LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Knižní novinky od Joty
Frankenjura průvodce
Nejkrásnější cesty na písku

Závody
SP Arco 2016 (26.08)
5. kolo Rock Point Český pohár v boulderingu 2016 (27.08)
Evropské mistrovství mládeže (02.09)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13666
2."Fido" 12000
3.Konečný 11778
Bouldry:
1.Stráník 11400
2.Ondra 11153
3.Stráník 10878
Hory:
1.Coubal 6904
2.Skopec 6541
3.Nikita 6403

Výsledky
SP Imst 2016 (19.08)
SP Mnichov 2016 (12.08)
4. kolo Rock Point Český pohár v boulderingu 2016 (07.08)

Deníčky
4145 lezců
591716 cest
Nové přelezy:
Kororo 9-
Disneland 7c
Sieben Züg 9-
Mata Hari 9+
Albedo 7C+/8A
Troll 7C+
Louis Arms 7B+
Foter Lin 7C
Kill Bill Xc
Stalingrad 9+/10-

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
martanlezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
liborlezec.cz
hoplezec.cz

MČR mládeže Choceň

Výsledky závodů v lezení na obtížnost

small22. října 2011 proběhlo v Chocni mistrovství ČR mládeže v lezení na obtížnost kterého se zúčastnilo 105 lezců. V Juniorské (nejstarší) kategorii vyhráli Roman Kučera a Edita Vopatová.

poster


Výsledky závodů

Junioři


1. Roman Kučera (1993) H-TEAM Pardubice
2. Jan Jeliga (1993) HoroGuru.cz
3. Stanislav Pekárek (1992) KHS Zlín; Triop; Michlovský
6

Juniorky


1. Edita Vopatová (1993) Hudy; Rock empire; www.nakovarne.com; Direct Alpine
2. Michaela Zbořilová (1993) HO Rebel Pustiměř; Klajda
3. Sarah Kinkorová (1993) CC Ruzyně
3

Chlapci A


1. Petr Čermák (1995) HO Jeseník; Singing rock; Tendon
2. Michal Štěpánek (1994) HK Polička
3. Matěj Hlaváček (1995) CC Ruzyně
4

Dívky A


1. Iva Vejmolová (1995) RAJČE Team; Saltic; Rock Empire
2. Tereza Svobodová (1995) smíchOFF
3. Karolína Nevělíková (1995) HK Pálavský věšák
6

Chlapci B


1. Zdeněk Ustohal (1996) Rock Pillars; Ocún; Tendon; Klajda; Rajče; TR-walls
2. Radovan Šifra (1996) HK Lanškroun; Saltic; Kofola; Akuna; Camurra; Sport
3. Marek Škorpil (1996) HO Opice
12

Dívky B


1. Veronika Scheuerová (1997) HK Lanškroun; Saltic; Kofola; Akuna; Camurra; Sport
2. Andrea Pavlincová (1996) Rock Pillars; Ocún; Beal; Klajda; Rajče
3. Jana Vincourková (1997) Rock Pillars; Ocún; Tendon; Klajda; Rajče
10

Chlapci C


1. Vojtěch Trojan (1999) HO Komorní výtah Liberec
2. Matěj Plšičík (1998) H-TEAM Pardubice
3. Jan Kendík (1999) HO Komorní výtah Liberec
14

Dívky C


1. Kateřina Zachrdlová (1998) Rock Pillars; Ocún; Klajda; Rajče
2. Veronika Peltrámová (1999) SmíchOFF; Saltic
3. Eliška Vlčková (1998) Rocky Monkeys; Sokol Brno 1
8

Chlapci D


1. Lukáš Doleček (2003) HK Lanškroun
2. Marek Jeliga (2003) Guru Praha
3. Jan Vopat (2003) HOSPUL; www.nakovarne.com
18

Dívky D


1. Hana Křížová (2001) SASM Líšeň
2. Sabina Večeřová (2000) Rocky Monkeys; Sokol Brno 1; Rajče
3. Adéla Jeníková (2000) H-TEAM Pardubice
22


O závodech se můžete dočíst také např. na blogu Michala Štěpánka.

Kompletní výsledky závodů jsou v kaledáři závodů na Horosvazu.

Svatopluka Čecha 1686, 565 01 Choceň, Česká republika


Martin Tučka   [úpravy] 08:00 02.11.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Gratulace vítězům09:58:22 04.11.2011
Je dobře ,že se objevily nové tváře.Hned je to lezení zajimavější.Je vidět ,že se trénuje i jinde ,né jenom v Brně.
Juraodpovědět 
 Re: Gratulace vítězům13:27:10 19.04.2012
Njn je videt, ze jsi z Brna
lukasodpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Foto dne:
Adam Ondra nominace na Arco Rock Legends 2016 © Heiko Wilhelm
Adam Ondra
 Databáze cest:
Všechny cesty (112720)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Údolka Dvě 3 Sněžník
Údolka Jedna 3 Sněžník
Ok 5 Sněžník
Ko 5 Sněžník
Cesta Skřítků VI Ostaš
Nově komentované:
Trojkrálové Limby 7- Mengusovská Dolina
Náhorka 3 Sněžník
W. P. C. 10- Frankenjura
W. P. C. 10- Frankenjura
Iljův Odkaz VIIc Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: knížní pruvodce na vícedélky | Re: Profily reprezentantů | Re: Profily reprezentantů | Re: knížní pruvodce na vícedélky | knížní pruvodce na vícedélky | Re: Profily reprezentantů | Re: Profily reprezentantů | Re: Profily reprezentantů | Re: Profily reprezentantů | Re: Profily reprezentantů |

 Nové komentáře:
Re: Jj | Hezký | Jj | Re: Pokémoni | Re: Monumentální vítězství! | Pekne cteni. | Re: odšlap vedle | Re: odšlap vedle | Monumentální vítězství! | odšlap vedle |

 Kde to vře:
Prachtelovi Petr a Zóra (115)
Mára Holeček a Ondra Mandula znovu na Gasherbrum I (30)
ČHS má nový web (28)
Slovenka a další 2 lidé nepřežili výstup na Mont Blanc (28)
Jan Kareš: světový rekord 3569 shybů/6 hod (16)
Spálená dolina je otevřená (12)
Fabian Buhl na Wetterbockwandu (11)
Když azuro na Kavkaze neznamená dobrou podmínku (10)
Adam Ondra vyhrál Rock Master Trophy i KO boulder Contest (8)
Na pár dní v Nepálu (7)

 Nově v inzerci:
Domácí ministěnka | Liberec | dvojče singáč 60 metrů | Sedák Petzl | Opuštěná maminka Praha a okolí | Deuter Guide 35+ | Prodam malarone | HUDY poukaz | GoPro hero 4 silver | Krosna DEUTER |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2016 je nejlepší?
 Akceptácia: Tatarkov odkaz SVK 
 55 
 Alešák CZE 
 29 
 Bartas FRA 
 11 
 Bigmen ESP 
 9 
 Bokami SVK 
 10 
 Bratři Pouové: Montserrat ESP 
 13 
 Cima Pisciadu 2985 m (2015) CZE 
 9 
 Citadel GBR 
 11 
 Dare to Soar - Flying with the Condors AUT 
 15 
 Die Tour über die Sonnenuhr-Klettern... DEU 
 6 
 Dobré úmysly CZE 
 11 
 Eight and a Half Circles SVN 
 8 
 Hans Dülfer - Männer, die den Fels streicheln DEU 
 8 
 High Spirits in Nepal AUT 
 9 
 Himalaiaski, el principi duna nova aventura ESP 
 10 
 Introspection FRA 
 7 
 K2 and the Invisible Footmen PAK, USA, BRA 
 6 
 K2 DOTKNĄĆ NIEBA POL, GBR, DEU 
 7 
 Kalamarka SVK 
 6 
 Keep Exploring FRA 
 10 
 Koruna Planety SWE 
 12 
 Laila peak. La Medida de la vida ESP 
 11 
 Lyžař CZE 
 11 
 Maewan - Extreme skiing and mountaineering in Greenland FRA 
 5 
 Masters of Slack DEU 
 7 
 Metronomic FRA 
 3 
 Morir por la Cima ESP 
 5 
 Nekonečný tumbling SVN 
 5 
 Obrigado Amigos CZE 
 14 
 Odpočinek (Ja-In Kim) AUT 
 11 
 Ománe, Ománe CZE 
 24 
 Panaroma ESP 
 8 
 REEL ROCK 10: A Line Across The Sky USA 
 11 
 REEL ROCK 10: High & Mighty USA 
 8 
 REEL ROCK 10: Showdown At Horseshoe Hell USA 
 15 
 Riding 4000 ITA 
 10 
 Ring of Fire JPN 
 9 
 Rolling in the Alps FRA 
 12 
 Skalní duel: Adam vs. Martin CZE 
 12 
 Sloboda pod nákladom SVK 
 10 
 The High Road AUT 
 6 
 The Story of Martin Stráník CZE 
 26 
 Transition GBR 
 9 
 Urzulo ESP 
 5 
 Ven z pekla CHL 
 8 
 Verso Lignoto ITA 
 10 
 Whiskey Berber_Best skiing in Africa CZE 
 10 
 Zwei Brüder und der Berg - Martin und Florian Riegler ITA 
 10 

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  cookies       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.