LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hoď lano. ...ne celý!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
2. kolo Slánské pohody (29.05)
Boulder Open Air (08.06)
3. kolo Slánské pohody (16.10)

Žebříček
Cesty:
42.Mikosik 10097
43.Janovský 10071
44.Jurča 10044
Bouldry:
42.Nyéki 8925
43.Habeš 8906
44.Balabán 8903
Hory:
6.Novák 5416
7.Šuraba 4870
8.Neuwirth 4840

Výsledky
SP v ledolezení Francie (07.02)
SP v ledolezení Itálie (01.02)
SP v ledolezení Švýcarsko (24.01)

Deníčky
4634 lezců
741164 cest
Nové přelezy:
Plastiplas 7b
Pedriceros 7b+
Tetas Y Ce 7b
Neues Land 9-/9
Sin Conser 7c+
Dos Pegues 7c
Amor Al Si 7c
Urvieh 7C
Gute Nacht 7C
Cave Canna 7b+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Petzen Trophy 2011

Ohlédnutí za výsledky naší mládeže

smallPřed týdnem se v Rakousku konal jeden z nejnavštěvovanějších evropských závodů. Od lezců vyžaduje velkou všestrannost od pořadatelů nemenší nasazení. Lukáš Doleček si přivezl stříbrnou medaili..

V deseti kategoriích 8.-10.7.2011 se ukázalo cca 240 nadšených závodníků, kteří bojovali v trojkombinaci rychlost - obtížnost - bouldering a nechyběla ani česká čtrnácti členná reprezentace v pěti kategoriích, která přivezla domů stříbrnou medaili. Mimo poloviny účastníků z Rakouska (11 medailí ze 30) se ukázali také borci z dalších 15 zemí. Závod byl náročný, tvrdý a všem se velmi líbil. K pěkným výsledkům blahopřejeme celému týmu.


společná



Výsledky:



Děti, ročník 2002 - 2004
1. Calin Enache, 2002 (ROM) Bucharest FRAE / ALPIN CLUB CARPATIC
2. Lukáš Doleček, 2003 (CZE) Lanškroun ČHS /
3. Thomas Podolan, 2003 (AUT) Salzburg ÖAV / Salzburg
26

1. Tamy Moritz, 2002 (AUT) Kaernten ÖAV / Villach
2. Elena Topa, 2002 (ROM) Brasov FRAE / Brasov
3. Fanny Bánfalvi, 2002 (HUN) Csongrad MHSSz / RLSE
13


Děti, ročník 2000 - 2001
1. Sanzhar Maimuratov, 2000 (KAZ) Aqmola MCFRK / CS Skala
2. Moritz Sigmund, 2000 (ITA) Suedtirol AVS / Brixen
3. Petar Ivanov, 2000 (BUL) Sofia FBAC / Altius Sport
29

1. Viktoria Podolan, 2000 (AUT) Salzburg ÖAV / Salzburg
2. Celina Schoibl, 2001 (AUT) Salzburg NFÖ / Salzburg
3. Lana Skušek, 2000 (SLO) Ljubljana PZS / Črnuče
29

Žáci, ročník 1998 - 1999
1. Krenmayr Bernhard, 1998 (AUT) Oberoesterreich ÖAV / Vöcklabruck
2. Alexander Gradenegger, 1998 (AUT) Kaernten SV / St. Johann im R.
3. Todor Sharkov, 1998 (BUL) Veliko Tarnovo BCMF / BCMF Tarnovo
7. Petr Kliger, 1998 (CZE) Královéhradecký ČHS / Singing Rock team
9. Vojtěch Trojan, 1999 (CZE) Liberecký ČHS / HO Komorní výtah
15. Pavel Krutil, 1998 (CZE) Břeclav SPL / Pustiměř
24. Jan Kendík, 1999 (CZE) Liberecký ČHS / HO Komorní výtah

33

1. Franziska Sterrer, 1998 (AUT) Oberoesterreich NFÖ / Vöcklabruck
2. Johanna Färber, 1998 (AUT) Steiermark ÖAV / Graz
3. Theresa Seiwald, 1998 (AUT) Salzburg ÖAV / Hallein-Kuchl
4. Veronika Peltrámová, 1999 (CZE) Praha ČHS / SMÍCHOFF Praha
5. Kateřina Zachrdlová, 1998 (CZE) Brno ČHS / KLAJDA Team
8. Terezia Laubrová, 1999 (CZE) Jihomoravský ČHS / -


12. Eliška Vlčková, 1998 (CZE) Jihomoravský ČHS / Rocky Monkeys Brno
34

Mládež, ročník 1996 - 1997
1. Borna Cujic, 1997 (CRO) Zagreb HPS / Z-top
2. Balázs Hegedűs, 1996 (HUN) Csongrad MHSSz / RLSE
3. Gergely Simon, 1996 (HUN) Bács-Kiskun MHSSz / Darvas
9. Jakub Švub, 1997 (SVK) Banskobystrický CCCBBB /
11. Vojtěch Sedláček, 1997 (CZE) Liberecký ČHS / HO Komorní výtah
15. Jan Doseděl, 1997 (CZE) Pardubický ČHS / LK Svitavy
17. Miroslav Doseděl, 1997 (CZE) Pardubický ČHS / LK Svitavy

23

1. Julija Kruder, 1997, (SLO) Štajerska PZS / Celje
2. Andrea Ebner, 1996, (ITA) Suedtirol AVS / Brixen
3. Stasa Gejo, 1997, (SRB) Nis USPFS / P.A.E.K."NIS"
7. Veronika Scheuerová, 1997 (CZE) Lanškroun ČHS / HK Lanškroun
14.-15. Šárka Hvězdová, 1996 (CZE) Liberecký ČHS / HO Komorní výtah

20

Junioři, ročník 1992 - 1995
1. Hryhorii Lisovskyi, 1995 (UKR) Kirovograd UMCF / Kirovograd Center Tourists
2. Gregor Vezonik, 1995 (SLO) Koroska  PZS / Ravne
3. Tim Hasenbichler, 1994 (AUT) Kaernten NFÖ / Dobratsch
17

1. Jacqueline Sabutsch, 1993 (AUT) Kaernten ÖAV / Villach
2. Barbara Gilić, 1994 (CRO) Split HPS / Marulianus
3. Živa Ledinek, 1995 (SLO) Koroska PZS / Črna na Koroškem
11

Ještě velmi stručně výborné výsledky z loňského ročníku, ke kterým jsem na Lezci článek nedohledal:
3. Miřejovský Marek, 1. Peltrámová Veronika (děti 1999-2000)
3. Peltrám Tomáš (žáci, 1997-1998)
2. Šifra Radovan, 1. Nevělíková Karolína, 2. Pavlincová Andrea (mládež 1995-1996)
2. Šifra Martin (junioři 1991-1994)


Zdroje:
Kompletní výslekdy na www.wettklettern.org
Bulletin s informacemi o závodech a loňskými výsledky
Fotgrafie vítězů z roku 2010 na www.flickr.com
Fotogalerie na stránkách www.wettklettern.com (zatím rok 2010)

Martin Tučka   [úpravy] 20:00 16.07.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Disciplíny10:57:16 18.07.2011
Mám pocit, že se lezlo v různých disciplínách. Tyto výsledky jsou teda z jaké? Autor článku si to tak trošku zjednodušil.
Všudybylodpovědět 
 Re: Disciplíny17:44:37 20.07.2011
Moc se omlouvám za chybu a děkuji za upozornění, nyní by to mělo být již v pořádku.
 martanodpovědět 

 mrtvé ČHS15:42:57 18.07.2011
Gratuluji všem děckám ke krásnému soutěžení a hlavně obdivuji rodiče, že bez jakékoliv pomoci mrtvého ČHS, odvezou své talentované děcka do světa, aby ukázali jak na tom jsme s horolezeckou drobotinou.ČHS jen o pomoci a rozvoji dětského lezení s prominutím kecá.Hore zdar.
Zrakodpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (133932)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Údolní Spára V Rájec - Ostříží Stěny
Pedriceros Burileros 7b+ Cuenca
Tetas Y Cerveza 7b Cuenca
Halbmond 7C Töpfer
Alambrado Sea Dios 7b+ Cuenca
Nově komentované:
Mládí Má Zelenou VIIIc Labák - Pravý Břeh
Krásná Linka 6C+ Sklárna Jih
Eiland 7b+ Chulilla
Eiland 7b+ Chulilla
Löwiho Hrana 7- Přílepská Skála

 Nově v diskusi:
Re: lezečky Scrapa Vapor V | Re: PO VLASTNÍM | Re: PO VLASTNÍM | Re: lezečky Scrapa Vapor V | Schrammtorwachter | Re: lezečky Scrapa Vapor V | Re: lezečky Scrapa Vapor V | Re: lezečky Scrapa Vapor V | Re: lezečky Scrapa Vapor V | lezečky Scrapa Vapor V |

 Nové komentáře:
Re: skrytá reklama | Re: Děti zakazat. | Re: obrázek | Re: obrázek | Re: obrázek | Re: Sedmikras | hysterie | Re: obrázek | Re: Děti zakazat. | Re: chytrolíni |

 Kde to vře:
Boulder Výstaviště (57)
Boulder Výstaviště (41)
SP v boulderingu Moskva (RUS) (32)
Gabriela Vrablíková si zapisuje 8c+, nejtěžší CZ ženský přelez (29)
Varování (27)
David Lama a Hansjorg Auer nejspíš strženi lavinou (12)
SP v boulderingu Meiringen (SUI) (12)
Hnízdění na Vysočině (12)
Jak zapisovat bouldery do databáze? (11)
Horolezecký Festival Nadzemí 2019 – Moravský Kras (8)

 Nově v inzerci:
Cesta životem | Výškové práce | Koupim chyty | Balkna - kamenná | 1. máj - Ádr | lezeni Decin | Praha Ruzyne | Polinko | La SPORTIVA | Malarone ex. 11/22 |

 Anketa:
Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?
 Alex Honold 
 1093 
 Adam Ondra 
 964 
 Chris Sharma 
 917 
 Lynn Hill 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.