LEZEC
OBCHOD
DISKUSE
INZERCE
ANKETY
ODKAZY
PRŮVODCE
MAPY
FOTKY
VIDEO
jméno
heslo
Registrace
| Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty
Hledání na Lezci
Metodika
Trénink
Ledy
Skialpy
Knihy
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Závody
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
ČP obtížnost Praha (18.05)
MČR obtížnost (01.06)
Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13491
2.Šindel 12506
3.Trojan 12190
Bouldry:
1.Stráník 11106
2.Volf 11103
3.Stráník 10775
Hory:
1.Groš 8102
2.Rojko 6917
3.Černý 6808
Výsledky
SP paralezení Salt Lake City (07.05)
SP Salt Lake City (03.05)
Petrohradské Padání (26.04)
Deníčky
5573 lezců
1104098 cest
Nové přelezy:
Wie Ich Di 9+/10-
Take A Wal 9-/9
Jepičí živ 7C
Mládí V Ha 7C+
Daredevil 8A
Tarantula 7c
Anima Mia 7b+
Leggenda D 7b
Princesa 7b
Svalový Ko 8+/9-
Stěny
Big Wall
- Praha 9 - Vysočany
SAUNA
- Plzeň
Boulder Bar
- Praha 7
Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova
- Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí
- Praha 1
LANEX eshop
- Bolatice
Kontakt
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Deníček - Kral Mirek (laurot)
Jak na vlastní deníček
Klasifikační tabulka
Info
Cesty
TopTen
Stat.
Grafy
Koment. (1)
Typ:
vše
skály
bouldry
hory
Styl:
vše
solo
RP
PP
OS
flash
AF
-
Rok:
vše
plovoucí rok
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
201
Od:
do:
Datum
Cesta
Oblast
Klas
Body
Styl
P
02.05.2023
Un Día Llamado Milagro
Chulilla
7c
1022
OS
02.05.2023
Daňos Colaterales
Chulilla
7b+
972
OS
01.05.2023
La Cambra
Chulilla
7b+ [7c]
972
OS
29.04.2023
El Cachalote L1
Chulilla
7b+ [7b]
972
OS
02.04.2022
Amor Al Sikadur
Cuenca
7b+ [7c]
972
OS
21.05.2019
Pipeline
San Vito Lo Capo
7b+
972
OS
28.04.2020
Zlatý Koule
Roviště
9+
950
PP
2+7+2
08.11.2023
Vocheso
Sarche
7b
922
OS
07.05.2023
Caquitas De Nazarten
Chulilla
7b
922
OS
01.05.2023
Smigol L1+L2
Chulilla
7b
922
OS
28.04.2023
Las Rosas No Tienen Nombre
Chulilla
7b
922
OS
01.04.2022
Ella Laraňa
Cuenca
7b
922
OS
28.05.2019
Forest
San Vito Lo Capo
7b
922
OS
28.09.2017
Taln
Val D´Algone
7b
922
OS
20.04.2017
T2 Kings
Cliffbase
7b
922
OS
18.04.2017
Lost In Bosna
Cliffbase
7b
922
OS
15.04.2016
Zimbabwe
Seynes
7b
922
OS
15.04.2016
Si! J´y Étais
Seynes
7b
922
OS
25.03.2016
Tangenziale
Comano
7b
922
OS
16.11.2015
X Pile
Bassilandia
7b
922
OS
25.07.2015
Ringe Der Idioten
Frankenjura
8+/9-
922
OS
20.09.2013
Mort Aux Chevres L1
Kalymnos
7b
922
OS
18.09.2013
Gladiator
Kalymnos
7b
922
OS
16.09.2013
Lulu In The Sky
Kalymnos
7b
922
OS
23.09.2013
Paris, Texas
Kalymnos
7c
910
RP
5
02.04.2022
Dos Pegues
Cuenca
7b+ [7c]
903
flash
PP flash
19.07.2023
Zrození Hvězd
Koukolova Hora
9
900
PP
3+2
17.05.2023
Šance Tragédů
Srbsko
9
900
PP
5
03.05.2020
Individualita
Radošovice
9 [9-]
900
PP
3 dny - cca 20
05.06.2019
Falešný Ráj
Roviště
9
900
PP
milion během 4 let
05.03.2016
Život, Vesmír A Vůbec
Roviště
9
900
PP
7
28.10.2014
Chilli
Roviště
9-/9 [9]
885
RP
5
22.04.2020
Varlid
Roviště
9-/9
875
PP
X + 2
14.06.2016
Malá 11
Hlubočepské Plotny
9-/9 [9/9+]
875
PP
1+2+1+2
05.07.2015
Express Machine
Oberried
9-/9 [7c]
875
PP
3
19.10.2014
Lídina Čárka
Roviště
9-/9
875
PP
02.05.2023
La Miguel Goméz
Chulilla
7a+
872
OS
01.05.2023
Fantasma De La Opera L2
Chulilla
7a+
872
OS
29.04.2023
Sendero Sinuoso
Chulilla
7a+
872
OS
01.04.2022
Bonnie And Clyde
Cuenca
7a+
872
OS
18.10.2020
Rub
Lom Kobyla
8+
872
OS
30.05.2019
Assassinio Nella Cattedralle
San Vito Lo Capo
7a+
872
OS
29.05.2019
Enoteca Randazzo
Custonaci
7a+ [7b]
872
OS
03.11.2018
Humor De Gos
Siurana
7a+
872
OS
30.09.2017
Rockerduc
Coltura
7a+
872
OS
29.09.2017
Topo Gigio
Comano
7a+
872
OS
20.04.2017
Sarajevo
Cliffbase
7a+
872
OS
26.06.2016
Ňufina
Lom V Doubí
8+
872
OS
07.05.2016
Nie Diät
Frankenjura
8+ [9-]
872
OS
20.04.2016
Alesund Sund
Seynes
7a+
872
OS
20.04.2016
Ouais C´Est Ça
Seynes
7a+
872
OS
18.04.2016
Tokyo Eyes
Seynes
7a+
872
OS
29.03.2016
Vertigine La Vendetta
La Vela
7a+ [7b]
872
OS
26.03.2016
Giamaica
Bassilandia
7a+
872
OS
25.03.2016
Spinachi
Comano
7a+
872
OS
15.11.2015
Spiraglio Di Sole
Salt De La Cavra
7a+
872
OS
14.11.2015
Smacafam
Calvario
7a+ [7a]
872
OS
22.10.2015
L'uccello Canoro
Lanaitto
7a+
872
OS
16.10.2015
O Animale!
Dorgali
7a+
872
OS
26.09.2015
La Terra Promesa
Montsant
7a+
872
OS
03.07.2015
Gentle Giant
Oberried
7a+
872
OS
23.05.2015
Espresso
Frankenjura
8+
872
OS
20.09.2013
Les Pirates De Sikati
Kalymnos
7a+
872
OS
18.04.2016
Cassiopé
Seynes
7b+
860
RP
3
15.09.2012
Vojeb
Radošovice
9-
860
RP
18.10.2020
Brumby
Lom Kobyla
9-
856
PP
2
11.10.2020
De Sába
Lom Kobyla
9-
856
PP
2
13.04.2014
Apač
Roviště
8+/9-
853
flash
28.04.2013
Kirsie Holmworth
Roviště
8+/9-
853
flash
28.04.2022
Šikmá Plocha
Srbsko
9-
850
PP
3+1
03.07.2021
Sika
Tetínské Skály
9-
850
PP
5
19.05.2020
Čarbladidá
Roviště
9-
850
PP
22.04.2020
Lída Direkt
Roviště
9-
850
PP
X + 1
11.03.2017
Ave Cesar
Roviště
9-
850
PP
1+5
23.05.2015
Gänsehaut
Frankenjura
9-
850
PP
4
18.10.2014
Nové Koření
Roviště
9-
850
PP
asi 9
13.04.2014
Lída
Roviště
9-
850
PP
1+3
07.07.2013
Undertaker
Frankenjura
9-
850
PP
4
31.07.2022
Auge Um Auge
Frankenjura
8/8+
847
OS
01.08.2015
Hängt A Weng Über
Frankenjura
8/8+
847
OS
08.11.2023
Claudia
Sarche
7a
822
OS
07.05.2023
Cap I Cua L1
Chulilla
7a
822
OS
07.05.2023
Top Of The Rock
Chulilla
7a
822
OS
07.05.2023
Richer Line
Chulilla
7a
822
OS
06.05.2023
Adelscott
Chulilla
7a
822
OS
02.05.2023
Plan Z Dos
Chulilla
7a
822
OS
28.04.2023
Pel Teu Cos
Chulilla
7a
822
OS
10.04.2023
Maieutica
Forti Di Civezzano
7a
822
OS
10.04.2023
TN=Roma
Forti Di Civezzano
7a
822
OS
09.04.2023
Bastiamola Li
Belvedere
7a
822
OS
08.04.2023
Saetta
Pian Del Levro
7a
822
OS
07.04.2023
6x3
La Vela
7a
822
OS
07.04.2023
Budino Molle
La Vela
7a
822
OS
07.04.2023
Onda Nueva
La Vela
7a
822
OS
31.03.2022
El Gato Con Botas
Cuenca
7a
822
OS
28.07.2019
MfG
Frankenjura
8 [8+]
822
OS
zprava
20.05.2019
Monsun Wedding
San Vito Lo Capo
7a
822
OS
04.11.2018
Mr. Muss
Siurana
7a
822
OS
04.11.2018
Cara Estaca
Siurana
7a
822
OS
04.11.2018
El Caganer Del Ruc
Siurana
7a
822
OS
03.11.2018
L´Esquitx
Siurana
7a
822
OS
03.11.2018
Petit Peró Eixerit
Siurana
7a [6c+/7a]
822
OS
03.11.2018
Jugant Amb Foc
Siurana
7a
822
OS
02.11.2018
Sugopy
Siurana
7a
822
OS
28.09.2017
Transgenica
Val D´Algone
7a
822
OS
28.09.2017
Ray Ley Ray Ley
Val D´Algone
7a
822
OS
28.09.2017
Tolleranza Zero
Val D´Algone
7a
822
OS
19.08.2017
Luftikus
Frankenjura
8
822
OS
30.07.2017
Prašná II
Poříčí Nad Sázavou
8
822
OS
18.04.2017
Settagon
Cliffbase
7a [7a+]
822
OS
15.04.2017
Central Crack
Cliffbase
7a
822
OS
27.09.2016
Panta Rhei
Panteon
IXb [Xa]
822
OS
26.06.2016
Ódin
Lom V Doubí
8
822
OS
11.06.2016
Michalova
Srbsko
8
822
OS
22.04.2016
Soleil Noir
Russan
7a
822
OS
19.04.2016
Ventricule Droit
Seynes
7a
822
OS
17.11.2015
Magnum
Sisyphos
7a
822
OS
16.11.2015
Extraterrestre
Bassilandia
7a
822
OS
22.10.2015
Presto
Lanaitto
7a
822
OS
20.10.2015
S´Ira ´E Deu
Dorgali
7a
822
OS
18.10.2015
V.B.
Arcadio
7a
822
OS
27.09.2015
Bufa
Montsant
7a
822
OS
27.09.2015
Rata Arraconada
Montsant
7a
822
OS
27.09.2015
??
Montsant
7a
822
OS
26.09.2015
Purolitic
Montsant
7a
822
OS
24.09.2015
Eixirigall L1
Margalef
7a
822
OS
01.08.2015
Ammonit
Frankenjura
8
822
OS
26.07.2015
Ursus
Frankenjura
8
822
OS
25.07.2015
Mal Zart, Dann Hammerhart
Frankenjura
8 [8-/8]
822
OS
08.05.2015
Il Suicida
Noriglio
7a
822
OS
25.04.2015
Campus
Lom V Doubí
8
822
OS
25.04.2015
Janička
Lom V Doubí
8
822
OS
19.09.2014
Cap Horn
Chateauvert
7a
822
OS
18.09.2014
Miss Tintinguette
Chateauvert
7a [6c+]
822
OS
18.09.2014
Caldoquie
Chateauvert
7a [6c+]
822
OS
14.06.2014
Daktari
Frankenjura
8 [8+]
822
OS
20.09.2013
Lolita
Kalymnos
7a
822
OS
19.09.2013
DNA
Kalymnos
7a
822
OS
19.09.2013
Cigarillo
Kalymnos
7a
822
OS
15.09.2013
Chnosi Family
Kalymnos
7a
822
OS
26.03.2013
Libertarias
Siurana
7a
822
OS
06.05.2023
La Chelvana Siempre Falla
Chulilla
7b
806
PP
2
12.09.2020
Mr. No
Auplate
7b
806
PP
2
28.07.2019
Der Pickniker
Frankenjura
8+/9-
806
PP
2
02.11.2018
Fridolín
Siurana
7b
806
PP
2
15.11.2015
II Caccastrello
Salt De La Cavra
7b [8a]
806
PP
2
25.03.2013
A Grosso Modo
Siurana
7b
806
PP
2
09.06.2012
Progetto
Roviště
8+/9-
806
PP
2
18.10.2020
Pískové Oči
Lom Kobyla
8+
803
flash
22.09.2015
La Funcionaria Asesina
Margalef
7a+
803
flash
PP flash
16.09.2013
Aegean Sea
Kalymnos
7a+
803
flash
02.08.2015
Bofrost
Frankenjura
8+/9- [9-/9]
800
PP
3
01.08.2015
Wounded Knee
Frankenjura
8+/9-
800
PP
4
17.08.2013
Pillen Gegen Traurigkeit
Kaitersberg
8+/9-
800
PP
3
23.06.2012
Čára Života
Roviště
8+/9-
800
PP
3
31.07.2022
Heavy Metal Lander
Frankenjura
8-/8 [8]
797
OS
18.04.2017
Las Vegas
Cliffbase
6c+/7a [6c+]
797
OS
12.07.2023
Masay Song
Koukolova Hora
8/8+ [8]
778
flash
PP flash
29.04.2023
Placebo L1
Chulilla
6c+
772
OS
01.04.2022
Al Tran Tran
Cuenca
6c+
772
OS
03.07.2021
Pummer
Tetínské Skály
8-
772
OS
26.06.2021
Doppelflicker
Frankenjura
8-
772
OS
PP OS
18.10.2020
On
Lom Kobyla
8-
772
OS
12.09.2020
Mr. Loctite
Auplate
6c+ [7a]
772
OS
10.09.2020
Mikado Direkt
Tumpen
6c+
772
OS
PP OS
05.07.2020
Pfeffersack
Frankenjura
8-
772
OS
23.05.2019
Sqrillescion
San Vito Lo Capo
6c+
772
OS
04.11.2018
Montazer Al Zaidi
Siurana
6c+
772
OS
02.11.2018
Bon Col-legui
Siurana
6c+
772
OS
29.09.2017
Madur
Comano
6c+
772
OS
13.08.2017
Ty Krávo!
Poříčí Nad Sázavou
8-
772
OS
20.04.2017
American Expres
Cliffbase
6c+
772
OS
27.09.2016
Jízda Králů
Panteon
IXa
772
OS
26.09.2016
Manikůra
Poříčí Nad Sázavou
8- [8-/8]
772
OS
10.07.2016
Dumble Dore
Frankenjura
8- [8]
772
OS
10.07.2016
Tante Petunia
Frankenjura
8-
772
OS
11.06.2016
Toroušova
Srbsko
8-
772
OS
08.05.2016
Spontan
Frankenjura
8- [8-/8]
772
OS
07.05.2016
Panna Cotta
Frankenjura
8-
772
OS
19.04.2016
Le Tube Neural
Seynes
6c+
772
OS
03.04.2016
Slunce Smrdí Příliš Hlasitě
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
29.03.2016
L.S.D.
La Vela
6c+ [7a]
772
OS
26.03.2016
Tobia-rá
Bassilandia
6c+
772
OS
17.11.2015
Estremi Rimedi
Sisyphos
6c+
772
OS
20.10.2015
Paranoia
Dorgali
6c+
772
OS
18.10.2015
Gandhi
Arcadio
6c+
772
OS
23.09.2015
Kagaito Sakapoko
Margalef
6c+
772
OS
23.08.2015
Irgendwo Im Nirgendwo
Frankenjura
8-
772
OS
06.07.2015
Schraubverschluss
Tumpen
6c+
772
OS
14.06.2015
Isegrim
Frankenjura
8-
772
OS
24.05.2015
Reiniazione
Frankenjura
8-
772
OS
19.04.2015
Mens Aegrota In Corpore Sano
Frankenjura
8-
772
OS
PP OS
20.09.2014
Les Frontiéres Du Néon
Chateauvert
6c+ [7a]
772
OS
30.03.2014
Vertical Revue
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
22.09.2013
Calipso
Kalymnos
6c+
772
OS
18.09.2013
The Siege Of Thermopylae
Kalymnos
6c+
772
OS
16.09.2013
Aeolia
Kalymnos
6c+ [7a]
772
OS
15.09.2013
Uncle Bert
Kalymnos
6c+
772
OS
17.08.2013
Windhose
Kaitersberg
8-
772
OS
24.03.2013
La Morena De Montsant
Siurana
6c+ [7a]
772
OS
11.04.2015
Ondrovina
Roviště
8+
764
RP
2
25.10.2020
France Frites
Radošovice
8+ [8/8+]
760
RP
x+1
08.07.2012
Inkvizitor
Radošovice
8+
760
RP
11.11.2023
Miss Lolita
San Siro
7a+
756
PP
2
31.07.2022
Eschenbacher Bauerntanz
Frankenjura
8+
756
PP
2
30.07.2022
Norem
Frankenjura
8+
756
PP
2
18.09.2021
Baby
Frankenjura
8+
756
PP
2
03.07.2021
Green Trees Monkeys
Tetínské Skály
8+
756
PP
2
09.09.2020
Türkischer Honig
Oberried
7a+
756
PP
2
28.07.2019
Das Fantastische Eck
Frankenjura
8+ [8+/9-]
756
PP
2
28.07.2019
Alles Ist Gut Was Man Gerne
Frankenjura
8+
756
PP
2
01.11.2018
Colze De Nena
Siurana
7a+
756
PP
2
17.08.2017
Telegraf Road
Přílepská Skála
8+ [8+/9-]
756
PP
2
13.08.2017
Krmení Šelem
Poříčí Nad Sázavou
8+ [8/8+]
756
PP
2
11.06.2016
Vanilka
Srbsko
8+
756
PP
2
24.05.2015
Sex Target
Frankenjura
8+
756
PP
2
09.05.2015
Don Pedro
Giardino Di Nato
7a+
756
PP
2
22.04.2013
This School Pen
Siurana
7a+
756
PP
2
21.09.2021
Ejakulation
Frankenjura
8
753
flash
11.10.2020
Pupi Di Mama
Lom Kobyla
8
753
flash
25.07.2020
Opička Žofka
Podještědí
8
753
flash
17.08.2017
Šquaryman
Přílepská Skála
8
753
flash
19.04.2016
Au Nom Du Père
Seynes
7a
753
flash
18.04.2016
Krakow
Seynes
7a
753
flash
26.03.2016
Messico E Nuvole
Bassilandia
7a
753
flash
14.11.2015
A Bad Day With La Sciolta
Calvario
7a
753
flash
PP flash
23.08.2015
Späte Liebe
Frankenjura
8
753
flash
22.08.2015
Hofnarr
Frankenjura
8
753
flash
PP flash
22.04.2013
Cojón Prieto
Siurana
7a
753
flash
04.07.2020
Free Will Direkt
Frankenjura
8+
750
PP
1+2
04.03.2017
Komanč
Roviště
8+
750
PP
1+2
25.02.2017
Woodoo Varianta
Roviště
8+
750
PP
x + 2
11.07.2015
Černé Břicho
Roviště
8+
750
PP
1+3
14.06.2015
Kampf Um Thule
Frankenjura
8+
750
PP
3
18.04.2015
Fingerbeisser
Frankenjura
8+
750
PP
3
10.07.2016
Winkelgasse
Frankenjura
8/8+
731
PP
2
18.08.2013
Herzenbrecher
Kaitersberg
8-/8
728
flash
11.11.2023
Aria
San Siro
6c
722
OS
08.11.2023
Felice Voght
Sarche
6c
722
OS
16.09.2023
Anet
Lom Kobyla
7+/8-
722
OS
16.09.2023
Ještě Lepší
Lom Kobyla
7+/8-
722
OS
06.05.2023
Bushwalking
Chulilla
6c
722
OS
10.04.2023
La Guerra Di Piero Plus
Forti Di Civezzano
6c
722
OS
25.07.2020
Hornopasecká Promenáda
Podještědí
7+/8-
722
OS
30.05.2019
Comment Te Dire Adieu?
San Vito Lo Capo
6c
722
OS
24.05.2019
Tower Route Direct
San Vito Lo Capo
6c
722
OS
03.11.2018
Angelus
Siurana
6c
722
OS
15.04.2017
Edge West
Cliffbase
6c
722
OS
22.04.2016
Les Védas
Russan
6c
722
OS
16.04.2016
Le Projet Actuel
Seynes
6c
722
OS
15.04.2016
La Pureté
Seynes
6c
722
OS
29.03.2016
Mani Pulite
La Vela
6c
722
OS
19.10.2015
Deutsch Wall
La Poltrona
6c
722
OS
18.10.2015
Hakuna Matata
Arcadio
6c
722
OS
15.10.2015
Doctor Hirn
Cala Fuili
6c
722
OS
26.09.2015
Anar De Bólit
Montsant
6c
722
OS
24.09.2015
Jugant Get
Margalef
6c
722
OS
23.09.2015
Guirlache
Margalef
6c
722
OS
28.08.2015
Die Schlinge
Kufstein
6c
722
OS
03.07.2015
Fragile
Oberried
6c [7a]
722
OS
11.05.2015
Zorro In Condotta
Belvedere
6c
722
OS
16.09.2014
Exo 6
Chauzon
6c
722
OS
15.09.2014
La Derniere Seance
Chauzon
6c
722
OS
14.09.2014
Totoche
Chauzon
6c
722
OS
14.09.2014
Puce
Chauzon
6c [6b]
722
OS
12.07.2014
Týba
Lom V Doubí
6c [7+/8-]
722
OS
23.09.2013
Imia
Kalymnos
6c
722
OS
22.09.2013
Ciao Vecchio
Kalymnos
6c
722
OS
19.09.2013
Taz
Kalymnos
6c
722
OS
15.10.2015
Cappuccetto Rosso
Cala Fuili
7a
714
RP
2
23.06.2013
Přepište Dějiny
Roviště
8
714
RP
2
09.04.2023
Si', Badrone
Belvedere
7a
710
RP
1+1
11.03.2017
Jáma A Kyvadlo
Roviště
8
710
RP
x+1
02.08.2015
Coppa Grande
Frankenjura
8
710
RP
1+1
09.03.2014
Tatarská Lajna
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb [IXc]
710
RP
1+2
09.07.2016
Kurz Vor Acht
Frankenjura
8
706
PP
2
19.07.2023
Bimbo+
Koukolova Hora
8-
703
flash
11.10.2020
Aleiaio
Lom Kobyla
8-
703
flash
10.09.2020
Boys Don´t Cry
Tumpen
6c+
703
flash
21.05.2019
Now It Is History
San Vito Lo Capo
6c+
703
flash
PP Flash
19.04.2016
C'Est Lisse Hélas C'Est La Qu'
Seynes
6c+
703
flash
16.11.2015
Sapori Di Lagolo
Bassilandia
6c+
703
flash
15.10.2015
Il Volo Di Icaro
Cala Fuili
6c+
703
flash
PP flash
25.04.2015
Varan
Lom V Doubí
8-
703
flash
PP OS
14.07.2014
Jonáš
Lom V Doubí
6c+ [8-]
703
flash
14.06.2014
Hatari
Frankenjura
8-
703
flash
28.04.2020
Local Hero
Roviště
8
700
PP
X+2
14.06.2014
Kauabouga
Frankenjura
8
700
PP
4
09.06.2012
Woodoo
Roviště
8
700
PP
12.07.2023
Tažný Koně
Koukolova Hora
8-/8 [8]
681
PP
2
21.09.2021
Jürgen Würgen
Frankenjura
8-/8
681
PP
2
12.10.2019
Highlander
Roviště
8-/8
675
PP
??? + 1
06.05.2023
Vol Damm
Chulilla
6b+
672
OS
07.04.2023
Seba 1
La Vela
6b+
672
OS
31.03.2022
Ayudo Artúrame L1
Cuenca
6b+
672
OS
12.09.2020
Panische Zeiten
Auplate
6b+
672
OS
08.09.2020
Samurai
Oberried
6b+
672
OS
05.07.2020
Peace Please! Direkt
Frankenjura
7+
672
OS
04.07.2020
Ansbacher Weg
Frankenjura
7+
672
OS
27.07.2019
Bodum
Frankenjura
7+
672
OS
29.05.2019
Long Sleep
Custonaci
6b+
672
OS
30.09.2017
Blocco Mentale
Coltura
6b+
672
OS
29.09.2017
Via Sass
Comano
6b+ [6b]
672
OS
20.08.2017
Zur Schönen Aussicht
Frankenjura
7+
672
OS
19.08.2017
Luftige Wand Direkt
Frankenjura
7+ [8-]
672
OS
24.06.2017
Erpéčko
Kozelka
7+
672
OS
10.07.2016
Du Weisst Schon Wer
Frankenjura
7+
672
OS
11.06.2016
Šprcka Direkt
Srbsko
7+
672
OS
22.04.2016
Apneé Reflexe
Russan
6b+
672
OS
03.04.2016
Opusťte Palubu!
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc
672
OS
25.03.2016
Gnoc
Comano
6b+
672
OS
05.03.2016
Mr. Beer
Roviště
7+
672
OS
20.10.2015
Sconvolt
Dorgali
6b+
672
OS
16.10.2015
Joker
Dorgali
6b+
672
OS
12.10.2015
Buia Bes
Muzzerone
6b+
672
OS
12.10.2015
Carestia
Muzzerone
6b+
672
OS
27.09.2015
??
Montsant
6b+
672
OS
11.05.2015
Renato Butta La Pasta
Belvedere
6b+
672
OS
18.09.2014
Canaquie
Chateauvert
6b+
672
OS
21.04.2014
Servus
Peilstein
7+
672
OS
30.03.2014
Johanka
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc [VIIIb]
672
OS
20.09.2013
El Choco Loco
Kalymnos
6b+
672
OS
16.09.2013
Panselinos
Kalymnos
6b+ [6b]
672
OS
15.09.2013
Lothar Scie
Kalymnos
6b+
672
OS
21.07.2013
Pekelný Rej
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
18.05.2013
Zadarmo Na Hrad
Panteon
VIIIc
672
OS
18.05.2013
Tři Debilové
Panteon
VIIIc
672
OS
07.06.2012
Borhák Za Borhákem
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc
672
OS
24.07.2016
Dobytí Nebe
Panteon
IXa
664
RP
1
05.05.2013
Cesta Pro Myšičku
Velká
8-
664
RP
2
04.03.2017
Krutý Řím
Roviště
8-
660
RP
1+1
28.06.2015
Tanec Sv. Víta
Roviště
8-
660
RP
1 kdysi + 1
30.06.2013
Otvírání Studánek
Panteon
IXa [IXc]
660
RP
1+1+1
18.05.2013
Maestro
Panteon
IXa [IXb]
660
RP
1+1
18.09.2021
Geburtstagsribosom
Frankenjura
8-
656
PP
2
31.07.2021
Čupřítko
Skály V Údolí Černé
8-
656
PP
2
27.06.2021
Goliath
Frankenjura
8-
656
PP
2
01.05.2023
La Caída Del Melón
Chulilla
6c
653
flash
30.09.2017
La Buena Estrella
Coltura
6c
653
flash
23.09.2015
Testavins
Margalef
6c
653
flash
PP flash
22.09.2015
La Vía Del Blas
Margalef
6c
653
flash
PP flash
05.07.2015
Sergeant Pepper
Oberried
6c
653
flash
PP flash
04.07.2015
Abendstimmung
Niederthai
6c
653
flash
PP flash
30.07.2022
Leisure Line
Frankenjura
8-
650
PP
3
26.06.2021
Desperados
Frankenjura
8-
650
PP
3
12.10.2019
Varanasi
Roviště
8-
650
PP
??? + 2
31.07.2022
Baldrian
Frankenjura
7/7+ [7]
647
OS
24.06.2017
Mazlivá
Kozelka
7/7+
647
OS
07.05.2016
Delikatesse
Frankenjura
7/7+ [7+]
647
OS
06.11.2023
Cellular-dog
La Gola
6b
622
OS
04.05.2023
La Desiré L1
Chulilla
6b
622
OS
01.05.2023
Crisis L1
Chulilla
6b [6a+]
622
OS
08.04.2023
Biancaneve
Pian Del Levro
6b
622
OS
30.07.2022
Donnerwetter
Frankenjura
7 [7+]
622
OS
21.09.2021
Vorspiel
Frankenjura
7
622
OS
18.09.2021
Diabolo
Frankenjura
7
622
OS
04.09.2021
Král Krysa
Tisá - Velké Stěny
VIIIb
622
OS
03.07.2021
Šrouby A Matice
Tetínské Skály
7 [7+]
622
OS
09.09.2020
Calanques
Oberried
6b
622
OS
06.07.2020
Adršpach Weg (Breiter Pfeiler)
Frankenjura
7
622
OS
05.07.2020
Kupferdächl
Frankenjura
7
622
OS
21.05.2019
In Summe Gelungen
San Vito Lo Capo
6b
622
OS
02.11.2018
Super Esperó
Siurana
6b
622
OS
18.08.2018
Mořská Bouře
Broumovské Stěny
VIIIb
622
OS
18.08.2018
Poslední Doušek
Broumovské Stěny
VIIIb
622
OS
30.09.2017
Regina Della Notte
Coltura
6b
622
OS
28.09.2017
L´Unico Vizio De Me Fiol
Val D´Algone
6b
622
OS
17.08.2017
Dobré Časy
Přílepská Skála
7
622
OS
24.06.2017
Odvedenecká
Kozelka
7
622
OS
15.04.2017
Iglozubec škaredy
Cliffbase
6b
622
OS
24.07.2016
Tři Dny Kondora
Panteon
VIIIb
622
OS
20.04.2016
Finesse
Seynes
6b
622
OS
19.04.2016
Edune
Seynes
6b
622
OS
18.04.2016
In Passe!
Seynes
6b
622
OS
16.04.2016
Cocofesse
Seynes
6b
622
OS
15.04.2016
Jardin Passion
Seynes
6b
622
OS
17.11.2015
Cremino
Sisyphos
6b
622
OS
15.10.2015
Solo Con I Tuoi Pedali
Cala Fuili
6b
622
OS
23.09.2015
Ni Pa Ti
Margalef
6b
622
OS
25.07.2015
Kuhblumenweg
Frankenjura
7
622
OS
03.07.2015
Spider
Oberried
6b
622
OS
24.05.2015
Deja Dead
Frankenjura
7
622
OS
11.05.2015
Warm Up
Belvedere
6b
622
OS
20.09.2014
KNTZ
Chateauvert
6b
622
OS
12.07.2014
Bio
Lom V Doubí
6b [7]
622
OS
15.06.2014
Kalter König
Frankenjura
7
622
OS
21.04.2014
Franz Theil-Gedächtnisweg
Peilstein
7
622
OS
21.04.2014
Rollbahn
Peilstein
7
622
OS
18.04.2014
Cimone Klo
Peilstein
7
622
OS
29.03.2014
Cesta Přes Skobičku Na Obraz
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
622
OS
15.09.2013
Uncle Ernie
Kalymnos
6b
622
OS
18.08.2013
Zukunftsträume
Kaitersberg
7
622
OS
13.07.2013
Pepek Námořník
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
622
OS
16.06.2013
Tlačenka Na Útěku
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
622
OS
26.03.2013
Gat Reggae
Siurana
6c
614
RP
2
04.11.2018
El Tiempo Se Ha Reído De Los..
Siurana
6c
610
RP
1+1
06.05.2023
Joan
Chulilla
6b+
603
flash
29.04.2023
Peli-chi
Chulilla
6b+
603
flash
11.10.2020
Sambar Rock Office
Lom Kobyla
7+
603
flash
26.07.2020
Vzpomínka Na Arco
Podještědí
7+
603
flash
13.08.2017
Kapsa
Poříčí Nad Sázavou
7+
603
flash
PP flash
25.06.2017
Gigolova Cesta
Polínko
7+
603
flash
16.11.2015
Machine A Grimper
Bassilandia
6b+
603
flash
PP flash
22.09.2012
Kočkolap
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc [IXa]
603
flash
26.05.2012
Rovnou Za Nosem
Suché Skály
VIIIc
603
flash
02.08.2015
Fistelweg
Frankenjura
7-/7 [7]
597
OS
06.04.2024
Naber Do Fest
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIIa
572
OS
31.07.2021
Královská
Skály V Údolí Černé
7-
572
OS
18.10.2020
Světlo Na Konci Tunelu
Lom Kobyla
7-
572
OS
25.07.2020
Renata Rossi
Podještědí
7-
572
OS
16.05.2020
Vzpomínka Na Karla Pilcha
Tisá - Velké Stěny
VIIIa
572
OS
20.05.2019
Green Spiders
San Vito Lo Capo
6a+
572
OS
03.11.2018
No Tinc Lloc
Siurana
6a+
572
OS
28.09.2017
Snoopy Bar Bondo
Val D´Algone
6a+
572
OS
30.07.2017
Prašná I
Poříčí Nad Sázavou
7-
572
OS
25.06.2017
Aprílová Cesta
Polínko
7-
572
OS
24.06.2017
Morální
Kozelka
7-
572
OS
11.03.2017
Jurský Park
Roviště
7-
572
OS
26.09.2016
Pavouk
Poříčí Nad Sázavou
7-
572
OS
26.09.2016
Plněná Paprika
Poříčí Nad Sázavou
7-
572
OS
11.06.2016
Po Třech Dětech
Srbsko
7-
572
OS
03.04.2016
Úkolová Práce
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
06.02.2016
Krásná Zem
Roviště
7-
572
OS
17.11.2015
Solero
Sisyphos
6a+ [6a]
572
OS
23.10.2015
Senza Nome
Cala Fuili
6a+
572
OS
16.10.2015
Clementina
Dorgali
6a+
572
OS
10.10.2015
Via Lidia
Muzzerone
6a+
572
OS
23.09.2015
La Hormiga Atómica
Margalef
6a+
572
OS
22.09.2015
Full Del Estambul
Margalef
6a+
572
OS
22.09.2015
Mazapan Del Turkastán
Margalef
6a+
572
OS
22.09.2015
No Sé
Margalef
6a+
572
OS
23.08.2015
Linker Riss
Frankenjura
7-
572
OS
PP OS
26.07.2015
Depression Deluxe - Die Tot...
Frankenjura
7-
572
OS
06.07.2015
Butzemann
Tumpen
7- [6a+]
572
OS
05.07.2015
Flip
Oberried
6a+
572
OS
04.07.2015
Gameboy
Niederthai
6a+
572
OS
06.06.2015
Americké Volno
Tisá - Malé Stěny
VIIIa
572
OS
23.05.2015
Volle Membranfläche
Frankenjura
7- [7-/7]
572
OS
11.05.2015
Via Del Biscotto
Belvedere
6a+
572
OS
09.05.2015
Craxi Crack
Giardino Di Nato
6a+
572
OS
08.05.2015
Makalu
Noriglio
6a+
572
OS
19.09.2014
Pog, Pog, Poggers
Chateauvert
6a+
572
OS
12.07.2014
Agama
Lom V Doubí
6a+ [7-]
572
OS
01.06.2014
Maturita
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
572
OS
01.06.2014
Palermo
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
572
OS
19.04.2014
Sturmtief
Peilstein
7-
572
OS
29.03.2014
Solární Panel
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
08.03.2014
Domácí Sekaná
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
18.09.2013
Spasspartour
Kalymnos
6a+ [6b]
572
OS
17.08.2013
Dreckbärli
Kaitersberg
7-
572
OS
21.07.2013
Dobytí Severního Pólu
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
14.07.2013
Přeražená Hnáta
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
15.06.2013
Podivnej Pták
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
15.06.2013
Severní Vítr
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
08.06.2012
Hák Za Hákem
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
07.06.2012
Země žen
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
25.02.2017
Sbohem A Dík Za Ryby
Roviště
7+
564
RP
2
16.06.2013
Kouzelník Žito (var.k 7.bh)
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc
564
RP
2
25.02.2017
Finalgon
Roviště
7+
560
RP
26.06.2016
Thor
Lom V Doubí
7+
560
RP
18.04.2015
Alltag In Franken
Frankenjura
7+
560
RP
18.08.2013
Drahdiwaberl
Kaitersberg
7+
560
RP
30.06.2013
Coloradical
Panteon
VIIIc
560
RP
31.07.2021
Varianta Colorada
Skály V Údolí Černé
7+
556
PP
2
30.07.2017
Promenáda
Poříčí Nad Sázavou
7+
556
PP
1
26.07.2020
Hejnická Varianta R.R.
Podještědí
7
553
flash
28.07.2019
Vier Gewinnt
Frankenjura
7
553
flash
28.03.2016
Spendi Spandi Offendi
Sarche
6b
553
flash
14.11.2015
Polvere
Calvario
6b [6b+]
553
flash
PP flash
29.08.2015
Peanuts
Tumpen
6b
553
flash
PP flash
27.09.2016
Tři Debilové
Panteon
VIIIc
550
PP
23.06.2020
Koutek
Srbsko
7/7+
535
RP
1+1
06.11.2023
Red Hants
La Gola
6a
522
OS
16.09.2023
Foreplay
Lom Kobyla
6+/7-
522
OS
19.09.2021
Mamamia
Frankenjura
6+/7-
522
OS
03.07.2021
Policejní Čórka
Tetínské Skály
6+/7-
522
OS
27.06.2021
Kauperkante
Frankenjura
6+/7-
522
OS
20.04.2017
Rail Road Bill L2
Cliffbase
6a
522
OS
18.04.2017
Post Coitum
Cliffbase
6a
522
OS
23.10.2015
Ferry 2
Cala Fuili
6a
522
OS
20.10.2015
Vamos A Bailar
Dorgali
6a
522
OS
18.10.2015
Capitan Mutanda
Arcadio
6a
522
OS
15.10.2015
Desideria
Cala Fuili
6a
522
OS
14.10.2015
Il Bimbi
Biddiriscottai
6a
522
OS
14.10.2015
Guardia E Ladri
Biddiriscottai
6a
522
OS
14.10.2015
Heinz
Biddiriscottai
6a
522
OS
10.10.2015
Rimedius
Muzzerone
6a [6a+]
522
OS
26.09.2015
?? L1
Montsant
6a
522
OS
24.09.2015
Sampindolí
Margalef
6a
522
OS
23.09.2015
Per Molts Anys
Margalef
6a
522
OS
22.09.2015
Una De Dedos
Margalef
6a
522
OS
03.07.2015
Mondnächte
Oberried
6a
522
OS
24.05.2015
Automatic Lover
Frankenjura
6+/7-
522
OS
08.05.2015
Lucrezia
Noriglio
6a
522
OS
26.07.2020
Šimpanzodromiáda
Podještědí
7
514
RP
1
24.07.2016
Tělocvična
Panteon
VIIIb
510
RP
11.06.2016
Mikulášská
Srbsko
7
510
RP
06.11.2023
Arcadioland
La Gola
6a+
503
flash
PP flash
19.09.2021
Die Schuppe
Frankenjura
7-
503
flash
25.03.2016
Dritdreiciodi
Comano
6a+ [6a]
503
flash
15.11.2015
Il Bacio Della Donna Senza Den
Salt De La Cavra
6a+
503
flash
PP flash
14.11.2015
Vibrafono
Calvario
6a+ [6b+]
503
flash
PP flash
22.10.2015
Sunshine Reggae
Lanaitto
6a+
503
flash
PP flash
12.10.2015
Abbi Dubbi
Muzzerone
6a+
503
flash
PP flash
05.07.2015
La Boum
Oberried
6a+
503
flash
PP flash
14.06.2014
Mugamba
Frankenjura
7-
503
flash
18.04.2014
Wie Phönix Aus Der Asche
Peilstein
7-
503
flash
18.08.2013
Barni Geröllheimer
Kaitersberg
7- [7]
503
flash
16.06.2013
Pánská Jízda
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
503
flash
27.05.2023
Nabušená Sněhurka
Ostrov
VIIc
472
OS
18.09.2021
Butterfinger
Frankenjura
6+ [7-]
472
OS
27.07.2019
Blindes Huhn
Frankenjura
6+
472
OS
27.09.2016
Pípák
Panteon
VIIc
472
OS
10.07.2016
Der Stein Der Weisen
Frankenjura
6+
472
OS
10.07.2016
Die Kammer Des Schreckens
Frankenjura
6+
472
OS
09.07.2016
Recycler
Frankenjura
6+
472
OS
11.06.2016
Ostmodern
Srbsko
6+
472
OS
23.08.2015
Pfeiler Weg
Frankenjura
6+
472
OS
02.08.2015
Raureif
Frankenjura
6+ [7-]
472
OS
01.08.2015
Hasenfuss
Frankenjura
6+
472
OS
25.07.2015
Leo Rittler Ged.-Weg
Frankenjura
6+
472
OS
06.07.2015
Anderland
Tumpen
6+
472
OS
14.06.2015
Für Mich
Frankenjura
6+
472
OS
06.06.2015
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIc
472
OS
15.06.2014
Raureif
Frankenjura
6+ [7-]
472
OS
21.04.2014
Stand By
Peilstein
6+
472
OS
20.04.2014
Holocaust
Peilstein
6+
472
OS
30.03.2014
Země Antilop
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
08.03.2014
Soutěž Krásy
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
21.07.2013
Hlavu Vzhůru
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
472
OS
14.07.2013
Prazdroj
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
16.06.2013
Hezká Ina
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
28.05.2016
Fero Mrauec
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
464
RP
2
24.07.2016
Tajný Výlet
Panteon
VIIIa
460
RP
21.07.2013
Zlaté Listí
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
460
RP
13.07.2013
Adrenaline
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
460
RP
29.09.2017
Sfiga
Comano
6a [6a+]
453
flash
PP flash
15.04.2017
Marion
Cliffbase
6a
453
flash
PP flash
16.11.2015
Fragolina
Bassilandia
6a
453
flash
PP flash
15.11.2015
Nutella Tour
Salt De La Cavra
6a
453
flash
PP flash
14.11.2015
Sfiancata
Calvario
6a
453
flash
PP flash
22.10.2015
The Trumpet Player
Lanaitto
6a
453
flash
PP flash
17.05.2023
Duel Zleva
Srbsko
7-
450
PP
07.04.2024
Rákoska
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
07.04.2024
Večerka
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
06.04.2024
Agent
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
27.05.2023
Cesta Šílených Stařen
Ostrov
VIIb
422
OS
30.07.2022
Die Hunderteinjährige
Frankenjura
6 [6+]
422
OS
04.09.2021
Jižní Stěna
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
04.09.2021
Dětský Den
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
16.05.2020
Poutníci
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
18.08.2018
Cesta Naděje
Broumovské Stěny
VIIb
422
OS
18.08.2018
SV Stěna
Broumovské Stěny
VIIb [VIIc]
422
OS
18.08.2018
Stará Cesta
Broumovské Stěny
VIIb [6]
422
OS
19.08.2017
Dolomitweg
Frankenjura
6
422
OS
25.06.2017
Cesta Přátel Žehu
Polínko
6
422
OS
20.04.2017
Sea Behind
Cliffbase
5c
422
OS
20.04.2017
Brid Sunca
Cliffbase
5c
422
OS
18.04.2017
Andante
Cliffbase
5c
422
OS
15.04.2017
Evanjelijum
Cliffbase
5c
422
OS
11.03.2017
Falko
Roviště
6
422
OS
04.03.2017
Mumium
Roviště
6
422
OS
04.03.2017
Cesta Faraonů
Roviště
6
422
OS
28.05.2016
Honzíkova Cesta
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
422
OS
28.05.2016
Drevokocůr
Labské Údolí - Pravý Břeh
VII
422
OS
08.05.2016
Paul Preuss Gedenkweg
Frankenjura
6 [6-]
422
OS
14.06.2015
Feierabend
Frankenjura
6
422
OS
01.06.2014
Cesta Na Pokračování
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
422
OS
19.04.2014
Anfang Vom Ende
Peilstein
6
422
OS
17.08.2013
Moonlight
Kaitersberg
6 [6+]
422
OS
21.07.2013
Špinavá Holka
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
422
OS
20.07.2013
Po Práci Legraci
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
24.09.2015
Soc Roig
Margalef
6a
410
RP
11.10.2020
Jeníček
Lom Kobyla
6+
403
flash
26.07.2020
Tedy Mercury
Podještědí
6+
403
flash
02.07.2020
Tedy Mercury
Podještědí
6+
403
flash
14.06.2014
Clarence
Frankenjura
6+
403
flash
13.07.2013
Americký Sen
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc [VIIb]
403
flash
07.04.2024
Červená Ještěrka
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
07.04.2024
Hvězdný Prach
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
06.04.2024
Před Deštěm
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
06.04.2024
Vábivá
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
06.04.2024
Únik Informací
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
25.02.2017
Žlutá Voda
Roviště
6-
372
OS
26.09.2016
Cesta Pro Albiho
Poříčí Nad Sázavou
6-
372
OS
06.02.2016
Koryto
Roviště
6-
372
OS
01.08.2015
Sex Minus
Frankenjura
6-
372
OS
06.06.2015
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
23.05.2015
Lifting
Frankenjura
6-
372
OS
01.06.2014
Půl A Půl
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
372
OS
09.03.2014
Wau Wau
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIa
372
OS
18.08.2013
Wintertraum
Kaitersberg
6-
372
OS
21.07.2013
Dočasné Zrychlení
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
360
RP
20.07.2013
Vendetta
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
360
RP
12.07.2013
Aréna
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
360
RP
27.05.2023
Trpaslíci Na Bále
Ostrov
VIIb
353
flash
04.07.2020
Wand Der Abendrote
Frankenjura
6
353
flash
12.10.2015
La Stufa
Muzzerone
5c [5b]
353
flash
PP flash
24.06.2017
Veselá
Kozelka
5+
347
OS
27.05.2023
Líbivá Hrana
Ostrov
VI [VIIa]
322
OS
05.03.2016
Jako Brus
Roviště
5
322
OS
24.07.2016
Květinová Stěna
Panteon
VIIb
310
RP
24.07.2016
E 55
Panteon
VIIb
310
RP
20.07.2013
Gilotina
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
310
RP
11.10.2020
Mařenka
Lom Kobyla
6-
303
flash
26.09.2015
Marta
Montsant
5+ [5c]
278
flash
PP flash
17.08.2017
Průkopnická
Přílepská Skála
4+
272
OS
27.09.2015
Tobogan
Montsant
5 [5b]
253
flash
PP flash
22.07.2018
Přepadová
Teplické Skály
IV
222
OS
06.06.2015
Severozápadní Cesta
Tisá - Malé Stěny
V
160
RP
18.08.2018
Pravá Hrana
Broumovské Stěny
II
24
solo
18.08.2018
Odřený Pupek
Broumovské Stěny
II
24
solo
03.04.2016
Nemádžistán
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
1
AF
11.10.2015
Kimera
Muzzerone
6b+
1
AF
06.06.2015
Novoborská
Tisá - Malé Stěny
VIIIa
1
AF
29.03.2014
Plnou Parou Vpřed
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
1
AF
09.03.2014
Cesta K Moci
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
1
AF
12.07.2013
Pro Janu A Evu
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
1
AF
18.08.2018
Málo Času
Broumovské Stěny
VI
0
-
18.08.2018
Labutí Píseň
Broumovské Stěny
VIIb
0
-
18.08.2018
Učnův Kruh
Broumovské Stěny
VIIa
0
-
18.08.2018
Šlapy Chlapi
Broumovské Stěny
VIIb
0
-
18.08.2018
Věčný Vítr
Zaječí Rokle
VIIa [VIIb]
0
-
18.08.2018
Kaskáda
Broumovské Stěny
V [IV]
0
-
Celkem:
405590
Reklama:
Foto dne:
Karabiny
Databáze cest:
Všechny cesty
(175162)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vipera 6c Garda
Phobia 7b Garda
Wie Ich Die Welt Überlebte 9+/10- Frankenjura
Take A Walk On The Wild Side 9-/9 Frankenjura
Survival Kit 8-/8 Frankenjura
Nově komentované:
Původní Cesta VI Suché Skály
Z Koule Do Koule V Ostaš
Hellas Rodeo 7c+ Kalymnos
Tarantula L2 7c Kalymnos
Fokus VIIIc Rathen
Nově v diskusi:
Re: Praha - navijáky
|
Re: Praha - navijáky
|
Re: Praha - navijáky
|
Re: Praha - navijáky
|
Re: Praha - navijáky
|
Re: Praha - navijáky
|
Re: Praha - navijáky
|
Re: Praha - navijáky
|
Praha - navijáky
|
Re: Foto dne Studená spára
|
Nové komentáře:
Lenka Poláčková
|
Re: Dotaz
|
Re: Změny jsou
|
Re: Dotaz
|
Re: horochodci
|
Re: Změny jsou
|
Re: Dotaz
|
horochodci
|
Re: Dotaz
|
Změny jsou
|
Kde to vře:
ZaTransparentníSvaz - rekapitulace po VH ČHS
(74)
Vyšel průvodce Adršpach I.
(54)
Boulder Na pláni
(37)
Foto: Karabinou propíchnutá dlaň ruky lezce při pádu
(19)
Komentované návrhy usnesení pro Valnou hromadu ČHS
(14)
Adam Ondra: Připraven na olympijskou kvalifikaci v Šanghaji
(13)
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
(9)
ZykyCup
(9)
Nový lezecký seriál videí Představení oblasti
(9)
Film: Stefano Ghisolfi a selhávání v Burden of Dreams a Silence
(5)
Nově v inzerci:
Kostkovaná košile Vaude
|
parťák na písek
|
Gri Gri
|
Helma na Čimě
|
Grivel Air Tech Hybrid Newmatic EWO
|
Ukulele
|
Lezečky Boreal Ninja vel.8
|
friendy
|
zapomenutý Click-Up
|
merino triko Danish Endurance,vel.S
|
Anketa:
Jaký je váš názor na dodržování lezeckých pravidel?
Plně je respektuji
717
Většinou respektuji, záleží na konkrétní situaci
725
Mám s tím problém, sem tam dodržuji
790
Nezajímá mě to, lezu podle svého.
709
Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy
Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu
MegaUbytko.cz
v sekci
chaty a chalupy pronájem
. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete
ubytovanie na Slovensku
, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce
chaty na prenájom
.
lezec
diskuse
ankety
odkazy
průvodce
fotky
video
*rss*
ochrana osobních údajů
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.