Prohlížel jsem databázi cest a není mi vůbec jasné k čemu slouží. Stránky Bohouše Hůlky umožňovaly každému přidat své hodnocení určité cesty nebo číst hodnocení ostatních lezců ke konkrétní cestě. To je zejména na píscích často důležitější než údaje z průvodce! Vaše databáze je seznam jmen cest s obtížností (dle průvodce)někdy délkou cesty a jménem lezecké oblasti. Je pro někoho užitečná? Co se stalo s ostatními údaji Bohoušovy databáze? ... celý článek
Tomáš Mrázek opět vyhrál závod Světového poháru, který se o tomto víkendu konal ve slovinském Kranji. Z esemesky, kterou poslal dnes večer Slávek Vomáčko, jsem se dozvěděl, že Mráza deklasoval soupeře skvělým výkonem. Ze semifinále po protestu postoupil první. Další informace budou v pondělí.
Čao, dne 22.listopadu 2001 proběhne promítání v BB. Expedice Denali 2001 ve složení - vesták,Měrka,Malý, Hanzlíková - 14.července vystoupila na Mt. McKinley.
Boulderová stěna byla vybudována na podzim 2001 firmou Kameny Tomáše "Sviště" Pilky. Na lezitelné ploše 280 m2 je umístěno 2850 chytů od Sviště (Kameny).
Informace o této nové stěně naleznete na www.ClimbWeb.cz
Skoda, ze jsem se neucastnil primo diskuzniho fora na vyse uvedena temata. Napravuji a pripojuji me namitky:
Reklama: ANO, ANO, ANO.....A VICE
Zavody: poradny management, a ne prilezitostna zabava lidi, kteri to maji na starosti, nominace objektivni (ne: ty do klanu nepatris, ty jo, protoze tvuj fotr se mnou lezl), dospelaci by potrebovali i trochu marketingove podporit, jak jinak se o nich ti sponzori maji dozvedet
Spani v Ospu: mam tajny plac u Sincera Berardiho, jo a Slovaci se moc neukaza ... celý článek
Jak jste si jiz racili vsimnout, stara znama 8a.nu je v novem kabate, ale stale stejne nabita aktualnimi informacemi: Ital Alessandro "Jolly" Lamperti, neznamy ti Ital s par 8c zarezy na pazbe vylezl zname a diskutovane HUGH - 9a, od Freda Rouhlinga (jeho jsou i dalsi 9a, i 9b - Akira). Potvrzuje spolu s Y. Hirayamou (taky zkousel, ale marne) obtiznost 9a: 3 minuty dynamickeho lezeni s dvemi 8A pasazemi. Dale, ze se Rosta Š. v kombinovanem zebricku Boulder+Difficulty zaradil na 2. misto za D. Gr ... celý článek
Jen telegraficky: Muže vyhrál Jirous Příba, ženy Helča Lipenská.
Cesty byly pěkný, času málo ( vyhnali nás uklízečky ) a rozlézt v izolaci se nedalo ( vyhnal nás chlápek s vrtačkou ). Jinak to bylo GUT!!!
Dave Graham dal 29.10.2001 zatím jeho nejtěžší boulder. Jmenuje se Circadian Rhythm je z ruly a nachází se v kaňonu Poudre hodinu od Fort Collins v Colorádu. Graham dal tento boulder v sedmdesáti stupňovém převise za 5 dní.
10.11.01 dovali PePe do Prahy na preteky na Brumlici a pri tej prilezitosti premietne v BoulderBare svoje najnovsie diaky z lezenia a bouldrovania v USA. Je sa na co tesit!!! Zaciatok produkcie sa predpoklada standartne medzi 19.30-20.00, v zavislosti na pretekoch sa moze upravit...
Mumia di Ospo, tak skoro mistni Italove prezdivaji memu kamaradovi Igoru Kalanovi. Ve svych 39 letech nejen, ze zalozil rodinu (syn Komen), ale i mu to leze. Vzhledem k faktu, ze do obtiznosti 8b+ ma v Ospu i Misja Peci vylezeno vse, tak se presouva do Vipavske Bele, kde vylezl ve ctvrtek 25/10/2001 "Vec kot spijemo..." 8b/b+. Mimochodem je sponzorovany i nasim Rock Pillars (sice neprimo - M.Z.). Kotli zdar. ... celý článek
Vzhledem k faktu, ze 8a.nu je jiz multilingualni (Svedstina, Anglistina, Francouzstina a Spanelstina), tak bychom se tyto jazyky meli naucit, abychom si novinky mohli vychutnat nejen v prekladech, ale i ve ctverem originalu..... :-))) Kotli zdar.
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.