De Bleu L1
St. Léger Du Ventoux
7a
822
OS
20.07.2014
Kostitras
Súľov
7a [8]
822
OS
02.03.2012
Tantalove Muke
Osp
7a
822
OS
18.04.2011
Jonathan Livingstone
Osp
7a
822
OS
26.09.2009
Ludness
Massone
7a
822
OS
28.03.2009
Vells Temps
Margalef
7a
822
OS
23.03.2009
Remena Nena
Siurana
7a
822
OS
22.03.2009
El Iogurin
Siurana
7a
822
OS
09.10.2008
Junta Culata
Siurana
7a
822
OS
08.10.2008
Se M'apaga La Baldufa
Siurana
7a
822
OS
06.10.2008
Brigadistak
Siurana
7a
822
OS
06.10.2008
Lo Dejé To Blanco
Siurana
7a
822
OS
05.10.2008
Cau-tiba
Siurana
7a
822
OS
03.05.2008
Il Mare Calmo
Bassilandia
7a
822
OS
21.03.2007
Lady B
Ceredo
7a
822
OS
1
27.10.2006
Extention
Gorges Du Tarn
7a
822
OS
1
08.10.2006
Posvátné Libido Každodenní
Teplické Skály
IXb
822
OS
1
15.07.2006
Edge North
Cliffbase
7a
822
OS
1
11.07.2006
Stara Vojna
Cliffbase
7a
822
OS
1
11.07.2006
Las Vegas
Cliffbase
7a [6c+]
822
OS
1
21.05.2006
Hail Holy Hail
Adlitzgräben
8
822
OS
1
15.06.2003
Baron Prášil
Teplické Skály
8 [IXb]
822
OS
01.05.2002
Biorytmus
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
23.03.2024
Blog & Xancia
Pinell De Brai
7a
753
flash
03.12.2023
Pink Lady
Alaro
7a
753
flash
12.11.2021
Tikis Mikis
Siurana
7a
753
flash
01.11.2021
Gaudir
Collegats
7a
753
flash
30.11.2019
La Cueva De Las Galaxias
Chulilla
7a
753
flash
04.11.2019
Placebo
Chulilla
7a
753
flash
12.11.2018
Cap I Cua L1
Chulilla
7a
753
flash
03.04.2016
Costelletes Verdes
Siurana
7a [6c+]
753
flash
25.04.2015
Una Lévrotte
St. Léger Du Ventoux
7a [7a+]
753
flash
08.08.2014
Helix
Voralpsee
7a
753
flash
24.08.2013
Citová Investice
Ostaš
IXb
753
flash
11.08.2010
Ani Škrt
Rabštejn
8 [8-]
753
flash
22.03.2009
Tasta
Siurana
7a
753
flash
13.09.2008
Myší Šeď
Holštejn
8
753
flash
08.08.2008
Pozitivní Vibrace
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
753
flash
1
27.06.2007
Čína
Sloup
8
753
flash
1
24.08.2018
FFAntom Love
Echo Canyon
5.11d
714
RP
2
08.06.2018
Šachomrázomat
Adršpach
IXb
714
RP
2
17.11.2009
Frenkova
Mišja Peč
7a
714
RP
1
15.07.2006
Maestral
Cliffbase
7a
714
RP
2
12.11.2013
Itália
Prečín
8
710
RP
26.04.2013
Rodeo
Súľov
8
710
RP
26.04.2013
Žltá Mašľa
Súľov
8
710
RP
26.08.2007
Dement
Holštejn
8
710
RP
4
30.06.2007
Bledá Tvář
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb [IXa]
710
RP
3
15.09.2006
Kyselá Prdel
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
710
RP
4
25.08.2006
Slepá Ulička
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
710
RP
3
16.08.2006
Poločas Rozpadu
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
710
RP
3
19.03.2006
Le Vieil Homme Est Amer
Buoux
7a
710
RP
10
01.04.2024
El Niňato Empoderat
Pinell De Brai
7a
706
PP
2
28.03.2024
Alegria
Pinell De Brai
7a
706
PP
2
24.03.2024
Té Pila
Pinell De Brai
7a
706
PP
2
21.03.2024
Amunt Que És De Bades
Pinell De Brai
7a
706
PP
2
18.03.2024
Llegar Y Besar El Santo
Chulilla
7a
706
PP
2
13.03.2024
Placa O Plomo
Chulilla
7a
706
PP
2
23.11.2022
La Nevereta
Calles
7a
706
PP
2
22.01.2022
Queen Of Fall
Kompanj
7a
706
PP
2
15.11.2021
Salmo Ventritres
Arbolí
7a
706
PP
2
26.02.2020
El Guerrero Pacifico
Bellus
7a
706
PP
2
07.11.2019
Under The Red Hot Moon
Chulilla
7a
706
PP
2
29.08.2019
Ryšavý Kornel
Harmanec - Bystrická Dolina
8
706
PP
2
19.07.2019
Entropia
Harmanec - Bystrická Dolina
8
706
PP
2
09.06.2018
Nekonečný Příběh
Adršpach
IXb
706
PP
2
16.04.2017
Zimný Slnovrat
Súľov
8
706
PP
2
30.08.2015
Synovská
Křížový Vrch
IXb
706
PP
2
25.04.2015
Les Mots Bleus
St. Léger Du Ventoux
7a
706
PP
2
08.08.2014
König Drosselbart
Voralpsee
7a
706
PP
2
04.04.2014
Tamagoči
Súľov
7a [8]
706
PP
2
26.08.2013
Saigon
Ostaš
IXb
706
PP
2
01.05.2013
Odsun Němců
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
10.04.2012
Porodní Asistent
Holštejn
8
706
PP
2
31.03.2012
The Long Run
Osp
7a [6c+/7a]
706
PP
2
01.03.2012
Olympic
Osp
7a [7a+]
706
PP
2
12.06.2011
Veřejný Nepřítel
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
12.05.2011
Zero In Amore
La Gola
7a
706
PP
2
10.08.2010
Titanová Paráda
Rabštejn
8
706
PP
2
08.08.2010
Bravo Wolfgang
Sloup
8
706
PP
2
25.07.2010
Cesta Do Budoucnosti
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb [IXa]
706
PP
2
11.08.2008
Hospoda Na Mýtince
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
03.08.2008
Matrix
Súľov
8
706
PP
2
21.06.2008
Black Star
Sloup
8
706
PP
2
14.07.2007
Brazílie
Sloup
8
706
PP
2
10.09.2006
Geroj Bojs
Teplické Skály
IXb
706
PP
2
21.08.2004
Existenzialminimum
Adlitzgräben
8
706
PP
2
02.05.2024
Cvičme V Rytme
Křížový Vrch
IXb
700
PP
12.04.2024
Unisono
Křížový Vrch
IXb
700
PP
28.06.2023
Spolčení Hlupců
Adršpach
IXb
700
PP
6
28.10.2022
Dětský Vidle
Broumovské Stěny
IXb
700
PP
3
31.08.2022
Billa By Byla
Teplické Skály
IXb
700
PP
3
17.07.2022
Plácaní Na Holou
Teplické Skály
IXb [IXb/IXc]
700
PP
5
01.10.2021
Kapučíno
Teplické Skály
IXb
700
PP
6
23.07.2021
Bordelmama
Teplické Skály
IXb
700
PP
5
22.07.2020
Šoková Terapie Kyslíkem
Broumovské Stěny
IXb
700
PP
4
04.06.2020
Olinova
Porúbka
8
700
PP
16.04.2020
Proxima Centauri
Ostaš
IXb
700
PP
3
27.07.2019
Tri Korunky
Harmanec - Bystrická Dolina
8
700
PP
3
29.08.2014
Plechová Slepice
Ostaš
IXb
700
PP
3
11.05.2012
Čistič Viktor
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
700
PP
7
24.09.2011
Fuckovací Panna
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
700
PP
10
08.04.2011
Šípková Růženka
Rudice
8
700
PP
5
05.09.2010
Zodiac
Žleby
8
700
PP
3
11.06.2010
Harlinovi Pohrobci
Holštejn
8
700
PP
3
10.05.2008
Tajná Chodba
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
700
PP
6
08.08.2007
Matěj
Štramberk
8
700
PP
4
07.07.2007
Noční Klub
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
700
PP
4
27.01.2007
Sreča Vrtnice L1
Mišja Peč
7a [7a+]
700
PP
3
24.06.2006
Aja
Adlitzgräben
8
700
PP
3
18.06.2006
The Day The Devil Comes To G..
Adlitzgräben
8
700
PP
10
02.05.2002
Leze, Leze Po Železe
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
700
PP
5
8-/8
6c+/7a
21.06.2019
Farárova Pomsta L1
Harmanec - Bystrická Dolina
8-/8
728
flash
18.03.2007
Ceredosaurus Test
Ceredo
6c+/7a
728
flash
1
8-
6c+
01.04.2024
Fásil, No Costa
Pinell De Brai
6c+
772
OS
14.03.2023
Da Vinci Code
Leonidio
6c+
772
OS
23.11.2022
Cesta Č. 14 V Callas
Calles
6c+
772
OS
08.10.2022
Great Greece L1
Leonidio
6c+
772
OS
08.10.2022
Metalizer
Leonidio
6c+
772
OS
25.02.2020
A Lo Hecho Pecho
Bellus
6c+
772
OS
04.11.2019
El Club De Los Lisiados L1
Chulilla
6c+
772
OS
04.11.2019
L´Art De Toucher
Chulilla
6c+
772
OS
03.11.2018
La Tremenda
Chulilla
6c+
772
OS
09.06.2018
Ďábelský Superdirekt
Adršpach
IXa
772
OS
17.11.2017
Contacto Con El Space
Chulilla
6c+
772
OS
23.03.2017
La Directa Japonesa L1
Chulilla
6c+
772
OS
06.03.2017
Katixa
Chulilla
6c+ [6b+]
772
OS
05.11.2016
Embaucador
Chulilla
6c+
772
OS
06.11.2015
Orgía Sado En El Internado
Chulilla
6c+
772
OS
27.10.2015
Pasajeros Del Silencio
Chulilla
6c+
772
OS
26.10.2015
Chamarillero
Chulilla
6c+
772
OS
22.10.2015
Panza Con Panza
Chulilla
6c+
772
OS
28.05.2015
Zachovajte Paniku
Belá
8-
772
OS
08.03.2015
Amigo
Prečín
8-
772
OS
27.01.2015
Jaslice
Osp
6c+
772
OS
15.11.2014
Styx
Súľov
8-
772
OS
15.11.2014
Ábr Fábr
Súľov
8-
772
OS
29.03.2014
Baobab
Súľov
6c+ [8-]
772
OS
24.10.2012
Vedľajšie Účinky
Súľov
8-
772
OS
13.06.2008
Yellowstone
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa [IXb]
772
OS
1
26.08.2007
Jiné Časy
Holštejn
8- [7+]
772
OS
1
19.08.2007
Zaoceánské Bublinky
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
1
17.08.2007
Žlutá Zimnice
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
1
06.06.2005
Ulli-Mayer-Gedaechtnisweg
Adlitzgräben
8-
772
OS
1
10.08.2002
RAF
Teplické Skály
IXa
772
OS
10.08.2002
Stěna Železem Zdobená
Teplické Skály
IXa
772
OS
04.06.2002
Pivo Na Hrad
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
27.03.2024
Veri Veritat
Pinell De Brai
6c+
703
flash
13.11.2018
Cantina Marina
Chulilla
6c+
703
flash
07.11.2018
Todo Por El Club
Chulilla
6c+
703
flash
25.08.2017
Vodopád
Helfštýn
8-
703
flash
05.06.2016
Cherchez La Femme
Szczeliniec Wielki
IXa
703
flash
24.04.2016
Výlet Mezi Lidi
Panteon
IXa
703
flash
17.07.2015
Ringomaniak
Szczeliniec Wielki
IXa
703
flash
13.06.2013
Ulomený Chyt
Skalka Pri Trenčíne
8-
703
flash
01.08.2012
Stopy Ve Skle
Holštejn
8-
703
flash
1
10.05.2009
Rozpětí Kondora Varianta
Sloup
8- [7]
703
flash
12.06.2008
Live 8
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
703
flash
1
25.06.2017
Janova
Súľov
8-
664
RP
2
03.09.2016
Stovka
Harmanec - Bystrická Dolina
8-
664
RP
2
20.09.2013
Slnečné Dni
Porúbka
8-
664
RP
2
26.08.2007
Kotelna Crack
Holštejn
8-
664
RP
2
03.07.2007
Bílý Otec
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
664
RP
2
09.07.2022
Ycek Ywočáwkar
Teplické Skály
IXa
660
RP
5
05.08.2018
Bench With A View
Echo Canyon
5.11c
660
RP
3
26.04.2013
Nebo Nikdy Nespadne
Súľov
8-
660
RP
27.04.2007
Zub Času
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
660
RP
3
16.11.2022
Jelly Sharks
Araya
6c+
656
PP
2
12.07.2022
Cesta Pro RP
Teplické Skály
IXa
656
PP
2
01.09.2021
Generační Problém
Ostaš
IXa
656
PP
2
15.01.2020
Krankenhaus
Kompanj
6c+
656
PP
2
05.11.2019
Mayan Empire
Chulilla
6c+
656
PP
2
04.11.2019
Placebo L1
Chulilla
6c+
656
PP
2
08.08.2018
Filth Infatuated
Cheakamus Canyon
5.11c
656
PP
2
24.07.2018
DEW Line
Lake Louise
5.11c
656
PP
2
16.10.2014
Bumerang
Súľov
8-
656
PP
2
04.09.2014
Matrix
Teplické Skály
IXa
656
PP
2
11.08.2007
Rogallo Direkt
Sloup
8-
656
PP
2
27.04.2007
Písečná Bouře
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
656
PP
2
04.03.2024
Segunda Mano
Chulilla
6c+
650
PP
3
20.06.2023
Pohyby Vycpané Sojky
Adršpach
IXa
650
PP
8
05.06.2023
Lékárnické Váhy
Křížový Vrch
IXa
650
PP
4
12.08.2022
Laboratorní Potkan Z Prahy
Adršpach
IXa
650
PP
3
02.08.2022
Plod
Adršpach
IXa
650
PP
3
19.09.2021
Brexit
Teplické Skály
IXa
650
PP
6
14.08.2021
Hovnošťour
Teplické Skály
IXa
650
PP
3
31.07.2021
Cesta Pro Martina
Teplické Skály
IXa
650
PP
3
18.06.2021
Cesta Do Neznáma
Ostaš
IXa
650
PP
3
04.06.2020
Belicova
Porúbka
8-
650
PP
3
13.03.2020
Reina Madre
Sella
6c+ [6c]
650
PP
3
27.07.2019
Čarovné Nohy
Harmanec - Bystrická Dolina
8-
650
PP
3
26.08.2016
Ortel
Ostaš
IXa
650
PP
3
22.05.2016
Jízda Králů
Panteon
IXa
650
PP
3
06.08.2015
PV
Manínska Úžina
8-
650
PP
16.07.2015
Tři Stříbrný
Broumovské Stěny
IXa
650
PP
3
04.09.2014
Jampadampa
Teplické Skály
IXa
650
PP
3
24.08.2014
Urob Si Sám
Holštejn
8- [8]
650
PP
4
27.06.2013
Strach
Sloup
8- [8]
650
PP
4
13.04.2013
Artuš
Súľov
8-
650
PP
31.03.2008
Numeri
Štramberk
8-
650
PP
5
8-
6c/6c+
18.09.2018
Test Of The Ironman
Skaha
5.11b
747
OS
07.09.2018
Dale's Extender
Acephale
5.11b
747
OS
22.08.2018
Sling Thing
Heart Creek
5.11b
747
OS
28.07.2018
No Love
Echo Canyon
5.11b
747
OS
24.07.2018
Mr Rogers
Lake Louise
5.11b
678
flash
02.09.2018
Aeroflot
Lake Louise
5.11b
631
PP
2
11.08.2018
The Neutered Bovine
Cheakamus Canyon
5.11b
631
PP
2
26.07.2018
Tickornot
Echo Canyon
5.11b
631
PP
2
7+/8-
6c
24.03.2024
La Baldana Mana
Pinell De Brai
6c
722
OS
23.03.2024
Aspaitet
Pinell De Brai
6c
722
OS
01.12.2023
Intrépido
Port De Valldemossa
6c
722
OS
25.11.2023
La Peladora
Sa Gubia
6c
722
OS
19.03.2023
Seeblick
Leonidio
6c
722
OS
18.03.2023
Approach To Ext.
Leonidio
6c
722
OS
12.10.2022
40:1
Leonidio
6c
722
OS
03.10.2022
White Death
Leonidio
6c
722
OS
15.03.2022
Acat
Collegats
6c
722
OS
27.02.2022
Ivan El Terrible
Chulilla
6c
722
OS
29.02.2020
Barco Pachero
Sella
6c
722
OS
08.02.2019
Oči Dedine
Kompanj
6c
722
OS
09.11.2018
El Magnate Del Tomate L1
Chulilla
6c
722
OS
04.11.2018
Mecano En Dios
Chulilla
6c
722
OS
18.08.2018
Willie Nelson
Echo Canyon
5.11a
722
OS
18.08.2018
Crying Roof
Echo Canyon
5.11a
722
OS
16.08.2018
Pet Taxi
Cheakamus Canyon
5.11a
722
OS
15.08.2018
Pleasant Pheasant
Squamish
5.11a
722
OS
14.08.2018
Creepy Crawlers
Cheakamus Canyon
5.11a [5.10d]
722
OS
12.08.2018
Mother’s Milk
Squamish
5.11a
722
OS
12.03.2018
El Jinete Loco L1
Chulilla
6c
722
OS
06.03.2018
Se Avecina Tormenta
Chulilla
6c
722
OS
26.02.2018
Lluvia Negra
Chulilla
6c
722
OS
13.11.2017
El Ramallito
Chulilla
6c
722
OS
02.11.2017
Grillos Navajeros
Sella
6c
722
OS
31.10.2017
La Estacion De La Bruja L1
Sella
6c
722
OS
28.10.2017
Molly Highins
Sella
6c
722
OS
28.10.2017
Sonrisa Vertical
Sella
6c
722
OS
10.09.2017
Dark Don't Lie
Cheakamus Canyon
5.11a
722
OS
01.11.2016
Mentiroso
Chulilla
6c
722
OS
14.10.2016
Vacástrofe
Chulilla
6c
722
OS
25.03.2016
Pere Mata
Arbolí
6c
722
OS
20.03.2016
Malfario
Siurana
6c
722
OS
05.11.2015
La Diagonal
Chulilla
6c [6c+]
722
OS
25.10.2015
Presiscrack
Chulilla
6c
722
OS
23.10.2015
Que Hago Jugando ...
Chulilla
6c
722
OS
19.10.2015
Las Roturas
Chulilla
6c
722
OS
25.04.2015
Didoudibouda
St. Léger Du Ventoux
6c [6c+]
722
OS
26.01.2015
Črna Ovca
Osp
6c
722
OS
24.10.2014
Hold Up
St. Léger Du Ventoux
6c
722
OS
03.03.2013
Super Emil
Osp
6c [6b+]
722
OS
14.03.2024
Barbijaputa
Chulilla
6c
653
flash
02.03.2022
Bustingorri
Chulilla
6c
653
flash
07.11.2021
Abanibí
Margalef
6c
653
flash
04.12.2015
Dolgotačko
Osp
6c
653
flash
23.03.2015
Super Hik
Osp
6c
610
RP
3
15.11.2022
Mejillones Gigantes
Araya
6c
606
PP
2
04.09.2018
Gone, But Not Fotgotten
Echo Canyon
5.11a
606
PP
2
13.10.2010
Jasná Páka
Rudice
7+/8- [8-]
606
PP
2
31.03.2018
El Tiempo Se Ha Reído De Los..
Siurana
6c
600
PP
5
03.12.2015
Demolition Party L1
Osp
6c
600
PP
7+
6b+/6c
07.12.2023
Feligos 90
Alaro
6b+/6c
697
OS
7+
6b+
01.04.2024
Č. 2 V Sektoru
Pinell De Brai
6b+
672
OS
31.03.2024
No Name (vpravo Od T.J.)
Pinell De Brai
6b+
672
OS
05.03.2024
Sombra Perpetua
Chulilla
6b+
672
OS
06.12.2023
Tiesa Como Un Ajo
Alaro
6b+
672
OS
06.12.2023
Pica-Pica
Alaro
6b+
672
OS
25.11.2023
La Morgue
Sa Gubia
6b+
672
OS
19.11.2023
Felipe Cayetano Lopez Martinez
Buzetski Kanjon
6b+
672
OS
27.09.2023
Sios
Leonidio
6b+
672
OS
27.09.2023
Angel Low
Leonidio
6b+
672
OS
25.09.2023
Taraxippus
Leonidio
6b+
672
OS
22.09.2023
Anonymous Mosh
Leonidio
6b+
672
OS
13.03.2023
Striplease
Leonidio
6b+
672
OS
10.10.2022
Titox
Kyparissi
6b+
672
OS
20.01.2022
Shit Winter
Kompanj
6b+
672
OS
15.11.2021
Que Tendra El Negra?
Arbolí
6b+
672
OS
25.02.2020
El Faba De Ramonet
Bellus
6b+
672
OS
19.01.2020
Krakra
Kompanj
6b+
672
OS
26.09.2019
Terma Aristera
Leonidio
6b+
672
OS
25.09.2019
Biosphäre
Leonidio
6b+
672
OS
25.09.2019
Amiral
Leonidio
6b+
672
OS
17.09.2019
Noah
Leonidio
6b+
672
OS
17.09.2018
Brilliant Pebbles
Skaha
5.10d
672
OS
22.08.2018
Slackline King
Heart Creek
5.10d
672
OS
14.08.2018
Bullet The Blue Car
Cheakamus Canyon
5.10d [5.10c]
672
OS
11.08.2018
Light My Way
Squamish
5.10d
672
OS
07.08.2018
Polychronopolous
Cheakamus Canyon
5.10d
672
OS
28.07.2018
Pale Ale
Echo Canyon
5.10d
672
OS
26.07.2018
Graduation
Echo Canyon
5.10d
672
OS
25.07.2018
Start Line
Echo Canyon
5.10d
672
OS
30.03.2018
Berberechín Fibrao
Siurana
6b+
672
OS
13.03.2018
Smigol
Chulilla
6b+
672
OS
13.03.2018
Amor Loco
Chulilla
6b+
672
OS
03.03.2018
Echame Esos Polvos
Chulilla
6b+
672
OS
02.03.2018
Tururú Que No Te Vi
Chulilla
6b+
672
OS
26.02.2018
Peli-chi
Chulilla
6b+
672
OS
25.02.2018
El Infierno De Las Hortalizas
Chulilla
6b+
672
OS
08.11.2017
IQ - 18/30
Sella
6b+
672
OS
04.11.2017
El Vuelo De La Máquina
Sella
6b+
672
OS
29.10.2017
Sopa De Marsopa
Sella
6b+
672
OS
28.10.2017
Tanit
Sella
6b+
672
OS
20.03.2017
El Matasuegras
Chulilla
6b+
672
OS
24.10.2016
Richi
Chulilla
6b+
672
OS
18.10.2016
La Costra Nostra
Chulilla
6b+
672
OS
18.10.2016
Ibiza Conexion
Chulilla
6b+
672
OS
15.10.2016
La Fragonoide
Chulilla
6b+
672
OS
27.08.2016
Šedá Teorie
Ostaš
VIIIc
672
OS
28.03.2016
La Romanof
Siurana
6b+
672
OS
05.12.2015
Derniere Suprise L1
Osp
6b+
672
OS
30.10.2015
Long Dong John
Chulilla
6b+
672
OS
25.10.2015
Mi Gozo En Tu Pozo
Chulilla
6b+
672
OS
22.10.2015
Bolas Chinas
Chulilla
6b+
672
OS
20.10.2015
Terrenos Royos
Chulilla
6b+
672
OS
18.10.2015
Magnetoresistencia
Chulilla
6b+
672
OS
17.07.2015
Lowcy Mamutów
Szczeliniec Wielki
VIIIc
672
OS
08.08.2014
Dont Speak
Voralpsee
6b+
672
OS
11.09.2010
Direttissima
Žleby
7+
672
OS
27.07.2010
Cicerova Zkratka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
15.06.2008
Tělo Bez Duše
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
1
13.06.2008
Češi Čechům
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
1
09.07.2022
Lehká Pohoda
Teplické Skály
VIIIc
603
flash
17.06.2020
Mesačný Kameň
Harmanec - Bystrická Dolina
7+
603
flash
12.07.2019
Horizont Udalosti
Harmanec - Bystrická Dolina
7+
603
flash
23.08.2017
To Pevné Zůstane
Helfštýn
7+
603
flash
23.08.2017
Sedmilhář
Helfštýn
7+
603
flash
26.03.2016
La Marca Del Sorru
Siurana
6b+
603
flash
12.08.2013
Sokolí Umíráček
Křížový Vrch
VIIIc
603
flash
07.08.2021
Žlabátor
Teplické Skály
VIIIc
564
RP
2
19.07.2020
Rychlokvaška
Broumovské Stěny
VIIIc
564
RP
2
21.05.2016
Coloradical
Panteon
VIIIc
564
RP
2
19.09.2015
Don Corleone
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
564
RP
2
05.06.2013
Highway To Hell
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
564
RP
2
01.10.2010
Kouřilka
Žleby
7+ [8]
564
RP
2
12.08.2022
White Power
Adršpach
VIIIc
560
RP
3
08.09.2020
Černestova Košťata
Adršpach
VIIIc
560
RP
3
25.05.2019
Princezná Poppy
Súľov
7+ [7+/8-]
560
RP
3
06.12.2015
Le Tapis Volant
Osp
6b+
560
RP
15.07.2015
Vyšná Štrbina
Manínska Úžina
7+
560
RP
04.05.2013
Kořist
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
560
RP
17.06.2021
Hrana Pana Klamperny
Ostaš
VIIIc
556
PP
2
01.06.2018
Akademická Čtvrthodinka
Křížový Vrch
VIIIc [IXb]
556
PP
2
11.06.2016
Verdikt
Belá
7+ [7]
556
PP
2
08.08.2010
Cesta Bílých
Sloup
7+
556
PP
2
01.03.2024
Xirricana
Clot De L´Espasa
6b+
550
PP
3
16.08.2020
Pijavicová Kůra
Adršpach
VIIIc [VIIIb]
550
PP
3
27.05.2018
Veverica Sandy
Súľov
7+
550
PP
3
10.06.2017
Jeden Musí Z Kola Von
Súľov
7+
550
PP
3
7/7+
6b/6b+
20.01.2022
Grappaquelle L1 + L2
Kompanj
6b/6b+
647
OS
30.09.2017
Viagra
Súľov
7/7+
535
RP
7
6b
28.03.2024
Manic Miner
Pinell De Brai
6b
622
OS
27.03.2024
T.J.
Pinell De Brai
6b
622
OS
24.03.2024
Nyascia
Pinell De Brai
6b
622
OS
23.03.2024
Arbitro Cambio!
Pinell De Brai
6b
622
OS
21.03.2024
Dolca Mort
Pinell De Brai
6b
622
OS
04.03.2024
La Hora Del Te
Chulilla
6b
622
OS
29.02.2024
Paügo
Corones
6b
622
OS
01.12.2023
Central Right
Port De Valldemossa
6b
622
OS
28.11.2023
Vol De Nuit
Sa Gubia
6b
622
OS
19.11.2023
Činček
Buzetski Kanjon
6b
622
OS
29.09.2023
Kelis
Kyparissi
6b
622
OS
27.09.2023
Ariadni
Leonidio
6b
622
OS
25.09.2023
Agios Nikolaos
Leonidio
6b
622
OS
23.03.2023
Funkateers
Leonidio
6b
622
OS
22.03.2023
Mayor:eyxaristo
Leonidio
6b
622
OS
14.03.2023
Stay Foolish
Leonidio
6b
622
OS
13.03.2023
Ride To The Top
Leonidio
6b
622
OS
11.02.2023
Poskok
Kompanj
6b
622
OS
10.12.2022
Ti
Oropesa
6b
622
OS
16.11.2022
Soggy Gnocchi
Araya
6b
622
OS
09.11.2021
La Siuranella
Siurana
6b
622
OS
02.11.2021
Il Gamberreto
Collegats
6b
622
OS
11.04.2020
Hrana
Dobřečov
7
622
OS
25.02.2020
Pere Flac
Bellus
6b
622
OS
25.02.2020
Costa Fina
Bellus
6b
622
OS
17.01.2020
Grandi Labbra
Kompanj
6b
622
OS
16.01.2020
Die Kalte Morra
Kompanj
6b
622
OS
22.09.2019
And Dress Myself In Black L1
Leonidio
6b
622
OS
21.09.2019
Ben & Kuba
Leonidio
6b
622
OS
18.09.2019
Dinaki
Leonidio
6b
622
OS
03.08.2019
Zpovědní Tajemství
Teplické Skály
VIIIb
622
OS
03.08.2019
Pokročilé Přátelství
Teplické Skály
VIIIb
622
OS
09.02.2019
Super Looser Extension
Kompanj
6b
622
OS
08.02.2019
Charles
Kompanj
6b
622
OS
08.02.2019
Ave Maria
Kompanj
6b
622
OS
18.08.2018
Hidden Pleasures
Echo Canyon
5.10c
622
OS
16.06.2018
Hrochovo Trápení
Adršpach
VIIIb
622
OS
28.03.2018
Mecano En Dios L1
Chulilla
6b
622
OS
11.11.2017
Mel De Roma
Sella
6b
622
OS
10.11.2017
Camilo El Rey
Sella
6b
622
OS
07.11.2017
Vía Pecuaria
Sella
6b
622
OS
07.11.2017
Blanco Nato
Sella
6b
622
OS
05.11.2017
Rosalind Sutton
Sella
6b
622
OS
02.11.2017
Nido De Piratas
Sella
6b
622
OS
01.11.2017
Garsía Uno
Sella
6b
622
OS
28.10.2017
Calfamusculus
Sella
6b
622
OS
10.09.2017
Kigijiushi
Cheakamus Canyon
5.10c
622
OS
08.09.2017
Holy Flake
Horne Lake
5.10c
622
OS
03.09.2017
Critical Mass
Cougar Canyon
5.10c
622
OS
05.03.2017
Babarian Purity
Chulilla
6b
622
OS
05.03.2017
Yorkshire Pudding
Chulilla
6b
622
OS
19.10.2016
Gárgola L1
Chulilla
6b
622
OS
14.10.2016
Norantadós
Chulilla
6b [6a+]
622
OS
26.08.2016
Zákus
Ostaš
VIIIb
622
OS
25.06.2016
Habanero
Harmanec - Bystrická Dolina
7
622
OS
24.06.2016
Ostrokyslá
Harmanec - Bystrická Dolina
7
622
OS
30.04.2016
TeePee
Szczeliniec Wielki
VIIIb
622
OS
02.04.2016
Pelandruska
Siurana
6b
622
OS
20.03.2016
Gruyére
Siurana
6b
622
OS
04.11.2015
Tracy Family
Chulilla
6b
622
OS
03.11.2015
Rizando El Rizo
Chulilla
6b
622
OS
18.09.2015
Panteonská Kráska
Panteon
VIIIb
622
OS
17.07.2015
Avatak
Szczeliniec Wielki
VIIIb
622
OS
11.04.2015
Horůci Lad
Priedhorie
7
622
OS
18.07.2014
Rock Faun
Porúbka
7
622
OS
29.09.2013
Vaskovci
Skalka Pri Trenčíne
7
622
OS
01.06.2013
Čierny Kút
Skalka Pri Trenčíne
7
622
OS
03.12.2023
Ses Valentes Dones
Alaro
6b
553
flash
29.07.2023
Hořící Perutě
Adršpach
VIIIb
553
flash
07.11.2021
Ni Pa Ti
Margalef
6b
553
flash
10.07.2019
Mudrlant L1
Harmanec - Bystrická Dolina
7
553
flash
09.03.2019
Por Ahí Se Va A Madrid
Chulilla
6b
553
flash
09.03.2019
Asilo De Ancianos
Chulilla
6b
553
flash
15.03.2017
Las Lituanas
Chulilla
6b
553
flash
22.07.2016
Rudove Schody
Havrania Skala - Necpaly
7
553
flash
06.08.2015
Bujačka
Manínska Úžina
7
553
flash
26.08.2013
Metal-mánie
Ostaš
VIIIb
553
flash
12.08.2013
Poštolčí Volání
Křížový Vrch
VIIIb
553
flash
31.07.2021
Kurvítko
Teplické Skály
VIIIb
514
RP
2
09.10.2020
Megalománie
Ostaš
VIIIb
514
RP
2
09.06.2018
Laibach Varianta
Adršpach
VIIIb
514
RP
2
23.08.2014
UNRA
Sloup
7
510
RP
3
12.08.2002
Hrana Pádů
Adršpach
VIIIb
510
RP
07.07.2023
Čurdova Varianta
Adršpach
VIIIb [VIIIa]
506
PP
2
27.06.2020
Královna Simona
Broumovské Stěny
VIIIb
506
PP
2
17.04.2020
Huba Dokořán
Ostaš
VIIIb
506
PP
2
08.04.2024
Staronová Historie
Křížový Vrch
VIIIb
500
PP
5
31.03.2021
Křížový Kukučkyn
Křížový Vrch
VIIIb
500
PP
20.05.2020
Prťkova Stěna
Ostaš
VIIIb
500
PP
3
14.08.2017
Ne-dallas
Štramberk
7
500
PP
19.07.2017
Manitu
Súľov
7
500
PP
13.07.2017
Přízemní Komplikace
Holštejn
7
500
PP
3
31.05.2015
Den Trifidů
Křížový Vrch
VIIIb
500
PP
4
7-
6a+
31.03.2024
L´Insulina Que S´Enfila
Pinell De Brai
6a+
572
OS
21.03.2024
Lenta Mort
Pinell De Brai
6a+
572
OS
05.03.2024
Time Bandits
Chulilla
6a+
572
OS
04.03.2024
Reloj And Roll
Chulilla
6a+
572
OS
01.03.2024
Judith
Clot De L´Espasa
6a+
572
OS
25.11.2023
Pesadilla Final
Sa Gubia
6a+
572
OS
19.11.2023
Blek Stena
Buzetski Kanjon
6a+
572
OS
25.03.2023
Akrida
Leonidio
6a+
572
OS
22.03.2023
Porno Stars
Leonidio
6a+
572
OS
22.03.2023
Kurz
Leonidio
6a+
572
OS
13.03.2023
Sexe And Bolts
Leonidio
6a+
572
OS
13.02.2023
Dope On Dial
Kompanj
6a+
572
OS
11.02.2023
Vlado Klobas
Kompanj
6a+
572
OS
15.10.2022
Marsch Or Die
Leonidio
6a+
572
OS
10.10.2022
Thrylos Ext
Kyparissi
6a+ [6b+]
572
OS
27.02.2022
Crisis L1
Chulilla
6a+
572
OS
24.02.2022
Pequeno Gran Hombre L1+L2
Chulilla
6a+
572
OS
22.01.2022
Fessura Panerai
Kompanj
6a+
572
OS
01.11.2021
Menú Forestal
Collegats
6a+
572
OS
13.08.2021
Tygří Oči
Křížový Vrch
VIIIa
572
OS
19.07.2021
Leháro
Teplické Skály
VIIIa
572
OS
09.05.2021
Matematická Rozcvička
Křížový Vrch
VIIIa
572
OS
27.09.2020
Žaludový Princ
Ostaš
VIIIa
572
OS
29.05.2020
Pavoučí Hřbet Přímo - Varianta
Ostaš
VIIIa
572
OS
20.05.2020
Budíček
Ostaš
VIIIa
572
OS
04.05.2020
Čáryfuk
Ostaš
VIIIa
572
OS
29.02.2020
Hispano Suiza
Sella
6a+
572
OS
26.02.2020
Johnny Vive Mucho
Bellus
6a+
572
OS
25.02.2020
La Taca Blanca
Bellus
6a+
572
OS
07.11.2019
La Pepa
Chulilla
6a+
572
OS
11.07.2019
Ó Dla - Dla
Harmanec - Bystrická Dolina
7- [6+]
572
OS
12.09.2018
Funky Bunch
Echo Canyon
5.10b
572
OS
11.08.2018
Fur Bodysuit
Squamish
5.10b
572
OS
08.08.2018
The Voodoo That You Do
Cheakamus Canyon
5.10b
572
OS
08.08.2018
Low Impact
Cheakamus Canyon
5.10b
572
OS
30.03.2018
Marieta De L'Ull Viu
Siurana
6a+
572
OS
10.11.2017
Valor Y Coraje
Sella
6a+
572
OS
08.11.2017
El Pellizco
Sella
6a+
572
OS
31.10.2017
Ciudado Con Mi Sombrero
Sella
6a+
572
OS
29.10.2017
Martxa D'Aci
Sella
6a+
572
OS
13.10.2017
Happy End
Súľov
7-
572
OS
30.09.2017
Něco Za Něco
Súľov
7-
572
OS
12.09.2017
Logan's Run L1
Skaha
5.10b
572
OS
01.09.2017
The Search
Lake Louise
5.10b
572
OS
06.03.2017
El Ocaso De Los Johnnys L1
Chulilla
6a+
572
OS
30.08.2016
Medvedí Cesnak
Harmanec - Bystrická Dolina
7-
572
OS
28.05.2015
Batazár
Belá
7-
572
OS
03.05.2015
Strieborné Platne
Belá
7-
572
OS
01.05.2013
Gms
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
28.09.2011
Veselý Teátr
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
27.09.2011
Ukažparma
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
12.11.2021
Mala Rampampinfla
Siurana
6a+
503
flash
25.05.2023
Údolní Stěna
Teplické Skály
VIIIa
464
RP
2
11.06.2023
Zflekubend
Adršpach
VIIIa
456
PP
2
06.11.2020
Osma Vlevo
Adršpach
VIIIa
456
PP
2
09.10.2020
Dunihlav
Ostaš
VIIIa
456
PP
2
25.04.2021
Královská Klenotnice
Křížový Vrch
VIIIa
450
PP
6+/7-
6a
29.02.2024
Lucky La Bola
Corones
6a
522
OS
01.12.2023
Shorty
Port De Valldemossa
6a
522
OS
28.11.2023
Mes Rapit Suc El Vent
Sa Gubia
6a
522
OS
29.09.2023
Tetoros
Kyparissi
6a
522
OS
20.09.2023
Miss Piggy
Leonidio
6a
522
OS
19.09.2023
Masmagoudi
Leonidio
6a
522
OS
25.03.2023
Arvani
Leonidio
6a
522
OS
25.03.2023
Savra
Leonidio
6a
522
OS
23.03.2023
Aftershock
Leonidio
6a
522
OS
23.03.2023
Kamera Sutra
Leonidio
6a
522
OS
14.03.2023
Mikkey
Leonidio
6a
522
OS
13.03.2023
Boltman Ext.
Leonidio
6a
522
OS
15.02.2023
Hund
Kompanj
6a
522
OS
13.02.2023
Looser
Kompanj
6a
522
OS
23.11.2022
Cesta Č. 10 Calles
Calles
6a
522
OS
15.10.2022
Omada
Leonidio
6a
522
OS
10.10.2022
Ravani
Kyparissi
6a
522
OS
08.10.2022
Astir
Leonidio
6a
522
OS
04.10.2022
Ouranogiton
Leonidio
6a
522
OS
04.10.2022
Hani Marounta
Leonidio
6a
522
OS
03.10.2022
Tokotoukan
Leonidio
6a
522
OS
10.03.2020
Cordo Borriquero L1
Sella
6a
522
OS
04.03.2020
Caleidoscopio
Sella
6a
522
OS
15.01.2020
Roč Caffe
Kompanj
6a
522
OS
15.01.2020
Karo Ass
Kompanj
6a
522
OS
21.09.2019
Diplomat
Leonidio
6a
522
OS
18.09.2018
Fine Lime
Skaha
5.10a
522
OS
17.09.2018
All The Way To Pluto
Skaha
5.10a
522
OS
12.08.2018
Savage Beagle
Cheakamus Canyon
5.10a
522
OS
09.08.2018
Pig Farm
Cheakamus Canyon
5.10a
522
OS
07.08.2018
Real TV
Cheakamus Canyon
5.10a
522
OS
30.03.2018
Primera Línea
Siurana
6a
522
OS
11.11.2017
Fisura Con Finura
Sella
6a
522
OS
19.09.2017
Caramel Macchiato
Echo Canyon
5.10a
522
OS
12.09.2017
Plum Line
Skaha
5.10a
522
OS
17.03.2017
La Zarra Pastrosa
Chulilla
6a
522
OS
09.11.2021
El Mareao
Siurana
6a
453
flash
12.03.2018
Elvis Castelo
Chulilla
6a
453
flash
22.07.2016
Špekačka
Havrania Skala - Necpaly
6+/7-
453
flash
6+
5c+
27.09.2020
Bukvicová Princezna
Ostaš
VIIc
472
OS
20.05.2020
Beranova
Ostaš
VIIc
472
OS
17.04.2020
Krtek A Discotéka
Ostaš
VIIc
472
OS
01.06.2018
Kuželátor
Křížový Vrch
VIIc
472
OS
07.05.2018
Horolezecká Sedmička
Křížový Vrch
VIIc
472
OS
27.08.2016
Tátova
Ostaš
VIIc
472
OS
14.05.2022
Sen Starých Pánů
Broumovské Stěny
VIIc
403
flash
20.07.2023
Kocovina
Adršpach
VIIc
364
RP
2
11.06.2023
Konec Jedné Spáry
Adršpach
VIIc
356
PP
2
20.10.2022
Dobří Holubi
Supí Skály
VIIc
356
PP
2
17.04.2020
Ostašská Karanténa
Ostaš
VIIc
350
PP
3
6
5c
09.05.2021
Vzpomínková
Křížový Vrch
VIIb
422
OS
19.07.2020
Severovýchodní Stěna
Broumovské Stěny
VIIb
422
OS
19.07.2020
Přímo Na Mejdan
Broumovské Stěny
VIIb
422
OS
19.07.2020
Večerní Mejdan
Broumovské Stěny
VIIb
422
OS
11.04.2020
Kominíkův Stroj
Dobřečov
6 [5]
422
OS
01.06.2018
Cvičení S Kužely
Křížový Vrch
VIIb
422
OS
25.08.2017
Podél Hrany
Helfštýn
6
422
OS
07.04.2017
Bol Som Dlho Preč
Súľov
6
422
OS
28.08.2014
Polická
Ostaš
VII
422
OS
18.06.2017
Stratená Koza
Súľov
6
353
flash
11.06.2017
Prelet Nad Kukaččím Hnízdom
Súľov
6
353
flash
16.04.2020
My Little Pony
Ostaš
VIIb
300
PP
3
6-
5b
12.05.2023
Čtyřčlenka
Křížový Vrch
VIIa
372
OS
26.08.2016
Magie Pohybu
Ostaš
VIIa
372
OS
29.08.2014
Večernice
Ostaš
VIIa
372
OS
29.08.2014
Via Veronika
Ostaš
VIIa
372
OS
28.08.2014
Totto Lotto
Ostaš
VIIa
372
OS
18.10.2022
Hraněník
Broumovské Stěny
VIIa
303
flash
15.04.2020
Bezpečná Varianta
Ostaš
VIIa
303
flash
Celkem:
738948
Reklama:
Foto dne:
Tlučhuba, 7+
Databáze cest:
Všechny cesty
(174668)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lochstickerei VIIa Rathen
Miss Rathen VIIc Rathen
Frühlingsweg VIIa Rathen
Normální Cesta IV Hrubá Skála
Aprílový Děti Narovnání 7 Rájov
Nově komentované:
Neznámá 7 Česká Skála
Odvedu Vás Do Sierra Madre VIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Bratři V Triku VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Franzmann VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Neznámá 7 Česká Skála
Nově v diskusi:
Re: Lezení v lokalitě Prosečnice-Lom Doubí
|
Re: Lezení v lokalitě Prosečnice-Lom Doubí
|
Re: Lezení v lokalitě Prosečnice-Lom Doubí
|
Osvetimanska jehla
|
Re: Požádejte o naléhavou půjčku ještě dnes.
|
Re: NABÍZÍM VŠECHNY TYPY PŮJČEK
|
Re: Lezení v lokalitě Prosečnice-Lom Doubí
|
Re: Lezení v lokalitě Prosečnice-Lom Doubí
|
Lezení v lokalitě Prosečnice-Lom Doubí
|
anketu vytvářel hotentot?
|
Nové komentáře:
jsou tam hvězdičkový věže a cesty?
|
Super!
|
najs
|
Re: Obsah?
|
Re: obdivuhodný počin
|
Re: obdivuhodný počin
|
Skvelej
|
Re: obdivuhodný počin
|
Re: obdivuhodný počin
|
Re: obdivuhodný počin
|
Kde to vře:
Komentované návrhy usnesení pro Valnou hromadu ČHS
(80)
Vyšel průvodce Adršpach I.
(48)
Adam Ondra a Ela Adamovská k přípravě na olympijskou kvalifikaci
(43)
Boulder Na pláni
(36)
Foto: Karabinou propíchnutá dlaň ruky lezce při pádu
(17)
Valná hromada ČHS 2024
(13)
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
(9)
ZykyCup
(9)
Brazílie - Rio de Janiero - březen/duben
(7)
EPM v bouldrech Curno, Itálie
(5)
Nově v inzerci:
Set friendů (flexor)
|
Helma Petzel Hrubice
|
Lano Mammut 60m
|
Solární panel 40w
|
Parťák na hory,kolo,lezení
|
Arcteryx
|
Osprey Variant 37 + 10
|
Rokytnice/J. St-Pá
|
Bor bouldering průvodce
|
Lezečky OCÚN JETT LU, vel. 38
|
Anketa:
Jaký je váš názor na dodržování lezeckých pravidel?
Plně je respektuji
586
Většinou respektuji, záleží na konkrétní situaci
591
Mám s tím problém, sem tam dodržuji
641
Nezajímá mě to, lezu podle svého.
565
Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy
Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu
MegaUbytko.cz
v sekci
chaty a chalupy pronájem
. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete
ubytovanie na Slovensku
, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce
chaty na prenájom
.
lezec
diskuse
ankety
odkazy
průvodce
fotky
video
*rss*
ochrana osobních údajů
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.