Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English jméno cesty, Labák 08.07.2018 Ahoj vespolek, nevíte někdo, co za cestu je vpravo od Hrubáše na Zlomyslnou stěnu? Labák, Pravý břeh. Díky za info. F.
  Re: jméno cesty, Labák 09.07.2018 Čau, mělo by to být snad VIIIa od Stillera, napojí se do Hrubáše.
    Re: jméno cesty, Labák 11.07.2018 Děkuji panu znalci :o)
  Re: jméno cesty, Labák 10.07.2018 A nevíte někdo, co za cestu je vlevo od Wau Wau na Kazatele, Pravý břeh? V průvodci není. Dík
    Re: jméno cesty, Labák 10.07.2018 Takový kout? Myslím že je to VI (bez záruky), dělal to R. Hes se synem, jméno neznám. Nevede to až n
lezačka čtyři palice 08.07.2018 Ahoj, včera večer jsem nalezl na Čtyřech palicích osamocenou lezačku. Vzhledem k tomu, že jsem musel odjet a předávání by bylo obtížné, dal jsem jí do skříňky pod nosítka.
Diskuze se nepovoluje? 06.07.2018 Moc sem už nechodim, protože úroveň fakt výrazně klesla pod hranici žumpy, ale k tomuhle musím. Jesliže je lezec diskuzní fórum, tak je základním kamenem slušnosti povolit ke svému příspěvku i diskuzi. Co se týká rychlostního lezení, to nemá s lezením nap
  Re: Diskuze se nepovoluje? 06.07.2018 U diskuze se zrejme dodrzuje linie, kterou tu nastavilo vedeni CHS.
  Velebme Babaču 06.07.2018 On to zakázat musel, jinak by se mu všichni vysmáli za tu naivitu a prakticky nesvéprávnost, se kero
    Re: Velebme Babaču 06.07.2018 Tak proto vedeni CHS vzdy zakazuje ty diskuze v tom co tu pisi. Dik za objasneni.
  Chyty na rychlost 09.07.2018 Já osobně vidím na třetí fotce nějakou podložku pod chyty. Nebo se mi to zdá? Může objasnit někdo kd
    Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 No tak Babača má zřejmě na mysli, že standardka na rychlost má nejen určené chyty jako takové, ale m
      Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Navíc by měly být i stejně "tlusté". V roce 2008 vyhořel Libor Hroza na ME na to, že na zá
        Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 No a ještě k tomu mám pocit (a opravte mne, pokud se pletu), že ty chyty se občas mění a bylo by pot
      Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Cesta na rychlost v Mammutu ale nikdy nebyla zaplacana dalsimi cestami. Delku samozrejme nesplnovala
        Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Vždy tam nějaké cesty byly, vždyť ta cesta byla jediné místo, kde se tam dalo lézt (kvůli délce). Ne
    Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Ta podlozka je prave ilustrace toho, ze jsme na tom o dost dale nez cizina. Dle studii se ukazalo, z
      Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Letošní nejlepší joke ...
Pro Jiřího Babaču 06.07.2018 Hele ty uplakánku , aspoň by si mohl povilit komentáře u svého článku když tam plačeš jak malý kluk , poslal bych vás i s Burianem do řiti, rychlo lezce běžce nikdo prostě nechce akorát je kvůli nim i dodrbaná olympiáda takže nechápu ifsc že to vůbec podp
  Re: Pro Jiřího Babaču 06.07.2018 S JB nesouhlasím, ale ty jsi to zazdil. Přečti si to po sobě a pak si nafackuj a omluv se rodičům.
  Re: Pro Jiřího Babaču 06.07.2018 Asi chtel byt u komentaru konzistentni s tim, co tu nastavilo CHS. A vidis, ze tvuj fakticky, vecny
  Chudák dítě 06.07.2018 Souhlas. I když ne přímo na rychlolezení, ale podobných lidí, jako je Babača, by se mělo ČHS zbavit.
    Re: Chudák dítě 06.07.2018 Kdyz pominu to, ze namisto argumentu je hlavne snaha diskretizovat osobu, tak jakou funkci prosimte
      Re: Chudák dítě 06.07.2018 Nedávno převzal funkci Hlavní prudič
        Re: Chudák dítě 06.07.2018 Pokud o diskreditaci by v tomto případě byla naprostá zbytečnost, asi jako přilévat vodu do moře.
          Re: Chudák dítě 07.07.2018 A presto je to jediny vas argument k "veci"..
            Re: Chudák dítě 08.07.2018 Argument k věci? K jaké "věci"? Nevidím tu nic, co by potřebovalo nějaké argumenty. Prostě
              Re: Chudák dítě 08.07.2018 Aha, takze ani nevite k cemu diskutujete a chteli ste si jen zanadavat... Pekne, ale asi to nebude f
                Re: Chudák dítě 08.07.2018 Diskuzi Babača zakázal, takže jaképak diskutování? Prostě uplakánek, co furt ukřivděně brečí, jak js
Pro Jiřího Babaču 06.07.2018 Hele ty uplakánku , aspoň by si mohl povilit komentáře u svého článku když tam plačeš jak malý kluk , poslal bych vás i s Burianem do řiti, rychlo lezce běžce nikdo prostě nechce akorát je kvůli nim i dodrbaná olympiáda takže nechápu ifsc že to vůbec podp
Jaký sedák pořídit? 05.07.2018 Ahoj, sháním pro přítele(21) nový sedák ale v tom množství a barev se už ztrácím. Nechci za něj dát více než 1500,- ale aby byl kvalitní a vydržel něco. Já osobně mám Ocún, a jsem s ním spokojená jen bych ráda věděla i názor jiných lezců s jakými jste spo
  Re: Jaký sedák pořídit? 05.07.2018 Klasika Singingock Onyx nebo Ray, Petzl Corax atd. atd., ... osobně bych ale koupil Petzl Hirundos a
pojisteni smrti 05.07.2018 Zdar, jake je nejlevnejsi pojisteni smrti(pri lezeni) pro lezce, ktery ma hypoteku a rodinu? Tzn. pozadavek pojistne castky rekneme ~1-2Mkc. OEAV nabizi jen invaliditu od 50%, smrt ne. Klasicke zivotko v kombinaci s rizikovejma sportama je hrozne neprehle
  Re: pojisteni smrti 05.07.2018 Čekáš, že ti (pozústalým) za málo někdo dá hodně, navíc při rizikové zábavě? Pojišťovna tu není pro
    Re: pojisteni smrti 05.07.2018 Ne, cekam, ze mi nejaka pojistovna da hodne za nejmin.
      Re: pojisteni smrti 06.07.2018 Jestli si to chystaš hodit, tak lepší je pořádné životko a třeba pracovní úraz z následkem smrti. To
        Re: pojisteni smrti 16.10.2018 Cau! vyresil si to nejak ? zabývam se financema a ted se mi do rukou dostalo zivotko ktere docela po
  Re: pojisteni smrti 17.10.2018 Metlife pojisti lezení v klasickym životním pojištění. Teda jen jen do V UIAA, holt se nesmíš přizna
  Re: pojisteni smrti 17.10.2018 Metlife pojisti lezení v klasickym životním pojištění. Teda jen jen do V UIAA, holt se nesmíš přizna
    Re: pojisteni smrti 17.10.2018 To je dost crazy, protože lezení lehčích cest je mnohem rizikovější než lézt bomby.
      Re: pojisteni smrti 18.10.2018 To jo, pak ti dají stejně prd, protože "něco" :-D
        Re: pojisteni smrti 18.10.2018 Ale to už se pojištěný nedozví...
  Re: pojisteni smrti 18.10.2018 ak sa jedná o poistenie smrti úrazom, tak by som nehľadal v klasickom životnom poistení, kde je aj
    Re: pojisteni smrti 18.10.2018 pojištění jsem řešil, a protože jsem jaksi nepojistitelný na nic jiného než na úraz (respektive poji
      Re: pojisteni smrti 18.10.2018 Lukas B. :
pri tom investičnom zrejme platíš poplatky za vedenie investičného účtu, čo je je
        Re: pojisteni smrti 18.10.2018 vono je mi asi jedno jestli platím za vedení toho nebo čeho. beru to jako úplně obyčejnou úrazovku a
          pojisteni smrti úrazem 18.10.2018 nooo, prečo by si mal napr. platiť za nejaké vedenie účtu (od 0,5 € do 2,33 €/mes. v SR ), ak nemus
          Re: pojisteni smrti 18.10.2018 Mám to podobně jako Lukáš, sice "investiční" životní, ale spoří se naprosté minimum. Mám h
Karimatka 04.07.2018 Ahoj, levy breh labaku v okolo gilotiny ci jeptisky jsem potratil karimatku thermrest. Kdyby ji naka dobra duse nasla budu vdecnej. Dik hanz
  Re: Karimatka 05.07.2018 Včera sem chtěl na Mařeně spát pod širákem a neměl bych na čem, dík za záchranu!
    Re: Karimatka 05.07.2018 Mam svrab a desny filcky, tak nejni vubec zač.
Mapa Fanských hor - Tajikistan 02.07.2018 Ahoj, nemáte někdo tip na dobrou mapu Fanských hor v Tádžikistánu? + kde ji rychle sehnat? V eshopuna lezci je nějaký průvodce s mapama, ale to je zbytečné tahat-chci jen mapu. V mapové speciálce v Brně nic neměli..
  Re: Mapa Fanských hor - Tajikistan 03.07.2018 Skus ceknut na mapykiwi.cz
  Re: Mapa Fanských hor - Tajikistan 04.07.2018 tinyurl.com/y7abjhzy
ev. nějaká její sousedka
    Re: Mapa Fanských hor - Tajikistan 04.07.2018 s necim podobnym jsem se jebal prez himlaje. Je to celkem Belphegor....
Zkus jeste pr
Bouldery Petrohrad 01.07.2018 Dovedl by nám někdo poradit oblast boulderů v blízkosti kempu v Jesenici. Ideálně okolo 5 a 6 obtížnost a z bezpečným ( rovným ) dopadem. Jsme holky a nemáme bouldermatku...
  Re: Bouldery Petrohrad 01.07.2018 nejlepší si koupit průvodce, nebo chodit po lese a hledat co by šlo bez matice
  Re: Bouldery Petrohrad 02.07.2018 Vyhybal bych se tem novym oblastem. Kdyz projdete ty oblasti, ktere jsou uz lety proverene, v kazde
    Re: Bouldery Petrohrad 02.07.2018 Doporučené vybavení na červenec: jídlo a voda na 3 dny, mobil s GPS, mačeta, repelent, koště a hlavn
      Re: Bouldery Petrohrad 03.07.2018 Oprava - dopsat Zlagboard.
      Re: Bouldery Petrohrad 05.07.2018 kartáč? dláto!
  Re: Bouldery Petrohrad 02.07.2018 Ahoj, možná by pomohlo, že bouldery jsou zde:
    Re: Bouldery Petrohrad 02.07.2018 :-D
    Re: Bouldery Petrohrad 02.07.2018 A hlavne holky nezapomente pred tim aspon mesic trenovat na Zlagboardu.
      Re: Bouldery Petrohrad 03.07.2018 měsíc nestačí. Minimálně tři :-)
  Re: Bouldery Petrohrad 03.07.2018 Ahoj, Podzimní věž u vrcholu. Není tam džungle a většinou jsou tam rovné dopady. Obtížnost odpovídá
    Re: Bouldery Petrohrad 09.07.2018 Jaký si to vytesáš takový to máš
    Re: Bouldery Petrohrad 09.07.2018 Jaký si to vytesáš takový to máš
1
...
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
...
2263
jméno cesty, Labák Ahoj vespolek, nevíte někdo, co za cestu je vpravo od Hrubáše na Zlomyslnou stěnu? Labák, Pravý břeh. Díky za info. F. Fosa 20:12:55 08.07.2018odpovědět
  Re: jméno cesty, Labák Čau, mělo by to být snad VIIIa od Stillera, napojí se do Hrubáše. P. 08:55:22 09.07.2018odpovědět
    Re: jméno cesty, Labák Děkuji panu znalci :o) F. 10:38:13 11.07.2018odpovědět
  Re: jméno cesty, Labák A nevíte někdo, co za cestu je vlevo od Wau Wau na Kazatele, Pravý břeh? V průvodci není. Dík Honza 13:05:42 10.07.2018odpovědět
    Re: jméno cesty, Labák Takový kout? Myslím že je to VI (bez záruky), dělal to R. Hes se synem, jméno neznám. Nevede to až nahoru. P. 14:27:15 10.07.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: