LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
2. kolo Slánské pohody (29.05)
Haimaom boulder cup (01.06)
SP v boulderingu Vail (USA) (07.06)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13613
2.Konečný 13075
3.Vopat 11866
Bouldry:
1.Stráník 11650
2.Jungling 11050
3.Stráník 10925
Hory:
1.Zaoral 6019
2.Švihálek 5970
3.Skopec 5925

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4658 lezců
748117 cest
Nové přelezy:
Satan 7C+
Panel 7C
Fénixove S 7C
Meme Pas M 7c
Supernowa 9
Willie Yor 8A
Aix, Zwei, 7B+
Eisenvater 9/9+
Miniexpanz 9-
Překvapení 9

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder bar Točna - Jihlava
V 16 - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

MČR

Místo konání: Prah Brumlovka
Kategorie: Mistrovství České Republiky
Typ: obtížnost
Datum: 10.11.2001
Rozhodčí: Slávek Vomáčko
Koeficient: 0.00
Sponzoři:
ČHS, HUDY Sport, Lanex, Mammut, Rupa, Ocún, Triop,EMT, Green Sport, Yate, Exaterm

Muži

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Kval.        Semif.        Finále       
1.Mrázek Tomáš82Rock Pillars, Van Gansenwinkeljun.top99,0099,00top99,0099,00top99,0099,000
2.Hlaváček Kuba82Triop, BB klan, Ruzynějun.top99,0099,00top99,0099,0028,00-28,0027,997
3.Kořan Pavel74Triop, VanGansewinkeltop99,0099,00top99,0099,0026,50-26,5026,497
4.Malina Václav73HO Ruzynětop99,0099,0019,60+19,6019,6024,00-24,0023,997
5.Přibil Jirous80BB klan, Ocún, RPtop99,0099,0021,5021,5021,5020,8020,8020,800
6.Chrastina Andrej73BB klan, Ocún, RP, a.9top99,0099,0022,50-22,5022,5020,0020,0020,000
7.Resch Zdeněk72Lokomotiva Berountop99,0099,0019,80+19,8019,8017,80+17,8017,803
8.Fojtík Martin73Los Brňostop99,0099,0020,50-20,5020,5016,50+16,5016,503
9.Resch Petr74Lokomotiva Berountop99,0099,0018,50+18,5018,50
10.Novák Standa79Brnotop99,0099,0018,5018,5018,50
10.Oliva Jirka77BB klantop99,0099,0018,5018,5018,50
10.Klap David75Praha Lukastop99,0099,0018,5018,5018,50
13.Nosek Radim79Liberec15,00-15,0015,0018,5018,5018,50
14.Štefánek Rosťa77Hudy sporttop99,0099,0018,50-18,5018,50
14.Zbranek Jan86Triopjun.top99,0099,0018,50-18,5018,50
16.Stráník Štěpán87Choceňjun.top99,0099,0017,5017,5017,50
17.Rakovič Tomáš68Jaruška Prahatop99,0099,0016,0016,0016,00
18.Švub Ondřej85CCCBBBjun.top99,0099,0015,70-15,7015,70
19.Bláha Petr76HO Přírodní vědy16,5016,5016,5015,70-15,7015,70
20.Beneš Ondřej83USK Slaviajun.top99,0099,0015,2015,2015,20
20.Mázl Luboš72Saltictop99,0099,0015,2015,2015,20
22.Dragoun Jiří70Lokomotiva Berountop99,0099,0015,20-15,2015,20
23.Ulrich Pavel52Jaruška Prahatop99,0099,0013,5013,5013,50
24.Skalský Tomáš84Universita Brnojun.15,80+15,8015,8012,60+12,6012,60
25.Volf Jakub87TJ Ruzynějun.top99,0099,0012,30-12,3012,30
26.Sládek Tomáš82BB klan, Jaruška Prahajun.top99,0099,0011,80-11,8011,80
26.Valčík Jakub85Choceňjun.top99,0099,0011,80-11,8011,80
28.Stráník Martin90Choceňjun.top99,0099,0011,20-11,2011,20
29.Peltrám Václav68Benešov u Prahytop99,0099,0010,00-10,0010,00
30.Mazák David75Přerov17,5017,5017,509,40+9,409,40
31.Pelikán Martin83Plzeňjun.17,500,000,000,00
32.Trnka Martin79THC HoLo16,20-16,2016,20
33.Hroza Libor87Saltic,Singing rockjun.15,3015,3015,30
34.Matoušek David79HO Zevl15,00-15,0015,00
35.Frohlich Vojta85HOM Alpin IVjun.14,9014,9014,90
36.Leitman Marek83HK Baník Prievidzajun.14,50+14,5014,50
37.Straka Jaroušek77Jaruška Praha14,4014,4014,40
38.Lautner Jiří77Triop14,10+14,1014,10
38.Podhradský Tomáš79Pod Hradem14,10+14,1014,10
40.Horák Honza65Jaruška Praha14,1014,1014,10
41.Niedoba Pavel75Los Brňos14,00+14,0014,00
42.Brodský Břéťa80H.K.Pavouk Budějovice14,00-14,0014,00
43.Bláha Jakub85Extrém team Kadaňjun.13,90+13,9013,90
44.Roch Petr78HO Zevl13,30+13,3013,30
45.Herodes Martin79HO Zlín13,3013,3013,30
46.Štefko Robert66CCCBBB12,5012,5012,50
47. Vích Pavel84Jaruška Prahajun.12,50-12,5012,50
48.Maršík Jarda71HO Teplice12,0012,0012,00
49.Pavlů Karel73HO Hoření Paseky11,80+11,8011,80
50.Brajer Raďous66Jaruška Praha11,8011,8011,80
51.Bobok Stano67CCCBBB10,2010,2010,20
52.Lukáš Jan74Plzeň10,20-10,2010,20
53.Kovanda Rudy57Los Brňos9,409,409,40
54.Řehák Milan79BB klan8,80+8,808,80
55.Křišta Karel74Kapka8,60+8,608,60
56.Dlouhý Tomáš83Freesportjun.8,00+8,008,00
57.Sucharda Ondřej78THC HoLo7,60+7,607,60
58.Havel Jirka82Triop Zlínjun.7,207,207,20
59.Kosík Tomáš85Plzeňjun.7,007,007,00
59.Sadílek Martin83jun.7,007,007,00
61.Nováček Honza83Fresportjun.6,80+6,806,80
62.Bláha Jindra89Extrém team Kadaňjun.6,806,806,80
63.Švácha Jiří86HOKOK Kladnojun.6,006,006,00

Ženy

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Semif.        Finále        Superf.      
1.Kotasová Věra77Rock Pillars, Hudy Sport, Nutrend, Van Gansenwinkeltop99,0099,00021,00-21,0020,99725,50+25,5025,503
2.Kysilková Tereza87Hudy Sport Brnojun.top99,0099,00021,00-21,0020,99725,00-25,0024,997
3.Lipenská Helena77Pivovar Eggenberg, Sensortop99,0099,00020,50-20,5020,497
4.Čintalová Zuzana83Modra, HO Zevl, SKjun.top99,0099,00019,30-19,3019,297
5.Rajfová Lucie86Triop, Universita Brnojun.top99,0099,00019,00+19,0019,003
6.Hrozová Lucie88Saltic, Singing Rockjun.top99,0099,00019,0019,0019,000
7.Nagyová Sylva77Brnotop99,0099,00018,50-18,5018,497
8.Rajfová Silvie89Triop, Universita Brnojun.top99,0099,00017,00+17,0017,003
9.Trnková Lenka75Spoltrade Group, Saltic, USK Slavia ULtop99,0099,00015,80-15,8015,797
10.Hnízdilová Soňa83Triopjun.11,50+11,5011,503
11.Kupilíková Katka86Vertikal Sport, Makakjun.10,60-10,6010,597
12.Melicharová Petra85Alpinus, Triopjun.10,50+10,5010,503
13.Glaserová Martina88Slávia Liberecjun.9,109,109,100
14.Wunschenová Petra75Extrém8,908,908,900
15.Kadlecová Světlana87Extrém team Kadaňjun.6,406,406,400
16.Tomášková Bohuslava87Triopjun.5,205,205,200


Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Steinberg Sud
Powerplay, 9/9+
 Databáze cest:
Všechny cesty (134996)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Longévité 7A Fontainebleau
Ultimatum 7A+ Fontainebleau
Une Pensée Pour Les Petits 7A Fontainebleau
Saint Croc Game 7A Fontainebleau
Supersymétrie 7A+ Fontainebleau
Nově komentované:
Grande Grotta 7B Chtelnica
Grande Grotta 7B Chtelnica
Grande Grotta 7B Chtelnica
Grande Grotta 7B Chtelnica
Leta Su Pamieti Ni 6b+ Buzetski Kanjon

 Nově v diskusi:
Re: trénink na skalky | Re: jak osekat svaly | Re: trénink na skalky | Re: Foto dne! | Re: trénink na skalky | Re: trénink na skalky | Re: trénink na skalky | Re: trénink na skalky | Re: Foto dne! | Re: trénink na skalky |

 Nové komentáře:
košile | winnig | Lejzry | Re: 9a | Re: regulace | Mnoho turistů?Mnoho horolezců? | Re: 9a | Re: baby | Re: regulace | Re: 9a |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová vystoupila na osmitisícovku Kančendženga (55)
Závody Sedmikras Adventure (35)
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (30)
SP v boulderingu Mnichov (GER) (26)
Český pohár v lezení na obtížnost pro mládež do 14 let - report (24)
Vedení horosvazu chystá změny v organizaci a řízení ČHS (21)
Hoka Hey, Kjerag (17)
Film o počátcích britského sportovního lezení (12)
Bohoslužba nejen pro horo/lezce (12)
Mára Holeček a Zdeněk Hák z Chamlangu: Vylezeno! (8)

 Nově v inzerci:
Prodám různé druhy karabin | POSTROJ EXOFIT NEX 1113901 | Statická a dynamická lana | OCUN CASE | POUŽITÁ ČELOVKA PETZL TIKKA XP2 +BLIKAČKY NA KOLO VŠE ZA 555,-KČ | Lezečky La Sportiva MYTHOS Woman (37,5) | Koupím friendy | Antimalarika - Malarone | cepín Camp Neve 73 cm | Prodám lezečky |

 Anketa:
Nosíte na túry do hor, do skal deštník?
 Ano 
 58 
 Ne, pláštěnku 
 34 
 Ne, nepromokavou bundu 
 78 
 Ne, promoknu 
 51 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.