LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Nový průvodce na Ostaš
Labské údolí
MacLeodova nová kniha Make or break

Závody
1. kolo boulderového kolotoče (02.10)
Tvarůžkap OLOMOUC (03.10)
FLASH DANCE 2015 - 1.kolo (07.10)

Žebříček
Cesty:
12.Zedek 10563
13.Nosek 10475
14.- 10468
Bouldry:
12.Pilka 9556
13.Lavička 9525
14.Resch 9450
Hory:
20.Novacek 2082
21.Lazar 2038
22.Polák 2019

Výsledky
European Youth Cup, ITA (11.08)
World Cup, Imst (AUT) (10.08)
European Youth Cup (04.08)

Deníčky
3965 lezců
535951 cest
Nové přelezy:
Beštia 7c
Černá Zmij Xb
Nebezpečné Xb
Pietra Mur 8b+
Rebirth 9
Flaggermus 8a
Liebe Ohne 9
Das Fantas 8+/9-
Don Corleo 7C
The Game 7C

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
martanlezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
liborlezec.cz
hoplezec.cz

Závody Saského poháru

Sächsische Meisterschaft 2011

small19. a 20. listopadu 2011 se konalo Mistrovství Saska ve sportovním lezení a Salewa pohár dětí a mládeže. Pro naší mládež opět velký úspěch, letos přivezli 5 zlatých, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile.




O gigantické lezecké stěně XXL v Drážďanech jste si mohli přečíst již v článku od Jirky:
XXL Superlárdž. Plocha činí celkem 2200m², výška 16m, je to tedy "Die größte Kletterhalle in Sachsen" a na velké stěně se dělají Velké závody.


„die Hauptwand“ celek

foto by © JirkaS


V sobotu se za podpory DAV konaly závody Veteránů, dospělých a juniorů, v neděli přišly na řadu kategorie mládeže, dětí i trpaslíků (Zwerge, Zwerginnen).


Výsledky Sächsische Meisterschaft 2011



MUŽI (35):
1. Felix Neumärker, 1988 SBB 45
2. Andre Borowka, 1983 SBB 34+
3. Martin Tekles, 1991 Berchtesgaden 34

ŽENY (9):
1. Luisa Neumärker, 1990 SBB 44+
2. Anna Katharina Böhm, 1977 SBB 40-
3. Teresa Hirche, 1988 Chemnitz 38-

JUNIOŘI (5):
1. Maximilian Kießler, 1993 SBB 36
2. Adrian Lechel, 1993 Berlin 29-
3. Jacob Niemann, 1992 Berlin 28+

JUNIORKY (3):
1. Stefanie Elsel, 1993 SBB 16-
2. Patricia Linke, 1992 Leipzig 12
3. Corinna Pohl, 1993 SBB 11-

MLÁDEŽ A - CHLAPCI (10):
1. Benjamin Schimke, 1995 SBB 35-
2. Jonathan Schimke, 1995 SBB 34-
3. Markus Schindler, 1995 Berlin 33-

MLÁDEŽ A - DÍVKY (8):
1. Josefine Moser, 1995 SBB TOP
2. Theresa Beschel, 1995 SBB 41
3. Jana Schliepe, 1995 Berlin 32-

MLÁDEŽ B - CHLAPCI (15):
1. Jan Doseděl, 1997 CZ 34 - SALTIC TEAM
2. Gregor Römmermann, 1996 SBB 34-
3. Tilmann Rothe, 1998 SBB 31-

MLÁDEŽ B - DÍVKY (17):
1. Veronika Scheuerová, 1997 CZ TOP - SALTIC TEAM
2. Anne Hösel, 1997 Zittau 45
3. Frauke Schmidt, 1996 Leipzig 43+

SENIOŘI 35+ (6):
1. Gunter Gäbel, 1972 SBB 35
2. Lutz Hoffmann, 1974 33-
3. Markus Schlenkrich, 1975 33-

SENIORKY (3):
1. Karin Kadner, 1974 SBB 43+
2. Andrea Linke, 1957 IG Klettern Dessau 7+
3. Ulrike Österreich, 1964 SBB 7

SENIOŘI 45+ (8):
1. Steffen Heimann 1964 SBB TOP
2. Andreas Huke 1960 SBB 46+
3. Jens Neumärker 1963 SBB 46

Výsledky Sächsische Meisterschaft 2011


Výsledky XXL’ Salewa - Kinder- und Schülercup 2011



ŽÁCI A - CHLAPCI (26):
1. Trojan Vojtěch, 1999 CZ 25-
2. Sören Flemmig, 1998 Chemnitz 24+
3.-4. Petr Kliger, 1998 CZ 24- - SALTIC TEAM
5. Pavel Krutil, 1998 CZ 23+
6. Matěj Plšicík, 1998 CZ 23

ŽÁCI A - DÍVKY (23):
1. Veronika Peltramová, 1999 CZ 35+
2. Johanna Holfeld, 1999 SBB 24+
3. Alina Schindler, 1999 SBB 23+
16. Lucie Bláhová, 1998 CZ

ŽÁCI B - CHLAPCI (20):
1. Anton Schramm, 2000 Chemnitz 46+
2. Karl Schöne, 2001 SBB 43+
2. Elias Heinemann, 2001 Müchen Oberland 43+

ŽÁCI B - DÍVKY (20):
1. Lucia Dörffel, 2000 Chemnitz 31-
2. Marlen Hoffmann, 2001 SBB 30+
3. Anna Bellair, 2000 SBB 29+

DĚTI - CHLAPCI (15):
1. Jan Vopat, 2003 CZ 40
2. Lukáš Doleček, 2003 CZ 32-
3. Vojtěch Plšicík, 2002 CZ 23+

DĚTI - DÍVKY (13):
1. Salome Frank, 2002 Chemnitz 23+
2. Hannah Andersch, 2002 Zittau 16
3. Lara Berger, 2003 Chemnitz 10

TRPASLÍCI (6):
1. Hagen Brzoska 2004 SBB TOP
2. Jonas Kügler 2004 SBB 14
3. Jaron Hartmann 2004 SBB 5-

TRPASLICE (10):
1. Jannah Beck, 2004 Leipzig TOP
2. Lara Windelband, 2004 SBB TOP
3. Lotti Zuber, 2004 Halle 35

Výsledky Salewa - Kinder- und Schülercup 2011



Sächsische Meisterschaft Dresden 2011

foto by © Miroslav Doseděl



Jan Doseděl

foto by © Miroslav Doseděl



4 nové věže s dopadištěm bez
mezer (Jipast, ČR)

foto by © Miroslav Doseděl



4 nové věže s dopadištěm bez
mezer (Jipast, ČR)

foto by © Miroslav Doseděl



Veronika Scheuerová

foto by © Miroslav Doseděl



Veronika Scheuerová

foto by © Miroslav Doseděl



Veronika Scheuerová

foto by © Miroslav Doseděl



Sächsische Meisterschaft Dresden 2011

foto by © Miroslav Doseděl



Veronika Scheuerová

foto by © Miroslav Doseděl



Jan Doseděl

foto by © Miroslav Doseděl


Zdroje:
www.xxl-klettern.de
Výsledky českých závodníků v roce 2010 a 2009 na Lezci



Breitscheidstraße 40, 01237 Drážďany, Německo


Martin Tučka   [úpravy] 07:00 29.11.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Gratulace16:15:21 29.11.2011
Tohle se pěkně čte ,když nám ti mlaďoši vyhrávají.Gratulace všem vítězům.
Ondraodpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy
67.071 čtenářů v říjnu

 Foto dne:
Kapucín, Kapucínské skály, Západní Čechy
Tvrdá Hrana
 Databáze cest:
Všechny cesty (105262)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ekvilibristika 6C+ Loučovice
Vztlaky 5B Loučovice
Vztl 5A Loučovice
Vztlak 6C+ Loučovice
Mlha 5B Loučovice
Nově komentované:
Samurai Tango 7C Magicwood-Averstal
Zprava Doleva 7A Ostaš
Světla Majáků VIIb Ostrov
Dai Animo 7b+ Citta Dei Sassi
Šafi 5+ Rejštejn

 Nově v diskusi:
water solo climbing | Re: spojovací prvky pro lanové dětšké hřiště | spojovací prvky pro lanové dětšké hřiště | Re: Lano | Re: Konigsjodler - Flying fox | Re: Expresky SR Vision | Re: Hrazda | Re: Lano | Hrazda | Re: Černá skála u Řevnic |

 Nové komentáře:
Re: V anketě na Lezci vyhrál film Drábovina | Re: V anketě na Lezci vyhrál film Drábovina | Re: neferovost | Re: V anketě na Lezci vyhrál film Drábovina | neferovost | Re: neferovost | Re: neferovost | neferovost | V anketě na Lezci vyhrál film Drábovina | Re: návrh |

 Kde to vře:
24 hodin na highline (96)
Ueli Steck - 82 vrcholů (41)
SP Stavanger 21.-22.8.2015 - obtížnost (30)
Fingerschinder (20)
Postupka, Galéria Ganku (16)
Fesťák 2015: hlasujte na Lezci o nejlepší film (13)
Via ferrata ve Víru (12)
Jirishanka 2015 (11)
Nový průvodce na Ostaš (10)
Nehoda v Radotínském údolí (8)

 Nově v inzerci:
ICEBREAKER | TREKOVÉ BOTY MERRELL CONTINUM - 44 - včetně pošty | TREKOVÉ BOTY THE NORTH FACE - 44,5 - včetně pošty | MIKINA ODLO - M - včetně pošty | lezení Praha | lezení Praha | Prodám kalhoty Montura Vertigo | Holku na zimu v teplych krajich | CLICK/UP | Saltic Saphir |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2015 je nejlepší?
 1000 mil Aljaškou na kole s Pavlem Richtrem CZE 
 15 
 All My Own Stunts GBR 
 2 
 Always Above Us CAN 
 4 
 Antagonist FRA 
 5 
 Atalho do Diablo BRA 
 2 
 Bike2Boat Norway DEU 
 1 
 Bluetopia AUS 
 3 
 Bo bez nart byłoby nudno POL 
 1 
 DRÁBovina CZE 
 91 
 Eľbrus: Sibirskaja ekspedicija RUS 
 6 
 Few Days CZE 
 1 
 Fyrst CZE 
 5 
 Hory za to nemožu SVK 
 2 
 Humble Pie USA 
 2 
 Indian Summer Festival ESP (Katalánsko) 
 2 
 Jurek POL 
 76 
 Kráľovna Engadinu SVK 
 2 
 Le Montagne Non Finiscono La ITA 
 2 
 Lepčové, lidé Země skrytého ráje CZE 
 4 
 Lezec CZE 
 5 
 Life In A Legend’s Shadow USA 
 3 
 Mice to Greenland CAN 
 5 
 Mrazivou Aljaškou na kole CZ 
 5 
 Niní ITA 
 3 
 Novato ES 
 8 
 Nowhere Place NLD 
 5 
 O eslabón perdido ES 
 3 
 Passion d ouverture FRA 
 2 
 Pedaladas contra el Destino ESP 
 3 
 Podruhé v Utahu CZE 
 6 
 Red Bull A Day in the Life: BMX Trails with the Bolters 2014 New Zealand NZL 
 18 
 Red Bull Indian Odyssey 2014 AUT 
 4 
 Redemption: The James Pearson Story GBR 
 5 
 Sculpted In Time: The Wise Man CAN 
 2 
 SOLO. Escalada a la vida ESP 
 2 
 Sounds of Paragliding FRA 
 2 
 Stone Free GBR 
 7 
 Tepui Dream CZE 
 2 
 The Cave Connection – Into The Unknown DEU/NZL 
 3 
 The Frozen Titans AUT/CAN 
 3 
 The Grand Canyon of the Stikine DEU 
 2 
 The Last Great Climb GBR 
 6 
 The Pamir Game CZE 
 7 
 The Rocky Mountains Traverse AUT/CAN 
 3 
 The Unridables: Alaska Range USA 
 3 
 Valley Uprising USA 
 28 
 Wainwrights Record Attempt GBR 
 2 
 Wild Women - Ellen Brennan GBR 
 2 
 Wild Women - Faith Dickey GBR 
 2 
 Wild Women - Hannah Barnes GBR 
 2 
 Wild Women - Shauna Coxsey GBR 
 3 
 Zimní plavci na Špicberkách CZE 
 1 
 Žiť pre vášeň SVK 
 8 

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*       ceník reklamy IQ house   NetPro systems, s.r.o.