Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nábor na Expedice 24.06.2014 Dobrý den, existuje nejaky server kde hledaji zajemce na expedice či výjezdy na skály a jeskyní za nějakým účelem?
  Re: Nábor na Expedice 24.06.2014 Dobry den, existuje nejaky vyhledavaci server, kde lze v celem internetu vyhledat, zda nekdo hleda z
Tisa,Ostrov parkovani 24.06.2014 ahoj o vikendu se chystame prvne do Ostrova ci do Tise.Zajimalo by me jak je to tam s parkovanim,nejaky doporuceni.Dekuju.
  Re: Tisa,Ostrov parkovani 24.06.2014 I zde platí kdo dřív přijde zaparkuje lépe. Tisá záleží na které skály jdeš, v průvodci to máš v map
    Re: Tisa,Ostrov parkovani 24.06.2014 Ještě silnička do Rájce, pozor na věci. Přístup do Bürschlických stěn, Tisá, od křížku. Na konci ces
      Re: Tisa,Ostrov parkovani 24.06.2014 diky moc.
  Re: Tisa,Ostrov parkovani 24.06.2014 a jeste to jde v kempu v tisy, pokud je misto. po ceste na rajec hned u cedule "konec obce"
  Re: Tisa,Ostrov parkovani 30.06.2014 Tam je to ráj Ústeckých lupičů a syčáků. Raději parkovat někde ve vesnici. Mně tam auto vybrali asi
severka 24.06.2014 Ahoj. Nebyl jste teď někdo lézt nějaké severky? Poraďte kde jsou podmínky. Bez skialpu
  Re: severka 24.06.2014 Prachov, v severkach ted panuji celkem dobre podminky.
    Re: severka 24.06.2014 Ty jsi nebil co?
      Re: severka 24.06.2014 Ty jsi debil co?
        Re: severka 24.06.2014 náhodou se mu povedl dobrej fór, palec nahoru :-) Ale Tvoje sucharsky primitivní a gramaticky špatná
Bouldering Český ráj a okolí 23.06.2014 Poradil by mi někdo boulderingové lokality v okolí Sedmihorek? Nebo aspoň bezpečné oblasti s lanem? díky za případná doporučení
  Re: Bouldering Český ráj a okolí 23.06.2014 ty vole ten vesec bude asi fakt dobry ked zaznel tak jednohlasne :)
    Re: Bouldering Český ráj a okolí 23.06.2014 no, spíš IE tak špatnej a já tak netrpělivej :) ale dobrej je
      Re: Bouldering Český ráj a okolí 23.06.2014 Tohle zrovna (kupodivu) není chyba exploreru, to si majíhlídat stránky.
  Re: Bouldering Český ráj a okolí 23.06.2014 kdyby někdo měl odkaz na průvodce tak bych byl moc rád
    Re: Bouldering Český ráj a okolí 23.06.2014 Průvodce na Vesec stojí myslim asi 150,-Kč, což není nijak závratná částka a je k dostání např. u ná
      Re: Bouldering Český ráj a okolí 24.06.2014 Vesec je fajn, ale boli->pruvodce rozhodne koupit! Je super a kluci s tim meli dost prace.
        Re: Bouldering Český ráj a okolí 24.06.2014 co je Vesec za matroš? Písek, žula nebo něco jinýho? Dík
          Re: Bouldering Český ráj a okolí 24.06.2014 jizerska zula
            Re: Bouldering Český ráj a okolí 24.06.2014 v souvislosti s materiálem jizerské hrubozrnné žuly jen pro úplnost zbývá dodat, že Vesec proto asi
Heslo 23.06.2014 Zapomněl jsem heslo k přihlášení a nevím co s tím. Vždy jsem se přihlašoval přes rockstars.cz a nevím jak se přihlásit teď. Neví si s tím někdo rady?
  Re: Heslo 23.06.2014 tak tos tady skončil... :) udělej si nový profil a cesty vylez znovu
  Re: Heslo 23.06.2014 zkus napsat email na libor@lezec.cz
  Re: Heslo 25.06.2014 Není problém. Udělám hned new password.
Hradiště 23.06.2014 Ahoj. Nemáte někdo průvodce (odkaz) na Hradiště u Jindřichova Hradce? Jedná se mi o cesty s lanem, ne bouldery, ty jsou tady na Lezci. Díky. H
  Re: Hradiště 23.06.2014 Čo si spomínam, tak pred 8 rokmi tam boli len 2 kratučké sedmičky s 2 nitmi a zlanením zo stromu(náz
    Re: Hradiště 23.06.2014 Díky za info. Byl jsem tam minulý týden. U některých cest není uveden název a ani klasifikace. Na le
  Re: Hradiště 19.08.2014
gross priel 22.06.2014 Zdar,
Nevíte někdo jak je to teď s lavinama pod Gross Prielem (Narazil jsem na jeden článek, kde psali že to tam v červnu furt lítá) a zda budou třeba mačky?
Dík
  Re: gross priel 22.06.2014 Správně Grosser Priel, minimálně tam bývají krátké rozbředlé sněhové jazyky, kde se dá uklouznout. T
    Re: gross priel 22.06.2014 Oukej. Díky
  Re: gross priel 23.06.2014 Včera jsem se z Prielu vrátil. Mačky potřeba nejsou,sníh je přes den rozbředlá kejda. Hůlky se rozho
  Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 To je trapný takhle tady! Buď si to s ním vyřiď mezi 4 očima, nebo ho dej k soudu a nemazli se s ním
    Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 Ach Ešus, nebuď jako malé děcko. "Jdi se soudit" je častá omluva a výmluva všech nepoctivý
      Re: výškové práce- Kdo neplatí 30.06.2014 Když máš "smlouvu o dílo", tak soudy fungují naprosto normálně!
        Re: výškové práce- Kdo neplatí 09.09.2014 no, ono jde o to, že soudy se hodně táhnou, než dojde na 1. stání, tak to trvá více než roka existuj
      Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 Opravdu ubohý vlákno !
        Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 Naopak, nikdo se nebude soudit kvůli pár tisícům a takhle se tomu vyhnou alespoň ostatní. Btw veřejn
          Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 A nebo se tu dá pouze někdo účelově pošpinit, kdyby aspoň ti dotyční co sem píší někoho jiného jména
            Re: výškové práce- Kdo neplatí 21.06.2014 kdo neplatí je buzna, a patří se to vědět na veřejnosti, sem s nima!
              Re: výškové práce- Kdo neplatí 24.06.2014 Honza K. neplatí!!!
a teď to tady zkus vyvrátit.
Ubohost tyhle prispevky
  Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 taky je asi rozdíl, jestli máš řádnou smlouvu, nebo děláš na černo.
Ony tyhle věci většinou a
    Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 To je vedlejší, jestli dělá někdo na černo nebo ne. Tady jde o tenhle způsob ventilování, který se p
      Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 to neni vedlejsi, neplatis dane statu, nemuzes chtit aby te stat chranil, takze trhni si...
        Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 Nepochopil si absolutně co sem napsal. Psal jsem o způsobu sdělování takových informací, to jestli d
          Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 Ovšem možnost někoho pošpinit tady byla vždy, zcela bez ohledu na existenci tohoto vlákna.
            Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 Právě tohle vlákno vytvořilo tu možnost.
              Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 Je to proste informace a stejne jako vznikla negativni, tak muze vzniknout pozitivni ..
  Re: výškové práce- Kdo neplatí 20.06.2014 No tak tady je to efektní. Jdi na nejremeslnici.cz nebo podobný servery a vypiš vše co je špatně.
    Re: výškové práce- Kdo neplatí 21.06.2014 Presne jako komunismus: myslenka dobra, provedeni otresne...
      Re: výškové práce- Kdo neplatí 23.06.2014 Co je na komunisticke myslence dobre? Vzdyt je to p.covina od sameho zacatku, to nikdy nemohlo dopad
        Re: výškové práce- Kdo neplatí 24.06.2014 Myšlenka je to bezpochybně dokonalá, nicméně na Zemi nerealizovatelná.
        Re: výškové práce- Kdo neplatí 24.06.2014 Protože máme gen vychcanosti...
          Re: výškové práce- Kdo neplatí 25.06.2014 Největší svině je Robert Hes alias Tutix!!!
            Re: výškové práce- Kdo neplatí 26.06.2014 Martin Svoboda
              Re: výškové práce- Kdo neplatí 30.06.2014 Pozor na náter sloupů .
Tady na Lezci to v inzerci nabizi jakysi Olda Kulhavy. Ne ze by on
              Re: výškové práce- Kdo neplatí 30.06.2014 Pozor na náter sloupů .
Tady na Lezci to v inzerci nabizi jakysi Olda Kulhavy. Ne ze by on
                Re: výškové práce- Kdo neplatí 14.09.2014 é: pro výškaře různé
čau. budou li vás chtít zaměstnat na výškovkách tito ,serte na t
Paklenica 19.06.2014 Ahoj, o prázdninách se chystáme s přáteli na Paklenicu. Nějaké tipy, kde je nejhezčí lezení(5-7+)? . Máte někdo tip na získání průvodčíka? Budeme tam tak 3 dny. Díky moc
  Re: Paklenica 19.06.2014 Ahoj, průvodce koupíš přímo v Paklenici,v kaňonu je obchůdek a tam ho mají. Středně obtížné lezení j
  Re: Paklenica 19.06.2014 Pošlou ti ho i z obchodu zde na Lezci. Mají přímo Paklenici i Chorvatsko a tam je myslím Paklenica o
    Re: Paklenica 20.06.2014 průvodce je na lezci dražší, než na místě. Bacha na některé staré cesty, které jsou "poctivé&qu
      Re: Paklenica 20.06.2014 To jo, postivý klasiky jsou předevšim cesty od Kneze.
  Re: Paklenica 30.06.2014 Zderec, pošli email a pošlu Ti průvodce + info. Byli jsme tam letos v dubnu.
  Re: Paklenica 30.06.2014 Zderec, pošli email a pošlu Ti průvodce + info. Byli jsme tam letos v dubnu. tonioone@seznam.cz
Chulu West a Chulu East 19.06.2014 Nebyl jste někdo na Chulu West nebo Chulu East nebo Chulu East Far? Sháním podrobnější informace k náročnosti výstupu.... Díky
1
...
427
428
429
430
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
...
2263
Nábor na Expedice Dobrý den, existuje nejaky server kde hledaji zajemce na expedice či výjezdy na skály a jeskyní za nějakým účelem? báža 11:14:14 24.06.2014odpovědět
  Re: Nábor na Expedice Dobry den, existuje nejaky vyhledavaci server, kde lze v celem internetu vyhledat, zda nekdo hleda zajemce na expedice ci vyjezdy (zajezdy? najezdy?) na skaly a do jeskyn, nejlepe za ucelem napomahani prirozenemu vyberu? 11:43:51 24.06.2014odpovědět
      Re: Nábor na Expedice Another one bites the dust... 20:37:00 25.06.2014odpovědět
  Re: Nábor na Expedice Nejspíš ne. Zkus si najít konkrétní expedice které tě zajímají a zjisti si jestli tam pojedou znovu, kontaktuj pořádající klub, vědecký ústav, fakultu, nebo vedoucího expedice.. Těžko si na expedici vezmu někoho koho neznám, to by musel být profík na oblast kterou neovládám, nebo mít jiné přednosti :) 11:14:15 25.06.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: